Bir Sayfa Seçin

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski sevgiliyi geri kazanma konusunda en etkili yolları ve onu nasıl geri döndüreceğinizi yazdık. Eski sevgiliyi geri kazanmak için taktikler, metotlar.

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları konusunda acele ediyorsanız, sizi buluşturacağımız yöntemlerin en etkili yollar olduğunu ve bu yöntemlerle onu kısa sürede geri kazanabileceğinizi müjdeleyelim.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları ve Yöntemleri

Eski sevgilinizi size geri kazandıracak yöntemler hakkında yazmaya başlamadan önce, zihninizdeki bazı kör noktaları açmamız gerekiyor. Böylece takip edilmesi gereken metotları çok daha iyi anlayabilir ve bu yolda daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ayrılıkla son bulan ilişki hikayenizin detayları ne olursa olsun sonuç olarak binlerce çift gibi siz de ayrıldınız. Belki aylar geçti belki de sadece günler. Önemli değil. Önemli olan onun şu ana kadar hala size dönmemiş olması, değil mi? İşte önce bunu bir irdeleyelim. Eski sevgiliniz neden hala dönmüyor?

Siz belki, gururundan diyeceksiniz, belki kızgınlığından diyeceksiniz belki de başka sebepler sunacaksınız ama biz tarafsız bir cevap verelim. Hala size dönmedi çünkü sizi özlemiyor! Lütfen alınmayın, amacımız öncelikle tarafsız şekilde size doğruları göstermek ve ardından da çözüm yollarını sunmak.

Doğru çözümü tespit edebilmeniz için bu acı gerçeği anlamanız gerekiyor. Dönmedi çünkü sizi özlemiyor. Sizi hala çok seviyor ve özlüyor olsaydı aranızda geçenleri uzun süre gurur yapmaz, kavgalarınızı bahane etmez, sizden uzak kalamazdı. Sizi özlemiş olsaydı koşa koşa size geri dönerdi. Çünkü aşk her şeyi affeder!

Buraya kadar anlaştıysak, siz de bu gerçeği kavradıysanız eski sevgiliyi geri kazanma konusunda yapmanız gereken değişimlere geçelim.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Ufak Değişimler Gerektiriyor

Şu soru üzerine biraz düşünün şimdi. Sizi özlemiyor olan bir adama ya da kadına, ne yaparsınız size geri dönmesini sağlarsınız? Aklınıza bir şeyler geliyor mu? Aşkı solmuş birine ne yaparsanız size döner?

Şöyle düşünün;

  1. Siz onu daha önce bir kez elde ettiniz,
  2. Bir süre birlikte oldunuz,
  3. İyi kötü günleriniz oldu,
  4. Sonra bir şeyler ters gitmeye ya da eksik kalmaya başladı,
  5. Sonuç olarak ayrıldınız.

Yani sizle bir bir birliktelik yaşadı, bu süreçte sizi tanıdı, zamanla sizden aldığı tat yetmemeye başladı ve bu yetersizlik onun başka şeyler bahane etmesine sebep oldu. Bunun sonucunda da ayrıldınız. Peki, sizden aldığı tat azalmak yerine artacak olsaydı sizden ayrılır mıydı? Hayır!

İşte, eski sevgilinizi size geri kazandıracak cevap burada yatıyor. Zamanında sizden alamadığı tadı, yani ona yetersiz gelen yönlerinizi değiştirecek olursanız ve bu değişimi ona gösterecek olursanız onu geri kazanabilirsiniz.

Bu Değişim Nasıl Olmalı Bunu Ona Nasıl Göstereceğim?

Eski Sevgiliyi Elde Et e-kitabının indirme linkini bu yazımızın sonunda göreceksiniz. Kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirin okuyun ve eski sevgilinizi size geri kazandıracak yöntemleri sırasıyla keşfedin. Neleri nasıl değiştireceğiniz ve bu değişimi ona nasıl yansıtacağınızın çok pratik yöntemleri kitapta anlatılıyor. Onla şu an küs, dargın, görüşmüyor olsanız bile dert etmeyin çünkü onla irtibata geçmenin çok özel yolları da kitapta anlatılıyor.

Eski sevgilinize yönelik yapmanız ve de yapmamanız gerekenleri sıralı bir biçimde gösteriyor. Tam bir kılavuz niteliğinde. Ayrıca kadın ve erkek okuyucular için kitabın 2 farklı versiyonu bulunuyor. Okuyucu yorumları çok olumlu ve alınan sonuçlar gayet başarılı. Telif hakkı ihlali olmaması için kitap içeriğini burada paylaşamıyoruz.

“Eski sevgiliyi geri kazanma” konusunda sizin için tam bir ilişki koçu olacak ve eski sevgilinizin aşkını yeniden yeşertmenizi sağlayacak bu eseri okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Eski sevgilim beni unuttumu testi

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler Tarih: 08/10/2017 de Irmak Duru