Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim 5 etkili yöntemle erkeği kendine aşık etmenin yollarını yazdık. Bu metotları uygula onu kendine aşık et.

Kısa sürede bir erkeği kendine aşık etmenin yollarını arayan okuyucularımıza, neler yapmaları gerektiğini sıralı biçimde sunan Onu Elde Et isimli pdf kitabı okuyabilecekleri linki bu yazımızın son satırında paylaşıyoruz. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim konulu bu kitaptaki metotlarla tanıştıktan sonra erkeği aşık etmek için ne yapmalı diye daha fazla düşünmenize gerek kalmayacak. Erkekler üzerindeki etkinizin tavan yapacağını ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını şimdiden belirtelim!

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim 5 etkili yöntem nedir?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim 5 etkili yöntem nedir? sorusunun cevabını Mojo veriyor. Genellikle, kadın erkek ilişkilerine yönelik ciddi çalışmalar yapan Mojo & EKD Ar-Ge ekibinin hazırladığı Onu Elde Et kitabı bir erkeği aşık etmek için ne yapmalı konusunda hazırlanmış. Erkeği aşık etme yöntemleri ile ilgili derledikleri tüm bilgi ve metotları pdf bir e-kitap haline getirmişler. Baştan belirtelim, yazmış oldukları şeyler öyle her web sayfasında ya da kadın dergilerinde denk gelebileceğiniz klişe yöntemlerden değil. Diğer taraftan, aklı başında her kadının, genç kızın kolaylıkla uygulayabileceği klası sarsmayacak yöntemler bunlar. ilgi duyduğunuz erkeği kısa sürede aşık etmenizi sağlayan onlarca yöntem içeriyor.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadının yapması ve asla yapmaması gereken her şeyi belli bir sıraya koymuşlar. Aşık etmek istediğiniz erkeğe yönelik davranışlarınızda, belirttikleri o sırayı takip etmenizi sağlıyorlar. Ne söyleyeceksin, ne yapacaksın, nasıl davranmalısın, onu etkin altına alacak tılsımlı davranışları ne zaman uygulayacaksın… gibi onlarca detay sıralı şekilde anlatılıyor. Tam bir yol haritası.

Özellikle tılsım etkisine sahip özel davranışlar ve sözler gibi ve dahası, erkeklerin psikolojik eğilimlerine göre onların iç dünyasının derinliklerine temas etmenizi sağlayan çok önemli bilgiler veriyorlar. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim konusunda sırtınızı yaslayabileceğiniz çok acayip pdf bir kitap bu. ilgi duyduğunuz o erkeğin aşkını kazanmak ve mutluluğa bir an evvel yelken açmak istiyorsanız bu pdf kitabı siz de mutlaka okuyun. Kitabı okumak için özel bir yazılımınız olması gerekmiyor. Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan tek tıkla rahatça okuyabiliyorsunuz. Kitabı okumak isteyenler bu yazımızın en alt satırındaki linke ya da kitap görseline tıklayabilirler.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim kitabı nasıl ilerliyor?

Onu Elde Et isimli bu kitap 5 etkili yöntemle ilgi duyduğunuz erkeği aşık etmek için ne yapmalı hepsini anlatıyor ve yapmanız gereken her şeyi 4 aşamada ele alarak ilerliyor.

Önce, kendini değerlendirmeni sağlıyor. Aşık olduğun erkek üzerinde bıraktığın izlenimin yeterli olup olmadığını, onda bıraktığın etkiyi nasıl yükselteceğini, eksik yanlarını nasıl dolduracağını, duygu durumun ve fiziksel durumunla aşık olduğun erkek üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakmayı nasıl sağlayacağını gösteriyor.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim yolunda bir sonraki adımda, erkeklerin kadının hangi tavırları sonrasında yüksek etki altına girdiklerini ve onun kör noktalarını nasıl harekete geçireceğini, kayıtsız kalamayacağı sözleri ve hareketleri, neler yaparak onun bilinçaltına tesir edebileceğini gösteriyor.

Bir sonraki adımda, aşık olduğun o erkeğin gözünde harika bir seviye yakalamanı sağlayacak ‘Hayalleri Süsleyen Harika Kadının 13 Özelliği’ni anlatıyor ve 13 tılsımlı özelliği kendine nasıl empoze edeceğini gösteriyor.

Dördüncü aşamada ise beden dilini kullanarak, bazı ufak hareketlerle sevdiğin erkeğin gönlünü hoplatmanın yollarını ve onun beden dilini nasıl okuyabileceğini gösteriyor. Onun dile getirmediği ama beden diliyle açığa verdiği gizli mesajları okumayı öğrendiğinde, sana karşı ne hissettiğini tam olarak anlayabiliyor ve gidişata istediğin şekilde yön verebiliyorsun. Özetle erkeği aşık etmenin yolları olarak ne varsa hepsi tek tek anlatılıyor ve dahası var. Onla sevgili olduktan sonra kendine nasıl bağlayacağını da anlatıyorlar.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim dahası onu kendime nasıl bağlarım?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim sorusunun tüm cevaplarını barındıran Onu Elde Et kitabının üretici ekibi, çıkardıkları bu kitabın başarısından sonra hemen ardından Onu Elde Tut e-kitabını da çıkarmış. Böylece olay iyice bütünlük kazanmış. Bu ikinci kitapta, elde ettiğin erkeği sevgili olduktan sonra kendine nasıl sıkıca bağlayacağına dair sırları anlatıyorlar. Arzu edenler her iki kitabı da tek adresten okuyabilirler.

Onu Elde Et Kitabı adresine ya da aşağıdaki görsele tıklayarak her iki kitabı da okumaya başlayabilir, erkeği aşık etmek için ne yapmalı nasıl davranmalı artık düşünmeyebilirsiniz. “Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim” konusunda inanın başka bir kaynağa ihtiyacınız olmayacak çünkü emin olun bu iki kitap istediğiniz her şeyi size vermiş olacak. Erkeği kendine aşık etmenin yollarını detaylarıyla keşfetmek için aşağıdaki kitap görseline de tıklayabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar,

Erkekleri etkilemenin yolları-30 farklı erkekten çok özel tüyolar ve tavsiyeler. Erkekleri etkilemek için neler yapmanız gerektiğini tüm detaylarıyla keşfedin.

Erkekleri etkilemenin yolları için öncelikle göz kırpma sayınızı arttırın. Erkekleri etkilemek için önemli tüyolardan sadece biriydi bu. Daha neler var neler! Size çılgınca gelebilir ama güzel olmayan kadınların erkekler üzerinde daha başarılı olduklarına dair bir gerçek var. Neden biliyor musunuz? Çünkü güzelliklerine güvenmiyorlar. Göz kırpma metodu gibi bu tür tılsımlı metotlar uygulamaları gerektiğinin farkındalar. Bunları uygulayarak istedikleri erkeği etkileyebiliyorlar. Güzel kadınlar ise erkekleri etkilemenin yolları konusunda zaten güzelliklerine güvenir olduklarından bu konuda bir hayli tembeller. Bakın şimdi daha neler öğreneceksiniz.

Erkekleri Etkilemenin Yollarına Dair Çok Özel Tüyolar

Fıstık gibi adamların yanında güzel olmayan bir kadın gördüğümüzde ‘Çirkin Şansı’ diyerek işi şansa bağlıyoruz değil mi? Ya da çevremizde, aldatmayla biten ilişkiler ardından en çok yapılan yorumlar ‘Vay be, gül gibi kadını bırakıp şu tipsizde ne buldu bu adam?’ türü yorumlar yapıyoruz. Ne bulduklarından bahsedeceğiz ama öncesinde şunu belirtelim, önemli olan güzellik değil. Önemli olan erkekler üzerinde etkili olan yöntemleri doğru kullanmak! İşte bu yazıda siz de erkekler üzerinde etkili olan yöntemlerin neler olduyla tanışacaksınız.

Erkekleri Etkilemenin Yollarına Dair 30 Tüyo

Erkekleri etkilemenin yolları birbirine bağlı ya da bağımsız pek çok bileşenle ilgili. Bu konuda tam bir fenomen olmuş Onu Elde Et isimli pdf kitabı indirip okuyabileceğiniz linki vereceğiz. Böylece erkekler üzerinde etkili olan yöntemleri nasıl uygulamanız gerektiğini öğrenebilir ve kısa sürede istediğiniz erkeği elde edebilirsiniz. Bu kitap hazırlanırken 25-40 yaş aralığında, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkekle görüşmeler yapılmış. Kadınlarla ilişkileri üzerine danışılan bu gönüllü ekip sayesinde kitaptaki metot ve tüyoların şekillendirilmesi tamamlanmış. Bu yöntemi oldukça önemli bulduk çünkü erkeklerin ne istediğini birebir erkeklerin ağzından öğrenmek en akıllıca olanı.

Etkilemenin ve aşık etmenin yollarını aradığınız o erkeğin zihnindeki kör noktaları nasıl harekete geçireceğinizi, sizle ilişkide olmayı istemesini sağlamak için neler yapmanız gerektiğini kitap sırasıyla anlatıyor. Erkekleri etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı noktaları, onların iç dünyasında nerelere dokunmanız gerektiğini bilip, hiçbir erkeğe böyle davrandığınız oldu mu? işte bu kitapla bu sırları keşfetmiş olacaksınız. Kitabın çok enteresan bir içeriği var. Erkeklerin gözünde Harika Kadın olmanın kolay yollarını öğreterek, erkekleri etkileyici bir karaktere dönüşmenizi sağlıyor.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabını Oku Erkekleri Etkile

Erkeklerin kayıtsız kalamayacağı tılsımlı davranışların tamamını siz de bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Tılsım dediysek herhangi bir büyüden bahsetmiyoruz. Okuyacağınız şeyler tamamen bilimsel ve deneyimsel bilgilerden oluşuyor. Erkekler üzerinde büyüleyici etkilere sahip psikolojik detaylar barındırıyor.

“Erkekleri etkilemenin yolları” ve yöntemleri hakkında her şeyi öğrenmek ve ilgi duyduğunuz erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Kitabı buradan ya da alttaki görsele tıklayarak indirebilirsiniz.

Onu Elde Et Onu Elde tut
Erkekleri etkileme beceri testi

Benzer Konular:

Yorum

 • Ayda
  Cevapla

  ben bizim sınıfta bi çocuğu seviyorum ama onun beni sevdiği pek söylenemez ne yapmalıyım

  • Irmak Duru
   Cevapla

   Merhaba ayda, yukarıdaki makalede bu sorunun cevabını anlattık, okumadın mı? Sevgiler,

 • mihranur ada
  Cevapla

  Ben birini seviyorum ama en yakın arkadaşım onu seviyo ve bana bizi ayarla diyo bende en yakın arkadaşıma ben onu seviyorum diyemiyorum bir cevap atsanız…

  • Irmak Duru
   Cevapla

   Açıkça söyleyin. Sonradan daha kötü olaylar yaşamayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir