Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabını ücretsiz indir oku-Yazımızdaki linki takip ederek Sibel Savaş imzalı Yataktaki Kraliçe pdf kitabı ücretsiz indir oku.

Bu yazımızın sonunda vereceğimiz bağlantıyı tıklayın, açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin ve okumak istediğiniz Yataktaki Kraliçe kitap setinin resmi üzerine tıklayın ama öncesinde Yataktaki Kraliçe kitabı ile ilgili aşağıda vereceğimiz bilgileri atlamadan, mutlaka okuyun. Böylece henüz indirmeden kitap hakkında çok daha fazla ve size faydalı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yataktaki kraliçe pdf e-kitabını ücretsiz indir Nedir?

Yataktaki Kraliçe kitabı dijital bir kitaptır. Yani e-kitaptır. Telefon, bilgisayar, e-book reader gibi cihazlarda en rahatlıkla okunabilir biçim olan ‘web-pdf’ formatındadır. Adobe Reader programı olan her cihazda kolaylıkla okunabilir, ekstra bir ayar yapmanız gerekmez. Bankanızdan e-mail adresinize gelen kredi kartı ekstrenizi bu gibi cihazlarınızda açabiliyorsanız, bu tip kitapları da rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe pdf kitabı Know-How türü kitaplar sınıfına girer. Yani Türkçeleştirecek olursak Know-How (Bil-Yap / Nasıl Yapıldığını Bil) türü bir kitaptır. Avrupa’da çok daha yaygın bir kitap türüdür. Romanlardan daha çok satan bir tarzdır. Bu tür kitaplar, okuyucusuna tam bir klavuz olabilecek niteliktedir. Bu vasfı nedeniyle kişisel gelişim kitapları sınıfına da dahil olmuş bir türdür. Kitabın konusuna göre ne yapmanız ve de ne yapmamanız gerektiğini size sıralı bir biçimde anlatır. Tam bir akıl hocası gibi okuyucusunu yönlendirir.

Avrupalı okuyucular üzerinde yapılan bir araştırma sonucuna göre; Know-How türü kitaplar en faydalı kitaplar sınıfında birinci sırada gösterilmiştir. Know-How kitaplar bu araştırma sonrasında; ‘Okuduktan sonra bambaşka biri olmanızı ve yaşam kalitenizi arttırmanızı sağlayan tür kitaplar’ ünvanını almıştır. Yataktaki Kraliçe kitabı da böyle bir kitaptır.

Yataktaki Kraliçe pdf Kitabı Ne Anlatıyor?

Yataktaki Kraliçe kitabı özetle cinselliğe dair her şeyi anlatıyor. Cinsellik konusunda ne denli bilgiye sahip olursanız olun yani az şey ya da çok şey bilin, önemi yok. Bu kitap genç ve orta yaşlı tüm kadınlara hitab ediyor. Çünkü bu kitap modern kadının cinselliğe dair bilmesi gereken her şeyi okuyucusuna aktarıyor ve artı fazlasını da detaylarıyla anlatıyor. Yataktaki Kraliçe Kitap seti içerisindeki ana kitabı özetlemek için tek bir cümle yetersiz kalır ancak illa özeti verin derseniz; Erkekler yatakta ne ister? Nasıl mutlu olur? Yatakta neler yaparak onun hayranlığını kazanabilirsiniz? bunları öğretiyor diyebiliriz. Kitap seti içerisindeki diğer ek kitaplar ise;

  1. Cinsel & Genital Sağlık: Bu ek kitap bile başlı başına çok kıymetli bilgiler barındırıyor. Bir kadının yatakta kraliçe olabilmesi için cinsel sağlığını da nasıl koruyacağını bilmesi gerektiği mantığından yola çıkarak hazırlanmış. Anlatılan şeyler hastalık kapmaktan ya da hamile kalmaktan korunma gibi şeylerden ibaret değil. Göğüs sağlığından vajinal mantara, jinekoloji muayenelerinin detaylı bilgilerinden vajina sporuna kadar kadın sağlığı ile ilgili ne varsa hepsi bu kitapta anlatılmış.
  2. Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları: Dolu dolu bir ek kitap daha… Cinsel yaşama renk katan en önemli detaylardan (giyim, oyuncak, aksesuarlar) hakkında herşey bu ek kitapta. Ayrıca dünya trendlerinde var olan seks çeşitleri hakkındaki bilgiler de bu kitapta.
  3. Aşk Kuponları: Erkeğinizin unutamayacağı anları ona küçük aşk oyunları ile yaşatabilirsiniz. Kuponlar kitapta hazır halde bekliyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamaya geçirmek.

Yataktaki Kraliçe pdf e-Kitabını İndir Oku

Yataktaki kraliçe pdf e-kitabını ücretsiz indir veya okumak için takip etmeniz gereken adımlar şöyle;

  1. Buraya tıklayın
  2. Açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin,
  3. Okumak istediğiniz kitap seti resmini gördüğünüzde üzerine tıklayın

Bu işlemin hemen ardından Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirip okumaya başlayın.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıkla

 

Yataktaki Kraliçe Web-PDF Kitabını Oku ücretsiz örneği okumak için alttaki resme tıkla!

yataktaki kraliçe pdf e-kitabını ücretsiz indir

Diğer yazılarımız: