Bir Sayfa Seçin

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyorsan verdiğimiz metotları sırasıyla uygulamalısın. Erkeği kendine aşık etmek için çok etkili 5 yöntemi yazdık.

Kısa sürede bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen kadınlara, neler yapmaları gerektiğini sıralı biçimde sunan Onu Elde Et isimli e-kitabı okuyabileceğiniz linki bu yazımızın son satırında paylaşıyoruz. Bu kitaptaki metotlarla tanıştıktan sonra istediğiniz erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Erkekler üzerindeki etkinizin tavan yapacağını ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını şimdiden belirtelim!

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Metotları

Genellikle, kadın erkek ilişkilerine yönelik ciddi çalışmalar yapan Mojo & EKD Ar-Ge ekibinin hazırladığı e-kitaplardan biri bu. Bir erkeği kendinize nasıl aşık edebileceğiniz ile ilgili derledikleri tüm bilgi ve metotları e-kitap haline getirmişler. Baştan belirtelim, yazmış oldukları şeyler öyle her web sayfasında ya da kadın dergilerinde denk gelebileceğiniz klişe yöntemlerden değil. Diğer taraftan, aklı başında her kadının/genç kızın kolaylıkla uygulayabileceği klası sarsmayacak yöntemler bunlar. ilgi duyduğunuz erkeği kısa sürede aşık etmenizi sağlayan onlarca metot içeriyor.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadının yapması ve asla yapmaması gereken her şeyi belli bir sıraya koymuşlar. Aşık etmek istediğiniz erkeğe yönelik davranışlarınızda, belirttikleri o sırayı takip etmenizi sağlıyorlar. Ne söyleyeceksin, ne yapacaksın, onu etkin altına alacak tılsımlı davranışları ne zaman uygulayacaksın… gibi onlarca detay sıralı şekilde anlatılıyor. Tam bir yol haritası.

Özellikle tılsım etkisine sahip özel davranışlar ve sözler gibi ve dahası, erkeklerin psikolojik eğilimlerine göre onların iç dünyasının derinliklerine temas etmenizi sağlayan çok önemli bilgiler veriyorlar. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim konusunda sırtınızı yaslayabileceğiniz çok acayip pdf bir kitap bu. ilgi duyduğunuz o erkeğin aşkını kazanmak ve mutluluğa bir an evvel yelken açmak istiyorsanız bu pdf kitabı siz de mutlaka okuyun.

Kitabı okumak için özel bir yazılımınız olması gerekmiyor. e-mail adresinize okuma linkleri gönderiliyor. Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan tek tıkla rahatça okuyabiliyorsunuz. Kitabı okumak isteyenler www.onueldeet.com adresine tıklayabilirler.

Onu Elde Et kitabı

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim kitabı nasıl ilerliyor?

O’nu Elde Et isimli bu kitap 5 etkili yöntemle ilgi duyduğunuz erkeği kısa sürede elde etmenizi sağlıyor ve yapılması gerekenleri 4 aşamada ele alıyor.

Önce, kendini değerlendirmeni sağlıyor. Aşık olduğun erkek üzerinde bıraktığın izlenimin yeterli olup olmadığını, onda bıraktığın etkiyi nasıl yükselteceğini, eksik yanlarını nasıl dolduracağını, duygu durumun ve fiziksel durumunla aşık olduğun erkek üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakmayı nasıl sağlayacağını gösteriyor.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim yolunda bir sonraki adımda, erkeklerin kadının hangi tavırları sonrasında yüksek etki altına girdiklerini ve onun kör noktalarını nasıl harekete geçireceğini, kayıtsız kalamayacağı sözleri ve hareketleri, neler yaparak onun bilinçaltına tesir edebileceğini gösteriyor.

Bir sonraki adımda, aşık olduğun o erkeğin gözünde harika bir seviye yakalamanı sağlayacak ‘Hayalleri Süsleyen Harika Kadının 13 Özelliği’ni anlatıyor ve 13 tılsımlı özelliği kendine nasıl empoze edeceğini gösteriyor.

Dördüncü aşamada ise beden dilini kullanarak, bazı ufak hareketlerle sevdiğin erkeğin gönlünü hoplatmanın yollarını ve onun beden dilini nasıl okuyabileceğini gösteriyor. Onun dile getirmediği ama beden diliyle açığa verdiği gizli mesajları okumayı öğrendiğinde, sana karşı ne hissettiğini tam olarak anlayabiliyor ve gidişata istediğin şekilde yön verebiliyorsun.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim nasıl bağlarım?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim sorusunun cevaplarını barındıran O’nu Elde Et kitabının üretici ekibi, çıkardıkları bu kitabın başarısından sonra, hemen ardından O’nu Elde Tut e-kitabını da çıkarmış. Böylece olay iyice bütünlük kazanmış. Bu ikinci kitapta, elde ettiğin erkeği sevgili olduktan sonra kendine nasıl sıkıca bağlayacağının yani bir erkeği kendine bağlamanın yollarına dair sırları anlatıyorlar. Arzu edenler her iki kitabı da tek adresten okuyabilirler.  www.onueldeet.com adresine tıklayarak her iki kitabı da okumaya başlayabilirsiniz.

Onu Elde Et Onu Elde Tut

Benzer Konular:

İlginizi çekebilecek testler:

Onu Elde etme ihtimali testi

Onu Elde tutma ihtimali testi