Yatakta tapılan kadın ol-Erkekleri yatakta delirtmenin ve hatta çıldırtmanın yollarını merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Yatakta tam bir tanrıça olmak için tavsiyeler burada.

Yatakta tapılan kadın olmak için erkeğe unutulmaz anlar yaşatmak gerekiyor hanımlar. Bazı kadınlar, erkekler için cinsellik ne kadar önemli bilemiyorlar ve bu nedenle yatakta başarılı bir kadın olmak konusunda çaba göstermiyorlar. Ama gelin siz bu hatayı yapmayın.

Yatakta Tapılan Kadın Olmak için

Yatakta tapılan kadın olmak için elbette ki diğer kadınlardan daha iyi performans sergilemeniz gerekiyor. Diğer kadınların yatakta yaptığı şeylerle aynı şeyleri yaparak bir yere varamazsınız. Erkeğe yatakta farklı şeyler yaşatmalısınız ki onun için unutulmaz anların mimarı olan kadın olarak sizi diğerlerinden ayrı bir yere koysun öyle değil mi?

Peki ne gibi şeyler yapılabilir diye araştırdık, yazar Sibel Savaş’ın Yataktaki Kraliçe isimli kitabı dışında kayda değer bir kaynak bulamadık. Bu e-kitap erkekler için yatakta vazgeçilmez olmanın tüm yollarını a’dan z’ye anlatmış olan ülkemizdeki tek cinsel konulu kitap. Kadın okuyucular için hazırlanmış bu e-kitapla siz de yatakta tapılan kadın olmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Ne Anlatıyor?

Yatakta tapılan kadın ol yani yatakta tam bir kraliçe ol anlamına geliyor. Kitap, kadın okuyucularına öylesine eşsiz tüyolar veriyor ki inanın bir erkeği yatakta mutlu etmek ne kelime! erkeği yatakta çıldırtacak bilgilerin tamamını aktarıyor kitap. Erkekleri çılgına çeviren pozisyonlardan oral sekste erkeklerin istediği şeylere kadar ne ararsanız hatta aramadığınız ve hiç varlığından haberdar olmadığınız bilgiler bile bu kitapta. Telif hakkı ihlali olmaması için çok detay veremiyoruz ama emin olun hanımlar bu kitaptaki bilgileri uyguladığınızda eşiniz ya da sevgiliniz olan erkek için tam bir tanrıça olacaksınız.

Erkekler için cinsellik ne denli önemli biliyor olmanız lazım. Eğer bir erkek yatakta tam bir tatmin yaşarsa bunu yaşatan kadına kul köle olması an meselesi oluyor. Gündelik yaşamda da size karşı hareketleri son derece olumlu yönde değişiyor. Etrafınızda dört dönüyor. Başka kadınlara göz ucuyla bakma ihtiyacı bile duymuyor. Yatakta kendisine unutulmaz anlar yaşatılan erkek bu anları yaşatan kadına karşı öylesine değişiyor ki inanamazsınız. Eskiden aranızda sözlü münakaşa olan ufak tefek sürtüşmeler bile yok olup gidiyor. Özel günleri pek de önemsemeyen erkek bir anda kadını hediyelere boğmaya başlıyor ve daha neler neler…

Yatakta tapılan kadın olmak bu yüzden çok önemli. Sevgilinizle ya da kocanızla olan ilişkinize ivme kazandırmak istiyorsanız mutlaka onun yataktaki tanrıçası kraliçesi olmanız gerekiyor. İşte Yataktaki Kraliçe kitabı da bunu nasıl sağlayacağınızı adım adım aktarıyor. Hem de yazılı ve resimli bilgilerle. Yedi yıldır çok satanlar listesinde olan Yataktaki Kraliçe kitabının size ve ilişkinize sağlayacağı faydalara inanamayacaksınız. Kitabı incelemek ve okumak isterseniz buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Yatakta tapılan kadın ol ile benzer yazılar: