Kadınlar yatakta ne ister en harika 10 taktik nedir anlattık. Kadınlar cinsellikte ne ister keşfet hayatındaki kadının vaz geçilmezi ol. Kadınların cinsel ilişkide istedikleri ve eşsiz bir erkek olmanın püf noktaları burada.

Kadınların cinsel ilişkide istedikleri şeyler yani yatakta nelerden hoşlandıkları her bir kadın için farklılık gösterse de genele yayılan çok benzer davranışlar bulunmaktadır. Cinsellik erkeğin de kadının da yaşamındaki en önemli unsurlardan biridir. Kadınların cinsel yaşama yükledikleri anlam erkeklerin tahmin ettiğinden çok daha fazladır.

Bir kadın yatakta ne ister sorusuna verilecek cevaplarla kadınlar hakkında çok önemli bilgilere ulaşmanızı sağlayacağız. Ayrıca Akıllı Erkeklerin Cinsel Rehberi Smart Casanova pdf’i okuyabileceğiniz linki de bu yazının son satırında veriyoruz.

Kadınlar ilişkide ne ister erkekten ne bekler sorusunu, erkek okurlarımız için uzman kişilere sorduk. Aldığımız cevaplarda kolaylıkla uygulanabilir en etkili 10 taktiği aktardık.

Kadınlar ne ister? beklentileri ve tutumları nelerdir hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz bu yazının oldukça öğretici olduğuna inanıyor, maddelerimize geçiyoruz. İşte kadının cinsellik algısı ve cinsellikteki beklentilerine dair çok önemli 10 taktik.

Kadınlar yatakta ne ister 1

Fantezileri özgürce yaşamak isterler

Kadınların da kendilerine has bir fantezi dünyası bulunur. Bu fantezi dünyasında onlar da çok renkli hayaller kurarlar. Bu hayallerini özgürce yaşamak isterler. Bu tüyo kadınlar yatakta nasıl erkek ister sorusunun da cevabıdır bir bakıma.

Cinselliği belli kurallara bağlayarak kadını bazı sınırlamalara sokmamak gerek. Erkeğin yapması gereken şey, kadına özgür olduğunu hissettirmek ve yatakta onu cesaretlendirip harekete geçirmektir.

Kadınlar yatakta ne ister 2

Bol zaman rahat ortam

Kadınların yatakta en çok hoşlandıkları şey, kendilerine yeterli vaktin ayrılmasıdır. Kadın yatakta uzun saatler geçirebileceğini bilirse rahat edecektir ve bu durum onun cinsel performansını artıracaktır. Kadına sunulacak cinsel ortam gayet rahat olmalı.

Zile basacak bir komşu, evin diğer bölümlerinde başka birinin varlığı veya konforsuz bir yatak kadının cinsel isteğini öldürebilir. Kadınların kendilerini rahat hissedecekleri yer, asla rahatsız edilmeyeceklerini bildikleri ortamlardır. Kadınların balayı ve tatillerde cinsel isteklerinin artma sebebi de budur.

Kadınlar yatakta ne ister 3

Bir şeyler duymak ister

Yapılan araştırmalara göre kadınların yüzde 75 kadarı erkeğin seks esnasında bağırmasından, kahkaha atmasından, derin ve güçlü soluk almasından ve en önemlisi de seksi diyaloglar sunmasından müthiş haz almakta. Kolaylıkla duyabileceği kadar yüksek sesle fakat başka insanların duymayacağı kadar alçak bir ses eşliğinde erkeklerden bir şeyler duymak istemekteler.

Seks sırasında kadınların duymaktan haz aldıkları konuşmalar “harikasın, müthişsin…” gibi övgü sözcükleri ile “devam, durma, böyle devam et…” gibi teşvik kelimeleridir. Fakat kadınların en sevdiği seksi diyaloglar şu an burada yazamayacağımız biraz edepsiz cümlelerdir. Peki kadınlar yatakta ne duymak ister?

Kadınların yatakta duymak istediği küfürler olarak belli başlı edepsiz cümlelerin neler olduğunu aktaran Smart Casanova pdf için buraya tıklayabilirsiniz.

kadınlar yatakta ne ister resimli

Kadınlar yatakta ne ister 4

Güzel bir sunum

Seks hayatı da aynen reklam sektörü gibi büyük oranda sunuma dayanır. Erkekler geliştirdikleri sunumlarla kadın nazarında eşsiz farklar yaratabilirler. Eğer erkek, yatak odasında tam bir Casanova olmak istiyorsa görsel durumuna önem vermelidir.

Kadınların cinsel görsellik konusunda en dikkat ettikleri ayrıntılar şöyle sıralanabilir; Kadınları en fazla tahrik eden renkler sırasıyla koyu mavi, siyah ve beyazdır. Kırmızı renk ise kadınları azdıran bir renktir. Sarı ve turuncu, cinsel ihtirasları zayıflatır. Kadınlar desenli iç çamaşırı ya da boxer modellerinde tek renkten hoşlanmaktadır. Desenli şeyler kadınları tahrik etmez.

Kadını etkileyecek iç çamaşırları erkeğin soyunması anında kadını tahrik etmek için önemlidir. Kadını en fazla heyecanlandıran şeylerden bir diğeri erkeğin çıplaklığıdır. Görsellik kadar hoş kokular da kadında cinsel hareketlenmeyi sağlar ve kadını seks konusunda motive eder. Güzel kokuların kadınlar için afrodizyak etkisini bilen erkekler bir sıfır öncedir.

Kadınlar yatakta ne ister 5

Farklı mekanlar

Kadınlar için yatak kavramı yatak odasındaki uyuma alanından ibaret değildir. Kadınların bu kavramdan anladıkları şey sevişmek için kullanabilecekleri rahat bir alandır. Kadınlar sevişmek için konforlu yerlerden hoşlanırlar. Kadınların sevişme alanları dikkatle hazırlanmalı. Kadınların en fazla zevk aldıkları sevişme alanları banyo, mutfak, kapı arkaları, masa üstü olarak sıralanabilir.

Kadınlar yatakta ne ister 6

Gecenin Büyüsü

Kadınların en fazla haz aldıkları sevişme vakti gecenin karanlığıdır. Bu vakit kadınların haz algılarının yüksek olduğu, uyarılma sorunu yaşamadıkları ve birkaç orgazmın peş peşe gerçekleşebildiği bir andır. Sabah vakti, kadının seks için pek de rahat olmadığı zaman dilimidir ama bunu seven kadınlar da vardır.

Kadınlar yatakta ne ister 7

Hassas noktalar

Yatakta kadının hassas noktalarına dokunmak için özel bir çaba harcamalısınız. Kadınlar özellikle göğüs uçları, kasık, göbek bölgesi ve kulak memesi gibi bölgelere dokunulmasından keyif alırlar. Kadın bu konuda sizi yönlendirebilir.

Yönlendirdiği hassas noktaları asla ihmal etmeyin. Kadınların zevk noktaları nerelerdir bunları bilmeniz ve seks esnasında o noktalara çalışmanız oldukça haz verici olacaktır.

Kadınlar yatakta ne ister 8

Tahrik edici masaj

Kadınlar sevişirken ne ister nelerden zevk alır konusunda bir diğer detay da seks sırasında ara sıra mola verip kendilerine masaj yapılmasından zevk alırlar. Kadının kas gerginliğini almak ve onu rahata kavuşturarak daha iyi seks yapmasını sağlamak için omuz bölgesi başta olmak üzere, sırt, bel ve bacak kaslarına masaj yapılmalıdır. Kadını baştan çıkarıcı şeylerden biridir masaj.

kadınlar ne ister

Kadınlar yatakta ne ister 9

Mahremiyet

Kadınlar mahremiyet ister. Bir erkekle yaşadıkları her türlü ilişkinin mahrem kalmasına önem verirler. Yaşayacağı cinsel ilişkinin mahrem kalmayacağını sezen bir kadın sekse konsantre olamaz. Kadınlar ve cinsellik daha doğrusu partnerinizle yaptıklarınız yakın arkadaşlarla akrabalarla konuşulmamalıdır.

Ne sıklıkla seviştiğiniz, nerede seviştiğiniz, hangi pozisyonu uyguladığınız ve diğer her şey aranızda kalmalıdır. Erkek, kadınla yatakta yaşanan şeylerin aralarında kalacağı ve bu konuda kimseye hiçbir bilgi vermeyeceği konusunda kadına güven vermelidir.

Hem böylece kadının daha çok uyarılması için güven dolu ortamı da sağlamış olursunuz. Kadında orgazm problemi de bu yolla bir nebze artacaktır. Bunlar gibi pek çok cinsel problem güven duygusuyla çözümlenebilmektedir.

Kadınlar yatakta ne ister 10

Tecrübe

Kadınlar sekste tecrübe isterler. Erkeğin kendisinden daha çok cinsel tecrübeye sahip olmasını isterler. Kadınlar erkekten daha üstün bir seks deneyimine sahip olmamalıdırlar. Böylece sekste daha çok zevk alırlar. Erkek, kadına yeni deneyimlerin hazzını yaşatmalıdır.

Smart Casanova akıllı erkeklerin cinsel rehberi

Kadınlar cinsellikte ne ister konusunda burada açıkça anlatamadığımız şeyleri Smart Casanova pdf’i okuyarak sansürsüz bir şekilde elde edebilirsiniz. Kadınlar ne ister yatakta ve de yatak dışında neler yaparak kadın için son derece baştan çıkarıcı olursunuz bu pdf ile hepsini öğrenebilirsiniz beyler. Biz tanıştıralım, okuyup okumamak size kalmış.

Pdf’e ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Resimi göremiyorsanız buraya tıklayarak Smart Casanovaya ulaşabilirsiniz. 

kadınlar yatakta ne ister kitabı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir