Bir Kadını Nasıl Etkilersin?

Bir kadını nasıl etkilersin sorusunun bu derece kolay bir cevabı olduğu için çok şanslısınız beyler. Okuyun, uygulayın ve onu etkileyin.

Beğendiğiniz bir kadını etkileme derdine düşmüşken boşuna blog blog, sayfa sayfa dolanıp durmayın çünkü bu konuda elle tutulur bilgiyi bedavaya bulamıyorsunuz. Bulduğunuz bilgi sizi hedefe ulaştıracak bütünlükte olmuyor. Birbirinden kopuk, puzzle’ın tamamını oluşturamayacağınız bilgilerle vakit kaybetmeyin, okudukça beyninizi sulandırmayın ve sıkı durun. Şimdi size dehşet bir kaynaktan bahsedeceğiz. Ücretli bir kaynak ama bizce buna değer.

Bu kaynak, bir kadını nasıl etkilersin sorunuza tamamıyla çözüm olabilecek nitelikte ve aklı başında yöntemler sunan tek kaynak. Bir çırpıda okuyabileceğiniz müthiş bilgiler barındıran bir e-kitap. Pdf formatındaki bu e-kitabı okuyanların ve verdiği tüyoları uygulayanların başarı hikayeleri dehşet..! Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve kadınları etkilemenin yollarını adım adım öğrenin. Kitabı incelemek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Bir kadını nasıl etkilersin

Bir Kadını Nasıl Etkilersin pdf Kitabı

Bir kadını nasıl etkilersin? derdine düşmüş Beyler,
Size biraz bu kitabı, daha doğrusu kitap setini tanıtalım…

Kitap setinin ismi; O’nu Elde Et.

Yetmiş sayfalık ana kitaptan ve yanında 3 adet bonus (73 sayfalık) toplamda dolu dolu 143 sayfadan oluşuyor.

O’nu Elde Et – Kadınları Etkilemenin Yolları Kitabı

onu elde et erkekler için

Ana kitap (70 sayfa); Kadınları etkilemenin yollarını adım adım anlatmakla kalmıyor, kadınların bilinçaltındaki can alıcı yollarına da değiniyor. Kadınların hayalini kurdukları Beyaz Atlı Prens diye adlandırılan erkek modelinin daha önce dillendirilmemiş karakter özelliklerini tek tek anlatıyor.  Beden dilini kullanarak kadına subluminal mesajlar vermeyi ve kadınların beden dilini okumayı öğretiyor. Kadınları mutlu etmenin ve elde etmenin yolları olarak ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere bu ana kitapta ulaşabilirsiniz.

E-Kitap Dünyası Ar-GE Ekibi tarafından hazırlanan bu setteki bonus kitaplara geçelim.

Bonus 1: İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat (30 sayfa)

ilk izlenim testi kitabı

Bu bonus kitapta kadınların etkilendiği erkeklerin ilk izlenimleri baz alınarak okuyucusunun nasıl bir izlenime sahip olduğu tespit ediliyor ve ardından da ilk izlenimde başarılı olmak için fiziksel ve davranışsal tüyolar veriliyor. İlgi duyduğunuz kadınla daha önceden zaten tanışıyor olduğunuzun önemli olmadığı vurgulanmış. İlk izlenim, gerektiği gibi güncellendiğinde kadın bu farkı fark edecek ve yeni bir başlangıç yapmış olacaksınız. Verilen tavsiyeler ve kısa yoldan yapılabilecek uygulamalarla kendinizi baştan yaratmanız sağlanmış.

Bonus 2: Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma (30 sayfa)

Kıskançlık testi kitabı

Beyler bu konu çok mühim çünkü çoğu erkek kıskançlık ve fazla sahiplenmeden ötürü kafesteki kuşu kaçırıveriyor. Eskisi gibi değil artık, kadınlar özgürlükleri konusunda çok hassaslar. Azıcık sık boğaz edeceğini hissettikleri erkeklerden kaçıyorlar. Daha sevgili olmadan O’na kıskanç olmadığınızı göstermelisiniz. Öz güvenli görünmeniz için de bu şart..! Bu bonusla kıskançlık derecenizi ölçebilir ve derecenize göre kıskançlığı bünyenizden nasıl yok edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bonus 3: O’nla Chat (13 Sayfa)

onunla chat

Günümüzde ilişkilerin çoğu internet, sosyal medya veya chat üzerinden gelişiyor ama doğru metotları uygulamak burada da çok önemli. Tek bir yanlış yapmanız halinde ilişkiniz başlamadan bitebilir. İşte bu bonus kitapta etkilemek istediğiniz kadına chat ortamında neler yazmanız ya da neler yazmamanız gerektiği anlatılıyor. Facebook’tan WhatsApp’a kadar onla chat yapabileceğiniz tüm platformlar buna dahil.

“Bir kadını nasıl etkilersin” nasıl aşık edersin diye debelenip durmayın. Çok etkili bu kitap setini alın ve ne gerekiyorsa A’dan Z’ye öğrenin. Pişman olmayacaksınız..!

onu elde et formen kitabı

İlgini çekebilecek bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir