Erkekleri etkilemenin yolları-30 farklı erkekten çok özel tüyolar ve tavsiyeler. Erkekleri etkilemek için neler yapmanız gerektiğini tüm detaylarıyla keşfedin.

Erkekleri etkilemenin yolları için öncelikle göz kırpma sayınızı arttırın. Erkekleri etkilemek için önemli tüyolardan sadece biriydi bu. Daha neler var neler! Size çılgınca gelebilir ama güzel olmayan kadınların erkekler üzerinde daha başarılı olduklarına dair bir gerçek var. Neden biliyor musunuz? Çünkü güzelliklerine güvenmiyorlar. Göz kırpma metodu gibi bu tür tılsımlı metotlar uygulamaları gerektiğinin farkındalar. Bunları uygulayarak istedikleri erkeği etkileyebiliyorlar. Güzel kadınlar ise erkekleri etkilemenin yolları konusunda zaten güzelliklerine güvenir olduklarından bu konuda bir hayli tembeller. Bakın şimdi daha neler öğreneceksiniz.

Erkekleri Etkilemenin Yollarına Dair Çok Özel Tüyolar

Fıstık gibi adamların yanında güzel olmayan bir kadın gördüğümüzde ‘Çirkin Şansı’ diyerek işi şansa bağlıyoruz değil mi? Ya da çevremizde, aldatmayla biten ilişkiler ardından en çok yapılan yorumlar ‘Vay be, gül gibi kadını bırakıp şu tipsizde ne buldu bu adam?’ türü yorumlar yapıyoruz. Ne bulduklarından bahsedeceğiz ama öncesinde şunu belirtelim, önemli olan güzellik değil. Önemli olan erkekler üzerinde etkili olan yöntemleri doğru kullanmak! İşte bu yazıda siz de erkekler üzerinde etkili olan yöntemlerin neler olduyla tanışacaksınız.

Erkekleri Etkilemenin Yollarına Dair 30 Erkek Tüyosu

Erkekleri etkilemenin yolları birbirine bağlı ya da bağımsız pek çok bileşenle ilgili. Bu konuda tam bir fenomen olmuş Onu Elde Et isimli pdf kitabı indirip okuyabileceğiniz linki vereceğiz. Böylece erkekler üzerinde etkili olan yöntemleri nasıl uygulamanız gerektiğini öğrenebilir ve kısa sürede istediğiniz erkeği elde edebilirsiniz. Bu kitap hazırlanırken 25-40 yaş aralığında, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkekle görüşmeler yapılmış. Kadınlarla ilişkileri üzerine danışılan bu gönüllü ekip sayesinde kitaptaki metot ve tüyoların şekillendirilmesi tamamlanmış. Bu yöntemi oldukça önemli bulduk çünkü erkeklerin ne istediğini birebir erkeklerin ağzından öğrenmek en akıllıca olanı.

Etkilemenin ve aşık etmenin yollarını aradığınız o erkeğin zihnindeki kör noktaları nasıl harekete geçireceğinizi, sizle ilişkide olmayı istemesini sağlamak için neler yapmanız gerektiğini kitap sırasıyla anlatıyor. Erkekleri etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı noktaları, onların iç dünyasında nerelere dokunmanız gerektiğini bilip, hiçbir erkeğe böyle davrandığınız oldu mu? işte bu kitapla bu sırları keşfetmiş olacaksınız. Kitabın çok enteresan bir içeriği var. Erkeklerin gözünde Harika Kadın olmanın kolay yollarını öğreterek, erkekleri etkileyici bir karaktere dönüşmenizi sağlıyor.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Kitabını Oku Erkekleri Etkile

Erkeklerin kayıtsız kalamayacağı tılsımlı davranışların tamamını siz de bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Tılsım dediysek herhangi bir büyüden bahsetmiyoruz. Okuyacağınız şeyler tamamen bilimsel ve deneyimsel bilgilerden oluşuyor. Erkekler üzerinde büyüleyici etkilere sahip psikolojik detaylar barındırıyor.

“Erkekleri etkilemenin yolları” ve yöntemleri hakkında her şeyi öğrenmek ve ilgi duyduğunuz erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız. Kitabı buradan ya da alttaki görsele tıklayarak indirebilirsiniz.

Onu Elde Et kitabı

Erkekleri etkileme beceri testi

 

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;