Yataktaki Kraliçe kitabını indir ve hemen okumaya başla. Bu kitabın, erkeğinizin size olan aşkını ve hayranlığını arttıracağına emin olabilirsiniz.

Bloğumuz mail adresine gelen soruların sayısının hayli artması sebebiyle Yataktaki Kraliçe kitabını indirip sizler adına incelemeye karar vermiştik. İşte bu yazı, hem bu bilgileri öğrenebileceğiniz hem de kitabı indirme işlemini yapabileceğiniz bir yazı olacak. Yazımızın en altındaki linkten Yataktaki Kraliçe Kitabını indir işlemini başlatabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabını İndirip Okuduğumuzda Ne Gördük?

Yataktaki Kraliçe kitabını okumaya başlamadan önce bu blogda benle beraber yazı yazan 2 arkadaşımla beraber iddiaya girdik. Kitapta kadınlara anlatılan bilgilerin, biz erkekler için ne denli ideal olabileceğine dair oran belirleyelim ve kitabın bu orana ne kadar yaklaşabildiğine bakalım dedik. Birimiz %40 başarılıdır, diğerimiz %65 iyidir, bir diğerimiz de %80 iyi olabilir dedi. Ardından kitapları indirdik ve hangimizin doğru tahminde bulunduğunu incelemeye başladık. Sonuç mu? Hiç birimiz bilememişiz. Yiğidi öldür ama hakkını yeme derler. Sibel Savaş’ın bu kitapta topladığı bilgiler gerçekten de biz erkeklere ‘Vay be..!’ dedirten türden.
Ayıplamayın kızlar ama sevgililerimden birinde bile bu numaraların yarısını görmüş olsaydım onun kölesi olurdum. Ona kul köle olur, tüm hayatımı ona adardım :) Çocuklar da benle aynı fikirde.
Günümüz modern kadının cinselliğe dair bilmesi gereken herşeyin çok daha fazlasını anlatan bu kitap resimli anlatımlara da yer veriyor. Yani; bir e-kitaptan cinsellik öğrenilir mi? diyenleriniz varsa merak etmeyin, herşey gayet açık ve net şekilde izah edilmiş.
Bizlerin, partnerimiz olan kadınlardan seks öncesinde ve seks esnasında hatta seks sonrasında neler beklediğimizi detaylarıyla anlatılıyor. Yatakta kayıtsız kalamayacağımız bir kadının neler yapması gerektiğini, ne tür numaralarla aklımızı başımızdan alabileceğinizi ve daha başka pek çok şey. Hakkımızda bunca sırrı deşifre ettiği için Sibel Hanım’a kızmak lazım aslında..!

Yataktaki Kraliçe Kitabını İndirmenin Yolu

Yataktaki Kraliçe kitabını indirmek ve hemen okumaya başlamak için yazının en altındaki linke ya da fotoğrafa tıklayabilirsiniz ama öncesinde bir dip not daha düşelim;
Kitabın birkaç versiyonu var. Daha doğrusu çoklu setleri.
  1. Onu Elde Et +Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe (3’lü set)
  2. Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe (2’li set)
  3. Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe (2’li set)
  • İlk sıradaki üçlü set ilgi duyduğunuz bir erkek varsa ve onu hala elde edememişseniz, sizin için ideal.
  • İkinci sıradaki ikili set; Sevgilisi olan erkeği gün be gün kendine bağlamak ve iyice aşık etmek isteyen kadınlar için ideal.
  • Üçüncü sıradaki set; Adından da anlaşılacağı gibi evli bayanlar için evliliğini daha güzel bir seviyeye getirmenin, kocasının aşkını arttırmanın metotlarını anlatıyor.
Arzu ettiğiniz set hangisi ise aşağıdaki linkten rahatlıkla indirebilirsiniz. Setlerin hepsini açılacak olan sayfada göreceksiniz.
Sevgiler ve aşk dolu günler,
Yataktaki Kraliçe Kitabı
Yataktaki Kraliçe kitabı ile ilgili diğer konular:

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir