Eski sevgiliye mesaj atmanın püf noktaları

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda ne yazman ve de ne yazmaman gerektiğini çok iyi bilmelisin. Tek bir kelime seni bitirebilir de yüceltebilir de.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için en etkili yöntemlerden biri hatta en önemlisi; mesajdır. Yalnız bu mesajların en etkili yolu ona en doğru mesajı ya da mesajları göndermekten geçer. Peki, doğru mesajdan kasıt nedir?

‘internette var olan damar sözlerden oluşan bir liste bulup onlardan yazmak istiyorum’ diyecek olursan, mutluluğa yelken açmayı unutup, hiç cevap alamamayı ya da red cevabı almayı göze almışsın demektir. Doğru mesajdan kasıt şudur; eski sevgiliye mesaj direkt olarak onun bilinçaltına hitap eden türde olmalıdır. Böylece sana dönmesi için onu teşvik etmiş hatta can atar hale gelmesini sağlamış olursun. Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu? gibi bir kuşkun varsa bunu da unut çünkü bu elbette ki doğru… Çoğumuz ayrıldıktan sonra eski sevgilimizle ancak telefon ya da sosyal medya aracılığıyla irtibat kurabiliyoruz. Buraya kadar sıkıntı yok fakat yukarda bahsettiğimiz özelliklerin aksinde bir mesaj gönderecek olursan bu iş tabi ki de doğru olmayacak.

Eski sevgiliye mesaj: Bilinçaltı etkili

Eski sevgiliye mesaj olarak başarısı kanıtlanmış özel yöntemler var. Kelimelerin gücü sandığınızdan çok daha ötede… Sinir bilimcilerin de her zaman dediği gibi ‘Neticeye varmadan önce, yapılacak bazı zihinsel çalışmalar var’ Bu yüzden acele davranıp, zemini oluşturmadan eski sevgiliye mesajla güzel sözler yazma işine balıklama dalmayın. Azıcık sabredin!

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda en etkili yöntemlerden biri; olumlu ve gelecek konusunda umut dolu mesajları seçmen ve bunları geçmişteki ilişkinizde güçlü yönler ile harmanlamandır. Aklın karışmış olabilir ama bu konuda başarı elde etmen için daha öyle detaylar var ki bu onlardan sadece biri. Ne de olsa bilinç altına hitap edeceksin ve gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra 1-2 hamlede eski mutluluğuna kavuşacaksın. Azıcık uğraşmaya değmez mi? Bizce değer!

Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar rehberi

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda sana yol haritası olacak, özel mesaj yöntemlerin tamamını kapsayan bir e-kitap var; ‘Eski Sevgiliye Mesaj e-Kitabı’

  • Eski sevgilinin bilinçaltına etki edecek mesajların neler olduklarını,
  • Cümleleri nasıl kurman gerektiğini,
  • Alacağın cevaplara ne tür karşılıklar vermen gerektiğini,
  • Ve çok daha fazlasını adım adım öğrenebileceğin çok sağlam bir kaynak bu kitap.

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Kaybedeceğin hiç bir şey yok. Önemle tavsiye ediyoruz, bu kitabı bilgisayarına/telefonuna indir, hemen okumaya başla ve içerisindeki çok özel mesaj metotlarıyla eski sevgilini geri kazan. “Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır” konusunda sana çok büyük yardımı dokunacak bu kitabı okumak için buraya tıklayabilirsin.

Eski Sevgilini Elde Et

Şunu unutmamalısın; Eski sevgiliye mesajla ona sadece güzel sözler söylemen yeterli değil. Onla mutluluğa tekrar yelken açmak için bazı özel taktikleri de uygulamalısın. Bu konuda Eski Sevgiliyi Elde Et kitabındaki özel metotlardan faydalanabilirsin.

Not: Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonu bulunuyor.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

Sistem uyumlu PDF

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Eski sevgilim beni unuttumu testi

 

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır ile ilgili diğer yazılar;