Eski sevgiliye mesaj atmanın püf noktaları

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda ne yazman ve de ne yazmaman gerektiğini çok iyi bilmelisin. Tek bir kelime seni bitirebilir de yüceltebilir de.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için en etkili yöntemlerden biri hatta en önemlisi; mesajdır. Yalnız bu mesajların en etkili yolu ona en doğru mesajı ya da mesajları göndermekten geçer. Peki, doğru mesajdan kasıt nedir?

‘internette var olan damar sözlerden oluşan bir liste bulup onlardan yazmak istiyorum’ diyecek olursan, mutluluğa yelken açmayı unutup, hiç cevap alamamayı ya da red cevabı almayı göze almışsın demektir. Doğru mesajdan kasıt şudur; eski sevgiliye mesaj direkt olarak onun bilinçaltına hitap eden türde olmalıdır. Böylece sana dönmesi için onu teşvik etmiş hatta can atar hale gelmesini sağlamış olursun. Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu? gibi bir kuşkun varsa bunu da unut çünkü bu elbette ki doğru… Çoğumuz ayrıldıktan sonra eski sevgilimizle ancak telefon ya da sosyal medya aracılığıyla irtibat kurabiliyoruz. Buraya kadar sıkıntı yok fakat yukarda bahsettiğimiz özelliklerin aksinde bir mesaj gönderecek olursan bu iş tabi ki de doğru olmayacak.

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır: Bilinçaltı etkili

Eski sevgiliye mesaj olarak başarısı kanıtlanmış özel yöntemler var. Kelimelerin gücü sandığınızdan çok daha ötede… Sinir bilimcilerin de her zaman dediği gibi ‘Neticeye varmadan önce, yapılacak bazı zihinsel çalışmalar var’ Bu yüzden acele davranıp, zemini oluşturmadan eski sevgiliye mesajla güzel sözler yazma işine balıklama dalmayın. Azıcık sabredin!

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda en etkili yöntemlerden biri; olumlu ve gelecek konusunda umut dolu mesajları seçmen ve bunları geçmişteki ilişkinizde güçlü yönler ile harmanlamandır. Aklın karışmış olabilir ama bu konuda başarı elde etmen için daha öyle detaylar var ki bu onlardan sadece biri. Ne de olsa bilinç altına hitap edeceksin ve gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra 1-2 hamlede eski mutluluğuna kavuşacaksın. Azıcık uğraşmaya değmez mi? Bizce değer!

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar rehberi

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda sana yol haritası olacak, özel mesaj yöntemlerin tamamını kapsayan bir e-kitap var; ‘Eski Sevgiliye Mesaj e-Kitabı’

  • Eski sevgilinin bilinçaltına etki edecek mesajların neler olduklarını,
  • Cümleleri nasıl kurman gerektiğini,
  • Alacağın cevaplara ne tür karşılıklar vermen gerektiğini,
  • Ve çok daha fazlasını adım adım öğrenebileceğin çok sağlam bir kaynak bu kitap.
Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Kaybedeceğin hiç bir şey yok. Önemle tavsiye ediyoruz, bu kitabı bilgisayarına/telefonuna indir, hemen okumaya başla ve içerisindeki çok özel mesaj metotlarıyla eski sevgilini geri kazan. “Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır” konusunda sana çok büyük yardımı dokunacak bu kitabı okumak için buraya tıklayabilirsin.

Eski Sevgilini Elde Et

Şunu unutmamalısın; Eski sevgiliye mesajla ona sadece güzel sözler söylemen yeterli değil. Onla mutluluğa tekrar yelken açmak için bazı özel taktikleri de uygulamalısın. Bu konuda Eski Sevgiliyi Elde Et kitabındaki özel metotlardan faydalanabilirsin.

Not: Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonu bulunuyor.

Eski Sevgiliye Nasıl Mesaj Atılır
Sistem uyumlu PDF

Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi

Google amcaya “Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi” diyerek sordum ve sayfanızı buldum. Eski sevgilim Beni hala seviyor mu testinizi cevapladım ve sonucunu hemen sitenizde gördüm. Sorular çok anlamlı, testin sonucu beni gerçekten şaşırttı. Sanki benim için özel olarak hazırlandığını düşündüm. Aslında farkına vararak ya da varmadan yaptığım davranışların samimi bir dost tarafından yüzüme karşı söylenmesine ihtiyacım vardı. Hazırladığınız bu test için teşekkür ederim.

Testi çözmeye geçmeden önce, neden okuyucularımızdan birinin yukarıdaki yorumu ile söze başladığımızı bilmenizi istiyoruz. Bu çok önemli! Çünkü bu yorum, bu tür testlerin falcılık ya da medyumlukla bir ilgisi olmadığını, kişinin kendisine bir ayna tutma vazifesi gördüğünün en açık itirafı! Testlerin bu özelliğinin doğru anlaşılması oldukça önemli. Bu yüzden bu yorumla başlayalım istedik söze…

İlişki Testlerinin Geçerlilikleri

Testlerin gerçekleştirdiği durum değerlendirmeleri, uzman kişiler tarafından (sosyolog, psikolog…vb) onlarca denek üzerinde yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilerle yoğrulur. Sen bu soruları soran, cevaplayan ya da eski sevgilisinin kendisini hala sevip sevmediğini merak eden tek kişi değilsin. Sevgi ve aşk çok bilinmeyenli bir denkleme benzer ve bu gibi testler bilinmeyen denklemleri çözmek için atılabilecek adımların ilk ayağını oluşturur.

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu testi çok işe yarıyor

Test, en başta söylediğimiz amacının yanı sıra eğer varsa ‘İyi niyetli, casus arkadaşlarının’ yanlış aktarımlarını da ortadan kaldırıyor ve herkesten bağımsız olarak kendi düşüncelerine odaklanmana yardımcı oluyor. Çıkacak sonuçların, doğru tahlil yapmana ışık tutacağı kesin.

Yeri gelmişken eski sevgiliyi geri kazanma konusunda sana yardımcı olacak taktikleri veren ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli e-kitaptan da bahsedelim. Kitap tamamen hedefe odaklı bir kitap. Sevgiliyi geri kazanmak için yapılan en büyük hataları gözler önüne sermekte ve ek olarak uygulanması gereken doğru metotları da aktarmakta.

Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için 2 versiyonu var. Kitabı kendi web sayfasında görüp okumak için buraya tıklayabilirsin.

Ayrılıkla bitmiş sorunlu bir aşk için çözüm olacak bir düşünce üretemiyorsan, bu test sana bir hayli yardımcı olacak. Testi çözmek için buraya tıkla!

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır ile ilgili diğer yazılar;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir