Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor ve sonrasında yaptıkları yorumları, memnun olup olmadıklarını bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabını okumak istiyor ama henüz karar verememişseniz bu yazı sayesinde aklınızdaki soru işaretlerinin tamamına cevap bulabilirsiniz. Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ve yorumları hakkındaki bilgileri paylaşıp, sırasıyla da bazı genel anlatımlar yapacağız. Yazı sonuna, kitap setini (1 ana kitap + 3 ek kitap) indirebileceğiniz linki de vereceğiz.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Neyle Karşılaşıyor?

Sibel Savaş’ın 2014 yılında yazdığı ve Kasım/2015’te E-kitap Dünyası Ar-Ge Ekibinin de kattığı geliştirmelerle şu anki son halini almış olan pdf biçimli bir e-kitaptır Yataktaki Kraliçe.

içerisinde verilen bilgi ve metotlarla modern kadının cinselliğe dair bilmesi gereken ne varsa bunların aktarılması amaçlanmıştır. Kimileri için marjinal sayılabilir bir kitap konusudur ama toplumumuz ahlak yapısına uygun, usturuplu bir şekilde okuyucularına çok faydalı bilgiler aktarır.

Birçok uzman tarafından ‘Cinselliğin sağlıklı ve düzgün yaşanabilmesi için bu tür kitaplara ciddi boyutta ihtiyacımız bulunmaktadır’ ifadesi kullanılmıştır. Yataktaki Kraliçe kitabı kadının daha bilinçli ve haliyle de özgüvenli bir cinsellik yaşayabilmesi için pek çok bilgiyi bir arada barındıran, alanında ‘Tek’ ünvanı kazanmış bir kitaptır.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Okuyanların Yorumları

e-kitap sınıfında en çok satan kitaplardan biri olan bu kitap hakkında yapılan yorumların hepsini buraya sığdırmak elbette imkansız bu yüzden sadece, kitap hakkında geniş bir öngörü oluşturabilmenize fayda sağlayacak birkaç yorumu sizlere aktaracağız.

Demet S.’nin Yorumu;

Cinsellik konusunda cahil bir kadın değildim, kitabı sadece ‘Ekstra neler öğrenebilirim ve eşimle cinsel yaşamımızı daha iyi hale nasıl getirebilirim?’ diye okumak istedim. Okudukça yanıldığımı anladım. Meğer bilmediğim hatta yanlış bildiğim çok şey varmış. Bu bilgiler sonrasında gerçekten değişim yaşıyorsunuz. Hem kendiniz değişiyorsunuz, hem ilişkiniz, hem de kocanız değişiyor. Ya da partneriniz demek daha doğru olabilir çünkü kitap içeriği sadece evli kadınlar için değil. Kültürümüzde bizlere cinselliği öğreten bir mecra yok ve dolayısıyla hepimiz tecrübe ederek birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Kimimiz kocasından öğreniyor, kimimiz sevgilisinden ve haliyle hep bir erkeğin öğretebildiği kadarıyla yetinmek zorunda kalıyoruz.

Yalnız unutmamak gerekir ki; Partnerlerimizin de bilgi ve tecrübesi bir yere kadar..! Özellikle cinselliği hiç tecrübe etmemiş, evlendikten sonra sadece kocalarından öğrenmiş hemcinslerim bu konuda daha büyük bir yanılgı içindeler. Kocalarının herşeyi bildiklerini sanıyorlar ama bu doğru değil. Onlar da cinsellik konusunda sadece geçmiş tecrübeleri kadar bilgiye sahipler. Peki o tecrübeleri neticesinde öğrenip, rutin hale getirdikleri cinsel hamleler ne denli doğru? İşte bunun cevabını Yataktaki Kraliçe kitabını okuduktan sonra verebiliyorsunuz kendinize. Tüm hemcinslerime tavsiyemdir; Erkeğinizden öğreneceğiniz sınırlı bilgilerle yetinmeyin. Bu kitabı okuyun ve cinselliğe dair herşeyi tüm doğrularıyla öğrenin.

Sevgi D.’nin Yorumu;

4 yıllık sevgilimle bir kez bile ilişki kuramamıştım. Tam o noktaya gelmek üzereyken hep geri adım atıyor, sonunu getiremiyordum. Müthiş bir korkuya kapılıyordum. İnternette araştırırken Sibel Hanım’ın kitabıyla karşılaştım ve kendisine mail attım. Bana bazı sorular sorduktan ve ben bu soruları cevapladıktan sonra korkumun neden kaynaklanabileceği ile ilgili tespitini söyledi ve kitabını okumamı istedi. Kitabı okuduktan sonra korkuların kalmayacak dedi. Gerçekten de öyle oldu.

Sanırım içerik bilgisi vermem doğru değil ama özetle şunu söyleyeyim; Bu kitapta yazan her satır bana müthiş bir özgüven kazandırdı ve bir kadın olarak aslında ne denli güçlü olduğumu gösterdi. Sevgilim bendeki değişime inanamadı. Sebebini anlattım. En az benim kadar o da Sibel Hanım’a dua ediyor.

Ferda B.’nin Yorumu;

7 yıllık evliliğimin son 5 yılında hep aldatılan bir kadın oldum. Kocamın bana olan ilgisinde ciddi zedelenmeler oldu. Uzun süre sebebini çözememiştim, kendisi kapalı kutu gibiydi. Birkaç kez boşanma eşiğine gelmiştik ama ayrılamıyordum. Mutsuz bir evlilik bile olsa sevgim ve bağlılığım vardı. Gururumu ayaklar altına almış bile olsa vazgeçemedim. Birgün bir kavgamızda ‘Sence o kadınlara aşk mı duyuyorum? Aşık olduğumumu zannediyorsun? Sorunun cinsellik olduğunu anlamıyor musun?’ dedi bağıra bağıra.

O an geçmişimiz canlandı gözümde ve beni aldatmaya başlamadan önce cinsel yaşamımızla ilgili söylediği birkaç cümle geldi aklıma. Ne aptalmışım. Aslında adam hafif imalı da olsa neredeyse açık sayılır bir biçimde bana bazı eleştirilerde bulunmuş ve ben hiç dikkate almamışım.

Seks konusunda yeterince bilgili değildim. Kendimi geliştirmek için de birşeyler yapmıyordum. Şimdi geriye dönüp baktığımda kocamla özel anlarımızda şişme kadından farksız bir şekilde yatıp, uzanmış olduğumu görüyorum. 5 sene boyunca kocamı başka kadınlara kendi ellerimle itmişim resmen. Bunu neden bu kadar geç anladım hala şaşıyorum kendime.

Yataktaki Kraliçe kitabından sonra cinselliğe bakış açım ve herşeyim değişti. Evliliğim de değişti. Anında olmadı tabi ama Yataktaki Kraliçe’den öğrendiklerimi eşime gösterdikçe o da çok şaşırdı. Yaklaşık 3 ay sonra bana şunu dedi; ‘Emek verdiğin için çok teşekkür ederim. Beni senden başka kadınlara gitmek zorunda bırakmadığın için de teşekkür ederim.’

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Memnun

Bu kitap hakkında yapılmış kötü bir yoruma rastlamadık. Bilirsiniz, özellikle forumlar kişilerin düşüncelerini özgürce yazabildikleri, tarafsızca eleştirebildikleri önemli mecralardır. Hiç bir forumda kötü bir yorumla karşılaşmadık. Bu yazı size faydalı olduysa ve siz de “Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar” furyasına katılmak istiyorsanız kitabı bu adresten indirebilirsiniz  www.yataktakikralice.com

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Ne DiyorYataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Ne Diyor 1

Yataktaki Kraliçemisin testi

Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ile ilgini çekebilecek bazı yazılar:

Comments

 • ipek
  Reply

  merhaba kitabı basılı olarak nereden temin edebiliriz acaba?

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba İpek, Bu tür Know-How (Bil-Yap) türü kitapları basılı yayın olarak bulamazsınız genellikle. PDf biçimli e-kitap şeklindeler. Web sayfalarından indirebilirsiniz. http://www.yataktakikralice.com Sevgiler,

 • Selin
  Reply

  Mrb ben iki yıllık evliyim eşimle 6 yıl çıktık hiçbir sorun yoktu hatta ona o kadar guvenirdimki ben onu aldatirim o beni aldatmaz derdim biz evlenmeden 5 ay önce bir mogol kadın kocamı yemeğe çağırmış beraber olmak istemiş icmisler beraber olmuşlar ve bu ilişkiyi sürdürmusler ben öğreneli 5 ay oldu esimi sevdiğim için terk edemedim birde bir çocuğum var ama o kadina çok aşık olmuş beni artık hiç sevmiyor o kadından 1 buçuk yıl oldu bana dokunmuyor benden tiksindigini söylüyor bense hala sevgililik günlerimizi hatırlayıp düzeleceğine inanıyorum 15 gün e bir kavga ve dayak yiyorum bebeğim 6 aylık psikolojik destek alamıyorum izin vermiyor süzme düzelir mi ne yapmalıyım çok çaresizim eşim doktor kız da mogollu kadında doktorudu ne yamaliyim beynim durmuş gidemiyorum mutlu da degilim bana dokunmuyor tiksiniyorum diyor

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba Selin, geçmişte neler olup bittiğini detaylıca yeniden gözden geçirmenin ve tarafsız şekilde kendine eleştiri getirmenin faydasını göreceksindir. Neden tiksinti duyacak hale geldiğini bulmaya çalış. Bulduğun sonuçları bize yaz beraber değerlendirelim.

 • Ayşe
  Reply

  Eşimle cinsel de istediğim gibi olamıyorum çekinmiyorum da halbuki neden böle bilmiyorum istediklerini ona vermiyorum vermek istesem de bu kitap bana yardımcı olur mu?

  • Irmak Duru
   Reply

   İstediklerini ona vermiyorum dediğinizde yazı dilinizden şu mana çıkıyor; ‘Ben aslında yapılacakları biliyorum ama eşime sergilemiyorum’. Bu kısmı doğru anlamışsak eğer, kitabın size bir faydası olmayacağını söyleyebiliriz. Çünkü kitap erkeklerin neler istediklerini, cinselliğin inceliklerini öğretiyor. Ama yanlış bir ifade kullanmışsanız ve neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız evet bu kitabın çok faydası olacaktır.

 • Sara
  Reply

  Merhaba ben kitapi almak istiyorum ama hep setli fiyat 129Tl geliyor yalnızca kendisi kac lira bunu oyrenmek isderm

  • Irmak Duru
   Reply

   Konunun bütünlüğü açısından tekli satışı yapılmıyor. Zaten bonuslar paket içerisinde ücretsiz veriliyor.

 • Hülya
  Reply

  e kitap indirdim fakat bu kitap yok pdf tam olarak nasıl indiriliyor anlatır mısınız

 • Rumuz
  Reply

  Ama alamayacak durumda olanlar var biraz daha makul bi fiyat olsa olmazmı tabiki cok fazla emek var elbette ama her kadın kraliçe olamk ister ama bu fiyatlar biraz yüksek geliyo bazı kadınlara

 • Hazal
  Reply

  İndirim olmayacakmı acaba cok istiyorum almak ama pahalı oluyo biraz

  • Irmak
   Reply

   Merhaba Hazal, yayıncı dev bir indirim yapmış. Tekli set fiyatına 3lü kitap setini satın alabilirsiniz artık.
   incelemek için
   https://yataktakikralice.com/YataktakiKralice
   adresine tıklamanız yeterlidir.
   Sevgiler
   Irmak

 • F
  Reply

  Selam evvela çok teşekkür ederim böyle faydalı bilgiler için. Ben 7 yıldır evliyim iki kızımız var kocamla severek evlendik. Bazı sorularım var kocamın iş yerinde kadınlar var bense hiç hoşlanmıyorum bu durumdan kıskanclıkda var ve kocam beni seviyor ama ilgisi azaldı bana karşı ne yapmalıyım lütfen yardım edin bana azerbancandan yazıyorum.

  Birde ben kocanın kalbine gir kitabını almak istiyorum lütfen bana yardım edin çok çaresizim çocuklarım için bir şeyler yapmak istiyorum bakımlı bayanım parfüm makiaj giyim tarzım çok güzel. Kocam beni seviyor ama ilgi yok.

  • Irmak
   Reply

   Merhaba F,
   Durumunuz tıpkı diğer 7 senesini doldurmuş evliliklere benzemekte. Bu süreç doğal bir süreçtir ve göstereceğiniz ilgiye göre iyileşir ya da tersi olur.
   Bakımlı olmanız çok güzeldir. İnce ayrıntılar da var bilmediğiniz. İşte burada Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki kraliçe seti işinizi kolaylaştırır. Fiyatı da ikili set olarak aldığınızda çok uygundur. Evliliğiniz ve mutluluğunuzu kurtarmak için bu ücret gayet düşüktür.
   kitap setlere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir