Kadınları Etkileyen Sözler Ederken Dikkat!

Kadınları etkileyen sözler– Birazdan okuyacakların seni onun gözünde müthiş çekici ve karşı konulamaz bir erkek yapabilir. Bu sözlerin gücünü yadsımayın. Çok etkilidirler.

Öncelikle bilmelisin ki; sana çok etkileyici gibi görünen sözler kadınlar üzerinde zannettiğin etkiyi bırakmayabilir. Çünkü kadın mizacı ve tabiatı erkeklerinkinden çok başka bir yerdedir. Mesela; ‘Seni kimse benim kadar sevemez’ sözü çok kullanılan bir tarz olsa da inan kadınlar bu sözü duymaktan hiç hoşlanmıyorlar. Çünkü çoğu kadın ‘Ne yani, ben sevilmeyecek bir kadın mıyım ki, kimsenin beni onun kadar sevemeyeceğini düşünüyor’ gibi bir mana çıkarıyor. İşte bu noktada senin için tehlike sinyalleri çalmaya başlıyor.

Bu yüzden, En riskli dönemlerde ona söyleyeceğin sözleri çok daha dikkatli seçmen gerekiyor.

Kadınları Etkileyen Sözler ve Mesajlar Nasıl Olmalı?

Kadınları etkileyen sözler çekim yaratacak niteliklere sahip olmalıdır. Yani kelimeler senin ağzından dökülür dökülmez karşındaki kadının yaşı, statüsü, burcu ne olursa olsun kendini sana doğru akıyormuş gibi hissettiren sözler olmalı. Peki kadınları birkaç kelimeden oluşan cümlelerle sana doğru akıtan şey nedir. Yani bu sözlerin gücü, etkisi nereden gelir?

Tabi ki, kadının zihnindeki erojen bölgelere dokunabilmesinden! Bu da demek oluyor ki karşınızdaki kadının ruh hali, mizacı, eğilimleri gibi konularda belli bir istihbaratınız olması gerekir. Böylece o kadına özel cümleler yaratabilirsiniz. Unutmayın kadınları etkileyen sözler her kadında farklılıklar gösterebilir.

Kadınları Etkileyen Sözler Listesi

Kadınları etkileyen sözler listesinden seçimini yapmadan önce bir şeyi bilmeni istiyorum. Kullanacağın sözler o an sana bir başarı sağlayacaksa o andan sonraki gidişatta çok akıllıca davranmalısın. Sözlerin etkisi evet büyüktür ama diğer bir taraftan da sabun köpüğüne dönüşebilirler.  Eğer sen devamında doğru hamleler yapmaya devam etmezsen etkilemek istediğin o kadın sabun gibi avucunun içinden kayıp gidebilir. Bu cidden yüksek bir ihtimaldir. Bu aşamada sana O’nu Elde Et e-kitabını okumanı tavsiye ederim. Bu e-kitapta okuyacaklarınla kadınları etkilemenin tüm yollarını çok kısa sürede öğrenebilirsin. Sadece etkileyici sözlerle yetinme. Baştan aşağı etkileyici bir erkek olmak istiyorsan kitabı incele ve anlatılan taktikleri uygula.  Onu Elde Et Formen Kitabı adresine tıklayarak kitabı inceleyebilirsin.

Bu e-kitapla, etkileyici sözler bir kenara diğer öğreneceklerin şunlar olacak;

  • O’nu elde etmek için nasıl bir beden dili kullanman gerektiğini ve onun beden dilini okuyarak gidişata nasıl yön verebileceğini,
  • Senle flört etme iştahını nasıl kabartacağını,
  • Kadınların kayıtsız kalamayacağı tılsımlı hareketleri,
  • Kültürümüz gereği kadınların bilinçaltında yer edinmiş inançların neler oldukları…

Bunların tamamıyla, kendinde bir bütün oluşturabildiğinde elde edemeyeceğin kadın kalmaz. O’nu Elde Et e-kitabını okuyarak özel metotların hepsini kolaylıkla öğrenebilirsin.

Kadınları Etkilemenin Yolları Kitabı: O’nu Elde Et

“Kadınları etkileyen sözler” dışında onu etkileyebileceğin onlarca metot ve taktik var. Bir kadınla henüz yeni tanışma aşamasında olman ya da zaten tanışıyor olman hiç fark etmiyor. Her durumdaki erkeğe uygun biçimde anlatılan bu taktikler seni en son aşamaya kadar nasıl ilerleyeceğin konusunda adım adım ilerletiyor. İncelemek için Onu Elde Et Forman Kitabı adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsin.

Kadınları etkileyen sözler

Kadınları etkileyen sözler ile benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir