Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler konusunda en etkili yolları ve onu geri döndürme taktiklerini anlattık. Eski sevgiliyi geri kazanmak için tüm taktikler, metotlar burada.

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları konusunda acele ediyorsanız, sizi buluşturacağımız yöntemlerin en etkili yollar olduğunu ve bu yöntemlerle onu geri döndürme konusunda kısa sürede başarı kazanabileceğinizi müjdeleyelim.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları ve Yöntemleri

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı konusunda yazmaya başlamadan önce, zihninizdeki bazı kör noktaları açmamız gerekiyor. Böylece takip edilmesi gereken metotları çok daha iyi anlayabilir ve eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları üzerinde garantili adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ayrılıkla son bulan ilişki hikayenizin detayları ne olursa olsun sonuç olarak binlerce çift gibi siz de ayrıldınız. Belki aylar geçti belki de sadece günler. Önemli değil. Önemli olan onun şu ana kadar hala size dönmemiş olması, değil mi? İşte önce bunu bir irdeleyelim. Eski sevgiliniz neden hala dönmüyor?

Siz belki, gururundan diyeceksiniz, belki kızgınlığından diyeceksiniz belki de başka sebepler sunacaksınız ama biz tarafsız bir cevap verelim. Eski sevgiliniz size dönmedi çünkü sizi özlemiyor! Lütfen alınmayın, amacımız öncelikle tarafsız şekilde size doğruları göstermek ve ardından da garantili çözüm yolları sunmak. Doğru çözümü tespit edebilmeniz için öncelikle az önce dediğimiz bu acı gerçeği anlamanız gerekiyor. Dönmedi çünkü sizi özlemiyor. Sizi çok seviyor ve özlüyor olsaydı aranızda geçenleri uzun süre gurur yapmaz, kavgalarınızı bahane etmez, sizden uzak kalamazdı. Sizi özlemiş olsaydı koşa koşa size geri dönerdi. Çünkü aşk her şeyi affeder!

Buraya kadar anlaştıysak, bu gerçeği iyi kavradıysanız eski sevgiliyi geri kazanma konusunda yapmanız gereken değişimlere geçelim. Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı gelin bu taktiklere bakalım.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Ufak Değişimler Gerektiriyor

Eski sevgiliyi geri döndürmek için bazı ufak tefek değişimler yapmanız gerekiyor. Şu soru üzerine biraz düşünün şimdi. Sizi özlemiyor olan bir adama ya da kadına, ne yaparsınız size geri dönmesini sağlarsınız? Aklınıza bir şeyler geliyor mu? Aşkı solmuş eski sevgili nasıl geri döndürülür ? Sizi çekici bulmayan birine ne yaparsanız size geri döner?

Şöyle düşünün;

 1. Siz onu daha önce bir kez elde ettiniz,
 2. Bir süre birlikte oldunuz,
 3. İyi kötü günleriniz oldu,
 4. Sonra bir şeyler ters gitmeye ya da eksik kalmaya başladı,
 5. Sonuç olarak ayrıldınız.

Yani sizle bir birliktelik yaşadı, bu süreçte sizi tanıdı, zamanla sizden aldığı tat yetmemeye başladı ve bu yetersizlik onun başka şeyler bahane etmesine sebep oldu. Bunun sonucunda da ayrıldınız. Peki, sizden aldığı tat azalmak yerine artacak olsaydı sizden ayrılır mıydı? Hayır!

İşte, eski sevgilinizi size geri kazandıracak cevaplar da garantili yol da burada yatıyor. Zamanında sizden alamadığı tadı, yani ona yetersiz gelen, onu tatmin etmeyen yönlerinizi değiştirecek olursanız ve bu değişimi ona gösterecek olursanız eski sevgilinizi geri kazanabilirsiniz.

Bu Değişim Nasıl Olmalı Bunu Ona Nasıl Göstereceğim?

Eski sevgiliyi geri getirme taktiklerinin daha doğrusu en garantili yolların yer aldığı Eski Sevgiliyi Elde Et isimli pdf e-kitabın indirme linkini bu yazımızın sonunda göreceksiniz. Kitabı bilgisayar ya da telefonunuza hangisine isterseniz indirin okuyun ve eski sevgilinizi size geri kazandıracak yöntemleri sırasıyla keşfedin. Neleri nasıl değiştireceğiniz ve bu değişimi eski sevgilinize nasıl yansıtacağınızın çok pratik yöntemleri kitapta anlatılıyor. Onla şu an küs, dargın, görüşmüyor olsanız bile dert etmeyin çünkü onla irtibata geçmenin çok özel yolları da kitapta tek tek anlatılıyor.

Eski sevgilinize yönelik yapmanız ve de yapmamanız gerekenleri sıralı bir biçimde gösteriyor. Tam bir kılavuz niteliğinde. Ayrıca kadın ve erkek okuyucular için kitabın 2 farklı versiyonu bulunuyor. Okuyucu yorumları çok olumlu ve alınan sonuçlar gayet başarılı. Telif hakkı ihlali olmaması için kitap içeriğini burada paylaşamıyoruz.

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında size tam anlamıyla ilişki koçu olacak ve eski sevgilinizin aşkını yeniden yeşertmenizi sağlayacak bu eseri okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları hakkında her şeyi bu yazıda bulabilirsin. Özel yöntemleri, kitabı, kitap özetini ve kitabı buradan indirebilirsin.

Hala daha unutamadığın eski sevgilin… O, belki senin için hayata açılan tek kapı, belki yaşam kaynağın, belki sadece hırs yaptığın ve intikam almak istediğin biri… Hangi duydularla buradasın o kadarını bilemiyoruz ama eski sevgilini nasıl geri kazanacağını çok iyi biliyoruz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf

Pdf biçimli e-kitaplar, internet dünyasının insanlara sağladığı en büyük nimetlerden biri. İnsanlara ilgilendikleri konularda metotlar, yollar öğreten, pdf biçimli bu tür kitaplara ‘Know-How Kitaplar’ deniyor. Yani ‘Bil-Yap’ ya da ‘Nasıl Yapıldığını Bil’ türü kitaplar. Pek çok farklı konular barındıran bu kitaplardan biri de; eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları konusunda piyasaya çıktı ve uzun zamandır da best seller olma özelliği taşıyor. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza indiriyor ve istediğiniz yer ve saatte rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Bu cihazlarınızda pdf açabilen programınız olması yeterli. Zaten hemen hemen hepsinde adobe reader programı mevcut. Yani hiç bir sorun yaşamıyorsunuz. Kitabı indirebileceğiniz linki yazı sonunda paylaşacağız ama öncesinde kitabın özetinden de bahsedelim.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Özeti

Kitap, eski sevgilinizi yeniden elde etmek için yapmanız gereken yaklaşımların tamamını size sırasıyla aktarıyor. Bu aşamaların tamamında, eski sevgilinizin gözünde itibarınızı zedeleyecek şeyler asla yaptırmıyor. Yani; cool havanızı bozmadan neler yapabileceğinizin metotlarını veriyor. İmajınızı koruyan metotlara ağırlık verdikleri kitabın anlatım dilinden de zaten açıkça anlaşılıyor. En beğendiğimiz taraflarından biri; hurafe ya da saçma sapan bilgiler barındırmıyor olması. Zaten bu kitabın başarısını da buradan yakaladığını düşünüyoruz.

Psikoloji biliminin insanlar üzerinde yaptığı sayısız çalışmalar var. Bir insanı olumlu şekilde etki altına almanın metotları psikoloji bilimi tarafından keşfedileli çok oldu ve bu kitap da size şunları şunları yapın derken işte bu psikolojik dayanakları temel alarak sizi yönlendiriyor. Bunu yaparken sizi sıkacak şekilde psikoloji bilimini anlatmıyor, teorik bilgiye girmiyor. Sadece işinize yarayacak metotları nasıl yapacağınızı gösteriyor.

 • Eski sevgilinizin sizi yeniden çekici bulması için kendinizde ne gibi güncellemeler yapmanız gerektiğini anlatıyor,
 • Onla sözlü ya da yazılı şekilde diyaloğunuzu nasıl geliştireceğinizin metotlarını gösteriyor,
 • Seçeceğiniz sözcük ve kuracağınız cümlelerin nasıl olması gerektiğini anlatıyor,
 • Özetle; kısa sürede onu yeniden kazanmanın ve eski mutlu günlerinize döndürmenin sırlarını sıralı şekilde anlatıyor.

Önemli bir detay daha; Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için iki versiyonu bulunuyor. Aşağıda vereceğimiz indirme linkine tıkladığınızda, açılacak olan sayfada size uygun versiyonu seçebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı İndir

“Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları” kitabı yani diğer adıyla ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ kitabını indirmek ve okumak için tek yapmanız gereken sadece birkaç tık… Tıkladığınızda kitabın tanıtım sayfasına yönlendirileceksiniz. Oradayken cinsiyetinize göre seçim yapmayı unutmayın. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler sıralı biçimde elinde olsaydı…! İşte bu yazıda eski sevgilini döndürecek taktikleri anlatıyoruz.

Bu, şu ana kadar sana zor görünmüş olsa bile inan aslında çok kolay. İhtiyacın olan tek şey; neler yapman gerektiğini bilmen ve bunları sırasıyla uygulaman. İnsan psikolojisine ve algısına hitab eden olumlu taktikler işin sırrı. Elbette aceleci olmamak da çok önemli. Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler uyguladıktan sonra azıcık sabretmesini de bilmelisin. Korkma, bu uzun zaman almayacak.

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse şu an için sen ve senin gibi eski sevgilisine hasret kalmış kişiler, bu dönemde boşlukta kaybolmuş vaziyettedirler ve bu gibi dönemler insanı hata yapmaya sürükler. Hata yaptıkça da eski sevgilin nazarındaki şansın gitgide azalır. Bu yüzden önce ayrılığın getirdiği bunalım ateşini söndürmek gerekiyor. Böylece doğru adımlarla ilerleyebileceğin zemin hazır edilmiş olur.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için En Etkili Taktikler

Kural 1

Birinci kural; sakin ve soğukkanlı olmaktır. Gurur ve bunalım eski sevgiliyi geri kazandırmaz, tam tersine senden daha hızlı soğumasına sebep olur.

Kural 2

Değişime hazır ol! Normal şartlarda hiç kimse bir başkası için değişim yaşamak istemez ama konu eski sevgilini geri döndürmek olunca ‘Ben buyum, beni böyle sevsin’ gibi sabit fikirler sana hiç birşey kazandırmaz. Şöyle düşün; O senin karakterini ve tarzını bir kere tattı. Aldığı tattan memnun kalmış olsaydı çoktan sana dönmüş olurdu değil mi? İşte bu yüzden ona yeni bir tat verecek, yenilenmiş biri olmalısın. ‘Beni seven böyle sevsin’ dersen kaybedersin.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikleri Uzmanından Öğren

İlk iki kuralın daha detaylı halini ve yapılması gereken sonraki en önemli uygulamaları sana sıralı bir biçimde gösteren, harika bir yol haritası çizen çok önemli bir kaynak var; Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı.

Bu kitap, eski sevgilinize damar sözler içeren saçma sapan mesajlar atın gibi akıllar vermiyor. Bu kitap,

 • İnsan psikolojisinin bilimsel temellerine dayanarak, neler yaparsanız onu yeniden aşık edebileceğinizi anlatıyor,
 • Onun algılarını nasıl kontrol altına alabileceğinizi gösteriyor,
 • Onun için haz alabileceği yeni bir tat yaratabilmenin yollarını anlatıyor,
 • Onla yeniden irtibata geçerken hangi kelimeleri seçmeniz gerektiğini anlatıyor,
 • Bir araya geldiğinizde ne gibi davranışlar sergilemeniz ve neler söylemeniz gerektiğini anlatıyor.

“Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler” konusunda bundan daha iyi bir akıl hocası bulamazsınız. Mutlaka okuyun, uygulayın. Eski mutlu günlerinize dönmek için bu şansı kullanın.

Sevgiler,

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler
eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir