ERKEK YATAKTA NE İSTER?

Erkekler yatakta ne ister-Erkekler sekste ne ister 20 Çok Etkili taktikle cinsellikte sizi tam Tanrıça gibi görmesini sağlayın. Erkekler yatakta ne ister resimli anlatımla Yataktaki Kraliçe kitabından keşfedin.

Erkek yatakta nasıl mutlu olur hepsi burada. Tabiatları gereği, seks konusunda hiç bir fırsatı kaçırmamak üzerine dizayn edilmiş olan erkek türü bile sevişirken hayli seçicidir aslında. Farklılık yaratan ve unutamadıkları seks anılarına çok önem verirler. Bu unutulmaz anları yaşatabilen kadınlara ise her şeylerini verir, kul köle olurlar. Peki, erkekler yatakta ne ister sekste kadından ne bekler özetle erkekler sevişirken kadınlardan ne ister?

ERKEKLER YATAKTA NE İSTER YATAKTAKİ KRALİÇE ANLATIYOR

Yataktaki Kraliçe bekar ya da evli erkekler yatakta ne ister resimli yazılı anlatımlarla hepsini aktarıyor. Erkekler yatakta ne duymak isterler hangi pozisyonu severler birbirinden farklı tüm konu başlıkları mevcut. Kitabı indirip okuyabileceğiniz bölümü bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz ama kitabı okumaya vakit ayırmadan önce erkek sevişirken ne ister konusunda kitabın ne tür bilgiler barındırdığını anlamak için aşağıdaki satırları da atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler sekste neleri sever ne ister konusunda tüm tüyoları ve ek olarak 20 muhteşem taktiği Yataktaki Kraliçe her detayı ile anlatıyor. E-Kitap Dünyası markasının Ar-Ge ekibi ve yazar Sibel Savaş diyor ki ‘Erkekler yatakta ne isterler konusunda özel metotları bilen bir kadın, erkeğinin yatağının kraliçesi olmuş ve yıllar boyunca hiç unutamayacağı o özel anları erkeğine yaşatabilen yegane kadın olmuş demektir. Bu da o kadının vazgeçilmez bir kadın olacağı anlamına gelir. Çünkü erkekleri kadınına sıkıca bağlayan en önemli faktör kadının cinsellikte gösterdiği başarısıdır.’

Kesinlikle doğru! Yataktaki Kraliçe kitabını okuyabileceğiniz linki bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz. Kitabı okumanızı önemle tavsiye ederiz hanımlar. Erkeğinizin size duyacağı hayranlık, sadakat ve bağlılık için cinsel beceriniz çok önemli bir faktör ve bu pdf kitapla erkekler yatakta ne ister ne istemez resimli anlatımlı her açıdan pek çok metot öğrenebilirsiniz.

ERKEKLER YATAKTA NE İSTER RESİMLİ

Yataktaki Kraliçe kitabında erkekler sekste ne ister konusunda pek çok metot gösterilmiş hem de resimli anlatımla. Erkeklerin yatakta dinamizm, yani hareketlilik ve ek olarak değişiklik istedikleri de kitapta değinilen detaylardan sadece bir kısmı.

Hareketlilik: Aktif, vücudunu nasıl kullanacağını bilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor. Değişiklik: Alışılagelmiş sevişme şekillerinden arınmış bir seks hayatını uygulayabilen bir kadın olmak. Cinselliğe dair son trendleri takip edip yatağına bu yenilikleri taşıyabilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.

‘Siz de erkeğinizin gözünde, kadının hası olmak niyetindeyseniz yatakta tam bir kraliçe olmayı bilmeniz gerekiyor.’ diyen bu kitap, yatakta kraliçe olabilmenin cinselliğe dair tüm incelikleri, trendleri bilmekten ve erkek ne ister bunla ilgili tüm detayları bilmekten geçtiğini söylüyor.

Kitap indirilebilir pdf kitaplardan değil. Özel bir okuma alanından erişebiliyor ve yeni nesil e-kitap keyfini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz. Özel bir yazılım gerektirmiyor e-mail adresinize okuma linkleri gönderiliyor. Tek tıkla okuyabiliyorsunuz. Bize hediye edilmiş olan promosyon e-kitabın içeriğini telif hakları nedeniyle detaylı olarak paylaşamıyoruz ama kitabın kabasına değinecek olursak, erkekler yatakta ne ister a’dan z’ye eksiksiz şekilde anlatılıyor. Seks öncesi ve seks esnasında onu zevkten 4 köşe yapabileceğiniz özel metotlar, sevişirken duymaktan hoşlanacağı çok özel cümleler, vücut dilinizin nasıl olması gerektiği, handjobun incelikleri, oral seksin en bilinmeyen metotları, erkekleri baştan çıkaran pozisyonları, afrodizyak etkili parfümler gibi onlarca konuyu bu e-kitapta bulabilirsiniz. Seks sanatına dair tüm sırları tek tek ve resimli şekilde anlatıyor.

www.yataktakikralice.com adresinden ya da aşağıdaki görselden kitaba ulaşabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıkla

ERKEKLER YATAKTA TECRÜBE İSTER

Erkekler sekste tecrübe ister hanımlar. Tecrübe sahibi olmak için de teorik bilgi şarttır. ‘Bu kitabın çıkış noktası bu. Tecrübe ve bilgi kazanması gereken kadınlara sırasıyla izleyecekleri bir yol haritası yapmak istedim’ diyor kitabın yazar ekibi.

Kitap sonrasında, cinselliğe dair bilmediğiniz ya da kaçırıp gerisinde kaldığınız hiç birşey olmayacak, net! Neler yapmanız gerektiğini sırasıyla öğreneceğiniz gibi, erkeğin gözünde 10 numara bir kadın olmanın yollarını da bu kitabın rehberliğinde kolayca uygulayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister? Tabi ki Yataktaki Kraliçeyi ister. Know-How kitap yayıncılığında köklü bir marka olmuş E-Kitap Dünyası’nın Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için geç kalmayın hanımlar.

Yataktaki Kraliçe kitabının erkekler yatakta ne ister konusunda paylaştığı 20 taktikle erkek sekste ne ister tüm detayları keşfedebilir ve erkeğin sizi Tanrıça gibi görmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Konular: