Erkekler neden aldatır? Kimisi kronik çapkınlığından, kimisi ise aptal kadınından fena sıkılmış olduğundan. Gelin, hangi kategoride olduğunuzu belirleyelim. Bunun için öncelikle; aldatmaya sebep olan şeyleri ve bunları yapıp yapmadığınızı tespit etmemiz gerekiyor. Erkekler neden aldatır nasıl anlaşılır altta sıraladığımız bilgileri iyi okuyunuz. 

1-Erkekler Neden Aldatır? Erkekler heyecan için aldatır

Heyecan/adrenalin isterler çünkü erkeklerin tabiatları adrenalin hormonu salgılamaya muhtaçtır. Her ilişkide olduğu gibi; ilişkiye başladıktan bir süre sonra her şey monotonlaşır. Birlikte yapılan sosyal aktivitelerden tutunda onla olan cinsel yaşamınıza kadar çoğu şeyin monotonlaşmasına izin vermişseniz, siz aptal bir kadınsınız demektir.

2-Erkekler Neden Aldatır? Erkekler cinsel cazibenizi yitirdiğiniz için aldatır

Erkekler içgüdüleri ile hareket etmeye yatkın canlılardır. En temel içgüdülerinden biri de; Sekstir. Günümüz dünyasında ki seks, mağara devrinde yapılan seksten çok ötede bir yerdedir ve bunu hala anlayamamış bir ton aptal kadın bulunmaktadır. Erkeğine hareketli, heyecan dolu ve hatta sıra dışı bir seks yaşamı sunamayan her kadın erkeği nazarında cinsel cazibesini hızla kaybeder ve sonunda da aldatılmaya mahkum hale gelir. Net..!

3-Erkekler Neden Aldatır? Erkekler intikam için aldatır

Özellikle sosyal yaşamınızda sergilediğiniz hal ve hareketlerinizde onu kızdıran, bunaltan, ortak çevrenize karşı onu mahçup eden hal ve hareketleriniz varsa yine aptallar sınıfına girdiniz demektir. Ruhen memnun edemediğiniz bir adam hiç gözünüzün yaşına bakmadan sizi aldatır. Sizi aldattığı kadını belki de yeterince çekici bulmuyor bile olabilir ama olsun, amaç intikam değil mi? Bize güvenin; sadece en merhametli olanı o an yaklaşmadan önce günlerce tereddüt eder ama o an geldiğinde bir otel odasında 2 dakikada işi bitirir.

Erkeğiniz sizi aldatmadan harekete geçin

Aldatıyor olsa da harekete geçin. Hiç birşey için geç kalmış sayılmazsınız. Aptallığa son vererek bu durumu kısa bir süre sonra tersine çevirebilirsiniz. Yukarıda kısaca açıkladığımız sebepler dünya genelinde bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış aldatma sebepleridir. Dikkat ettiyseniz bu 3 nedenin özü sadece iki şeydir. Biri sosyal tatmindir, diğeri ise cinsel tatmindir. Eğer siz erkeğinizi bu iki konuda tatmin edebilecek akıllı bir kadın olursanız partneriniz sizi aldatmayı asla düşünmeyecektir. Daha öncesinde sizi defalarca aldatmış olsa bile, sizdeki değişimleri fark ettikçe aldatmayı bırakacaktır. Bazı bilimsel metotlar bunların hepsini mümkün kılıyor. ilişkinizin tekdüzeleşmesine asla izin vermeyin. Tansiyonu olumlu yönde yükseltecek şeyler yapmaktan çekinmeyin. Biraz onun aklını başından alacak şeyler yapın.

Erkekler Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır? Peki, bunları nasıl yapacağım?

Akıllı bir kadın planlayıcı olmak zorundadır. Bazı planlarla ilişkinize inanılmaz ivmeler kazandırabilirsiniz. Sakın önyargılı olmayın, planlı olma hali sizi içten pazarlıklı ya da sinsi bir kadın yapmayacak. Bunlar sadece ilişkisini iyi yönde geliştirmek isteyen bir kadının çabaları olacak.

Bu konuda sizi doğru şeylere yönlendirecek kaynaklar var. Yapılması gerekenleri sıralı bir biçimde anlatan bu rehberlere mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye deriz.

Örneğin;

  • Yataktaki Kraliçe e-kitabı. Cinsel yaşamını nasıl renklendireceğinizi, cinsel cazibenizi nasıl arttıracağınızı ve erkeğinizi yatakta etkilemenin yollarını tek tek anlatıyor. Kitabı buradan indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.
  • Onu Elde Tut e-kitabı. Sosyal yaşamda neler yaparak erkeğinizi kendinize hayran bırakabileceğinizi ve zamanla onu kendinize nasıl bağlayacağınızı sırasıyla anlatıyor. Kitabı buradan indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz. (Evli kadınlar için uygun olanı bir altta olandır.)
  • Kocanın Kalbine Gir e-kitabı. Yine sosyal yaşamda neler yaparak erkeğinizi kendinize hayran bırakabileceğinizi ve zamanla onu kendinize nasıl bağlayacağınızı sırasıyla anlatıyor. Kitabı buradan indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.
  • Ha bu arada erkeğinizin sizi aldattığından emin değilseniz Aldatan Eşi Yakalamak kitabına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde, elinizde kesin kanıt olmadan masum bir erkeğe böyle bir suçlamada bulunacak olursanız, kaybeden yine siz olursunuz. Kitabı buradan indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

“Erkekler neden aldatır?” diye düşünmeyi bırakın ve bir an evvel tedbirlerinizi alın kızlar

Sevgiler,

Erkekler Neden Aldatır 3 Neden 1

Aldatan Eşi Yakalamak

Aldatan eşi yakalamak mümkün ve çok kolay yöntemleri var. Bu yöntemlerin neler olduğunu sıraladık. Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız bu önerimizi dikkate alın.

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız bu stresli dönemde pek çok hatalı hamleye müsait hale gelirsiniz. Ama bu dönem aslında hataya hiç de yer olmayan bir dönemdir. Aldatan eşi yakalamak son derece hassas bir konu ve sıfır hata ile işlemesi gereken bir süreç. Şüphelerinde yanılıyor olabilirsin ya da haklı olduğun halde yanlış şeyler yaparak haksız duruma düşebilirsin. Uyuyan yılanı uyandırmak gibi bir riskin de var. Özetle yüksek dikkat gereken bir süreç bu.

Aldatan Eşi Yakalamak için Ne Yapmalı?

Neleri gözlemlemen ve neleri takip etmen gerektiği ile ilgili profesyonel yardım gereken bir konu bu. İşi şansa bırakma ve ‘Aldatan Eşi Yakalamak’ isimli pdf kitaptan faydalan. İlişki dedektifliği yapan uzmanlar tarafından hazırlanmış bu pdf kitap bir uzman gözüyle neleri takip etmen gerektiğini tek tek anlatıyor. Daha öncesinde asla akıl edemeyeceğin detayları bir bir anlatıyor.

Eşini böylesine büyük bir hata yapmış olduğu konusunda suçlamadan önce bundan emin olmalısın. Aksi halde çok daha zor bir yola girebilirsin.

Kitaba aşağıdaki görsel üzerine tıklayarak ulaşabilir ve kendi resmi sayfasından inceleyebilirsin.

Erkekler Neden Aldatır 3 Neden 1
kocam beni aldatıyor mu? Testi

Erkekler Neden Aldatır konusunda diğer yazılarımız. 

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir