Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler sıralı biçimde elinde olsaydı…! İşte bu yazıda eski sevgilini döndürecek taktikleri anlatıyoruz.

Bu, şu ana kadar sana zor görünmüş olsa bile inan aslında çok kolay. İhtiyacın olan tek şey; neler yapman gerektiğini bilmen ve bunları sırasıyla uygulaman. İnsan psikolojisine ve algısına hitab eden olumlu taktikler işin sırrı. Elbette aceleci olmamak da çok önemli. Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler uyguladıktan sonra azıcık sabretmesini de bilmelisin. Korkma, bu uzun zaman almayacak.

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse şu an için sen ve senin gibi eski sevgilisine hasret kalmış kişiler, bu dönemde boşlukta kaybolmuş vaziyettedirler ve bu gibi dönemler insanı hata yapmaya sürükler. Hata yaptıkça da eski sevgilin nazarındaki şansın gitgide azalır. Bu yüzden önce ayrılığın getirdiği bunalım ateşini söndürmek gerekiyor. Böylece doğru adımlarla ilerleyebileceğin zemin hazır edilmiş olur.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için En Etkili Taktikler

Kural 1

Birinci kural; sakin ve soğukkanlı olmaktır. Gurur ve bunalım eski sevgiliyi geri kazandırmaz, tam tersine senden daha hızlı soğumasına sebep olur.

Kural 2

Değişime hazır ol! Normal şartlarda hiç kimse bir başkası için değişim yaşamak istemez ama konu eski sevgilini geri döndürmek olunca ‘Ben buyum, beni böyle sevsin’ gibi sabit fikirler sana hiç birşey kazandırmaz. Şöyle düşün; O senin karakterini ve tarzını bir kere tattı. Aldığı tattan memnun kalmış olsaydı çoktan sana dönmüş olurdu değil mi? İşte bu yüzden ona yeni bir tat verecek, yenilenmiş biri olmalısın. ‘Beni seven böyle sevsin’ dersen kaybedersin.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikleri Uzmanından Öğren

İlk iki kuralın daha detaylı halini ve yapılması gereken sonraki en önemli uygulamaları sana sıralı bir biçimde gösteren, harika bir yol haritası çizen çok önemli bir kaynak var; Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı.

Bu kitap, eski sevgilinize damar sözler içeren saçma sapan mesajlar atın gibi akıllar vermiyor. Bu kitap,

  • İnsan psikolojisinin bilimsel temellerine dayanarak, neler yaparsanız onu yeniden aşık edebileceğinizi anlatıyor,
  • Onun algılarını nasıl kontrol altına alabileceğinizi gösteriyor,
  • Onun için haz alabileceği yeni bir tat yaratabilmenin yollarını anlatıyor,
  • Onla yeniden irtibata geçerken hangi kelimeleri seçmeniz gerektiğini anlatıyor,
  • Bir araya geldiğinizde ne gibi davranışlar sergilemeniz ve neler söylemeniz gerektiğini anlatıyor.

“Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler” konusunda bundan daha iyi bir akıl hocası bulamazsınız. Mutlaka okuyun, uygulayın. Eski mutlu günlerinize dönmek için bu şansı kullanın.

Sevgiler,
eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Eski sevgilim beni unuttumu testi

Diğer Konular: