Döngel Duası

Google’da arama yaptığınız zaman Döngel Duası ve Çevir gel Duası adı altında bir çok sayfa bulabiliyorsunuz. Nedir ne değildir diye birkaç sayfanın içeriğine göz attım. Yok efendim bilmem kimin Döngel Duası, falanca ünlü medyumun garantili Çevirgel Duası diye acayip acayip makaleler var her birinde.
Kimisi işi abartmış duadan önce 2 rekat namaz kılarsanız duanın daha etkili olacağından bahsetmiş. Namazın amacı da odur aslında, ibadet için değil; duanın etkisini güçlendirmek içindir namaz.

Döngel Ya Habibi

“Döngel Duası” ile geri gelmesini istediğin kişi zaten seni kendi isteği ile terk etmedi mi? Kendine güvendiğin bir vasfın yok mu ki onu geri kazanmak için zahmetlerden kaçınıp okuyup üfleyerek geri getirmek istiyorsun ? Bu tarz okuma üflemesi muska yazma, yok efendim okunmuş su içerme gibi kişi kendi iradesi dışında yönlendirmeye çalışmak büyüdür. Ve büyü dinimizce haramdır. Eğer bir kadın gerçekten istiyorsa başaramayacağı şey yoktur. Onun iradesini kendi yollarıyla ikna etmelisin.

Güzel Kadın Birçok Şeye, Akıllı Ve Güçlü  Bir Kadın ise İstediğine Sahip Olur

Bir kadının en büyük kozlarından biridir güzellik. Bu yüzden aşk acısı çekiyorsun diye gecelerini gözlerin şişene kadar ağlayarak uykusuz geçirerek kendini yorgun düşürmen gerekmiyor. Şimdi o sindiğin köşeden kalk, kendine
karşı olan olumsuz duygulardan kurtul; kendine yakıştığını düşündüğün en güzel kıyafetini giy, en beğendiğin saç modelini yap, hafif de bir makyaj. Aynanın karşısına geç, omuzlarını dik leştir; şimdi dışarı çıkmaya hazırsın. En yakın AVM’nin yolunu tut. Bak bakalım etrafındaki beyler bu güzel kadının hakkında ne düşünüyorlar, kaç gözü üzerinde yakalayacaksın. Öz güvenin yerine geldi değil mi ?
Kadınlar olarak terk edilen taraf bizsek eğer, öncelikle öz güvenimizi kaybederiz. Kendimizi güçsüz hisseder, duygusal kararlar alıp durumu iyice işin içinden çıkılmaz hale getiririz. Öncelikle ilk yapmamız gereken sakin olmak, arzu edilen bir kadın olduğumuzu bilmek. Akıllı ve güçlü kadın kendini burada ayırıyor. Kadınlar olarak her ne kadar duygusal olsak ta, bu gibi zor zamanlarda kendimizi tekrar bulup mantıklı karar vermemiz gerekiyor. Şimdi düşünebilir eski sevgiliyi geri kazanmak için yapabileceklerimizi. Erkeklerin kullanma kılavuzu olsaydı hoş olmaz mıydı ? Hangi hamleyi ne zaman yapacağımızı bilirdik. Aslında böyle bir kılavuz var.

Eski Sevgiliyi geri kazanma

Eski Sevgiliyi Elde Etme ve geri getirme sanatı kitabı sorularına cevap verebilecek uzmanlar tarafından yazılmış bir rehber kitap. Gerçekten eski sevgilini Döngel Duası ile geri getirmek istiyorsan sana aşk duaları kitabı önermekten başka bir şansım kalmıyor. Kitaba buradan ulaşabilirsin.
Diğer yandan bu rehberde anlatan kişinin başından geçerek ve tecrübesini ortaya koyarak başka acı çeken aşıkların yardımına sebep olmuştur. Neden sana yardımcı olmasın? Haydi, şimdi kitabı incelemek için bağlantıya tıklayın.
Döngel Duası yazısının sonuna geldik. Kendini toparladın, akıllı ve güçlü bir kadın olduğunun farkına yeniden vardın değil mi? Akıllı, güçlü, öz güveni yerinde bir kadın olarak rehber kitabınla beraber hareket edince bakalım neler başara bileceksin.
Diğer Konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir