Sevdiğinizi geri getirme duası ile sizi terk eden, sizden ayrılan sevgilinizi geri getirebilmeniz mümkündür. Eski sevgiliyi geri getirmek için okunacak dualar arasında en çok işe yarayan eski sevgiliyi geri getirme duasını sizlere okumanızı öneriyoruz.

Dua etmek, her zaman iyi bir yöntemdir. Hayatta gerçekleşmesini istediğiniz her şey için dua etmeniz mümkündür. Yeter ki bunu doğru bir şekilde yapın.

Bildiğiniz gibi, ibadetlerimizin kabul olabilmesi için bazı ayrıntıları önemsememiz gerekiyor. Örneğin sırf gösteriş ya da belli başlı çıkarlar için ibadet etmek, pek faydalı değildir. Çünkü kutsal kitabımızı incelediğimiz zaman ibadetlerimizde samimi olmamız gerektiği üzerinde duruluyor. Bu bağlamda sevdiğinizi geri getirme duası faydalı olabilmesi için bu duayı samimi bir şekilde yapmanızı öneriyoruz.

Sevdiğinizi Geri Getirme Duası İşe Yarar mı?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hayatta pek çok şey için dua edebiliriz. İnanan kullar olarak, bizim iyiliğimize olacak her şeyi isteme hakkımız bulunuyor. Yaradan, bizim mutlu olmamızı ister ancak aynı zamanda hayatın başlı başına bir sınav olduğunu ve dolayısıyla da bazı zor durumlarda iken sınavda olduğumuzu hatırlamalıyız. İşte sizin sevgilinizden ayrı düşmenizin sebebi ne olursa olsun, bu durumun belki de bir sınav olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Allah, çeşitli sınav durumlarında (yani zor durumda düştüğünüzde) bu durumda sizin nasıl bir yön çizeceğinizi belirlemenizi ister. Eğer ki zorluğa göğüs gerip, o’na inanıyor olduğunuzu belli eder, o’na yönelirseniz, Allah, bu zorluktan kurtulmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla, sizler sevgilinizden ayrı kaldığınız bu sürede, o’nun size geri dönebilmesi için ancak Allah’tan dua ederek bunu istemelisiniz. Çünkü dua etmeniz, inançlı bir kul olduğunuzu ve mutlu olabilmek için gerçekten de sevdiğinize ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

Yaptığınız duanın sonucu gerçekten hayırlara vesile olacaksa, bu dua hem sizin hem de sevdiğinizin açısından mutlu bir şekilde sonuçlanacaksa, duanızın kabul olacağına dair umudunuzu asla yitirmemelisiniz.

Lafı fazla uzatmadan dilerseniz sevdiğinizi geri getirme duası nedir ve nasıl bu dua edilir bundan bahsedelim…

Sevdiğinizi Geri Getirme Duası Nedir ve Nasıl Edilir?

Bu duanın okunması ve uygulanması son derece basittir.

“Sevdiğinizi geri getirme duası”; Besmele-i Şerif + El-Müteali Esması ve Meryem Suresi 96. Ayeti Kerimesi + El-Cami Esması + Rum Suresi 21. Ayeti Kerimesi +El-Mücib Esması + Nisa Suresi 132. Ayeti şeklindedir.

Bu belirttiğimiz kısımları üçer defa tekrar ile okuduğunuz zaman bu duayı yapmış oluyorsunuz. Duanızın kabul edilebilmesi için ise duayı Arapça okumanızı öneririz. Öte yandan duayı başkalarının yanında değil, tek başınıza yapmalısınız.

Duanızın kabul olması açısından dikkat etmenizi önerdiğimiz bir diğer önemli ayrıntıda abdestli olmanızdır. Duayı içten, samimi bir şekilde yaptığınızda kabul olacağına inanıyoruz.

Sevdiğinizi Geri Getirmek için Daha Başka Yöntemler Var mı?

Sevdiğinizi geri getirme duası dışında diğer deneyebileceğiniz farklı yöntemler ile de sevgilinizi geri getirebilmeniz mümkündür. Sadece doğru yöntemi, doğru bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Bu konuda sizlere faydalanabileceğiniz çok güzel bir kitabı tavsiye etmek istiyoruz. “Eski Sevgiliyi Elde Et” isimli bir e-kitap var. Bu e-kitabı akıllı telefonunuza indirerek kolayca okuyabilirsiniz. Kitap içerisinde ise %90 oranında kesin sonuç elde edebileceğiniz yöntemler bulunuyor. Dilerseniz düzenli bir şekilde dua edebilir, dilerseniz bir diğer taraftan sizlere önerdiğimiz bu kitap içerisinde anlatılan yöntemleri uygulayabilirsiniz. Çünkü bu bahsettiğimiz kitap içerisindeki yöntemler sayesinde şimdiye kadar binlerce sevgilinin yeniden bir araya geldiği biliniyor.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını incelemek ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Kitap kendi web sitesi üzerinde satılıyor. Kitabı satın almadan önce kendi web sitesindeki kitabı hakkında yazılan yorumları ve kitabın açıklamasını inceleyerek kitap hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kitabın kendi alanında ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz ise kitabı mutlaka okumanızdır. Çünkü kitap içerisinde yer alan yöntemlerin her birisi bilimsel ve daha önce edinilmiş olan tecrübelerden, araştırmalardan yola çıkılarak hazırlanmış.

Sevdiğinizi geri getirme duası

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir