Erkekler yatakta ne ister konu başlığının altında toparladığımız tüm yazıları buradan okuyabilirsiniz. Benzer konuları bir araya getirerek sizler rehber niteliğinde bir yazı hazırladık.

Bu yazımızda şu konuları işledik:

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları

Erkekler yatakta ne ister nelerden hoşlanırlar 20 Çok Etkili taktikle yatakta tapılan kadın olmanın yollarını keşfet. Erkekler yatakta ne ister resimli anlatımla Yataktaki Kraliçe kitabından keşfedin.

Erkek yatakta nasıl mutlu olur? Yatakta tapılan kadın olmanın yolları, erkekler ilişkide ne ister ve erkeği baştan çıkarma konusunda merak ettiklerinizin hepsini bu yazıda anlattık. Erkekler yatakta neye dayanamaz keşfetmek istiyorsanız bu yazı çok işinize yarayacak. Tabiatları gereği, seks konusunda hiç bir fırsatı kaçırmamak üzerine dizayn edilmiş olan erkek türü bile sevişirken hayli seçicidir.

Farklılık yaratan ve unutamadıkları seks anılarına çok önem verirler. Bu unutulmaz anları yaşatabilen kadınlara ise her şeylerini verir, kul köle olurlar. Erkekler yatakta en çok ne ister sekste kadından ne bekler erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? Özetle erkekler sevişirken kadınlardan ne ister? Erkekler için yatakta unutulmaz olmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Erkekler Yatakta Ne İster Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

Yataktaki Kraliçe e-kitabı, bekar ya da evli erkekler yatakta ne ister resimli yazılı anlatımlarla hepsini aktarıyor. Erkekler sevişirken yatakta ne duymak isterler hangi pozisyonu severler birbirinden farklı tüm konu başlıkları bu kitapta sırasıyla mevcut. Kitabı indirip okuyabileceğiniz bölümü bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz ama kitabı okumaya vakit ayırmadan önce erkek sevişirken ne ister konusunda kitabın ne tür bilgiler barındırdığını anlamak için aşağıdaki satırları atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler sekste neleri sever ne ister konusunda tüm tüyoları ve ek olarak 20 muhteşem taktiği Yataktaki Kraliçe her detayı ile anlatıyor. Yazar Sibel Savaş diyor ki ‘Erkekler yatakta ne isterler konusunda özel metotları bilen bir kadın, erkeğinin yatağının kraliçesi olmuş ve yıllar boyunca hiç unutamayacağı o özel anları erkeğine yaşatabilen yegane kadın olmuş demektir. Bu da o kadının vazgeçilmez, unutulmaz bir kadın olacağı anlamına gelir. Çünkü erkeği kendine bağlamanın yollarında en önemli faktör kadının cinsellikte gösterdiği başarısıdır.’

Kesinlikle doğru! Yataktaki Kraliçe e-kitabını okuyabileceğiniz linki bu yazımızın ilerleyen satırlarında göreceksiniz. Kitabı okumanızı önemle tavsiye ederiz hanımlar. Erkeğinizin size duyacağı hayranlık, sadakat ve bağlılık için cinsel beceriniz çok önemli bir faktör ve bu e-kitapla erkekler yatakta ne ister ne istemez resimli anlatımlı her açıdan pek çok metot öğrenebilirsiniz. Erkekler cinsellikte neye önem verir her detayı ile bilmek istiyorsanız Yataktaki Kraliçe kitabını mutlaka okumalısınız.

Erkekler Yatakta Ne İster Resimli

Erkekler yatakta ne ister resimli anlatım bu kitapta. Yataktaki Kraliçe kitabında erkekler sekste ne ister konusunda pek çok metot gösterilmiş hem de resimli anlatımla. Erkeklerin yatakta dinamizm, yani hareketlilik ve ek olarak değişiklik istedikleri de kitapta değinilen detaylardan sadece ufak bir kısmı.

Hareketlilik:

Aktif, vücudunu nasıl kullanacağını bilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.

Değişiklik:

Alışılagelmiş sevişme şekillerinden arınmış bir seks hayatını uygulayabilen bir kadın olmak. Cinselliğe dair son trendleri takip edip yatağına bu yenilikleri taşıyabilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.

‘Siz de erkeğinizin gözünde, kadının hası olmak niyetindeyseniz yatakta tam bir kraliçe olmayı bilmeniz gerekiyor.’ diyen bu kitap, yatakta kraliçe olabilmenin cinselliğe dair tüm incelikleri, trendleri bilmekten ve erkek ne ister bunla ilgili tüm detayları bilmekten geçtiğini söylüyor.

Kitap indirilebilir pdf kitaplardan değil. Özel bir okuma alanından erişebiliyor ve yeni nesil e-kitap keyfini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz. Özel bir yazılım gerektirmiyor e-mail adresinize okuma linkleri gönderiliyor. Tek tıkla okuyabiliyorsunuz. Bize hediye edilmiş olan promosyon e-kitabın içeriğini telif hakları nedeniyle detaylı olarak paylaşamıyoruz ama kitabın kabasına değinecek olursak, erkekler yatakta ne ister a’dan z’ye eksiksiz şekilde anlatılıyor.

Seks öncesi ve seks esnasında onu zevkten 4 köşe yapabileceğiniz özel metotlar, sevişirken duymaktan hoşlanacağı çok özel cümleler, vücut dilinizin nasıl olması gerektiği, handjobun incelikleri, oral seksin en bilinmeyen metotları, erkekleri baştan çıkaran pozisyonlar, afrodizyak etkili parfümler gibi onlarca konuyu bu kitapta bulabilirsiniz. Seks sanatına dair tüm sırları tek tek ve resimli şekilde anlatıyor.

Erkekler Yatakta Tecrübe İster

Erkekler sekste tecrübe ister hanımlar. Tecrübe sahibi olmak için de teorik bilgi şarttır. ‘Bu kitabın çıkış noktası bu. Tecrübe ve bilgi kazanması gereken kadınlara sırasıyla izleyecekleri bir yol haritası yapmak istedim’ diyor kitabın yazarı.

Kitap sonrasında, cinselliğe dair bilmediğiniz ya da kaçırıp gerisinde kaldığınız hiç bir şey olmayacak, net! Neler yapmanız gerektiğini sırasıyla öğreneceğiniz gibi, erkeğin gözünde 10 numara bir kadın olmanın yollarını da bu kitabın rehberliğinde kolayca uygulayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister? Tabi ki Yataktaki Kraliçeyi ister. Know-How kitap yayıncılığında köklü bir marka olmuş E-Kitap Dünyası’nın Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için geç kalmayın hanımlar.

Yataktaki Kraliçe kitabının erkekler yatakta ne ister konusunda paylaştığı 20 taktikle erkek sekste ne ister tüm detayları keşfedebilir ve erkeğin sizi Tanrıça gibi görmesini sağlayabilirsiniz.

Erkekler Ne İster?

Erkekler ne ister hayallerindeki kadın olmak için ne yapmalıyız maddeler halinde bunları sıraladık. Erkeklerin ne istediğini keşfedin.

Bir ilişkiniz var ya da yok. Fark etmez. Erkeklerin beklentilerini ve beğenilerini bilmek her kadın için önemli. Bu sayede erkeklerle olan ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Onların hayallerini süsleyen bir kadın olabilirsiniz. Erkekler ne ister kadınların hangi tavırlarından hoşlanırlar sırasıyla bunları işledik.

Erkekler Ne ister Kadınlardan Ne Bekler?

Önem sırasına göre maddeler halinde yazalım. Hem gündelik yaşamda hem de özel anlarda işinize yarayacak önerileri verelim. Bunun ardından da bu önerileri nasıl uygulayacağınızın tüyolarını aktaralım.

 1. Erkekler birlikte olmaktan keyif alacakları kadınla vakit geçirmek ister. Yanında taşımaktan gurur duyacağı ve bunla birlikte eğlenceli bulduğu, keyifli anlar yaşadığı bir kadın ister.
 2. Kadının, bakımlı ve kendine özenen bir kadın olmasını isterler. Fiziğine bakan, bakımını ihmal etmeyen, parlayan kadınları severler.
 3. Erkeğin eril enerjisini artırmayı bilen bir kadın isterler. Bunu nasıl yapacağınızın detaylarını son satırlarda göreceksiniz.
 4. Erkeğin kendi ailesi ve arkadaşlarıyla uyumlu olan, iyi geçinen kadınları severler.
 5. Herhangi bir sorun yaşandığında bu sorunlara olgunca yaklaşmanızı isterler.
 6. Her hatasını yüzüne vurmamanızı isterler.
 7. Zaman aman gururunu okşamayı bilmenizi isterler.
 8. Yatakta tam bir kraliçe olmanızı isterler. Cinsellikte çekingen olmayan, yatakta ne yapması gerektiğini bilen bir kadın olmanızı isterler.
 9. İlişkiye renk katacak aktiviteler düzenlemenizi beklerler. Bunu dillendirmezler ama yapacağınız güzel organizasyonlardan içten içe haz alırlar.
 10. Eksiklerini sağa sola çaktırmayan tamamlayıcı bir kadın olmanızı beklerler.
 11. Birlikte oldukları ya da olacakları kadına her an hayranlık duymak ister, bunu besleyecek tavırlar görmek isterler.

Erkekler Ne İster Beklentileri Nasıl Karşılanır?

Erkeklerin ne istediği ve bu isteklerin nasıl karşılanacağı konusunda, erkek psikolojisini temel alarak çok etkili metotlar paylaşan bazı e-kitapların indirme linklerini paylaşacağız. Aşağıda göreceğiniz, size uygun olan kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Anlatılan metotları istediğiniz erkek üzerinde uygulayabilirsiniz.

istediği erkeği henüz elde edememiş kadınlara > Onu Elde Et e-kitabını öneriyoruz.
Sevgilisi olan kadınlara > Onu Elde Tut e-kitabını öneriyoruz.
Evli olan kadınlara > Kocanın Kalbine Gir e-kitabını öneriyoruz.
Cinsellik konusunda erkeklerin ne istediğini keşfetmek isteyenlere > Yataktaki Kraliçe e-kitabını öneriyoruz.

Erkeklerin hem gündelik yaşamda hem de seks yaşamında kadınlardan neler istediklerini, bu isteklerini nasıl tatmin edebileceğinizi bu kitaplardan tüm detaylarıyla edinebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerine yönelik çok etkili metotlar barındıran kitaplar bunlar.

“Erkekler ne ister” konusunda aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak bu kitapları aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cinsel Dürtülerde Kadının ve Erkeğin Farkı

Cinsel istek, arzu, dürtü adına her ne dersen de, erkekler ve kadınlar arasında cinselliğin yaşanmasında farklılıklar var gibi gözüküyor. Zaman zaman toplum baskısı, yetiştirilme vb. konulara değinsem de ağırlıklı olarak yaradılış ve hedef farklılıkları üzerinden ilerlemeyi düşünüyorum. Kadın ve erkek arasında ki temel farklılık cinsel dürtülerin kimyasından ve amaçlarda ortaya çıkıyor.

Uzmanlara göre; erkeklerde cinsel dürtüler libido seviyesi doğrudan ilişkili. Kadınlarda ise “Değişim” esas. Kadınlarda cinsel dürtüler tek bir değişkene bağlı olarak harekete geçmiyor.

Erkekler hemen sevişmeye hazır hale gelebilirler. Kadınlar farklı etkenlerin ışığında hazır olurlar. Klişe olacak ama ; “Erkekler her zaman, kadınlar romantik mum ışığı, güzel bir müzik ve erkek arkadaşlarının hazırladığı ilk yemeği yerken hazır olurlar”. Evet , abartılı bir klişe ama aradaki farkı anlatabilen basit bir yapı.

Erkeklerin Cinsel Dürtüleri Kadınlara Göre Daha mı Güçlü?

Genel olarak bu soruya evet cevabı verilebilir. Sadece daha güçlü değil aynı zamanda daha basit bir mekanizmanın çalıştığını söyleyebilirim. Kadınların libido kaynakları vücutlarının her yerine yayılmıştır. Karmaşık işlemler gerçekleşir.

Genel kanıya göre kadınlarda cinsel dürtüler duygusal yapı ile doğrudan ilişkilidir. Duygular bile tek başına yeterli olamıyor. Sosyal, kültürel ve ekonomik faktörlerde kadınların cinsel dürtüleri üzerinde yadsınamaz bir etkiye sahip.
Erkekler kendileri ve karşılarındaki kadına odaklı olarak hareket ederken, kadınlar artı olarak çevresel faktörleri de etki alanlarına sokarlar. Yapılan araştırmaların sonucunda erkek ve kadın için 6 farklı cinsel dürtü modeli ortaya çıkmıştır. Kişiden kişiye modellerin değişebileceği ve istisnaların olabileceğini akılda tutmak gerekiyor.

1- Erkekler seksi daha fazla düşünür

Erişkinliğe ulaşmış 60 yaşın altındaki erkekler büyük çoğunluğu günde en az 1 kere seks düşünüyorlar. Aynı yaş gurubundaki kadınların ancak ¼’ü aynı sıklıkta seks düşündüğünü söylüyorlar. Yaş ilerledikçe fark kapanıyor yine de ilerleyen yaşlarda bile erkekler kadınlara göre 2 kat daha fazla seks düşünüyorlar.Doğal olarak erkekler sekse her zaman daha hazır oluyorlar. Düşünce ve odakları farklı olan iki cinsten bahsediyoruz. Hal böyle olunca erkeklerin daha anlık seks dürtülerine ve geniş bir fantezi yelpazesine sahip olmaları kaçınılmaz.

2- Erkekler seks konusunda daha heyecanlıdır

Erkekler ilişkinin başlarında seks konusunda kadınlara göre daha istekliler. Zaman geçtikçe isteklerdeki fark erkekler lehine artarak açılmaktadır. Olay sadece kadın erkek ilişkisinde geçerli değil. Gay’ler de lezbiyenlere göre daha fazla seks düşünüyorlar. Erkekler arasında yapılan anketlerde erkekler seksi daha fazla düşünen bir partner istediklerini dile getiriyorlar. Hatta bir adım daha ileri gidip aşk olmadan ilişkiye girebileceklerini yasak olanların daha çekici geldiğini dile getiriyorlar.

Erkeklerin 2/3’ü mastürbasyon yapmaktan suçluluk duysalar da sık sık mastürbasyon yapıyorlar. Kadınlarda hem oran hem de mastürbasyon sıklığı daha az.
Para karşılığında hayat kadınları ile birlikte olmak erkekler açısından sekse ulaşmanın en kolay yolu.
Yurt dışında yapılan anketlerde de rahibelerin rahiplere oranla daha az sekse düşkün olduklarını ortaya koyuyor.

3- Kadınları cinsel uyarılma mekanizmaları daha karışıktır

Kadınlar cinselliğe nasıl hazır olur? Onları ne hareketlendirir? Nelerden etkilenirler? Bu konuda kesin bir şey söylemek pek mümkün gözükmüyor. Mike (-Kadın Avcısı e-kitabının yazarı-) kadınları etkilemek konusundaki başarısızlığını nasıl başarıya dönüştürdüğünü kitabında anlatmış. Son dönemlerde aldığı olumlu tepkiler üzerine kitabını güncelledi. Kadınları etkilemek konusunda neler yapabileceğini öğrenmek ve Kadın Avcısı kitabını incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Kadınlar cinselliğe nasıl hazır olur? Ya da erkeklerle cinsel dürtüleri arasında ne gibi farklılıklar var. Bu soruyu sadece sen sormuyorsun. Bilim adamları da merak ediyorlar. Adamlar da üşenmemiş farklı cinsel guruplarda ki denekleri ayrı ayrı toplamışlar ve erotik film izletmişler. Guruplarda kimler yok ki. Erkek-kadın-gay-lezbiyen herkes var. Testin sonuçlarının görülebilir olması için deneklerin cinsel organlarına uyarı seviyelerini ölçen cihazlar takmışlar. Ve filmin sonunda teker teker neler hissettikleri sorulmuş.
Erkekler için sonuçlar beklendiği gibi çıkmış. Erkekler erkek-kadın ve kadın-kadın cinsel ilişkisini izlerken cinsel olarak uyarıldıklarını söylemişler. Kullanılan cihazlardan elde edilen sonuçlar erkeklerin söylediklerini onaylamış.

Gayler erkek-erkek ve kadın-kadın cinsel ilişkisini izlerken etkilendiklerini söylemişler ve cihazlar yine aynı yönde veriler toplamış.

Kadınlarda ise sonuçlar beraberinde sürpriz getirmiş. Sorulduğunda erkek-kadın ilişkilerinden etkilendiklerini söylemişler. Ama cihazlara bakıldığında erkek-kadın, kadın-kadın ve erkek-erkek ilişkisine benzer tepkileri verdiklerini ortaya koymuş. Aslında tepkilere bakıldığında sokakta yürüyen insanlardan da az çok fikir sahibi olunabilir. Cinsel tercihleri erkeklerden yana olan kadınların el ele tutuşup sokakta yürüdüğünü görebilirsiniz. Ama erkekler için bu durum anlaşılamaz bir haldir.

4- Kadınların cinsel dürtüleri sosyal ve kültürel etkilerle şekillenir

Toplumun her iki cins için de belirlediği görevler ve kurallar farklıdır. Evlilik öncesi cinsel ilişki, tecrübe, yaşanmışlıklar, eğitim düzeyleri, farklı ülkelerde yaşatan kadınların farklı cinsel dürtüler oluşturmasını gerektirmektedir. Bakış açıları toplumdan topluma farklılık gösterse de erkeklerin seks konusunda daha özgür oldukları bilinmektedir. Tüm bu etkiler ışığında kadınlar uygulamadan ziyade izledikleri ve duydukları ile gelişirken erkeklerin pratiğe dökme olasılığı daha fazladır.

5- Kadınlar cinsel doyum için dolambaçlı yolları tercih ediyor

Çok konuşulan bir klişeden daha bahsetmek istiyorum. “Kadınlar bacaklarının arasından değil kulaklarından cinsel doyuma ulaşırlar”. Seks erkekler için daha basit ve anlaşılırdır. Kadınlar için farklı katmanların bir araya gelmesiyle oluşur. Sonuç olarak cinsel doruğa ulaşmak için erkeklerin ve kadınların kullandıkları yollar farklıdır.

Erkekler için durum farklıdır. Kadınların en büyük problemlerinden biri cinselliği tam olarak yaşayamamaktır. Kendilerini tanımadan keşfetmeden cinsel doruğa ulaşmaları da mümkün gözükmüyor. Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş “Erkeğini mutlu etmek için kendini mutlu etmen gerekir, kendini mutlu etmek için ise kendini tanıman gerekir” diyerek konuyu vurgulamış. Kadınların ortak sorunlarını ele alıp yatakta nasıl mutlu olabileceğini anlatan Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için buraya tıkla.

6- Kadın ve erkek orgazm seviyeleri farklıdır

Erkekler ve kadınların orgazm seviyeleri ve süreleri birbirinden farklıdır. Erkekler için belirlenen süre 5 ile 9 dakika arasında değişirken (erken boşalma problemi olan ve boşalmayı kontrol altına alabilen erkekler dışarıda tutulmuştur.) Kadınlar için ise bu süre 10-15 dakika arasındadır. Orgazma ulaşma süreleri cinsel uyarılar ve dürtülerle doğrudan ilgilidir. Kendisini tanımayan kadınların ve erkeklerin çoğu orgazma ulaşamazlar ve cinsel mutluluğu yakalayamazlar.
Erken boşalma hem kadınlar için hem de erkekler için bir kabus halini alır. Erken boşalmak tercihtir kitabı ise sorunun büyük oranda psikolojik kökenli olduğunu gözler önüne sererek basit çözümler önermektedir. Erken boşalma problemine son vermek ve mutlu bir cinsel hayatı yakalamak için erken boşalmak tercihtir kitabını okuyabilirsin. Tercihler kişiseldir ve değiştirebilir.

Uzun lafın kısası cinsel dürtüler ve cinsellik kadınla erkek arasında ciddi farklılıklar gösterir. Özellikle gençlik döneminde edinilen yanlış bilgiler ve tecrübeler kişinin tüm yaşamı boyunca cinsel hayatını etkileyebilir.
Çiftler cinsel mutluluğu yakalayabilmek için önce kendilerini sonra da karşısındakini tanımak cinsel dürtüleri keşfetmek durumundadır.

Erken boşalma sorununa çözüm sunan kitap

Bilmeniz Gereken Seks Yanlışları

Erkekler yatakta ne ister bunu bilmek gerektiği gibi ne istemediklerini de bilmek gerekir. Çift olmanın en güzel yanlarından biridir seks. Mutluluk kaynağıdır ve iyi bir seks kadar hiçbir şey onunla gerçekten çift olduğunuzu hissettiremez. Ancak yıllardır kulaktan dolma öğrendiğimiz bazı bilgiler ve kurallar  var ki, iyi bir cinsellik yaşama şansımızın önüne sinsi sinsi duvar örüyorlar. Peki, nedir onlar?

 • Cinselliği Erkek Başlatmalıdır: Sebep? O her istediğinde hazır olacak halimiz yok ya. Ya da biz istediğimiz zamanlar, kendimizi görmezden gelip onun arzulu olacağı anı mı beklemeliyiz. Hiç de değil. Üstelik sevişmeyi başlatanın siz olmanız onun daha ateşli olmasına sebep olacaktır. Erkekler yatakta en çok bunu ister. Çünkü istenilen olmak her insanı tahrik eder sonuçta. Bu kez de siz ipleri ele alın ve muhteşem bir sevişme yaşayın.
 • Cinsellikte Sınırlarınız Olmalı: Kim demiş? Annelerimiz mi? Unutmayın onlar sizinle yatak odanıza girmiyorlar. Orada özgürsünüz ve erkekler yatakta ne ister en çok buna kulak asmalısınız. Olduğunuz ve istediğiniz gibi davranabilirsiniz. Eşinizi ve sizi mutlu edecek şeyleri denemekten çekinmeyin. Ona karşı utangaç olmamalısınız, unutmayın o sizin tüm mahrem sırlarınızı bilen tek insan ve sizde onunkileri biliyorsunuz tabii ki. Bu durumda utanılacak bir şey olduğunu düşünüyorsanız, eşit sayılırsınız. Unutmayın bunlar sizin küçük sırlarınız, birlikte yaramazlık yaparak çok eğlenebileceğiniz aklınızdan çıkarmayın.
 • Erkekler İyi Bir Dış Görünüş İster: Hadi canım oradan. Tabii ki biz ne kadar şahsi bakım ve dış görünüş ile ilgileniyorsak bu konu erkekler içinde oldukça önemli. Ancak her şey demek değil. Sonuçta siz de yatakta Brad Pitt’e hayır demezdiniz ama onunla idare ediyorsunuz değil mi? O yüzden bırakın kendinizde memnun olmadığınız her ne varsa kafanıza takmayı ve anın tadını çıkarın. Erkekler yatakta önce cinsel beceri ister.
 • Yatakta Konuşmak Ayıptır: Sevişirken konuşmak her iki taraf içinde oldukça uyarıcıdır. Normalde konuşmaya kalksanız utanacağınız şeyleri sevişirken kulağına fısıldayabilirsiniz. Bu sizin içinde kendinizi ifade etmenin en kolay yolu olacaktır. Neler yapmasından hoşlanacağınızı söyleyin ve onu yönlendirin. Aynısını ondan da isteyin. Ya da sevişirken birbirinize fantezilerinizi anlatın. Bu size gayet keyifli ve heyecanlı bir deneyim yaşatacaktır.
 • Evlilikte Seksin Bir Rutini Olmalıdır: Genelde evliliğin ilk yıllarında seks hayatı da bir rutine oturmaya başlar. Ve bir süre sonra vakti saati geldiğinde görev gibi yapılır. Erkekler yatakta ne ister biliyor musunuz, rutinleşmemeyi ister. Çünkü görev düşüncesi ile yaptığımız her şey gibi, rutine bağlı yapılan sevişmelerde tadını kaybedecektir. Bu nedenle seks hayatınızın monotonlaşmasına izin vermemelisiniz. Ona sürpriz akşam yemekleri, afrodizyak tatlılar hazırlayın. Ya da sıradan bir akşamda mutfaktan elinizde şarap şişesi ve kadehlerle dönün. Plansız akşamlar yaratarak seks hayatınıza can katın.
 • Uzun Ön sevişme Şarttır: Hiç de öyle değil. Genelde kadını hazırlamak için uzun ön sevişme gerektiği düşünülür. Kimse zaten hazır olabileceğinizi düşünmez. Oysaki ön sevişmeyi gerektiğinden fazla uzatmak sizi yorup sekste performansınızı düşürecektir.

Üstelik sevişmenin ve orgazm olmanın, aranızdaki duygusal bağı güçlendirdiğini, kendinizi zinde hissettireceğini, cildinize parlaklık ve canlılık vereceğini ve ister inanın ister inanmayın baş ağrısına iyi geleceğini de bilmenizde fayda var.

Erkekler yataktaki kraliçeyi ister?

“Erkekler yatakta ne ister” öğrenerek sevgiliniz/eşiniz için ve kendiniz için çok daha güzel bir cinsel yaşam oluşturabilirsiniz. Size bir kitap tavsiye etmek istiyorum. Yataktaki Kraliçe isimli kitapla erkeğinizi mutlu etmenin yollarını öğrenecek ve sizin için delirmesini sağlayacaksınız.  Kitap hakkında yapılan yorumlardan biri şöyle;

‘kitap gerçekten müthiş işe yarıyorr… 10 günden az bir sürede kocamdan su sözleri duydum…madem böyle biriydin niye daha önce göstermedin bu yönünü…cok cılgınsın..sendeki bu degişimi cok sevdim…beni daha neler beklior merak ediyorum…iyiki senin gibi bi kadınla evlenmişim…

böyle seyler vee en önemlisi kendiside daha ilgili fikirleri var rahatca paylaşıyor.. Evde güleryüzlü daha cok şakalaşıyoruz… 4 yıllık evliyiz 3 yasındaa kızım var ve sıradan bir evlilik haline dönüşmüs tamda (tamam artık böyle gider yada böyle biter ) die karar kıldıgım bir ilişkiyi bu noktaya bu kitabın getirmesi mucize.. sibel hanima teşekürler.. ilişki koç um gibi sürekli maillerle destekleyen yol gösteren birisi… gercekten bilinclenmeye ihtiyacımız var…

Filiz K.

Siz de seksle ilgili doğruları öğrenip, yataktaki kraliçe olmak ve erkeğinizi kendinize bağlamak için şimdi bu bağlantıya tıklayın.

 

Kadın erkek ilişkisi: Sır kapıları aralanıyor

Kadın erkek ilişkisi hakkında bilmeniz gerekenler, yapmanız ya da yapmamanız gerekenler, son trendler ve daha fazlasını tek tıkla bulacağınız bir yazı hazırlayalım dedik. Kolay olmadı elbette ama sonunda işinize acayip yarayacak bir kaynak bulmanın sevinci yorgunluğumuzu aldı, götürdü. Bu yazıyı okumanız bittiğinde kadın erkek ilişkisi hakkında aklınızda bulunan tüm soru işaretlerinin yok olacağı bir vaha bulmanın sevincini yaşayacağınıza eminiz. 

Kadın erkek ilişkisinin sır kapıları aralanıyor

Kadın erkek ilişkisi dünya üzerinde sosyal yaşam var olduğundan beri, cevapları sürekli aranıp duran konuların neredeyse en başında geliyor. Filozof, şair, ozan ya da aşık değil sadece, herhangi bir sıfat gözetmeksizin her insanın aklının bir köşesinde kadın erkek ilişkilerine dair bu bilinmezlik ve bunla ilgili yüzlerce soru yatıyor.

Kim diyor bunu? Onu Elde Et kitabının yazarları yani E-Kitap Dünyası Ar-Ge Ekibi.

Kadın erkek ilişkisi nasıl olmalı

Nasıl olmalı, bunların tamamını bu kitap anlatıyor. Ne yapmışlar biliyor musunuz? Bu kitabın iki versiyonunu yapmışlar. Hem kadınlara yönelik olanını hem de erkeklere yönelik olanını yapmışlar. Bizim çok hoşumuza gitti.

“Kadın erkek ilişkisi” nasıl olur, nasıl olmalıdır diye meraklanan ve doğrularıyla öğrenmek isteyen herkese hitap ediyor.

Örneğin;

Kadınsanız, önce erkekleri etkilemenin ya da ilgi duyduğunuz bir erkeği etkilemenin yollarını size anlatıyor. Onu kendinize aşık etmek için neler yapabileceğinizi gösteriyor. Erkeğin bilinçaltına yönelik hareketler, erkeklerin kadınlarda etkilendiği davranış şekilleri, beden diliyle verilen subluminal mesajlar,erkeği mutlu etmenin yolları gibi birçok konuya değiniyor.

Erkekseniz, kadınları etkilemenin yollarını öğretiyor. Aynı şekilde onu kendinize aşık etmek için neler yapabileceğinizi gösteriyor. Kadınların bilinçaltına yönelik hareketler, kadınların erkeklerde etkileyici bulduğu davranış şekilleri, beden diliyle verilen subluminal mesajlar, kadınları mutlu etmenin yolları gibi birçok konuya değiniyor.

Kadın erkek ilişkisi üzerine kitaplar

Piyasadaki kadın erkek ilişkisi kitapları içerisinde gerçekten en kapsamlısı bu kitaplar. Ayrıca şöyle bir farklılığı daha var;

E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibi bu kitabı hazırlarken 30 kişilik kadın ve 30 kişilik erkekten oluşan danışma guruplarından fikir almış. Karşı cinsle olan ilişkileri üzerine aldıkları özel bilgileri okuyucusunun hayrı için kitaba eklemiş. Çok ilginç hikayeler var ve gerçekten yaşanmış bu hikayeler sayesinde kadın erkek ilişkileri üzerine çok şey öğrenebiliyorsunuz.

Her işte olduğu gibi bu işinde bir bilimi var anlayacağınız. Psikoloji, sosyoloji gibi insanı temel alan bilim dallarına ek olarak ampirik dediğimiz yani deney ve tecrübe ile elde edilmiş bilgiler bu konuda da yol gösterici oluyor.

Sizin de kadın erkek ilişkilerine dair aklınızı kurcalayan şeyler varsa ve İnternet’te araştırma yapmaktan bıktıysanız mutlaka bu kitaplara göz atın, emin olun bu kitaplardan sonra aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Cinsiyetinize uygun olanı tıklamanız yeterlidir.


O’nu Elde Et- Kadınları Etkileme Sanatı

Erkekler yatakta ne ister

O’nu Elde Et- Erkekleri Etkileme Sanatı

Onu Elde Et kitabı

Eşim benimle ilişkiye girmiyor

Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine son. Pek çok kadının sahip olduğu bu sıkıntı çözümsüz değil. Endişe etmeyin, kısa sürede siz de bu dertten kurtulabilirsiniz.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine son

Kişinin yaşam kalitesini hayli düşüren bir sorun bu. Kadının kendine küsmesi, sinirlerinin gerilmesi, sinirlilik hali sebebiyle en ufak şeye bile patlayan bir kadına dönüşmesi… gibi pek çok olumsuz etkiye sebep olabiliyor. Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdinde olan her kadın derin bir mutsuzluk yaşıyor. Cinsel yaşamda eşi tarafından istenmediğini hisseden bir kadının yaşam kalitesi gitgide düşmeye başlıyor. Ama endişe etmeyin, bu sorunun da çözümü var!

Bu derde nasıl son verebileceğinizi bu yazıda öğreneceksiniz. Öncelikle aşağıdaki satırları okuyarak eşinizin sizle ilişkiye girmeme sebeplerine göz gezdirelim.

Eşim benimle neden ilişkiye girmiyor?

Eşim benimle ilişkiye girmiyor probleminizin neden, ne sebepten kaynaklandığını iyi tespit etmelisiniz. erkekler yatakta ne ister Bir kocanın karısıyla ilişkiden kaçınmasının en yaygın sebepleri şunlardır;

 • Karısıyla istediği gibi bir doyum sağlayamaması
 • Stresli olması
 • Cinsel haz eğilimlerinin değişmesi ya da değişmeye başlaması

Bu liste, dünya genelinde ve özellikle de ülkemizde karşılaşılan en yaygın sebeplerin listesi. Kocam benimle ilişkiye girmiyor şikayetinde bulunan kadınların, yatakta eşini tam olarak tatmin edemedikleri uzmanlar tarafından tespit edilmiş. Kadının cinselliğe dair bilgi birikimini artırması ve kocasının sekste zevk alacağı şeyleri yapmaya başlamasıyla ile birlikte karı koca arasında bu sorunun yok olmaya başladığını da tespit etmişler.

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş diyor ki; Erkekler yatakta ne ister sorusuna tam cevabım alttadır. 

Kadınlar cinselliği bildiklerini sanıyorlar ama seksin inceliklerini gerçekten bilen çok az kadın var. Kocasının sevgisini ve bağlılığını elinde tutmak isteyen her kadın cinselliği iyi bilmek zorunda. Aksi halde cinsel yaşamında kendisine soğuk davranan bir kocaya uzun yıllar tahammül etmek zorunda kalırlar. Kadınların bu derdine son verecek tüm bilgileri kitabımda resimli ve yazılı olarak tek tek anlattım. Bilinmesi gereken her şeyi gösterdim.

Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirip okumak isteyenler yazımızın sonundaki linke tıklayarak kitabı okuyabilir ve eşlerinin ilgisizliğine son verebilecekleri metotları öğrenebilirler.

Eşinizin Stresli Olması da Bir Neden Olabilir!

Siz onun hayatını pek stresli bulmuyor olsanız dahi durum böyle olmayabilir. Stres derecesi, kişinin içerisinde bulunduğu gözle görülür şartlardan ziyade kendi iç dünyasında yarattığı gerginlikle bağlantılıdır. Dışarıdan bakıldığında yaşamı çok stresli görünen birinin hissettiği stres, yaşamı son derece sakin görünen birinin hissettiği stresten çok daha düşük olabilir. Yani bu tamamen içsel, zihinsel bir şeydir. Dolayısıyla ‘Aman benim kocamın cinsellikten soğuyacak kadar stresli bir hayatı yok ki’ demeyin. İçinde ne fırtınalar koptuğunu siz bile göremiyor olabilirsiniz. Erkekler özellikle eşlerine güçlü görünmek istedikleri için streslerini hissettirmemeye çalışırlar.

Cinsel Haz Eğilimleri Değişmiş Olabilir

Korkmayın eşcinsellikten bahsetmiyoruz. Bu da mümkündür ama çok nadir görülür. Cinsel haz eğilimlerinin değişmesinden kasıt şudur, erkek kişi zaman ilerledikçe var olan rutin seks hayatından sıkılır ve eskiden ona çekici-heyecanlandırıcı gelen seks biçimi artık ona bu heyecanı yaşatmaz. Diğer seks çeşitlerini denemek isteyebilir ama bunu eşine dillendiremiyor olabilir.

Eşim benimle ilişkiye girmiyor derdine çözüm erkekler yatakta ne ister

En yaygın sorunun, kadının yatakta eşini tam olarak tatmin edemeyişi demiştik. Evet, hala pek çok kadın zannediyor ki ‘Kocamla seviştik, ardından penisinden boşalan sıvıyı da gördüm. Tamamdır.’

Siz de kocanızla geçmişteki cinsel münasebetlerinizde bu örneğe benzer şekilde, boşalmasını baz alarak onu tatmin ettiğinizi zannetmiş olabilirsiniz. Maalesef hanımlar durum hiç de böyle değil. Çünkü erkeklerin tabiatı gereği, testislerde her gün yeniden üreyen spermler keseyi doldurduğu için düzenli olarak eski spermleri zaten boşaltmak zorundalar. Bu boşalmayı sizle sevişmeden, uykularında bile yapabiliyorlar. Yani erkeğin boşalma eylemini sizle sevişmekten keyif almıştı şeklinde yorumlamayın. Sertleşmelerine de güvenmemek gerek. Erkeğin sertleşmiş olması, münasebetiniz bittiğinde sizi tekrardan arzulayacağı anlamına gelmiyor.

Demek istediğimiz şu ki, cinsellik gözle görülür bu basit detaylardan ibaret değil. Cinsellik çiftlerin birbirleriyle oynamaktan haz aldıkları, tılsım etkisine sahip dokunuşlarla konuştukları, gizli kapılarını birbirlerine araladıkları özel bir an ve eylemdir. Cinsellik bir sanattır aslında. Tabi ki bizimki gibi toplumlarda tabular gereği cinsellikten uzak tutulan kız çocukları olarak yetiştirildiğimiz için çoğu kadın cinselliğe dair bu sırlara vakıf değil. Yani siz bunları beceriksizlikten değil, ne yapmanız gerektiğini bilmediğinizden yapmadınız ve şimdi bu yüzden “eşim benimle ilişkiye girmiyor” sorunu yaşıyorsunuz. Erkeğin cinsel arzusunu artırmak için neler yapılması gerektiğini öğrendikçe, kocanızın size olan tutkusunun ve isteğinin nasıl değiştiğini görecek, onla güzel bir cinsel yaşam oluşturabileceksiniz.

Hiç endişe etmeyin, cinsellik sanatının tüm detaylarını anlatan Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyun ve kocanızla olan ilişkinizin nasıl değişeceğini kendi gözlerinizle görün. Onun size olan iştahını kabartmanın ve onu %100 tatmin edebilmenin yollarını bu kitapla kolayca keşfedebilirsiniz. Kitabı okumak için şu adrese tıklayabilirsiniz. www.yataktakikralice.com

Erkekler Yatakta Ne İster
Erkekler Yatakta Ne İster

Sex nasıl yapılır sevişme nasıl olur?

Erkekler yatakta ne ister, Sex nasıl yapılır? sevişme nasıl olur size anlatacaklarımızla cinsellik hakkında bilmek istediğiniz erkekler yatakta ne ister her şeyi öğreneceksiniz.

Sevişme nasıl yapılır erkekler yatakta ne ister

Sex nasıl yapılır? Evet, bir çok insan bunu bilmek ve sevişmeyi öğrenmek istiyor. Çünkü maalesef ki eğitim sistemimizde ya da aile içerisinde gençlere seksin inceliklerini öğreten yok ama merak etmeyin yalnız değilsiniz. Burada okuyacaklarınız sonrasında cinselliğe dair bilmeniz gereken her şeyi öğreneceğiniz bir kaynak göstereceğiz size.

Öncelikle şuna dikkat etmelisiniz gençler; sexi baştan sona tek bir makalede öğrenemezsiniz çünkü seks çok detaylı bir konudur. Tamamını anlatmaya sayfalar yetmez. Bu yüzden internette onlarca sayfa dolaşıp seksin nasıl yapıldığını öğreneceğim zannetmekten vazgeçin. Cinsellik sıralı şekilde anlatılması gereken ve her şeyin derli toplu halde sunulması gereken bir konu. İşte size göstereceğimiz kaynak da tam böyle birşey.

Seksin incelikleri, öpüşme teknikleri, sevişme pozisyonlarının resimli anlatımı, partneri mutlu etmenin yolları, fantaziler, cinsel sağlık gibi birçok detayı hatta daha fazlasını sıralı biçimde bulabileceğiniz tek kaynak Yataktaki Kraliçe e-kitabıdır. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen bir kadın ancak bu e-kitabı okuyarak konunun tamamına hakim olabilir. Aksi halde elinizde bölük pörçük işe yaramayan bilgilerden başka bir şey olmaz.

Erkekler Yatakta Ne İster Sex nasıl yapılır? Yataktaki Kraliçe’den öğrenin

Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen tüm kadınlar yaş sınırı olmaksızın bu kitaptan faydalanabilir. Erkek okuyucular için de yakın zamanda bir kitap çıkaracaklar. Bu kitapla sevişme nasıl yapılır, nasıl olur hepsini öğrenebilirsiniz.

Sex nasıl yapılır kitap içeriği erkekler yatakta ne ister

Sibel Savaş tarafından yazılmış bu e-kitap Yataktaki Kraliçe ana kitabı ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşuyor. Pdf formatında e-kitap olması büyük avantaj çünkü böylelikle elinizde tutmak zorunda değilsiniz ve etrafa reklam olmazsınız. Bilgisayarınız ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Bu çok büyük bir avantaj. Erkekler Yatakta Ne İster Kitabı indirebileceğiniz linki yazı sonunda size vereceğiz. 

Sevişme nasıl yapılır

Bu kitap örneğin; sevişme pozisyonlarını resimleriyle gösteriyor ve yazıyla izah ediyor. Sevişirken erkeği mutlu etmenin yollarını öğretiyor. Erkekler sexte ne ister fantezilerine varana kadar anlatıyor. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen kadınlara adım adım yol gösteriyor. Oral sexin metotları, erkeği sadece elle tatmin etmenin yollarını ve pek çok şeyi sadece bu kitapta bulabilirsiniz.

Sex çeşitleri

Sex nasıl yapılır evet bunu ana kitapta öğreniyorsunuz ama bir de sex çeşitleri var. Bunu da kitap seti içerisindeki bir numaralı bonus kitapta anlatıyor Sibel Savaş.  Sex çeşitleri, kostümler, erkeklerin sexte istediği baştan çıkarıcı giysiler, sex oyuncaklarına dair bilinmesi gerekenler hep bu bonus kitapta.

Cinsel Sağlık

Ana kitabın yanında hediye edilen ikinci bonus kitap kadın ve erkeğin cinsel sağlığından, korunma yöntemlerinden, genital sağlıktan bahsederek duyacağınız zaman şaşıracağınız pek çok bilgi veriyor. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen bir kadının asla ihmal etmemesi gereken konular bunlar.

Erkekler yatakta ne ister, nasıl kadın ister

Yataktaki kraliçeyi ister elbette. Sevişirken erkeği mutlu etmenin yollarını bilen kadın yataktaki kraliçe olmuş demektir.”Sex nasıl yapılır” öğrenmek ve yataktaki kraliçe olmak istiyorsanız linke tıklayın ve kitabı indirin  yataktakikralice.com 

erkekler yatakta ne ister

Comments

 • Emir
  Reply

  Yine merhaba Irmak hanım… Benim size yazdığım bir önceki yorumumu değerli hanımefendilere tüyo verme amacıyla yayınladığınız için çok teşekkür ediyorum size. Benim eşim, bir erkek olarak benim beklentilerimi yapmıyor ve yapma ihtimali de çok uzak. Ama hiç olmazsa sizin hazırladığınız bu nadide kitapları inşallah eşini önemseyen kadınlarımız okurlar.
  Ben eşimden bu güne kadar inanın ki yapamayacağı şeyler istemedim. İlişkimiz hala ayda 1-2 defa yaşamaktan öteye gidemiyor…:( 1-2 defa yaşadığımız cinselliğimizde bile yaptıklarımız, pozisyonlarımız hep aynı… Ne yazık ki üzülüyorum, ama buna da şükür diyorum. Benim eşimin özellikle cinsellik veya kadınlık konusunda ufku çok dar. Onun ufkunu nasıl açabilirim, onu da bulamıyorum. Bir ara sizin hazırladığınız değerli eserlerinizi okumaya teşvik ettim. Ama kendisi başta kitap okumayı sevmeyen birisi. Olmadı.
  Biz erkekler için cinsellik sırf içeriye gir-çık değildir. Sanırım bir çok kadın böyle baktığımızı zannediyor. Mesela ben kadınımdan, eşimden, aşkımdan neler bekliyorum?
  Bir gün kadınsı kıyafetler giyinsin. (Hele ki pantolon ve eşofman giymesinden nefret ediyorum.) Süslü ve renkli iç çamaşırları giymesini; bu çamaşırları giyerken her gün değişik sütyen, külot, tanga ve g-string giymesini çok isterim.
  Yine farklı farklı etekler, buluzlar giymesini ve bunlara uyumlu renk renk külotluçoraplar giymesini çok isterim. Kısacası “kadın gibi” özel ve dişiliğini farkettirecek tarzda giyinmesini çok isterim.
  Akşam eve geldiğimde bana hal-hatır sorarken kucağıma otursun, benimle biraz da olsa öpüşsün ve cilve yapsın isterim. Bacaklarını okşamak isterim.
  Bazen evdeyken ummadığım anda bana frikikler vermesini çok ama çok isterim.
  Eşimle sadece yatak odasında değil, evimizin diğer yerlerinde aniden ve farklı fanteziler yaşamak isterim.Cinsel oyunlar oynamak isterim kısacası.
  Evet, ben belki kadın çamaşırı fetişi olabilirim veya olmayabilirim. Ama istiyorum ki benim kadınım kadınlara ait olan güzel çamaşırlar giysin ve ben onları okşayarak kadınımla ilişki yaşayayım. Önce gözlerime, sonra tenime hitap etsin.
  Ben mesela eşimin her ilişki öncesinde yatağa çıplak girmesini sevmiyorum. seksi ve kışkırtıcı çamaşırlar, jartiyer vb. giyinmesini çok arzuluyorum. Dahası ilişki başlamadan değişiklik olarak önümde dans etmesini, vücudunu okşamasını çok istiyorum. O esnada ben de onu tahrik etmek ve küçük oyunlar oynamak istiyorum. Bunları ahhh bir bilse eşim; benden fazla o çok mutlu olacak. Çünkü hayatımızdaki en nadide yaşadığımız bu anlar kısacık ömrümüzden hızla geçip gitmekte. Ve bu güzelim anlar ihtiyarladığımız zaman istesek bile yaşanmayacak.
  Ben bu isteklerimi eşime çok söyledim, anlattım. Maalesef ya saçma buldu, ya da önemsiz gördüğü için ve üşendiği için yapmadı. İnanır mısınız? Ben eşimi kışkırtmak için ve fantezi olsun diye biz erkeklere özel içini gösteren string alıp giyindim. İlişki öncesi karşısına öyle geçtim. Sonuç mu? Hanımefendi çamaşırı itici bulduğunu ve iğrendiğini söyledi. (Şunu da belirteyim; vücut temizliğime ve malum bölgelerimin traş edilmesine sürekli özen gösteriyorum.) Cinselliğe böyle bakan bir kadından ne istenebilir ki?
  O gerçekten dişiliğini kullansa, benim onu tatmin etmek için yapmayacağım şey yok. Aslında yapıyorum da; onu her ilişkimizde orgazma ulaştırıyorum. Sanırım ona rütin şeyler yapmak yetiyor…
  Anladım ki ben de şanssız erkeklerden birisiyim. Benim bu arzularımın gerçekleşmesi sanırım hayalden öteye gitmeyecek.
  Bu yorumumu okuyan değerli hanımlar umarım bir erkeğin gözünden cinsellik beklentilerimizi anlarlar. Saygılarımı sunarım size ve tüm okuyucularınıza.

 • Sedef
  Reply

  Emir bey bi erkek olarak eşinizden beklentilerinizi ona söylemeniz çok güzel. Bizim evliliğimizdede şanssız taraf benim ne yazıkki. Bende eşim bana beklentilerini söylesin, benden bişeyler istesin ama malesef. Benimde kocam çok sığ ne yazık ki. Ay da bir belki birlikte oluyoruz. Hayatımda böyle cinselliğe soğuk , tepkisiz bi erkek bir benim eşimdir. Kendimde kusur bulmuyorum kimse kusura bakmasın ama her zaman suç kadında değildir. Şahsen bi kadın olarak benimde çok beklentim var yatakta ama hiçbiri olmuyo.

 • Emir
  Reply

  Merhaba Sedef Hanım, sizin anlattığınız bu duruma inanın ki bir insan olarak çok üzüldüm. Bir nevi benim yaşadığım durumun aynısı veya benzerini yaşıyorsunuz. Yaşadığımız bu sorunlar ki; başta ilgisizlik ve empati yapmama durumu bütün eşlerin canını çok yakıyor. Size naçizane tavsiyem kendinizi hemen koyuvermeyin! Rabbimiz biz insanları diğer varlıklardan farklı olarak “Mücadeleci” özelliğimizle de yaratmıştır.
  Benim bu siteyle yada Irmak Hanım ile hiç bir yakınlığım ve menfaatim yoktur. Başta bunu belirtmek isterim. Sadece ben de zaman zaman bu sitenin faydalı yazılarını okuyorum. (Bu arada IrmakHanımave ekibine çok teşekkür ederim). Lakin kocanızı ve en önemlisi evliliğinizi kazanmak istiyorsanız sizde “Kocanın Kalbine Gir” adlı kitabı almalısınız. Eğer ki bir kadın olsaydım hiç tereddütsüz alırdım. Çünkü insan için en büyük hazine bilgidir; bilmediği şeyleri öğrenmesidir. Bir insanın kendine ait altın madeni olsa, ama onu nasıl işleyeceğini bilmezse; o altın madeninin, o kişiye hiç bir faydası yoktur. Umarım mesajımı anlamışsınızdır. Bir kitaba az yada çok ücret verirsiniz, fakat onu okuyup bitirdiğinizde hayata bakışınız değişir ve ufkunuz genişler. Kısacası “ben bu bilgilere neden daha önce ulaşmadım?” demekten kendinizi alamazsınız…

 • Irem
  Reply

  Meraba .
  Ben bu kitap i almaya gücüm yok acaba telefon üzerinden okuma gibi bir şey söz konusu mu .

  • Irmak Duru
   Reply

   Kitap zaten telefon ya da bilgisayardan okunabilen bir e-kitap fakat ücretsiz temin edemezsiniz. Ücretli e-kitaplardan. Sevgiler,

 • Sıla
  Reply

  Bence erkekler yatakta kızları ekleyip onlarla sevilmek ister

 • Duygu
  Reply

  Meraba.. Nerden başlasam bilemiyorum. Özel hayatımı anlatmak ne kadar doğru olur onuda bilemiyorum aslında. Fakat artık bende hayatım renklensin değişsin istiyorum herşey hep aynı .. Artık evli olmaktan bile nefret ediyorum zevk almıyorum kocam beni çok seviyo biliyorum ama cinsel hayatımda hiç mutlu değilim hep aynı şeyler oluyo aynı pozisyonlar 5 dk süren bir ilişki ve sonra bu soğuk havada bana duş almak kalıyo bıktım bu durumdan bende haz almak istiyorum.. Aslında tek sorun eşimde değil bendede sorun var 2 yıllık evliyim ama hâla kendimi aşabilmiş değilim eşimden utanıyorum istediğim şeyleri dile getiremiyorum örneğin bir keresinde eşim benden dans etmemi istedi onu bile yapamadım utancımdan ne yapmam gerek bunları aşmam için ?? Bir kadın olarak bunları söylemek beni utandırıyo ama bende paylaşmak istedim belki yardımcı olursunuz.

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba duygu, Sorununun kökenini bilen biri olman nedeniyle buna çözüm bulmak kolay olabilir. Bir kez dişini sıkıp utanmamaya çalış sonrasında kendini aştığını göreceksin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir