Sevgiliyi kendine bağlamanın yolları – Bir ilişkinin uzun süreli olması ve daima sürmesi için kişinin sevgilisini kendisine bağlanmasını sağlaması lazımdır. Aşk ve ilişkiler konusunda uzman kişiler bu konuda birçok tavsiyeyi sizlere sunuyor. Biz de bu yazımızda sizlere sevgiliyi kendine bağlamanın yolları hakkında bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Sevgiliniz İle Sohbet Edin

Sevgiliyi kendine bağlamanın yolları arasında yer alan yöntemler arasında birbiriniz ile sohbet etmek de yer alıyor. Birbirinize karşı açık olmak kendine bağlama konusunda büyük rol oynuyor. İlişkisi iyi olanların zaten birbiri ile sürekli iletişim içinde olan kişiler olduğu istatistikler ile açıklanmıştır.

Sevgiliniz ile ilişkiniz üzerine konuları daha çok konuşmak gerekir. Çünkü böylelikle varsa yanlışlar düzeltilir ve daha güzel bir ilişki yaşamak mümkün hale gelir. Ona ikimiz hakkında en çok neyi seviyorsun, beğenmediğimin bir huyum var mı gibi sorular sorarak açık şekilde konuşabilirsiniz. Ona karşı açık olmanız birbirinize bağlı olmanızı sağlar. Her zaman konuşmada dürüst olmak da çok büyük önem teşkil ediyor.

ilginç Olun

ilginç bir yapıya sahip olmak “sevgiliyi kendine bağlamanın yollar”ı arasında yer alan bir yöntemdir. Örneğin ekonomik sıkıntılar yaşadığınız bir anda onu pahalı hediyeler alma eğilimi göstermek yerine daha ucuz yollar seçmek gerekir. Mesela ekonomik sıkıntı içinde birlikte zaman geçirmek için evde film izleyebilirsiniz. Böylelikle hem beraber olmuş olursunuz hem de kendinize daha bağlı olmuş olursunuz.

Birbirinize Güvenmekten Vazgeçmeyin

Bir ilişkide en önemli kriter güven konusudur. Eğer bir çift birbirine güvenir ise ilişki daha iyi yerlere gelir. Sevgilinizi kendinize bağlamak için ona değer vermeniz ve bütün sıkıntıları ilk onla paylaşmak lazımdır. Ancak bazen kişiler sevgilisi yerine iş veya ev arkadaşına sıkıntısını paylaşıyor bu yüzden sevgililer arasında güvensizlik söz konusu olmaktadır.

Yaramazlık Yapın

Bazen yaramazlık kendinize bağlamak adına çok büyük bir etki gösteriyor. Tabi ki bu yaramazlıkları sadece yalnız başınıza iken yapmak ile insan içinde yapmak arasında çok büyük farklar bulunuyor. Bu yüzden tutkularınızı hem tek başınıza iken hem de toplum içinde yapın. Örneğin onu toplum içinde öperek onu sahiplenmiş olursunuz. Böylelikle birbiriniz arasında büyük bir bağ olur. Tabi bu yaramazlıkları yaparken çok fazla abartılı yapmakta uygun değildir.

Hayallerinizi Desteklemeyi Unutmayın

İlişkilerde kısa vadeli hayaller ile uzun vadeli hayallerin ilişkiye kattığı değer çok farklıdır. Genellikle 5 yıl ileriye dönük hayal kuran kişilerin ilişkileri ve birbirine olan bağları daha güçlüdür. Sevgiliyi kendine bağlamak için hayalleri her zaman desteklemek ve bunun gerçekleşmesi için adım atmak lazımdır.

Onu Elde Tut ile sevgilinizi kendinize bağlayın

Verdiğimiz bu kısa bilgiler size ışık tutatacaktır ama elbette ki bu bilgiler ile sevgilinizin size sonsuza dek bağlamak mümkündür diyemeyiz. Her an her duruma hazır olmak ve duruma göre hareket etmek çoğu kişinin üstesinden gelemediği bir konudur. Bunun için size tavsiye edebileceğim bir kitap var. Bu kitaptaki metotları okumanızı ve anlamanızı önemle tavsiye ederim. Sevgiliniz sizinle ilgilenmeyip daha çok Playstation’a ilgi gösteriyor ise bu durumu Onu Elde Tut kitabı ile tersine çevirebilirsiniz. Yeterki isteyin.

Kitabı incelemek için buraya tıklamanız yeterlidir. Ya da alttaki resme de tıklayabilirsiniz.
Sevgiler Eren.

onu elde tut kitabı incelemek için tıkla