Hayatınızdan hiç çıkmayacakmış gibi yaşadığınız hayaller kurduğunuz ve alıştığınız ilişkiniz bir anda son buldu. Neden nasıl ayrıldığınız önemli değil. Gelin eski sevgiliyi geri kazanalım.

Gelin Birlikte Eski Sevgilinizi Hatırlayalım.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak – Ne güzeldi o günler birlikte planlar yapmak. Gün içinde telefonda konuşmak ve konuştuktan sonra da günün geç saatlerine kadar mesajlaşmaya devam etmek. Havalar güzel olunca birlikte sahilde serin rüzgarın esintisini birlikte hissetmek. Yağmurlu havalarda ıslanmak. Yeni bir şeyle karşılaştığınızda hemen onu düşünüp hayaller kurmak.  

O güzel günlerin bittiğini bende inanmamıştım. Birlikte kahvaltıyı hazırlamak kahvaltıdan sonra sarmaş dolaş tembellik keyfi yapmayı ve ne pahası olursa olsun tekrar yaşamayı hiç bitmemesini istemeyi çok arzulamıştım. Anlattıklarımı muhtemelen sizde yaşadınız. Ya da farklı anılara sahipsiniz.

Ayrıldıktan sonra belki onunla karşılaşırım diye gittiğiniz sahil, kafe ya da park bir umut ışığı ile yanıp sönüyor. Gördüğünüz her kişiyi eski sevgilinizi sanmanıza sebep olur. Duyduğunuz güzel kokular onu hatırlamanızı tetikler ve klasik Türk aşk filmlerdeki gibi dizlerinize çökerek ve kollarınızı göğe kaldırarak neden, niçin nayır nolamaz bitsin artık bu çile dedirtir.

Tanıdık geldi mi? Belki çok az farkla bunu yaşıyorsunuzdur. Aşk acınızı gizlemeyip ‘off yaaa’ diyerek iç çektiğinizi duyar gibiyim. İnanın bu evreleri bende herkes gibi yaşadım ve temin ederim ki sizi çok iyi anlıyorum.

Tecrübelerinizle Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski sevgilinizi geri kazanmak için yapacağınız adımları bahsetmeden önce şunu söylemek istiyorum. Hiçbir şey kalıcı değildir. Mutlaka değişimi yakalayarak daha tecrübeli ve olgun yaklaşmanıza sebep olacak. Eskiden şüphe bile duymadığınız durumları şimdilerde paranoya içinde yaşayacaksınız. İnsan olduğumuzu unutmamak lazım. Yapılan hataları tekrar tekrar yaşamamak sizin elinizdedir. Feragat etmek bu işin bir parçasıdır.

Karamsarlığa düşerek tümünden vazgeçmek bile isteyebilirsiniz. Ancak ileriye dönük baktığınızda sizde anlayacaksınız ki hayatınızda güvenebileceğiniz ve sırtınızı yaslayabileceğiniz biri olmalı. O biri de sizin eski sevgiliniz olabilir.

İçinizde pişmanlık duygusu var. Onunla yaşadıklarınızı başka ilişkilerde mi aramalıyım? Yoksa ondan başkasıyla yapamayacağınızı ve ne olursa olsun eskiye geri dönüp eski sevgiliyi elde etmek mi istiyorsunuz bunu anlamanız lazım. Bu karar şu an size zor gelebilir ama inanın zor değil. Hata çok kolay diyebilirim. Kendinize şunu inandırmalısınız.

Gerçekten bu ilişkiyi geri kazanmak ve eski sevgilinizle tekrar ya da yeniden yaşamak istiyor musunuz? İsteyip istemediğinize mutlaka karar vermelisiniz. Aklınıza ve aslında kalbinize şunu kazmalısınız. Yeni mi? Eski mi? Karar verdiyseniz altaki satırları okumaya devam edin o zaman.   

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmak İçin Harekete Geçme Zamanı.

Sizde herkes gibi biten ilişkinin ardından, eski resimlere bakarak efkarlı şarkılar dinleyip onu düşüneceğinize, ‘biz çok aşıktık nasıl bitti, benden nasıl çabuk vazgeçebildi, beni nasıl unuttu, hani beni çok seviyordu’ düşüncelerini bir tarafa bırakıp sızlanmak yerine işe koyulmalısınız.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak – Karar verdiğinizde ilk başta kendinizle yüzleşin. Emin olun doğru zamanda doğru davranışlarla yeniden birleşmeme ihtimaliniz yok. Yeter ki kararlı ve sabırlı olun. Ümidinizi kaybetmeyin. Küçük adımlarla büyük bir yol almaya hazır olmalısınız. Alttaki adımları uygulamanız durumda eski sevgilinizi tekrar kazanmak için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Bu adımlar nedir şimdi hep birlikte okuyalım.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın 5 Yolu

Altta vereceğim adımlar her kişide farklılık gösterebilir. Sizin için bir fikir oluşmasına yardımcı olacak ve şu an ki aşk acınıza merhem olacak maddelerdir. Uyguladığınızda hemen iyi sonuç getireceğini garanti etmez. Ancak yine de eski sevgilinizi geri kazanmak için ilk adımları atmış olursunuz. Şimdi bu adımlar nedir bakalım.  

 1. Sabır
  İlk başta sabretmeyi öğrenmelisiniz. Her şeyin bir anda olmasını bekleyemezsiniz. Bir iki günde eski sevgilinizin sizin kollarınıza atlayıp “ben ettim sen etme” demesini beklemeyin. Kendinize ve ona zaman tanımalısınız. Devamlı telefon açıp mesaj atmayın. Ayrılığın ilk zamanları belki telefon numaranızı gizleyip sesini dinlemiş ya da duygusal şarkılar dinletmiş olabilirsiniz ama bu tür hareketlerden uzak durun.

  Bu tarz davranışlar sizi daha çok itici konuma sokar. Kaçan kovalanır sözünü aklınızdan çıkarmayın. İlişkinizin ilk zamanlarını düşünün. O günlere ulaşmak için mutlaka sabırlı olmanız gerekir. Aksi halde uzun süre eski sevgiliniz eski kalacaktır.

 2. Merak ettirin – Kaçan Kovalanır Stratejisi
  Nasıl siz onu merak ediyorsanız, o da mutlaka sizi merak edecektir. Sonuçta bir birliktelik yaşadınız. Bunu inkar edemez. Bundan dolayı sizi merak etmesini sağlayın. Ancak ortak arkadaşlarınız ya da sosyal medya hesaplarından ona anlamlı sözler, mesajlar ya da resimler koymayın. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için bu önemli bir adımdır. 

  Bu sadece sizden uzaklaşmasına sebep olur. Sizinle ilgili hiçbir şeyi öğrenmediği zaman içinde inanın kuşku uyanacak. Size ulaşamayınca da aklında soru işareti bırakmanız kendinizi unutturmamanızı sağlayacak. Bırakın sizi merak etsin. Kaçan kovalanır stratejisini uygulamış olursunuz.

 3. Kendinize Bakın ve İzleniminizi İyileştirin.
  Yıkılsanız da ‘Yıkılmadım Ayaktayım’ gösterin. Hepimiz ilişkilerimizin başında kendimize daha özen gösteririz. Zaman geçtikçe bu özen azalır. Nedense sahiplenmiş olmanın duygusundan dolayı monotonlaşır her şey. Buna kendimizde dahiliz. Fiziksel görünüşümüz zevklerimiz hareketlerimiz bile. Şimdi kendimizi toplama zamanı geldi. Uzun zamandır kendinizde değiştirmek istediğiniz şeyleri yapın. Saçınızı kıyafetinizi tarzınızı değiştirin.

  Bakın kendinize. Sadece aynada değil. ‘Benden ayrıldıktan sonra ne hale gelmiş’ cümlesini kendinize dedirtmeyin. Bu değişimi de sosyal medyalarda paylaşın. Zor da olsa bu ayrılığınızın size iyi geldiğini göstermek onun mahcup hale getirecektir. Paylaşımlarınızda da manalı olmamasını unutmayın. Ondan hiç bahsetmeyin ya da ona gönderim yapmayın. Hayatınızda dip yaşadığınız yerine ‘Ben iyim her şey yolunda. Bakın neler yaşıyorum!’u açık açık gösterin.

 4. İletişime geçin
  Artık hazırsınız. Sabrettiniz merak uyandırdınız ve artık farklı birisiniz. Küçük dokunuşlarla iletişime geçme vakti. Eski sevgilinize değil sadece normal bir arkadaşınıza mesaj atarmışçasına mesaj atın. Duygusal bir şey içermeyen sadece selam verir gibi. Nasıl olduğunu sorun. Acele etmeyin. Belki mesaja hemen cevap vermeyebilir. Korkmayın. Sıkboğaz etmeyin. Sadece bir mesaj yeterli.

  Sizden haber alamadığı için bu kadar süre, mesajınıza o an cevap vermese de geri dönüş yapacaktır. Eski sevgilinizi geri kazanmayı istiyorsanız beklemeye değer. Acele etmeye gerek yok. Cevap geldiğinde hiçbir şey olamamış gibi yazışmaya devam edin. Sitem ya da kapris içeren mesajlar atmayın. Sadece seviyeli bir sıcaklık gösterin. Mesajlaşma konusunda nasıl ve ne zaman yapacağınızı gösteren bir kaynak var. Alt sıralarda size bu konuda ayrıntılı bilgi vereceğim.

 5. Kendinize Güvenin – Özgüveniniz Tavan Yapsın!
  Eski sevgilinizle birlikte olduğunuz zamanlardaki özgüveninizi hatırlayın. Duruşunuzdaki asaletinizi, konuşmanızdaki inandırıcı unsurları ve daha nice diğer şeyleri aklınızdan geçirin. Özgüveniniz yerindeyse yapamayacağınız konu kalmayacaktır. Bundan dolayı ona eski sevgilisi gibi değil arkadaşı gibi davranın. Sizinle rahat iletişime geçmesini ve görüşmesini sağlayın. Arkadaş gibi davrandığınızda görüşmeme ihtimali ortadan kalkacaktır.

  Görüştüğünüzde de ilişkinizden kesinlikle hiç bahsetmeyin. Başa dönme şansı yüksek olacağı için konu açıldığında yorum yapmayın. O açarsa da ‘Bunu sonra konuşuruz. Şu yeni filmi seyrettin mi sen?’ gibi konuları açarak sohbetinizin gidişatını değiştirin. Özgüveninizi kullanarak yönlendirin. Onunla buluşacağınız zamanda ilk buluştuğunuzdaki gibi giyinin süslenin ve sakın koy vermeyin.

  Varsa onun sizde gördüğü alıştığı hareketlerden vazgeçin. Ona yeni seni mutlaka göstermelisiniz. Görüştüğünüz zaman eski siz olmadığınızı görecek ve yine yeniden sizinle birlikte olma isteği doğacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamış gibi olacaksınız buna eminim. Kısaca ‘Farklı Sen’i ona gösterin.

Eski Sevgililiyi Geri Kazanmak konusunda enterasan bir site buldum. Mutlaka Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak sitesini ziyaret etmelisiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Kitabı Bu Konuda Fenomen Kaynak Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski sevgiliyi elde et kitabı bu konuda size yardımcı olacak fenomen kaynaktır. Örneğin kendi izleniminizi iyileştirmek için yapmanın gereken adımları önce bir test ile eksiklerinizi ortaya koyuyor sonra da bu eksiklerinizi tamamlamak için tüyolar veriyor.

Eski sevgilinizin üzerinde bıraktığınız kötü izlenimi 35 soruluk bir testle tespit ediyor. Sonra da bu eksikliklerinizin değişiminize nereden başlayacağınızı anlaşılır bir dille açıklıyor.

Kitabın tanıtım sayfasından direkt aktarmak istiyorum.

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat Bonus Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak - 5 Kesin Yol 1

“İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile eski sevgilin üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığını tespit ediyoruz. Eski sevgiliyi geri kazanmak için bu izlenimin iyi olması şart! Testte alacağın puana göre, hangi kategoride olduğunu belirliyor ve neler yaparak onu sana geri kazandıracak bir izlenim bırakabileceğini gösteriyoruz.

Onun sana yeniden hayranlık duyacağı detayları vurgulamanı sağlıyor, duygusal ve fiziksel özelliklerini eski sevgiline karşı nasıl kullanman gerektiğini adım adım anlatıyoruz. Yani bu bonus kitapla, eski sevgilin nazarında çekiciliğini kat be kat artırmanı sağlıyoruz.”

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Bir diğer konu ise kıskançlıktır. Üstte bahsetmedim ancak emin olun kıskançsanız eski sevgilinizi başka kişilerle görseniz bile sizi tekrar başa saracak ve onu geri kazanmak için efor sarf ettiğiniz zamanı hiçe sayacak. Zaman kaybına uğramak istemiyorsanız ki bende istemem o zaman bu kitapçığın içindeki testi çözüp kıskançlık seviyenizi nasıl indirebileceğinizi öğrenin. Kısaca alıntı yapmak istiyorum.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma Bonus Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak - 5 Kesin Yol 2

“Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile kıskançlık dereceni ölçüyoruz. Kıskançlık derecenin, eski sevgilinin yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit ediyor ve alacağın puana göre kategorini belirliyoruz.
Kıskançlık derecen ne olursa olsun bunu kendin ve eski sevgilin için avantajlı hale nasıl getireceğini gösteriyoruz.
Bu bonus kitapla çok daha öz güvenli olmanı ve ayrı düştüğün sevgilin üzerinde bırakmış olabileceğin olumsuz etkiyi olumlu hale nasıl getirebileceğini anlatıyoruz. Eski sevgiliyi geri kazanmak için en önemli faktörlerden biri de bu!”

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Üst satırlarda onunla tekrar iletişime geçebileceğinizi ve neler söylemeniz hatta söylememeniz gerekenleri kısaca anlatmıştım. Aklınızda bu gibi sorular oluşmuş olabilir düşüncesindeyim. “Başka neler söyleyebilirim ki?” İşte burada size Facebook, İnstagram ve diğer portallerde onunla nasıl iletişime geçebileceğinizi ve eski sevgilinizi geri kazanma adımlarınızda bir anda yüceltip bir anda da bitirebilecek yazı şekilleri nelerdir anlatan bonus kitap yardımcı olacaktır. Kitapta anlatılan konuları kısaca alıntı yaparak aktaracağım.

Onla Chat Bonus Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak - 5 Kesin Yol 3

“Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. Bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda eski sevgiline yönelik neleri yapman ve neleri yapmaman gerektiğini anlatıyoruz. Eski sevgiliyi ve onun ilgisini olumlu yönde geri kazanmak için bu platformları nasıl kullanman gerektiğini, yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Unutma! Bu alanlardaki yazı dilin, yaklaşım tarzın ve neler yazacağın seni bir anda bitirebilir ya da bir anda yüceltebilir. Bunların hepsini bu bonus kitapta gösteriyoruz.”

Asıl kitaba gelecek olursak Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı konusunda gerçekten de fenomen olmuş ve şimdi söyleyeceğim çok önemli bir konuyu açıklık getirmek istiyorum. Kitabın tanıtım sayfasında şöyle bir başlıkla karşılaştım.

Eski Sevgiliyi Elde Et – Eski sevgiliyi geri kazanmak, Büyü & Fala ihtiyacı olmadan mümkün!!!

Çok iddialı mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz. Büyü, fal ya da dua ile dünya dönmüş olsaydı şu an dünyamızda her yeni bir lider hemen kısa sürede tahtalı köyde bulurdu kendisini. Lütfen şuna kesin olarak inanmanızı rica ediyorum. İşleyen demir paslanmaz. Siz koltuğunuzda oturacaksınız ve dua ya da büyü ile bir şeylerin rayına oturtacaksınız. Oturmanıza devam edin. Eski sevgiliniz de yeni limanlara yelken açacaktır. Bu tür hurafelere inanmayın sakın. Çaresizliğinizi kullanarak büyü, dua ve falın size “kesin sonuç, kanıtlanmış sonuç” olarak tanıtan medyumlarla işiniz olmasın. Şöyle bir anlaşma yapalım sizinle.

Önce kendi kişisel gelişiminizi geliştirin. Bu konuya inanın ve en önemlisi kendinize inanın. Tanımadığınız medyum ya da hoca moca kişilere inanmayın. Yüksek meblağlar karşılığında sizi borç batağına itecektır. Kim bilir güzel giden hayatınız karanlık kişiler tarafından kötü yola dönüşecektir. Söylenenlere hemen inanmayın. Bana da inanmayın. Sorgulayın araştırın ve şüpheli olun. Sorgularınıza cevap aldıktan sonra uygulayın. Bu tüm hayatınızı etkileyecektir ve üst sıralarda yine anlattığım özgüveninizi yükselterek o seviyede sabitleştirecektir.

Bu önemli hayati bilgileri anlattıktan sonra size Eski Sevgiliyi Elde Et kitabın yine tanıtım sayfasında olan kısa alıntısını yazmak istiyorum.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak - 5 Kesin Yol 4

“Eski Sevgiliyi Elde Et isimli 64 sayfalık ana kitapla, eski sevgiliyi geri döndürmek isteyenlere kolaylıkla uygulayabilecekleri, pratik bir yol haritası sunuyoruz. Doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması gerekenleri adım adım aktarıyoruz.
Karşı cinsin psikolojisi ve onların zihinsel eğilimleri temel alınarak hazırlanmış taktikleri nasıl uygulayacağını her detayı ile gösteriyoruz. Böylece bu ana kitapla,
1. Zamanı geldiğinde onla nasıl bir irtibat modeli seçmen gerektiğini,
2. Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne gibi sözler, cümleler kullanman gerektiğini,
3. Sana olan ilgisini nasıl artıracağını,
4. Onun duygularında yeniden nasıl iştah uyandıracağını,
5. Sana karşı kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketlerin neler olduklarını,
6. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Bilinçaltına etki edecek can alıcı detayları,
7. Beden diliyle onu tesir altına almanın yollarını, iç dünyasında nerelere dokunman gerektiğini,

özetle eski sevgiliyi geri döndürme yolları hakkında çoğu şeyi bu ana kitapta gösteriyoruz. Şimdi e-kitap seti içerisindeki 3 adet bonus kitabın ne olduğunu ve sana neler katacağını anlatalım.”

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak – Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Konusunda Sona Doğru Yaklaşırken

Eski sevgiliyi geri kazanmak isteyen kalbi kırık ve acı içinde yaşayan okuyucularım için söyleyebileceğim birkaç cümlem daha var. Toparlayacak olursak siz siz olun ve sakın özgüveninizi kaybetmeyin. Bunun için size yardımcı olacak sır dostu niteliğinde olan kitabı okuyun. Bu aralar kitabın yazarı Herkes Okusun kampanyası yaparak fiyatta bir hayli indirim yapmış.

Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum. Eski sevgilinizi geri kazandınız. Eee şimdi ne olacak? Yaptığınız bu çalışmaları geliştirerek eski sevgilinizi de elde tutmanız gerekecek.  Sayadaki ek kitapları da incelemenizi tavsiye ederim. İnanın çok mantıklı bulacağınız konular ile karşılaşacaksınız. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak bu kadar kolay.

Kitaplara ulaşmak için alttaki tanıtım görseline tıklamanız ya da buraya tıklamanız yeterlidir.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Sevgiyle kalın ve kendinize inanın. Yalnız değilsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak konusunda aklınıza takılan herhangi bir sorunuzda lütfen altaki yorum kısmından bana sorun. En kısa sürede cevaplayacağım.
Buradan yorum formuna ulaşabilirsiniz.

Sevgiler
Ahuİzgi
İlişkiler Uzmanı Yazar

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir