Bir Sayfa Seçin

Erkekler yatakta ne ister-Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş’ın tüyolarını paylaştık. Erkeğinizin sizi Tanrıça gibi görmesini sağlayabilirsiniz.

Tabiatları gereği, seks konusunda hiç bir fırsatı kaçırmamak üzerine dizayn edilmiş olan erkek türü bile yatakta hayli seçicidir aslında. Farklılık yaratan ve unutamadıkları seks anılarına çok önem verirler. Bu unutulmaz anları yaşatabilen kadınlara ise her şeylerini verir, kul köle olurlar! Peki, erkekler yatakta ne ister kadından ne bekler?

Erkekler Yatakta Ne İster Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

Erkekler yatakta ne ister konusunda tüm tüyoları her detayı ile bir e-kitapta toplayan Yazar Sibel Savaş diyor ki ‘Özel metotları bilen bir kadın, erkeğinin yatağının kraliçesi olmuş ve yıllar boyunca hiç unutamayacağı o özel anları erkeğine yaşatabilen yegane kadın olmuş demektir. Bu da o kadının vazgeçilmez bir kadın olacağı anlamına gelir. Çünkü erkekleri kadınına sıkıca bağlayan en önemli faktör kadının cinsel başarısıdır.’

Kesinlikle doğru! Yataktaki Kraliçe kitabını okuyabileceğiniz linki bu yazımızın sonunda göreceksiniz. Okumanızı önemle tavsiye ederiz. Erkeğinizin size duyacağı hayranlık, sadakat ve bağlılık için cinsel beceriniz çok önemli bir faktör ve bu e-kitapla erkekler yatakta ne ister ne istemez her açıdan öğrenebilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster Konusunda Pek Çok Metot Var

Sibel Savaş, Yataktaki Kraliçe isimli e-kitabında erkekler yatakta ne ister konusunda pek çok metot öğretiyor. Erkeklerin yatakta dinamizm, yani hareketlilik ve değişiklik istediklerine de bir miktar değiniyor.

  • Hareketlilik: Aktif, vücudunu nasıl kullanacağını bilen bir kadın olmak./Detayları kitapta izah ediliyor.
  • Değişiklik: Alışılagelmiş sevişme şekillerinden arınmış bir seks hayatını uygulayabilen bir kadın olmak. Cinselliğe dair son trendleri takip edip yatağına bu yenilikleri taşıyabilen bir kadın olmak. /Detayları kitapta izah ediliyor.

‘Siz de erkeğinizin gözünde, kadının hası olmak niyetindeyseniz yatakta tam bir kraliçe olmayı bilmeniz gerekiyor.’ diyen Sibel Savaş, yatakta kraliçe olabilmenin cinselliğe dair tüm incelikleri, trendleri bilmekten ve erkeği sekste etkilemenin tüm yollarını da bilmekten geçtiğini söylüyor.

Kitap indirilebilir pdf kitaplardan değil. Özel bir okuma alanından erişebiliyor ve yeni nesil e-kitap keyfini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz. Özel bir yazılım gerektirmiyor e-mail adresinize okuma linkleri gönderiliyor. Tek tıkla okuyabiliyorsunuz. Bize hediye edilmiş olan promosyon e-kitabın içeriğini telif hakları nedeniyle detaylı paylaşamıyoruz ama kitabın kabasına değinecek olursak, erkekler yatakta ne ister a’dan z’ye anlatıldığı gibi erkekleri sekste etkilemenin tüm yolları da anlatılıyor. Seks öncesi ve seks esnasında onu zevkten 4 köşe yapabileceğiniz özel metotlar, sevişirken duymaktan hoşlanacağı çok özel cümleler, vücut dilinizin nasıl olması gerektiği, handjobun incelikleri, oral seksin en bilinmeyen metotları, erkekleri baştan çıkaran pozisyonları, afrodizyak etkili parfümler gibi onlarca konuyu bu e-kitapta bulabilirsiniz. Seks sanatına dair tüm sırları tek tek ve resimli şekilde anlatıyor.

www.yataktakikralice.com adresinden ya da aşağıdaki görselden kitaba ulaşabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı hemen okumak için tıkla

Erkekler Yatakta Tecrübe İster

‘Bu kitabın çıkış noktası bu oldu.Tecrübe ve bilgi kazanması gereken kadınlara sırasıyla izleyecekleri bir yol haritası yapmak istedim’ diyor Sibel Savaş.

Kitap sonrasında, cinselliğe dair bilmediğiniz ya da kaçırıp gerisinde kaldığınız hiç birşey olmayacak, net! Neler yapmanız gerektiğini sırasıyla öğreneceğiniz gibi, erkeğinizin gözünde 10 numara bir kadın olmanın yollarını da bu kitabın rehberliğinde kolayca uygulayabilirsiniz.

“Erkekler yatakta ne ister” Tabi ki Yataktaki Kraliçeyi ister. Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için geç kalmayın.

Bir de bu konuda Ekşi Sözlük’te neler söylenmiş kısaca değinelim.

Erkekler Yatakta Ne ister Ekşi Site Yorumları

Erkekler yatakta ne ister ekşi yorumlarına baktığımızda hayli enteresan geyik yorumları görmek mümkün. Eğlenceli ancak bilgi haznesi olarak değerlendirmek gerekirse pek bir yararı olan öneriler yok. Cinsel yaşamınıza ivme kazandıracak bilgiler peşindeyseniz, hiç vakit kaybetmeyin ve Yataktaki Kraliçe kitabını okuyun deriz.

Benzer Konular: