Kategoriler
Cinsellik Erkekler Yatakta ne İster Tüm Yazılar

Erkekler Yatakta Ne İster? Nelerden Hoşlanır? 20 Taktik!

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları

Erkekler yatakta ne ister nelerden hoşlanırlar 20 Çok Etkili taktikle yatakta tapılan kadın olmanın yollarını keşfet. Erkekler yatakta ne ister resimli anlatımla Yataktaki Kraliçe kitabından keşfedin.

Erkek yatakta nasıl mutlu olur? Yatakta tapılan kadın olmanın yolları, erkekler ilişkide ne ister ve erkeği baştan çıkarma konusunda merak ettiklerinizin hepsini bu yazıda anlattık. Erkekler yatakta neye dayanamaz keşfetmek istiyorsanız bu yazı çok işinize yarayacak. Tabiatları gereği, seks konusunda hiç bir fırsatı kaçırmamak üzerine dizayn edilmiş olan erkek türü bile sevişirken hayli seçicidir.

Farklılık yaratan ve unutamadıkları seks anılarına çok önem verirler. Bu unutulmaz anları yaşatabilen kadınlara ise her şeylerini verir, kul köle olurlar. Erkekler yatakta en çok ne ister sekste kadından ne bekler erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? Özetle erkekler sevişirken kadınlardan ne ister? Erkekler için yatakta unutulmaz olmak istiyorsanız okumaya devam edin.

ERKEKLER YATAKTA NE İSTER YATAKTAKİ KRALİÇE ANLATIYOR

Yataktaki Kraliçe e-kitabı, bekar ya da evli erkekler yatakta ne ister resimli yazılı anlatımlarla hepsini aktarıyor. Erkekler sevişirken yatakta ne duymak isterler hangi pozisyonu severler birbirinden farklı tüm konu başlıkları bu kitapta sırasıyla mevcut. Kitabı indirip okuyabileceğiniz bölümü bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz ama kitabı okumaya vakit ayırmadan önce erkek sevişirken ne ister konusunda kitabın ne tür bilgiler barındırdığını anlamak için aşağıdaki satırları atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler sekste neleri sever ne ister konusunda tüm tüyoları ve ek olarak 20 muhteşem taktiği Yataktaki Kraliçe her detayı ile anlatıyor. Yazar Sibel Savaş diyor ki ‘Erkekler yatakta ne isterler konusunda özel metotları bilen bir kadın, erkeğinin yatağının kraliçesi olmuş ve yıllar boyunca hiç unutamayacağı o özel anları erkeğine yaşatabilen yegane kadın olmuş demektir. Bu da o kadının vazgeçilmez, unutulmaz bir kadın olacağı anlamına gelir. Çünkü erkeği kendine bağlamanın yollarında en önemli faktör kadının cinsellikte gösterdiği başarısıdır.’

Kesinlikle doğru! Yataktaki Kraliçe e-kitabını okuyabileceğiniz linki bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz. Kitabı okumanızı önemle tavsiye ederiz hanımlar. Erkeğinizin size duyacağı hayranlık, sadakat ve bağlılık için cinsel beceriniz çok önemli bir faktör ve bu e-kitapla erkekler yatakta ne ister ne istemez resimli anlatımlı her açıdan pek çok metot öğrenebilirsiniz. Erkekler cinsellikte neye önem verir her detayı ile bilmek istiyorsanız Yataktaki Kraliçe kitabını mutlaka okumalısınız.

ERKEKLER YATAKTA NE İSTER RESİMLİ

Erkekler yatakta ne ister resimli anlatım bu kitapta. Yataktaki Kraliçe kitabında erkekler sekste ne ister konusunda pek çok metot gösterilmiş hem de resimli anlatımla. Erkeklerin yatakta dinamizm, yani hareketlilik ve ek olarak değişiklik istedikleri de kitapta değinilen detaylardan sadece ufak bir kısmı.

Hareketlilik:

Aktif, vücudunu nasıl kullanacağını bilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.

Değişiklik:

Alışılagelmiş sevişme şekillerinden arınmış bir seks hayatını uygulayabilen bir kadın olmak. Cinselliğe dair son trendleri takip edip yatağına bu yenilikleri taşıyabilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.

‘Siz de erkeğinizin gözünde, kadının hası olmak niyetindeyseniz yatakta tam bir kraliçe olmayı bilmeniz gerekiyor.’ diyen bu kitap, yatakta kraliçe olabilmenin cinselliğe dair tüm incelikleri, trendleri bilmekten ve erkek ne ister bunla ilgili tüm detayları bilmekten geçtiğini söylüyor.

Kitap indirilebilir pdf kitaplardan değil. Özel bir okuma alanından erişebiliyor ve yeni nesil e-kitap keyfini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz. Özel bir yazılım gerektirmiyor e-mail adresinize okuma linkleri gönderiliyor. Tek tıkla okuyabiliyorsunuz. Bize hediye edilmiş olan promosyon e-kitabın içeriğini telif hakları nedeniyle detaylı olarak paylaşamıyoruz ama kitabın kabasına değinecek olursak, erkekler yatakta ne ister a’dan z’ye eksiksiz şekilde anlatılıyor.

Seks öncesi ve seks esnasında onu zevkten 4 köşe yapabileceğiniz özel metotlar, sevişirken duymaktan hoşlanacağı çok özel cümleler, vücut dilinizin nasıl olması gerektiği, handjobun incelikleri, oral seksin en bilinmeyen metotları, erkekleri baştan çıkaran pozisyonlar, afrodizyak etkili parfümler gibi onlarca konuyu bu kitapta bulabilirsiniz. Seks sanatına dair tüm sırları tek tek ve resimli şekilde anlatıyor.

www.yataktakikralice.com adresinden ya da aşağıdaki görselden kitaba ulaşabilirsiniz.

erkekler yatakta ne ister

ERKEKLER YATAKTA TECRÜBE İSTER

Erkekler sekste tecrübe ister hanımlar. Tecrübe sahibi olmak için de teorik bilgi şarttır. ‘Bu kitabın çıkış noktası bu. Tecrübe ve bilgi kazanması gereken kadınlara sırasıyla izleyecekleri bir yol haritası yapmak istedim’ diyor kitabın yazarı.

Kitap sonrasında, cinselliğe dair bilmediğiniz ya da kaçırıp gerisinde kaldığınız hiç bir şey olmayacak, net! Neler yapmanız gerektiğini sırasıyla öğreneceğiniz gibi, erkeğin gözünde 10 numara bir kadın olmanın yollarını da bu kitabın rehberliğinde kolayca uygulayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister? Tabi ki Yataktaki Kraliçeyi ister. Know-How kitap yayıncılığında köklü bir marka olmuş E-Kitap Dünyası’nın Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için geç kalmayın hanımlar.

Yataktaki Kraliçe kitabının erkekler yatakta ne ister konusunda paylaştığı 20 taktikle erkek sekste ne ister tüm detayları keşfedebilir ve erkeğin sizi Tanrıça gibi görmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Konular:

Yazar Irmak

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven bir yazar.

“Erkekler Yatakta Ne İster? Nelerden Hoşlanır? 20 Taktik!” için 8 yanıt

Yine merhaba Irmak hanım… Benim size yazdığım bir önceki yorumumu değerli hanımefendilere tüyo verme amacıyla yayınladığınız için çok teşekkür ediyorum size. Benim eşim, bir erkek olarak benim beklentilerimi yapmıyor ve yapma ihtimali de çok uzak. Ama hiç olmazsa sizin hazırladığınız bu nadide kitapları inşallah eşini önemseyen kadınlarımız okurlar.
Ben eşimden bu güne kadar inanın ki yapamayacağı şeyler istemedim. İlişkimiz hala ayda 1-2 defa yaşamaktan öteye gidemiyor…:( 1-2 defa yaşadığımız cinselliğimizde bile yaptıklarımız, pozisyonlarımız hep aynı… Ne yazık ki üzülüyorum, ama buna da şükür diyorum. Benim eşimin özellikle cinsellik veya kadınlık konusunda ufku çok dar. Onun ufkunu nasıl açabilirim, onu da bulamıyorum. Bir ara sizin hazırladığınız değerli eserlerinizi okumaya teşvik ettim. Ama kendisi başta kitap okumayı sevmeyen birisi. Olmadı.
Biz erkekler için cinsellik sırf içeriye gir-çık değildir. Sanırım bir çok kadın böyle baktığımızı zannediyor. Mesela ben kadınımdan, eşimden, aşkımdan neler bekliyorum?
Bir gün kadınsı kıyafetler giyinsin. (Hele ki pantolon ve eşofman giymesinden nefret ediyorum.) Süslü ve renkli iç çamaşırları giymesini; bu çamaşırları giyerken her gün değişik sütyen, külot, tanga ve g-string giymesini çok isterim.
Yine farklı farklı etekler, buluzlar giymesini ve bunlara uyumlu renk renk külotluçoraplar giymesini çok isterim. Kısacası “kadın gibi” özel ve dişiliğini farkettirecek tarzda giyinmesini çok isterim.
Akşam eve geldiğimde bana hal-hatır sorarken kucağıma otursun, benimle biraz da olsa öpüşsün ve cilve yapsın isterim. Bacaklarını okşamak isterim.
Bazen evdeyken ummadığım anda bana frikikler vermesini çok ama çok isterim.
Eşimle sadece yatak odasında değil, evimizin diğer yerlerinde aniden ve farklı fanteziler yaşamak isterim.Cinsel oyunlar oynamak isterim kısacası.
Evet, ben belki kadın çamaşırı fetişi olabilirim veya olmayabilirim. Ama istiyorum ki benim kadınım kadınlara ait olan güzel çamaşırlar giysin ve ben onları okşayarak kadınımla ilişki yaşayayım. Önce gözlerime, sonra tenime hitap etsin.
Ben mesela eşimin her ilişki öncesinde yatağa çıplak girmesini sevmiyorum. seksi ve kışkırtıcı çamaşırlar, jartiyer vb. giyinmesini çok arzuluyorum. Dahası ilişki başlamadan değişiklik olarak önümde dans etmesini, vücudunu okşamasını çok istiyorum. O esnada ben de onu tahrik etmek ve küçük oyunlar oynamak istiyorum. Bunları ahhh bir bilse eşim; benden fazla o çok mutlu olacak. Çünkü hayatımızdaki en nadide yaşadığımız bu anlar kısacık ömrümüzden hızla geçip gitmekte. Ve bu güzelim anlar ihtiyarladığımız zaman istesek bile yaşanmayacak.
Ben bu isteklerimi eşime çok söyledim, anlattım. Maalesef ya saçma buldu, ya da önemsiz gördüğü için ve üşendiği için yapmadı. İnanır mısınız? Ben eşimi kışkırtmak için ve fantezi olsun diye biz erkeklere özel içini gösteren string alıp giyindim. İlişki öncesi karşısına öyle geçtim. Sonuç mu? Hanımefendi çamaşırı itici bulduğunu ve iğrendiğini söyledi. (Şunu da belirteyim; vücut temizliğime ve malum bölgelerimin traş edilmesine sürekli özen gösteriyorum.) Cinselliğe böyle bakan bir kadından ne istenebilir ki?
O gerçekten dişiliğini kullansa, benim onu tatmin etmek için yapmayacağım şey yok. Aslında yapıyorum da; onu her ilişkimizde orgazma ulaştırıyorum. Sanırım ona rütin şeyler yapmak yetiyor…
Anladım ki ben de şanssız erkeklerden birisiyim. Benim bu arzularımın gerçekleşmesi sanırım hayalden öteye gitmeyecek.
Bu yorumumu okuyan değerli hanımlar umarım bir erkeğin gözünden cinsellik beklentilerimizi anlarlar. Saygılarımı sunarım size ve tüm okuyucularınıza.

Emir bey bi erkek olarak eşinizden beklentilerinizi ona söylemeniz çok güzel. Bizim evliliğimizdede şanssız taraf benim ne yazıkki. Bende eşim bana beklentilerini söylesin, benden bişeyler istesin ama malesef. Benimde kocam çok sığ ne yazık ki. Ay da bir belki birlikte oluyoruz. Hayatımda böyle cinselliğe soğuk , tepkisiz bi erkek bir benim eşimdir. Kendimde kusur bulmuyorum kimse kusura bakmasın ama her zaman suç kadında değildir. Şahsen bi kadın olarak benimde çok beklentim var yatakta ama hiçbiri olmuyo.

Merhaba Sedef Hanım, sizin anlattığınız bu duruma inanın ki bir insan olarak çok üzüldüm. Bir nevi benim yaşadığım durumun aynısı veya benzerini yaşıyorsunuz. Yaşadığımız bu sorunlar ki; başta ilgisizlik ve empati yapmama durumu bütün eşlerin canını çok yakıyor. Size naçizane tavsiyem kendinizi hemen koyuvermeyin! Rabbimiz biz insanları diğer varlıklardan farklı olarak “Mücadeleci” özelliğimizle de yaratmıştır.
Benim bu siteyle yada Irmak Hanım ile hiç bir yakınlığım ve menfaatim yoktur. Başta bunu belirtmek isterim. Sadece ben de zaman zaman bu sitenin faydalı yazılarını okuyorum. (Bu arada IrmakHanımave ekibine çok teşekkür ederim). Lakin kocanızı ve en önemlisi evliliğinizi kazanmak istiyorsanız sizde “Kocanın Kalbine Gir” adlı kitabı almalısınız. Eğer ki bir kadın olsaydım hiç tereddütsüz alırdım. Çünkü insan için en büyük hazine bilgidir; bilmediği şeyleri öğrenmesidir. Bir insanın kendine ait altın madeni olsa, ama onu nasıl işleyeceğini bilmezse; o altın madeninin, o kişiye hiç bir faydası yoktur. Umarım mesajımı anlamışsınızdır. Bir kitaba az yada çok ücret verirsiniz, fakat onu okuyup bitirdiğinizde hayata bakışınız değişir ve ufkunuz genişler. Kısacası “ben bu bilgilere neden daha önce ulaşmadım?” demekten kendinizi alamazsınız…

Meraba .
Ben bu kitap i almaya gücüm yok acaba telefon üzerinden okuma gibi bir şey söz konusu mu .

Meraba.. Nerden başlasam bilemiyorum. Özel hayatımı anlatmak ne kadar doğru olur onuda bilemiyorum aslında. Fakat artık bende hayatım renklensin değişsin istiyorum herşey hep aynı .. Artık evli olmaktan bile nefret ediyorum zevk almıyorum kocam beni çok seviyo biliyorum ama cinsel hayatımda hiç mutlu değilim hep aynı şeyler oluyo aynı pozisyonlar 5 dk süren bir ilişki ve sonra bu soğuk havada bana duş almak kalıyo bıktım bu durumdan bende haz almak istiyorum.. Aslında tek sorun eşimde değil bendede sorun var 2 yıllık evliyim ama hâla kendimi aşabilmiş değilim eşimden utanıyorum istediğim şeyleri dile getiremiyorum örneğin bir keresinde eşim benden dans etmemi istedi onu bile yapamadım utancımdan ne yapmam gerek bunları aşmam için ?? Bir kadın olarak bunları söylemek beni utandırıyo ama bende paylaşmak istedim belki yardımcı olursunuz.

Merhaba duygu, Sorununun kökenini bilen biri olman nedeniyle buna çözüm bulmak kolay olabilir. Bir kez dişini sıkıp utanmamaya çalış sonrasında kendini aştığını göreceksin.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir