Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını ücretsiz indirmek ve hemen okumaya başlamak için yazımız sonundaki linki tıklayın.

Bir kadın tanırsınız, ondan çok etkilenirsiniz, aklınızdan çıkmaz, yakınlaşmak istersiniz ama ne yaparsanız yapın ilgisini çekemezsiniz ya da yaptığınız herşey ters teper yakınlaşacağınıza sizden hızlıca uzaklaşmaya başlar. Ya da ilgi odağınızda tek bir kadın yoktur. Siz, genel olarak çevrenizdeki tüm kadınların popülaritesini kazanmak istersiniz ama ne yaparsanız yapın yine olmaz. İşte bu amaçta, size kurtarıcı olacak yol gösterecek kitap; Onu Elde Et Formen’dir.

Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını ücretsiz indir işlemine başlamadan önce, merak edenler için kitaptan biraz daha detay verelim. ‘Hayır, ben öğrenmem gerekenleri öğrendim bu yüzden hemen indirme işlemine geçmek istiyorum’ diyenleriniz varsa, yazımızın son satırlarına zıplayarak linki tıklayabilirsiniz.

Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını indirmenin Faydaları

E-Kitap Üretim Merkezi’nin hazırladığı, karşı cinsi etkileme ve elde etme konulu bu kitabın hem kadın hem de erkek okuyucular için 2 versiyonu bulunuyor. Kadın okuyucular için yazılmış olanı ‘Onu Elde Et’ erkek okuyucular için hazırlanmış olanı ise ‘Onu Elde Et Formen’ adıyla piyasaya sürüldü. Know-How yani (Bil-Yap) türü kitaplar sınıfına giriyor. Bu kitapların özelliği; Okuyucusuna akıl hocalığı-koçluk yapması ve amaca ulaşmak için yapılması gerekenleri sıralı bir biçimde anlatması.

Kitapta anlatılan metotları, çevrenizdeki tüm kadınlara uygulayıp kadınların gözdesi olabileceğiniz gibi, isterseniz odaklandığınız tek bir kadına yönelik de uygulayabiliyorsunuz. Bir kadını nasıl etkileyebileceğinizi ve hatta onu kendinize nasıl aşık edeceğinizi öğretiyor. Bunu yaparken, sizi serserice davranışlara ya da kadınların hisleriyle oynayan bir erkek modeline sokmuyor. Etik yollardan bir kadının kalbini nasıl hoplatabileceğinizi gösteriyor. Kitap seti; 70 sayfalık ana kitaptan ve yanında 3 adet bonus ek kitaptan oluşuyor.

Bonus 1; İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat /30 sayfa
Bonus 2; Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma /30 sayfa
Bonus 3; Onla Chat /13 sayfa

Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını indir

Kitabı indirmeden önce bilgisayarınızın ya da telefonunuzun pdf biçimli dosyaları açabildiğinden emin olun. Gerçi artık pdf açamayan cihaz kalmadı. Yüklü değilse de ücretsiz Adobe yüklemesi yaparak bundan sonra her türlü pdf’i cihazlarınızda rahatlıkla açıp okuyabilirsiniz.

Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını indirmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

onu elde et formen kitabı indirmek için tıkla

Onu Elde Et Formen Pdf Kitabını Ücretsiz indir 1

Onu Elde Et Formen kitabı hakkında diğer yazılar: 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir