instagramdan para kazanma yolları nelerdir sırasıyla anlattık. instagramdan nasıl para kazanılır instagramdan para kazanmak için kaç takipçi gerekir hepsi burada. instagramdan para kazanmak mümkün.

İnternetten para kazanmak için pek çok yol var. Genellikle reklam dünyası üzerinden ilerleyen bir gidişat olsa da tek yol bu değil elbette. Blog açmak, Youtube, Facebook, Twitter gibi alanlarda hesap açmak gibi yollar da var. Bunlardan biri de instagram. instagramdan para kazanma yolları konulu bu yazıda kaç takipçi gerekir neler yapmak gerekir tüm detaylara değineceğiz.

instagramdan para kazanma yolları nelerdir?

instagramdan para kazanmanın yolları olarak neyi nasıl yapacağınızı hangi adımları takip etmeniz gerektiğini bilirseniz instagramdan para kazanmak son derece kolay. Her işte olduğu gibi bunun da püf noktaları var. Fizibilitenizi doğru yapar ve belli püf noktalarını da uygularsanız instagramda yaşam konforunuza hayli ivme kazandıracak bir gelir kapısı yaratabilirsiniz.

instagramdan para kazanmak için kimisi bir ürün seçer instagramda butik açmak yoluyla para kazanır. Kimisi belli bir konuda takipçi oluşturup o kişilere bazı reklamlar sunar, para kazanır. Hiç belli olmaz bin takipçiyle de para kazanabilirsiniz yüz bin takipçiyle de ayrıca bu kadarla da sınırlı değil. instagramdan para kazanmanın başkaca yolları da var.

Bu noktada önemli olan şey instagramdan para kazanmak için tüm yolların neler olduğunu bilmek ve projenizi nasıl yöneteceğinizi keşfetmek. En önemli detay bu. Peki, bu bilgilere derli toplu şekilde, sayfa sayfa gezmeden nasıl ulaşırsınız? Elbette ki tüm dünyanın bildiği UDEMY eğitim platformundaki Hakan Kaan Açıkgöz’ün hayli ucuz olan videolu eğitiminden. Videolu eğitime buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. instagramdan para kazanmak için neler yapmak gerekir adım adım tüm yolları her şeyi ile bu konunun uzmanı Hakan Kaan Açıkgöz’den öğrenebilir hatta UDEMY üzerinden kendisine direkt sorular sorup anında cevap da alabilirsiniz. instagramdan satış yapmak ya da takipçi arttırıp sponsorları ayağınıza çekmek gibi her detay bu videolu eğitimde anlatılıyor.

instagramdan para kazanma yolları kitabı indir

Bu yazının en altında göreceğiniz linke tıklayarak bir diğer ürün olan pdf kitabı satın alabilir ve instagramda para kazanma hakkında her detayı öğrenebilirsiniz. Neler yapmanız hangi yolu izlemeniz gerektiğini maksimum 2 günde bu kitapla keşfedebilirsiniz. Açacağınız instagram hesabına, günde sadece yarım saat vakit ayırarak aylık kazancınızı nasıl yaratabileceğinizi ve pek çok bilgiyi bu kitapta eksiksizce bulacaksınız.

Mesela;

 • instagramdan ne satacağınıza karar verme ve belirlenen hedefte nasıl ilerleyeceğinizi,
 • Adım adım yapılması gerekenleri,
 • Ürün bulma yöntemlerini,
 • instagram profilini nasıl oluşturmanız gerektiğini,
 • Takipçi çoğaltma yöntemlerini,
 • Takipçilerinizi sayfanıza bağlayacak özel taktikleri,
 • Satış gücünü artıracak bazı yardımcı programların neler olduğu ve nasıl kullanılacaklarını,
 • instagram’da sponsorlu reklam yayınlama gibi detayları,
 • instagram limitlerini,
 • işler büyüdüğünde şahıs firması kurmak üzerine bilmeniz gerekenler,
 • Kapıda ödeme ve kargo anlaşmaları hakkında bilmeniz gerekenleri,
 • ihtiyaç duyabileceğiniz diğer her şeyi…

‘Artık iş hayatının alışıldık rutinlerinden bıktım. Evimin konforunda para kazanmak istiyorum’ diyorsanız siz de deneyin. Bu yolla hayatını değiştirebilmiş onlarca insan var. Denemekten bir şey kaybetmezsiniz ama denemezseniz içinizde hep bir uhde kalacaktır. ‘Acaba deneseydim! Sabah sekiz akşam yedi çalışmaktan kurtulmuş olur muydum?’ gibi bir soru işaretiyle yaşamayın.

instagramdan para kazanma yolları kitabı olan İnstagram Mağaza Sihirbazını buradan satın alabilirsiniz.

instagramdan para kazanma yolları

 

Yazar Mustafa Koca uzun süre bir holdingde çalıştır. Kendisi hakkında bilgileri alttadır.

1976 doğumluyum, adım Mustafa Koca. 22 yıl bir Holdingde Satış Pazarlama ekibi yöneticiliği yaptım. 100 kişilik ekibime aktif satış eğitimleri verdim. E-Ticaret sektörüne instagram butiği açarak ek iş olarak başladım ve butik gelirim yöneticilik gelirini aşınca istifa ederek tam zamanlı olarak yapmaya başladım.

İnstagram butiği kurarak başlayan serüvenimin sonunda; hali hazırda 3 pazar yeri mağazam, 2 e-ticaret sitem ve instagram butiklerim faaliyettedir. Satışta olan 50.000 ürün ile aylık yüksek gelirler elde etmekteyim.

2014 yılından beridir sürdürdüğüm İnstagram Butik serüvenimi ButikGelir İnstagram Eğitim Seti olarak beğeninize sundum. Ana amacım balık vermek değil olta yapmayı öğretmektir. İnstagramda butik açamak, ürün tedariği, stoksuz ticaret, fenomen olmak ile ilgili tüm bilgileri uygulanmış ve sonuç alınmış şekilde sıfırdan adım adım anlattım.

Yüzlerce okuyucumun tamamından olumlu dönüşler almanın motivasyonu ile devam etmekteyim.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir