Yeni Bir Aşka doğru

Kadınlar için hayatına yeni birini alabilmek oldukça zordur. Duygusal adaptasyon gerektirir. Yeni sevgiliye alışmak, ezber bozmak gibidir. Ama heyecanlıdır da, adı üstünde aşk bu. Ama hayal kırıklığına da uğramak istemiyorsunuz. Kim ister ki? Yeni aşkınızı, keyfine vararak nasıl yaşamanız gerektiğine şöyle bir bakalım o zaman.

Yeni Aşk, Yeni Sevgili

-Bunu söylemek bir klişe oldu belki artık ama, siz siz olun yeni sevgilinize eski sevgilinizden bahsetmeyin. Bahsederseniz ne mi olur? O zaten klasik erkek içgüdüleri ile ondan önceki hayatınızı merak etmekteydi, sizde yolu açmış olursunuz. İşin sonu benden önce kaç sevgilin oldu sorusuna kadar varır ki, cevabı “senden önce 2 kişi oldu sen üçüncüsün” olan bu soruyu duymaya can atmıyorsunuz dur. Durduk yere geçmişinizi didiklettirmeyin, hele birde açık verirseniz baştan kaybedersiniz.
-Kendinizi mağdur gösteren hikayelerle sempatisini kazanmaya çalışmayın. Herkesin hayatında onu üzen, hırpalayan bir şeyler var. Sadece size olduğunu düşünüyorsanız iyi bir haber vereyim, herkese oluyor yalnız değilsiniz. O yüzden bırakın artık bu kendine acıyan zavallı kız numaralarını. Hem zaten niye incitilebilir biri olduğunuzu ilk günden aklına sokasınız ki.
– Olduğunuz gibi olun çıtayı fazla yükseltmeyin. Bu ne demek? Açıklayayım. Erkeklerin kadınlarla ilgili klasik bir yakınması vardır, evlenince kendini saldı derler. Bu söylemlerinde haklı olmalarının mimarı yine biziz. Siz ilk buluşmalara öyle film setinden yada moda gösterisinden fırlamış gibi giderseniz, adam ne yapsın aynısını bekler durur tabii. Doğal olun, fazla abartmayın, beklentiyi yükseltmeyin. Sevecek se en doğal halinizle sevsin, bize de o lazım zaten.
– Hesap ödemekte ısrar etmeyin. Kimse kusura bakmasın ama bu konularda geleneksel fikirlerim var. Tamamen adama yaslanın, yiyin için hesaba karışmayın demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Ancak ilk buluşmalarda, nereye gideceğinize karar vermesine izin verin -bütçesine göre bir yer teklif ediyor olabilir- vede hesap ödemeye karışmayın. İlerleyen zamanlarda, altında kalmamak için onu davet edebilir, arada sırada da ödemeyi yapabilirsiniz. Ama ilkler önemlidir, nasıl başlarsa öyle gider çünkü.
-Zaman sınırlamanız varmış gibi davranın. Aslında olmayabilir, hatta çok serbestte olabilirsiniz. Ama bunu onun bilmesine gerek yok. Erkekler kadınlarında özgür olabildiğini henüz tam kavramış sayılmazlar. Buna saygı duyuyor gibi görünseler de, içgüdüleri bambaşka şeyler söyler onlara. O yüzden sizinle ilgili istediğiniz fikir kafasında oluşuncaya kadar istediğimiz kadar takıla biliriz evden bir şey demezler yok. Babanız kızar, anneniz çıldırır sizin hemen eve dönmeniz lazım.
-İlk buluşmalarda fazla ileri gitmesine izin vermeyin. İlk buluşmada öpüşür seniz yada sevişir seniz, erkek bunu aşkınızdan yaptığınızı aklına bile getirmeden her ilişkinizde aynısını yaşadığınızı düşünür. Erkeklerle kadınlar arasındaki en önemli fark ‘erkekler sevişmeden aşık olmaz, kadınlarsa aşık olmadan sevişmez’.. Ama kişi karşısındakini kendinden bilirmiş, o sizin aşkla bunu yaptığınızı düşünmeyecek ve işin kötüsü uzun vadede saygı da duymayacaktır. Bu nedenle kontrollü olmanızda fayda var.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri elde etmenin yolları bir hayli çetrefillidir. Araştırdığın konular hep aynı şeyi söylüyor. Güzel ol, şirin ol, formda kal, zeki ol. Nasıl yapacağını kimse söylemez ama. Burada O’nu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı kitabı sana yardımına koşacak. Kitabın içindeki bilgiler Türk örf ve adetlere uygun olarak hazırlanmıştı. Yabancı yazarlardan Türkçeye çevirisi değildir. Direkt Türk yazar ekibinden çıkmadır. Kitabın yayın evi E-Kitap Dünyası bu konuda basa basa anlatıyor. Kimse farklı bir ülkenin yazarının Türkiye deki kadınların nasıl düşündükleri anlatamaz. Onun için bu kitabı almalı, okumalı ve en önemlisi uygulamalı. Şimdiden best seller olmuş bir kitap olduğunu iddia ediyorlar. Ben okudum ve neden iddia ettiklerini anladım.

Kitaba ulaşmak için buraya tıklaman yeterlidir.

onu elde et kitabı oku

Erkekleri Elde Etmenin Yolları Hakkında Diğer Yazılar

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir