Kategoriler
Cinsellik Tüm Yazılar

Anti Afrodizyaklar

Güncellendiği tarih 08.12.2019 saat 06:27

Anti Afrodizyaklar

Cin Tonik :

Toniğe tadını veren kinin’in testosteron hormonunu düşürücü etkisi vardır. Ayrıca alkol tüketimininde cinsel aktiviteyi olumsuz etkilediği bir gerçek. Bu iki maddenin karıştırılması ise libidonuzun baş düşmanı bir içecek ortaya çıkarıyor.

Mısır Gevreği :

İnsanların cinselliğe çok düşkün olduğuna ve bunu önlemenin yolunun kahvaltı öğününden eti ve şekeri çıkarmaktan geçtiğine inanan John Harvey Kellog tarafından üretilmiştir.

Soya Fasulyesi :

Yüksek oranda östrojen hormonu salgılatır. Adet dönemlerinde kadınlar tarafından tüketilmesi bu açıdan tavsiye edilir. Ancak erkeklerin uzak durması gereken bir gıda. Özellikle de son dönemlerde vejeteryan mutfağında popüler olan soya eti ile mutfaklara girmeyi başardı. En büyük soya fabrikasının kurucusununda yine John Harvey Kellog olduğunu belirtmekde yeterli olacaktır sanırım.

Nane :

Çok fazla nane tüketimide libidonuzu düşürebilir. Nanenin mentollü bir etkisi var ve bilindiği gibi vücudun soğumasını sağlayan bir etkisi var.

Bamya :

Sakinleştirici özelliği olan bamya, sevilen bir yiyecektir. Ancak cinsel sağlığınızı da düşünürsanız uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Meyan kökü :

Az miktarda tüketilmesinin fazla bir etkisi olmamakla beraber, fazla tüketilen meyan kökü libidonuzun düşmesine neden oluyor.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıklaSistem uyumlu PDF

Yazar Irmak

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven uzman bir yazar.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir