Bir Kızı Etkilemek Nasıl Mümkün 15 Mükemmel Adım yazıma hoşgeldin.

Bu yazımda bir kızın senden hızlı ve etkili bir şekilde hoşlanmasını sağlayacak 15 psikolojik püf noktayı paylaşacağım.

Bazılarının uygulanması çok kolaydır, diğerleri ise biraz daha incelik gerektirir. Bazen bir kızın senden hoşlanmasını anında sağlayabilirsin, bazense bu durum biraz daha uzun sürebilir. Her iki durumda da olumlu sonuçlar elde etmen mümkün.

Bir Kızı Etkilemek için 15 Mükemmel Adımı Sıraladık

Bir kızı etkilemek konusunda yazılmış bu 15 maddeyi uyguladıktan sonra arzuladığın kızlar seni görmezden gelmeyi bırakacak ve seninle aralarında etkileşim olmasını isteyecekler.

Hazırsan başlayalım.

Bir Kızı Etkilemek Nasıl Mümkün 15 Mükemmel Adım

Toplam zaman: 3 gün, 10 saat ve 30 dakika

1. Onun Arkadaşı Olmaya Çalışma

Bir kızı etkileme yollarının ilki ve en önemli adım onun arkadaşı olmaktan vazgeçmektir.

Eğer senden hoşlanmasını istiyorsan, senin açından bunun bir sebebi olsa gerek. Sadece onunla arada bir kahve içmek istemezsin.

Seni erkek arkadaşın olacak şekilde görmesini sağlamak için öncelikle ona özgü potansiyel bir erkek arkadaş imajı yaratmalısın.

Etrafında bir arkadaş gibi davranırsan, sadece arkadaşı olarak kalacaksın. Bu yüzden hareket etmeden önce onunla arkadaş olmayı kesinlikle düşünme.

Ona en başından beri aranızda bir şeyler olabileceğini fark ettirmelisin.

Bir kızı etkilemek konusundaki 2. maddeyi okumaya devam et.

2. Onun Üzerine Çok Düşme

Dediğim gibi, bu kişiye aranızda bir şeyler olduğunu hissettirmen gerekiyor ama ona muhtaç görünecek bir şekilde değil.

Onun devamlı etrafında olmamalısın. Asla ona senden hoşlanmasını sağlamak için her şeyi yapabilecek çaresiz bir adam gibi davranmamalısın.

Bunu yaparsan, onu asla etkileyemeyeceksin. O yüzden tam tersini yapmalısın; farklılığı yarat ve aranıza mesafe koy.

Kadınlar seçeneği olmayan düşük değerli erkeklere ilgi duymazlar. Tam aksine; kadınları çeken şey, birçok seçeneğe sahip yüksek değerli erkeklerdir.

Eğer umutsuz bir adam gibi davranırsan hangisine benzeyeceğini düşünüyorsun? Bir kızın seni arzulamasını istiyorsan, senin onun tek seçeneğin olduğun hissine sahip olmamasını sağlamalısın.

3. Ona Meydan Oku

Bahsettiğim gibi, kız senin elinin altında olduğunu hissederse, seni asla çekici bulmaz fakat seni bir meydan okuma olarak görürse, bu başka bir hikaye.

Senin hayatının bir parçası olmak için biraz mücadele etmesi gerektiğini hissetmek onu teşvik edecektir. Bu durum seninle ilgilenmesini ve takip etmesini sağlayacak.

Bu yüzden oyunu en baştan onun kazandığını hissetmediğinden emin ol. Devamı ise aşağıdaki adımda.

4. İlişkide Gizem Bırak

Bir kızın seni kaybediyormuş gibi hissettirmesini veya özlemesini nasıl sağlayacağını merak ediyorsan, bu ipucu tam sana göre.

Gizem, bir kadının seni istemesi konusunda çok güçlü bir araçtır. Eğer gizem bırakabilirsen, senin hakkında her türlü senaryoyu hayal etmeye başlayacak.

Seni ve onu içeren bazı senaryoların yanı sıra diğer kızları içeren bazı senaryolar… (bu, çok güçlü bir koz olan kıskançlığı tetikleyecek) Sonuç olarak, sana takıntılı olacak.

Demem o ki gizemin bir kısmını canlı tut. Ona her şeyi söyleme. Mesajlarına her zaman hemen cevap verme. Biraz şüphe bırak. Onu bu şekilde düşündür, sürekli…

5. Onu Önceliğin Yapma

Bir kızı etkilemek için gerekli olan adımlardan bir diğeri ise onu önceliğin yapmamaktır.

Eğer onu bir numaralı önceliğin yaparsan, tahmin et ne olur? Tek seçeneğin olduğunu hissedecek. Çünkü ona çok fazla yatırım yapacağınızı anlayacak.

Bir kız tek seçeneğin olduğunu hissettiğinde ne olduğunu hatırlıyor musun? 2. maddeyi tekrar oku istersen. Sonuç olarak bir yere varamayacaksın.

Anlatmak istediğim dünyanı onun etrafında döndürmek yerine, gerçekten önemli olan şeylere odaklan: hayatın, işin, hobilerin, arkadaşların.. Unutma daha yüksek hedeflerin var. Odaklanacak birçok işin var.

Kadınlardan daha önemli hedeflerin için savaşmalısın. En önemlisin vizyonun için savaş. Kadınlar bunu fark edecek ve sana doğru çekilecek.

6. Eğlenceli Ol

Bir Kızı Etkilemek Nasıl Mümkün 15 Mükemmel Adım

Eğlenceli olmak, hoşlandığın bir kız ile arandaki buzları eritmenin etkili bir yoludur.

Ona bazı özel duygular yaşatır ve bu duyguları seninle ilişkilendirir. Bu senin farklılık yaratman için önemli. Sonuçta onu çok ciddiye alan herkes gibi sıkıcı birisi değilsin.

Dahası ise ona şakalar yaparak ve oyun oynayarak gerçekten umursamadığını görmesini sağlarsın. Başka bir deyişle, etkileşimin sonucuna çok fazla önem vermiyorsun. Bu kız senin için o kadar önemli değil.

Onun dışında birçok fırsatın var. Kızın senin hakkında ne düşündüğünden korkan, onunla oynamaya ya da kızdırmaya cesaret edemeyen muhtaç bir adam gibi değilsin. Ayrıca, ona yatakta seninle etkileyici bir an yaşayabileceğini hissettiriyorsun.

Bu yüzden onunla şakalaşmaktan korkma, kızla sohbet et ve anın tadını çıkar.

7. Diğer Kızların Seni Takdir Ettiğini Görmesini Sağla

Popüler bir kızı seni nasıl etkileyebileceğini veya bir kızı kıskandırıp nasıl geri getireceğini merak ediyorsan, bu adım senin için.

Yazımın başında neler konuştuğumuzu hatırla; kadınlar birçok seçeneği olan yüksek değerli erkeklere ilgi duyarlar. Bir kız seni diğer kızlarla birlikte gördüğünde kendi gözünde senin değerin hemen artar.

Seni arkadaşlık alanından bile çıkarabilir ya da seni reddettikten sonra sevmen için sana ilgi duyabilir.

Sonuç olarak başka kızlarla birlikte olabileceğini fark etmeye başlarsa, kızın seninle ilgilenmeyi bırakacağını kesinlikle düşünme. (Bende o şekilde düşünürdüm fakat sonuçları tam tersi)

8. Kendini Övme

Yüksek değerli erkekler kendilerini genelde övmezler çünkü buna gerek duymazlar.

Kendileri hakkında övünen insanlar, bir şeyleri kanıtlamaları gereken kişilerdir. Bir şeyi telafi etmeye çalışan, kendilerinden emin olmayanlar.

Kendin ile övünürsen ister istemez şu mesajı gönderirsin: “Hey, dikkatini hak ediyorum, lütfen beni beğen!”

Başlangıçtaki göndermek istediğin mesajın tam tersi, değil mi?
Kendinle övünerek, aslında amaçlananın tam tersini yaratırsın.

Kızın senin niteliklerini ve başarılarını kendi başına öğrenmesine izin vermek çok daha iyidir.

Bunun da ötesinde, bu durum onu çok daha etkileyecektir.
Ona senin söylemediğin diğer ilginç şeylerin ne olduğunu merak etmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu şekilde davranman, bir kadının hayal gücünü uyandırmak için en iyi kozlarından biridir.

9. Ona Dokun

Fiziksel temas, bir kızın seninle ilgilenmesi için kullanabileceğin etkili bir araçtır. Fiziksel dokunuşla gerilimi azaltabilir ve heyecan yaratabilirsin.

İlk olarak, kız senin onun arasında bir tür cinsel bağlantı hissedecek (deneyimini yaşayacağınız fiziksel yakınlaşma sayesinde).

İkincisi ise, erkeksi karakterinizi hissedecek.

Eğer bir kadına hangi şekilde dokunabileceğinden bahsedecek olursak , bunu birçok yolu mevcut. Kazara veya bilerek gerçekleştirebilirsin.

Örneğin; kazağının kumaşını kontrol etmek için veya onunla alay ederken nazikçe ve şakacı bir şekilde ona dokunabilirsin.

10. Ona İltifat Et

Kadınlara iltifat etmeyi sevmelisin çünkü emin ol bilinenin aksine onları elde edebileceğin en kolay ve etkili bir yollarından birisidir.

Bir kıza gerçek bir iltifat ettiğinde – onu çekici bulduğunu ima eden bir iltifat – bu ona arzulandığını hissettirir.

Böylelikle seni bir arkadaştan daha fazlası olarak görmeye başlar. Çünkü kendisi ve senin aranda bir şeyler olabileceğini düşünür.

Sonuç olarak, kafasında seninle birlikte cinsel veya romantik senaryo hayal etmeye başlayabilir.

11. Güzel Giyin ve Spor Yap

Bir kızı etkilemek bu iki adımı birlikte düşünebilirsin. Nasıl giyindiğin sosyal statünü yansıtırken spor yapmanda kişisel saygınlığın için oldukça etkili bir yöntemdir.

Zengin bir işadamı gibi giyinirsen, insanlar sizi zengin bir işadamı olarak algılar. Diğer yandan, basit ve özensiz giyinirsen, insanlar seni bu yönde değerlendirebilirler.

Giyim tarzın, insanlarla tanıştığında senin hakkındaki ilk izlenimin için kullanacakları ilk özelliklerden biridir. Bu yüzden, bir erkek gibi, sana uygun kıyafetlerle düzgün ve tarz giyindiğinden emin ol.

Görünüşün, kıyafetlerin kadar önemlidir. Vücudunu şekillendirmek için disipline ve kararlılığa sahip olduğunu gösterir. Bunlar, kızların seni istemesine yardımcı olacak çekici niteliklerdir.

Giysileriniz gibi, fiziksel olarak değişim gerçekleştirerek büyük bir fark yaratabilirsin.

12. Yönet

Kadınlar her zaman lider karakterli erkekleri çekici bulur.

Sorumluluk sahibi olabilecek erkeklerle birlikte olmak isterler.

Karar vermek ve inisiyatif kullanmak sadece işlerin senin için doğru yönde ilerletmekle kalmaz, aynı zamanda seni çok daha çekici hale getirir.

Bir kadın senin onu yönlendirdiğini fark ettiğinde, seni yüksek statü sahibi bir partner olarak görmeye başlar.

Sonuç olarak ta seni potansiyel bir erkek arkadaş olarak görmenizi sağlar.

13. Harekete Geç

İstediğin kız ile arkadaş olarak kalmak istemiyorsan, harekete geçmeden önce fazla bekleme. Hareketi mümkün olan en kısa sürede yaparak, kıza kararlı ve istediğini elde eden bir adam olduğunu gösterirsin.

Ayrıca, onu potansiyel bir arkadaştan daha fazlası olarak gördüğünü açıkça göstererek etkileşimi hemen cinselleştirebilirsin.

Böylelikle seni potansiyel bir arkadaştan daha fazlası olarak görecek ve hiçbir zaman sadece arkadaş kalamayacağınızı daha iyi anlayacaktır.

14. Cesur Ol

Cesaret çok çekici bir özelliktir çünkü çok kolaylıkla diğer erkeklerden farklılık yaratabilmeni sağlar.

Bir kadın cesur bir erkek olduğunu fark ettiğinde, bu durumu en azından takdir eder çünkü senin bir adım attığını görmeleri hoşuna gider.

Aslında bu herkesin merak ettiği sevgili nasıl yapılır sorusunun en önemli cevaplarından birisidir. Bu adım doğru attığın halde seni ön plana çıkarır.

Bu yüzden her kim olursa olsun o kişi ile tanışmak veya arkadaşın ise sevgili yapma isteğin varsa, cesur ol ve adım at.
Kesinlikle korkunun seni durdurmasına izin verme.

15. Erkekliğinle Gurur Duy

Bazı kızların senin hakkında olumsuz düşünmesi, seni güçlü bir adam olarak görmemelerinden kaynaklanabilir. Bir kızı etkilemek istiyorsan bu konuyu es geçmemelisin.

Seni potansiyel bir erkek arkadaş olarak görmüyorlar ve bu yüzden onlarla kesinlikle hiç şansınız olmadığını bilmeni istiyorlar. Fakat güçlü ve erkeksi gördükleri yüksek değerli erkeklere karşı tamamen farklı bir tutumları olduğunu garanti edebilirim.

Kendi benliğinin ve özgüveninin farkında olarak buzları kırabilir ve sonunda seni potansiyel bir erkek arkadaş olarak görmelerini sağlayabilirsin.

Değerinin ve potansiyelinin farkında olmalı ve kendine güvenmelisin.

Özetlemek gerekirse;

Bir süredir beğendiğin veya yeni tanıştığın bir kız ile yakınlaşmak için sahip olman gereken özellikleri yukarıda sıraladım. Tek yapman gereken bir kızı etkilemek adına bu özellikleri yavaşta hayatında yer vermeye ve değişime başlamak. Sonrasında çok farklı özelliklere sahip olacaksın, yeni SANA!!!

Umarım Bir Kızı Etkilemek Nasıl Mümkün 15 Mükemmel Adım yazımı beğenmişsindir ama henüz bitmedi😃

Şimdi sana benim kadınlar konusunda başarılı olmamı sağlayan asıl kaynaktan bahsetmek istiyorum:

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men 

Onu Elde Et Formen kitabın yazarı kim

Erkeklerin anlaması gereken bir konu var.

Kadınlar itaatkâr olmak isterler.

Cinsel boyun eğme konusunda hayal kurarlar.

Teslim olma fantezilerini tatmin etme potansiyeline sahip bir erkekle tanıştıklarında ise, onu yoğun bir şekilde arzulamaya başlarlar.

Sana da şok edici veya şaşırtıcı geliyor mu?

Okumaya devam et…

Sana kadınlar konusuna kendini nasıl kısa sürede inanılmaz bir şekilde geliştirebileceğinden bahsetmek istiyorum.

Bu kitaptaki bilgileri uygulayarak onların senin arzulamalarını ve hayatına dahil olmalarını nasıl sağlayabileceğinin mümkün olacağını göreceksin.

Ve sadece yatakta değil.

Bu öğrendiklerini istediğin yerde ve ortamda rahatlıkla uygulayabilecek, kadınlarla iletişimin ve onları elde etmenin aslında ne kadar da kolay olduğunu öğreneceksin.

İstediğin herhangi bir kadın için uygulayabileceğin bu yöntemler, seni diğer erkeklerden çok daha öne çıkararak farklılık yaratmanı sağlayacaklar.

Böylelikle kadınlar seni potansiyel bir sevgili ve harika bir partner olarak görmeye başlayacaklar (Onların tüm arzularını gerçekleştirebilen, baskın bir erkek karakterinden bahsediyorum).

Buraya kadar okuduysan, eminim ki değişime hazırsın. Özgüven sahibi, güçlü ve kadınlar konusunda başarılı YENİ SANA!!!

Tüm ihtiyacın olan burada:

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men  

Bu kitaptaki adımları uyguladıktan sonra kesinlikle aynı kişi olmayacaksın. Bir kızı etkilemek konusunda yazılmış en iyi kitaptır.

Özellikle O’nla Chat bölümü, iletişim kısmında zorluk yaşayan tüm erkeklere aslında bunun özellikle sosyal medya üzerinden nasıl kolaylıkla sağlanabileceğini gösteriyor.

Sonuç olarak O’nu Elde Et For Men E-kitabı, Türkiye’de bulabileceğin en iyi Kadın – Erkek İlişkileri e-kitabı ve başarılı olmak isteyen tüm erkekler için harika bir klavuz.

Kadınlar konusunda başarını daha fazla erteleme ve şimdi gerekli adımı at!!! 

=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men 

Onu Elde Et Formen kitabın yazarı kim

Bir kızı etkilemek konusunda yazdığım diğer makaleleri de okuyabilirsin.

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir