Kadınlar Yatakta Ne İster?

Kadınlar Yatakta Ne İster Alfa mı Beta mı? Nelerden hoşlanırlar, partnerlerinden ne gibi beklentileri olur? Hepsi ve daha fazlası bu yazıda.

Yıllardır hatta asırlardır erkeklerin bir numaralı sorusu olmuştur bu gibi sorular. Sigmund Freud’un bile çözmeye çalıştığı konulardan biridir. Kısmen çözmüştür de..! Ama genel olarak onun bile içinden çıkamadığı bu konu artık sır perdesi değil. Zaman ilerleyip, dünya geliştikçe soru işaretleri her konuda azalıyor. 

Önce, kadınlar hakkındaki bazı gerçeklerden bahsedelim. Eski zamanlarda kadınlar, alfa erkeği aramak için uğraş verirlerdi. Zamane kadınları da alfa erkeği aramakta ancak bulunduğumuz sosyal patlamanın getirdiği çıkar dünyasında beta erkeğini tercih etmek kadınlar için artık öncelikli bir tercih haline geldi.

Kadınların eskiden bir yuva kurmak için çaba göstermesi ve soy ağacının sürekliliği için en az bir erkek çocuk doğurma isteği şimdilerde ‘Ben kendimi kurtarayım ve bu esnada eğlenebileyim’ fikriyle yer değiştirdi.

Kadınlar Yatakta Romantizm İster

Romantizm ilk sırada. Güvenli ve huzurlu olmak, bazen sevişmek yerine sadece yan yana uzanmak kadınlara çok daha çekici geliyor. Erkeğin enerjisini hissetmek, titreşimi benliğinde hissetmek, kısa da sürse yatakta karı koca gibi olabilmek. Yanlış duymadınız. Sevgili değil, karı koca gibi. Balayı günlerdeki gibi mesela… Anlayacağınız, porno filmlerdeki yıldızlara özenmiyorlar pek.

Kadınlar Yatakta Ne İster

Kadınlar Yatakta Saygı İster

Kadın ‘Hayır’ der ama aklından ‘Evet’ geçiriyor olabilir. Yine de riske edebileceğiniz bir konu değildir. Bu sebeple yapmanızı istemediği şeyi size söylemişse o lafı ikiletmeyin. Adam olun, tek seferde anlayın. Uzatmayın..!

Kadınlar Yatakta Aşık Olmak İster

En önemli madde. Kadın yatakta aşık olmak ister, daha doğrusu kadın aşık olduğu adamla sevişmek ister. Siz siz olun beyler, yatakta yapacağınız özel numaralardan ziyade o kadının gündelik yaşamdaki aşkını kazanmaya bakın. Çünkü, size aşık olan bir kadın sizin varlığınızdan başka hiç bir şeye ihtiyaç duymayacaktır.

“Kadınlar yatakta ne ister” sorusundan çok daha önemli bir soru çıkıyor burada karşımıza. Bu soru şu; Kadınlar gitgide nasıl daha fazla aşık olur? Bunun cevaplarını öğrenip, öğrendiğiniz pratikleri uygulamaya başladığınızda hem cinsel hem de duygusal manada ona yaşatacağınız duygularda tavan yaptırabilirsiniz. Sevişmelerinizden alacağı keyfi hat safhaya çıkarmanın en iyi yolu budur.

Bunla ilgili bir araya toplanmış tüm metot ve pratikleri bulabileceğiniz kitapla sizi tanıştıralım. Onu Elde Et e-kitabı ve Kadınlar Yatakta Ne İster anlatan Smart Casanova Kitabı.

kadınlar yatakta ne ister kitabı

Smart Casanova kitabı okumak için buraya ya da üsteki resime tıkla!


Kitabı incelemek ve isterseniz indirip okumaya başlamak için buraya adresi ya da aşağıdaki resmi tıklayabilirsiniz.

onu elde et formen pdf kitabını indirmek için tıkla

Diğer Konular:

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir