Merhabalar, 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır (Denenmiş Başarılı Yöntem) yazıma hoşgeldin. Bu yazımda en kısa zamanda ve etkili bir biçimde sevgili yapma metodlarını sırasıyla öğreneceksin.

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

Tanıdığın bir kız olsun veya yeni bir kız arkadaş edinmek iste, bu adımlar sayesinde nasıl başarılı olabileceğini şimdi sana anlatacağım.

Hazırsan başlayalım.

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

1. Adım – Farkındalık ve Özgüven

Farkındalık yaratmak, ilk ve en önemli adımlardan birisidir çünkü bunu sağlayamazsan, hiçbir kız seni çekici bulmayacak ve sana zaman bile ayırmayacaktır. Bir kız seni ilk gördüğünde karakterinden ziyade görünüşün ile değerlendirecektir.

Görünüş, ilk izlenim esnasında oldukça önemlidir çünkü kız seni beğenirse, sana daha fazla zaman ayıracak ve söylediklerini daha dikkate alacaktır. Şanslısın ki görünüşünü yüzlerce lira harcamadan da değiştirebilirsin.
Farkındalık yaratmak için dikkat etmen gereken 2 nokta var. Bunlar;

a) Kişisel Hijyen
Basitçe kişisel bakımına önem vermen için gerekli adımları içerir. Kesinlikle dişlerini fırçalamalı, sakallarını düzeltmeli, güzel bir saç traşın olmalı, temiz giysiler giymeli ve deodorant kullanmalısın.

Unutma ki bakımsız ve kirli gözükmek kadınların gözünde oldukça kötü bir izlenim bırakır. Kişisel saygınlığının olmadığı ve tembel olduğun mesajını verir. Kendine bakmaya başladıkça kızlarla tanışma, konuşma konularında kendini daha iyi hissedeceksin ve kızlar seni fark etmeye başlayacaklar.

b) Fizik ve Giyim
Kadınlar genellikle kendisini koruyabilecek olan, geniş omuzlu ve sağlıklı erkekleri tercih ederler. Örneğin salona gitmek, ağırlık kaldırmak, yediğine, içtiğine dikkat etmek seni kadınlar konusunda diğer erkeklerden çok daha ileriye taşır.
Gardırobunu değiştirmeyi düşünmeli ve seni seksi gösterecek kıyafetleri giymeye başlamalısın. V yaka tişörtler, slim fit pantolonlar iyi bir başlangıçtır. Gri ve siyah tonlar daha gizemli bir hava katar.

Bu adımları attıktan sonra doğal olarak özgüvenin atacak ve bir sonraki adıma hazır olacaksın.

2. Adım – Pozitif ve Gerçekçi Ol

Pozitif bir kişiliğe sahip olmak, kızlarla tanışma esnasında oldukça önemlidir. Unutma, ilk adımı atacak olan sensin ve başlangıçta iyi bir izlenim bırakmalısın.

Eğer negatif bir kişiliğin varsa, bulunduğun ortamdaki enerjiyi büyük ihtimalle düşüreceksin ve bu bir kızın isteyeceği en son şeydir. Tam tersine pozitif bir kişiliğin varsa, bu senin için büyük bir artı ve bunu yeni bir kız arkadaş edinmek için kullanabilirsin.

Kadınlar, pozitif olmandan dolayı seninle zaman geçirmek isteyecek ve her zaman buluşmalarında heyecanlı olacaklardır.

Gerçekçi olarak ise bir kızın saygınlığını kolaylıkla kazanabilirsin. Bir kıza yaranmak için onun tüm kişisel fikirlerini kesinlikle desteklememeli ve inandıklarından ödün vermemelisin. Emin ol ki sen onun düşüncelerine katılmasan bile sana duruşundan dolayı saygı duyacaktır.

Gerçekçi olmak aynı zamanda kendi iç dünyanda güvende olmak anlamına gelir. Kesinlikle olmadığın bir kişi olmaya çalışmamalısın. Emin ol ki eğer başka birisi olmaya çalışırsan o bunu kolaylıkla fark edecektir. O yüzden kendine gerçekçi olmalısın.

3. Adım – Flört ve İltifat Et

Bu noktaya geldiysen her şey yolunda gidiyor olmalı. O zaman flört etmeye başlama zamanı! Ona en başından niyetini belli etmen ve ‘arkadaş olma’ modundan çıkmalısın.

Bunu sağlamak için belirli yöntemler var. ‘Bugün nerdeyse harika görünüyorsun’ demen, konuşman sırasında eğlenceli hafif dokunuşlar yapman etkili olur. Emin ol mesajı alacaktır!
Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamanın en kesin yöntemlerinden birisi de onu güldürebilmen ve seninle buluştuğunda hoş vakit geçireceğinden emin olmasını sağlamandır. Bilinenin aksine komik olmak için çok iyi bir espri yeteneğinin olması gerekmiyor. En basitinden birkaç seviyeli şaka yapabilir ya da esprili cevap atabilirsin. Böylelikle eğlenceyi seven bir adam olduğunu gösterebilirsin.

Eğer kendinle dalga geçebilir ve bunu ona yansıtabilirsen bu senin için büyük bir artı olacaktır. Böylelikle etkileşimde bir kızın huzurlu ve rahat hissetmesini sağlayabilir, onun gözünde yüksek özgüvenli bir erkek imajı oluşturabilirsin.

Düşünsene kendini aslında küçük düşürüyor gibi gözüksende burada verdiğin mesaj oldukça net; onu kaybetmekten korkmuyorsun ve bunu ona rahatlıkla göstererek aslında birçok kadın seçme potansiyeli olan bir adam imajı yansıtıyorsun.

İltifat kısmı ise birçok erkeğin ipin ucunu kaçırarak büyüyü bozduğu adımlardan birisidir.

Öncelikle birkaç övgüyü konuşma içerisine sıkıştırmalısın ama kesinlikle cinsel içerikli bir iltifattan bahsetmiyorum, sadece incelikli ol. Ona hoş bir gülümsemesi olduğunu veya ayakkabılarını beğendiğini söyleyip oradan devam edebilirsin.
Bir kıza fiziksel olarak iltifat etmeye başladığında, “sadece arkadaş olalım”bölgesinden rahatlıkla uzaklaşacaksın.

Önemli olan “senden hoşlanıyorum” demeden ondan hoşlandığını bilmesine izin verebilmendir.

Artık onu dışarıya davet etmeye hazırsın.

4. Adım – Onu Buluşmaya Davet Et

Kulağa tanıdık geliyor değil mi? Onu buluşmaya davet etmelisin. İstediğin kadar ipucu, taktik vs… bil, eğer bir kızı dışarıya davet etmezsen bu bildiklerin malesef hiçbir anlam ifade etmiyor. Ertelediğin veya onu buluşmaya davet etmediğin sürece, arkadaş olarak kalmaya mahkumsun.

Öncelikle çok geç olmadan onu davet etmelisin. Çok uzun süre beklersen, sonunda sıkılacak ve ilgisini kaybedecektir. Böylelikle var olan durumunuzun hiçbir yere gitmediğini ve onunla sadece arkadaş olmak istediğini hissedecektir.

Peki onu buluşmaya ne zaman davet etmelisin? Bu var olan durumunuza bağlı olsa genel olarak konuşursak ve kızla yeni tanıştıysan en fazla 3 gün içinde onunla buluşmalısın. Eğer onu bir süredir tanıyorsan (üniversite, kolej, arkadaşlar…) harekete geçmeden önce etkileşiminizi gözlemlemelisin. Tüm ipuçları işlemeye başladığında, en fazla 10 gün içerisinde onu davet etmelisin.

İlk buluşmada dikkat etmen gerekenler;

1. Seçeceğin mekanda (tabiki kıza nereye gitmek istediğini sormayacaksın) önceden bulunmuş ol veya hakkında olumlu bir bilgi sahibi ol (Şu barın harika ev yapımı kırmızı şarabı var, denemeliyiz gibi).
Her zaman planlı bir erkek profili çizmelisin.

2. Onun yanında otur, kesinlikle karşısına geçme. Bu, etkileşiminizi arttırman ve fiziksel temas kurabilmen için gerekli bir yöntem.

3. Kendinden çok bahsetme ve kendini ona kanıtlama ihtiyacı duyma. Bırak o anlatsın sen dinle. Bahsettiklerini de konuşmayı devam ettirmek için kullanabilirsin.

4. Göz teması kur ve anın pozitif olmasını sağla. Dikkatinin dağılmaması için konuşmayı, etkileşimi canlı tut, sıkıcı olma.

5. Adım – Lider Ol

Onun, arkadaşlarına seni ‘benim erkek arkadaşım’ diye tanıtmasını istiyorsan bu son adım bir zorunluluktur. Bu kızın senden hoşlanması ve sana aşık olması için lider olmalısın. Kararları veren, güçlü ve kontrolü her zaman elinde tutan bir lider.

Kadınlar genellikle bir ilişkide itaatkâr rol oynamayı severler. Öyleyse önderlik etmeli ve tarihleri ​​planlamalısın. Onu akşam yemeğine götürdüğün gün, saat ve konum SANA bağlı.

Liderlik özelliklerini göstererek aynı zamanda onun güvenini de kazanabilirsin. Herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda senin rahatlıkla yardımcı olabileceğini bilecek veya bir yere gitmesi gerektiğinde senin onu götürebileceğinden emin olacaktır.

Sonuç olarak onunla ilgilendiği, onu koruyabileceğini hissedeceklerdir.

ÖZETLEMEK GEREKİRSE …

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır adımları ŞİMDİ uygulamaya başlarsan, kısa süre içerisinde kız arkadaş edinmen mümkün.

Unutma ki seni fark etmesi için önce kişisel görünüşünün üzerinde çalışmalısın. Sonra onun radarına gireceksin ve tüm ipuçlarını kullanmaya hazır olacaksın. Keyfini çıkar ve hemen harekete geç 😉

Umarım bu yazımı beğenmişsindir ama henüz bitmedi😃

Şimdi sana benim kadınlar konusunda başarılı olmamı sağlayan asıl kaynaktan bahsetmek istiyorum:

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men – 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

Erkeklerin anlaması gereken bir konu var.

Kadınlar itaatkâr olmak isterler.

Cinsel boyun eğme konusunda hayal kurarlar.

Teslim olma fantezilerini tatmin etme potansiyeline sahip bir erkekle tanıştıklarında ise, onu yoğun bir şekilde arzulamaya başlarlar.

Sana da şok edici veya şaşırtıcı geliyor mu?

Okumaya devam et…

Sana kadınlar konusuna kendini nasıl kısa sürede inanılmaz bir şekilde geliştirebileceğinden bahsetmek istiyorum.

Bu kitaptaki bilgileri uygulayarak onların senin arzulamalarını ve hayatına dahil olmalarını nasıl sağlayabileceğinin mümkün olacağını göreceksin.

Ve sadece yatakta değil.

Bu öğrendiklerini istediğin yerde ve ortamda rahatlıkla uygulayabilecek, 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılırda kadınlarla iletişimin ve onları elde etmenin aslında ne kadar da kolay olduğunu öğreneceksin.

İstediğin herhangi bir kadın için uygulayabileceğin bu yöntemler, seni diğer erkeklerden çok daha öne çıkararak farklılık yaratmanı sağlayacaklar.

Böylelikle kadınlar seni potansiyel bir sevgili ve harika bir partner olarak görmeye başlayacaklar (Onların tüm arzularını gerçekleştirebilen, baskın bir erkek karakterinden bahsediyorum).

Buraya kadar okuduysan, eminim ki değişime hazırsın. Özgüven sahibi, güçlü ve kadınlar konusunda başarılı YENİ SANA!!!

“5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır” Tüm ihtiyacın olan burada:

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men – 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

Onu Elde Et Formen kitabın yazarı kim

Bu kitaptaki adımları uyguladıktan sonra kesinlikle aynı kişi olmayacaksın.

Özellikle O’nla Chat bölümü, iletişim kısmında zorluk yaşayan tüm erkeklere aslında bunun özellikle sosyal medya üzerinden nasıl kolaylıkla sağlanabileceğini gösteriyor.

Sonuç olarak O’nu Elde Et For Men E-kitabı, Türkiye’de bulabileceğin en iyi Kadın – Erkek İlişkileri e-kitabı ve başarılı olmak isteyen tüm erkekler için harika bir kılavuz.

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır Kadınlar konusunda başarını daha fazla erteleme ve şimdi gerekli adımı at!!! 

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men – 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

Onu Elde Et Formen kitabın yazarı kim

Bir diğer yazım: Onu Elde Et Formen E-Kitabı İncelemesi

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır konusunda Sorularınızı cevaplıyorum. Lütfen altaki yorum kısmına sorunuzu sorun. En kısa zamanda cevap vereceğim.

Kaan Özer

 

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir