Neden sevgilim yok diye üzülenler için etkili metotlarla nasıl sevgili yapacaklarını gösteriyoruz. Bu taktiklerle artık sevgiliniz olabilir.

Sevgili candır, arkadaştır, aşktır. Her insanın iç dünyasını paylaşıp, birlikte keyifli zamanlar geçirebileceği bir sevgilisi olmalı. Eğer siz de neden sevgilim yok diyorsanız ve bu hazdan mahrum kalıyorsanız mutlaka buna bir çıkış yolu bulmalısınız. İşte bu yazıda biz de bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Neden Sevgilim Yok Benim Eksiğim Nedir?

Neden sevgilim yok diyenler kızmayın, gücenmeyin ama mutlaka bir eksiğiniz vardır. Eksik derken, zekanız eksiktir ya da tipiniz yamuktur gibi şeyleri kast etmiyoruz. Daha doğru tabir şu aslında; Bir şeyleri mutlaka yanlış yapıyor olabilirsiniz.

Karşı cinsle olan ilişkilerinizi geliştirebilmek için çok güzel bir kadın ya da çok yakışıklı bir erkek olmanız gerekmiyor. Gönül ilişkilerinde buz dağının görünmeyen kısmı çok daha önemli. Hal ve hareketlerinizle karşı cins üzerinde öyle bir etki bırakabilirsiniz ki bir anda onun top modeli siz olabilirsiniz. Çirkin bile olsanız!

Özetle; Karşı cinsin ruhunun derinliklerine dokunabilecek, ona son derece çekici görünebileceğiniz yaklaşım ve davranışlardan uzaksanız eksiksiniz demektir.

Neden Sevgilim Yok Derdine Son!

Neden sevgilim yok derdine son vermek için sıralı şekilde neler yapmanız gerektiğini açıklayalım.

  1. Karşı cinsten birileriyle birlikte olabileceğiniz alanlarda zaman geçirin,
  2. Bu ortamda ilgi duyacağınız, sevgiliniz olmasını isteyeceğiniz birini belirleyin,
  3. Sonra da onu elde etmeye yönelik aşağıda detaylarını açıklayacağımız metotları uygulayın.

Yukarıdaki 3 adımın biraz detayına girelim.

İlki, yani karşı cinsten birileriyle birlikte vakit geçirebileceğiniz alanları genişletmek önemlidir. Çevreniz genişledikçe karşı cinsten ortak noktalar bulabileceğiniz kişilerle tanışma imkanınız artar. Bu da bir sevgiliniz olması şansını otomatikman artırır.

İkinci maddede belirttiğimiz ‘Bir kişi belirlemek’ konusunda aceleci davranmayın. Gözlemleyin, inceleyin, sabırlı olun. Sırf bir sevgilim olsun diye değil aynı zamanda ilerleyen dönemlerde ilişkiniz başladığında uyumlu olabileceğiniz birini seçmeye özen gösterin.

Üçüncü adım olan ‘Seçtiğiniz kişiyi elde etmeye çalışmak’ kısmı en teferruatlı kısım. Zor olacağını düşünmeyin. Çünkü karşı cinsin, sahip olduğu zihinsel eğilimleri, nörolojik inançları bilirseniz bu iş çocuk oyuncağı.

Örneğin; Bir erkek için onun buram buram ihtiyaç duyacağı bir kadın olmanın belli başlı metotları var. Aynı şekilde, bir kadın için gün be gün aranan, yanında olmak istenen bir erkek olmanın da benzer metotları var. Bu psikolojik hamlelerin neler olduğunu eksiksizce öğrenir ve seçtiğiniz kişiye yönelik bu uygulamaları yaparsanız onu kısa sürede elde edebilirsiniz.

Aşkını ve bağlılığını kazanır, sizi su gibi akmasını sağlayabilirsiniz.

Bu metotları nereden öğrenebilirim? diyorsanız bu konuda fenomen olmuş Onu Elde Et isimli e-kitap setini indirip okumanızı ve kitap içerisinde gösterilen adımları sırasıyla uygulamanızı tavsiye ederiz.

“Neden sevgilim yok” derdine son vermek için aşağıdaki linklere ya da resimlere tıklayarak kitap setini indirebilirsiniz.

Kadın okuyucular için > Onu Elde Et
Erkek Okuyucular için > Onu Elde Et Formen

Onu Elde Et kitabı

onu elde et formen okumak için tıkla

neden sevgilim yok testi

Neden Sevgilim Yok? ile ilgili diğer yazılar;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir