Sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyen bir kadının yapabileceklerini ve özel metotları bu yazıda sıraladık. Bu metotlarla sevgiliniz için vazgeçilmez olabilirsiniz.

Sevgilin istediğin ilgiyi, sevgiyi ve bağlılığı sana göstermiyorsa, aklı senden uzaklarda bir yerde gibiyse bu duruma düşmüş diğer tüm kadınlar gibi sen de buna çok üzülüyor olmalısın. Evet haklısın çünkü bir kadın için bu durum gerçekten çok üzücü. Bazı hemcinslerinin sevgilileri onların etrafında dört dönerken sen sevgilinin ilgisizliğine saplanmış, kendini değersiz hissetmek zorunda bırakılmışsın. Kız arkadaşlarına bu durumu çaktırmamaya çalışmakla mı uğraşasın, neden bu halde olduğunuzun sebeplerini bulmakla mı uğraşasın derken, aklında onlarca soru işareti ve stresle debelenip duruyorsun. Şimdi bu stresi ve kederi sırtından at ve yazacaklarımıza odaklan. Sevgilimi kendime nasıl bağlarım sorusunun cevaplarına dair pek çok şeyi bu yazıda keşfetmiş olacaksın.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım 1. Adım

Öncelikle şunu iyi anlamalısın; Bazı hemcinslerinin sevgilileri onların etrafında dört dönerken sen neden erkek arkadaşının sana olan bağlılığını arttıramadın? Çıkış noktan ilk adımda bu olmalı.

Cevabı bulmanda biz sana yardımcı olalım…

Bağlılığı arttıramadın çünkü bazı yanlışlar yaptın ve artı yapman gereken doğruları da uygulayamadın. Bu konuda başarılı olan hemcinslerin belki bilerek belki de bilmeyerek yaptılar ama ne yaptılarsa doğru yaptılar. Bu yüzden de sevgilileri onların etrafında dört dönüyor.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım 2. Adım

Evet, mesele o hemcinslerinin senden daha güzel olmaları değil. Mesele; Doğruları uygulamak. Peki bu doğruların neler olduklarını sen de biliyor olsan ve bunları sevgilin üzerinde uyguluyor olsan durum ne olurdu? Cevap basit; Sana aşkla ve ilgiyle bağlı olurdu. İşte bu ikinci adımda ‘Doğru davranışların bir ilişkiyi biçimlendirmekte ne denli önemli olduğunu ve doğru davranışları barındıran metotlarla kısa sürede istediğin mutluluğu yakalayabileceğini’ iyi anlaman gerekiyor.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım 3. Adım

Üçüncü adımda sıra ‘Doğru’ diye adlandırdığımız davranış ve yaklaşımların neler olduğunu öğrenmeye geliyor. Sevgilini gitgide sana aşık edecek, onu kör kütük sarhoş edecek şeyler nelerdir? Onu nasıl mutlu edebilirsin? Nasıl etkilersin?

Onun hayranlığını kazanmana yarayacak bir sürü taktik var. Adına taktik denilince sanki sevgilinin arkasından dolaplar çevireceğin işler gibi bir algı oluşabilir. Öyleyse hemen bunu düzeltelim. Çünkü yapılması gereken şeyler etik olmayan, samimiyet ve dürüstlüğü zedeleyen şeyler değil. Bunlar ilişkisini korumak ve ilişkisine ivme kazandırmak isteyen fedakar kadının yapması gereken şeyler ve hepsi insan psikolojisi baz alınarak elde edilmiş bilgiler.

Örneğin; araştırmacıların ve de ilişki uzmanlarının hedef aldığı ilk şey ilişkiyi nötralize etmektir. İlişkinizde bağlılık, aşk sorunu varsa mutlaka ‘İlişki Tıkanıklıkları’na da sahipsinizdir ve siz ne yaparsanız yapın bu tıkanıklığı temizlemediğiniz sürece yapacağınız hiç birşey işe yaramayacaktır. Boşa kürek çekmemek için tıkanmış noktaları temizlemelisiniz. Ki bu sadece bir başlangıç..!

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım 4. Adım

Onu Elde Tut isimli kitabı duymuş olanlarınız vardır. Bu kitap erkek psikolojisi, etki ve tepkileri üzerinden yol alarak sıralı bir yol haritası çiziyor. İlişkideki tıkanıklığı olarak adlandırılan kısımla başlıyor ve ilk etapta erkeği kadından soğutan 3 ölümcül hatayı yapıp yapmadığınızı çözümlüyor. Ardından erkeğin gözünde sevgilisi olan kadını eskiten ve cazibesini yitirmesine sebep olan 16 Uğursuz Davranış’ı yapıp yapmadığınızı ve eğer yapıyorsanız bunları nasıl yok edeceğinizi gösteriyor. Fenomen olmuş bu kitap burada anlatmakla bitmez. Kendi web sayfasında ‘Plan Nasıl İşliyor?’ başlıklı kısmı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

“Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım” için yapılması gereken tüm adımları orada detaylıca anlatıyorlar. Bu arada önemli not: Sevgilinizle cinsel yaşamınız varsa bu da size olan bağlılığında büyük etkendir. Cinsellikte bir şeyleri yanlış yapıyor ve bu yüzden bağlılığını sağlayamıyor olabilirsiniz. Bu sebeple; Aşağıdaki ikili e-kitap setini mutlaka inceleyin deriz. Onun hem kalbinin hem de yatağının kraliçesi olmanın yolları bu ikili kitapta. İncelemek için Onu Elde Tut Kitabı adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. Mutlaka Okuyun!

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım ile benzer yazılar;

Comments

 • Brn
  Reply

  Sorulan soruya cevap veren çok faydalı bir yazı olmuş

  • Irmak
   Reply

   Teşekkür ederim. Diğer yazılarımızı da okudunuz mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir