Erkekleri azdırmanın yolları ile ilgili can alıcı metotların hepsini öğrenmek ister misiniz? Erkekler nasıl azar bu yazıda hepsini öğrenmiş olacaksınız.

Sevgili ya da eş statü ne olursa olsun her kadın ilişkisini canlı tutmak için mutlaka bir şeyler yapmak zorunda. İlişkiye renk ve heyecan katacak ne seçenek varsa bunları ilişkiye dahil etmek boynumuzun borcu gibi adeta. Hele ki erkek taraf iyice heyecanını yitirmiş, yaşayan bir ölüden farksızsa bir şeyler yapmamak işten bile değil. Lafı fazla uzatmadan, gelelim erkekleri azdırmanın yolları ile ilgili metotlara. Erkekler nasıl azar işte metotlar!

Erkekleri Azdırmanın Yolları ve Yöntemleri

Erkekleri azdırmanın yolları olarak kullanabileceğiniz pek çok yöntem var. Erkekleri azdıran hareketler ve sözler olmak üzere iki kategoriye ayırdık ve aşağıda konu başlıkları halinde sıraladık.

Erkekleri Azdıran Hareketler

Size göre çok seksi olan bir hareket erkeğiniz nazarında yeterince etkili olmayabilir, bu onun o anki psikolojisinden hormonal durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Ancak bazı hareketler vardır ki neredeyse her an azdırıcı etkilere sahiptir. Örneğin;

 • Hiç beklemediği anda parmaklarını emmeye başlamak,
 • Üzerinize eski bir şeyler giyip, onu üstünüzde parçalamasını teklif etmek,
 • Kulağına yaklaşarak sıra dışı bir fantezinizi ona anlatmak,
 • Bir sonraki sefer seks oyuncağı kullanmak istediğinizi ona söylemek ve ne tür bir şey istediğini sormak,
 • Göbek deliğinin altına dilinizle adınızı yazmak,
 • O mutfakta bir şeyler atıştırırken arkadasından sessizce yanaşmak ve pantolonun düğmelerini açmaya başlamak,
 • İş kadını havasında gayet ciddi giyinip (mümkünse gözlük takıp) her erkeğin zihninde yer etmiş olan ofis fantezisini ona yaşatmak,
 • Karşınızda mastürbasyon yapmasını istemek,
 • Beklemediği anda boynuna yapacağınız ufak ısırıklar,
 • Bikini bölgenizi onun traş etmesini istemek,
 • Yine beklemediği bir anda elini tutup vücudunuzda onu heyecanlandıracak yerlere götürmek…

…gibi davranışlar erkekler üzerinde azdırıcı etkilere sahiptir fakat tam bir fenomen olmuş ‘Yataktaki Kraliçe’ kitabının yazarı Sibel Savaş’ın bir sözünü tam bu noktada hatırlatmak gerekir. Kendisi bu kitabında şöyle der;

Erkeği azdırmanın yolları kolaydır ancak bir şeyler yapıp, şu saniyede azdırmayı başardığınız, yüksek heyecan yaşattığınız erkeğinizin 20 saniye sonra ruhen sönmüş bir balona dönmesine sebep olabilirsiniz. Önemli olan şey seks öncesi ve sonrasında her saniye onun bu heyecanını yüksek tutabilmektir. Bunu başarabilen bir kadın hem kendi yatağının kraliçesi hem erkeğinin gönlünün kraliçesi olmuş demektir.

Onlarca kadına, erkekleri sekste etkilemenin yollarını gösteren bu kitabı indirip okumak isterseniz www.yataktakikralice.com adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı hemen incelemek için tıkla

Erkekleri Azdıran Sözler

Erkekleri azdırmak konusunda en etkili yöntemlerden biri de onları heyecanlandıran, aklını başından alan sözler söylemektir. Erkekleri azdırıcı sözleri isterseniz kulağına fısıldayabilir, isterseniz bu cümleleri ona telefon mesajları olarak gönderebilirsiniz. Bu konuyla ilgili Erkekleri Azdıran Mesajlar başlıklı yazımızı, üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Erkekleri azdırmanın yolları ile ilgili çok daha detaylı bilgiyi ve cinselliğe dair modern bir kadının bilmesi gereken ne trend varsa hepsini Yataktaki Kraliçe kitabından öğrenebileceğinizi burada tekrar hatırlatmış olalım. Erkeği azdırmak ötesinde, ona her daim seksi görünmek ve unutamayacağı anları ona yaşatan bir kadın olmak istiyorsanız bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey olacak.

Not: Yataktaki Kraliçe kitabının iki versiyonu olduğunu söyleyelim. Evli kadınlar için önerimiz, Kocanın Kalbine Gir kitabının dahil olduğu settir. Bekar kadınlar içinse Onu Elde Tut isimli kitabın dahil olduğu seti okumanızı tavsiye ederiz. Böylece seks dışında neler yaparak erkeğinizi kendinize hayran bırakacağınız ve onu kendinize nasıl bağlayacağınızın yollarını da öğrenmiş olursunuz. Aşağıda ikili kitap setlerinin resimlerini görebilirsiniz. Resim görmüyorsanız www.yataktakikralice.com adresine tıklayarak da bu ikili setleri okuyabilirsiniz.

yataktaki kraliçe onu elde tut kitaplar


yataktaki kraliçe kocanın kalbine gir kitabı

 

Benzer Konular:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir