Haydi cinsel tabuları yıkalım!

Erkekler Yatakta Ne İster – Cinsel ilişkiler, ister kabul edelim ister etmeyelim yüzyıllardan bu yana insanların en çok tartıştığı, sevdiği ya da problem ettiği ilişkiler olmuştur. Hem erkekler hem de kadınlar seksle alakalı olarak sürekli bir araştırma içerisine girerler.

Yatakta nasılım?, Nasıl daha cazibeli bir kadın olabilirim, Sağlıklı bir cinsel hayat nasıl yönlendirilmelidir? ya da “Erkekler yatakta ne ister” gibi sorularla hayatımız boyunca sıklıkla karşılaşırız. Peki gerçekten de, yatakta mucizeler yaratmak için ne yapmak gerekmektedir? Kadınlar sıklıkla erkeklerini memnun etmeye çalışırlar, bunu yaparken ise özellikle de yataktaki yeteneklerini sergilemek isterler. İşte bu konuda bilgilenmek amacıyla da çeşitli kitaplar okunur, internet üzerinden derin bir araştırmaya girilir. Sibel Savaş’ın yazmış olduğu Yataktaki Kraliçe kitabı da kadınların erkekleriyle nasıl sağlıklı, heyecanlı ve mutlu bir cinsel hayatları olabileceğini anlatmaktadır. Gerçekten de bir erkeği tam anlamıyla memnun edebilmek için yatakta adeta her şeyi bilen bir kraliçe olmak gerekmektedir.

Erkekler Yataktaki Kraliçeyi ister

Peki Yataktaki Kraliçe kitabında nelerden bahsediliyor? Biraz bunları ele alalım. Kadınların zihninden sürekli olarak erkekler yatakta ne ister sorusunun geçtiğinden bahsetmiştik. Erkeklerin nelerden hoşlandığını bildikten sonra iyi bir cinsel hayatın kapılarını açmak hiç de zor olmayacaktır. Kitapta Sibel Savaş ilk başta yatakta bir kraliçe olmadan önce neler yapılması gerektiğini anlatmaktadır. Daha arzulu, daha çekici bir kadın olunduğu vakit erkeklerin iştahını uyandırmak çok basittir. Eğer erkeğinizin tam olarak ne istediğini ve nelerden hoşlandığını bilirseniz, yatakta harikalar yaratmak için muhteşem bir başlangıç yapacaksınız demektir.

Kitabın ikinci bölümünde ise cinselliğin bir tabu olarak görülmesinden kaynaklı olan cinsel ilişki problemleri hem kadınlar hem de erkekler bakımından ele alınmaktadır. Örneğin libido eksikliği genellikle ikili ilişkilerde en sık rastlanan sorunlardan birisidir. Bu tip sorunların gün yüzüne çıkması seks hayatını olumsuz etkiler. Bu sorunlar hem kadın hem de partneri açısından mutlaka çözüme kavuşturulmalıdır.

Erkeği nasıl baştan çıkarırız?

Peki erkekler nasıl baştan çıkarılır? Sibel Savaş kitabında bu kısma büyük ağırlık vererek, yatakta bir kraliçe olmanızı sağlıyor. Peki erkekler nelerden hoşlanır, bunlardan bahsedelim:

 • Giyim:
  Erkekler kadınların nasıl giyindiğine çok dikkat etmektedir. Bir mini etek ve bir topuklu bazen onları baştan çıkarmaya yeter. Yine de giyinirken, onun beğenilerine hitap edecek şekilde giyinmenizi tavsiye ediyoruz.
 • Striptiz:
  Bir erkek yatakta aslan kesilmek için öncesinde mutlaka moda girmelidir. Eh karşısında striptiz yapılan hangi erkek tahrik olmaz ki? Bunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.
 • Seksi ve istekli davranın:
  Seks konusunda genellikle ilk adımı erkekler atar. Peki kadınlar istekli davranırsa işler nasıl gelişir? Bunu hiç düşündünüz mü? Cinsel ilişkilerde ilk adımı kadının atması bazen ciddi anlamda tahrik edici bir unsur olarak öne çıkar.

Bu adımlar seks öncesinde erkeğinizin aklını başından almanızı sağlayacaktır. Peki ya sonrası?

Erkekler yatakta ne ister?

Erkekler yatakta ne ister sorusuna bir kitap dolusu cevap yazılmıştır. Çünkü onların istekleri arzunun doruklarına varmak için adeta birer ihtiyaçtır. Peki erkeğinizi yatakta memnun edip gecenin kraliçesi olmak için neler yapmanız gerekiyor?

 1. Öpüşme teknikleri:
  Sanıldığının aksine erkekler de ön sevişmeyi oldukça ister. Yataktaki Kraliçe kitabı da ön sevişmenin temel unsuru olan öpüşmekle alakalı her şeyi detayına kadar okuyucusuna anlatmaktadır.
 2. Ön sevişmenin önemi:
  Öte yandan kitapta ön sevişmenin hazzını arttıracak birçok ipucu da kadınlara sunulmaktadır. Erkeklerin erojen bölgeleri, en çok hoşlandıkları ve tahrik oldukları noktalar ve zevkleri hakkında birçok bilgiye bu kitap sayesinde ulaşabilirsiniz.
 3. Dudaktan penise sihirli dokunuşlar:
  Kitabın “Dudaktan Penise Oral Seks” başlıklı konusunda ise erkeklerin en sevdiği pozisyonlardan birisi detaylı bir biçimde anlatılmaktadır. Oral seksle arası iyi olmayan birçok kadın olsa da bu kitaptan sonra kararlarını değiştireceklerine eminiz. Erkeklerin neden oral seksi sevdiği ve oral seksi nasıl daha zevkli bir hale getirebileceğinizi öğrenmeniz şart.

Gizli teknik: Hand Job

Gelelim kadınların pek umursamadığı ama erkeklerin çıldırdığı handjob konusuna. Kitabın “El ve Penis” başlıklı bölümünde, nasıl daha iyi handjob yapılacağının taktikleri verilirken, erkeklerin bundan neden bu kadar hoşlandıkları da anlatılmaktadır.

Bunun yanı sıra çok özel seks pozisyonları ve anal seks hakkında da bilmeniz gerekenler “Yataktaki Kraliçe” kitabında size detayları ile anlatılmaktadır. Özel ve cinsel hazzı doruğa çıkaran 10 adet kamasutra tekniği bu kitapta kendisine yer bulmaktadır. Her bir pozisyon resimleriyle birlikte kitapta açıklanmaktadır. Erkekler yatakta ne ister sorusuna bu kamasutra teknikleri ile cevap vermek kadınları kesinlikle yatakta birer kraliçe haline getirecektir.

Peki erkekler nelerden hoşlanmaz?

Erkekleri nelerin tahrik edeceğini öğrenmek kadar, nelerin de onları seksten uzaklaştıracağını bilmek gerekmektedir. Kitabın başından beri anlatılan teknikleri kullanıp seks hayatınızı renklendirdikten sonra, yapacağınız ufak bir davranışla onları soğutmak istemezsiniz değil mi? O nedenle bu hususlara da dikkat etmek gerekmektedir. Peki erkekler nasıl cinsellikten soğur?

 1. Kıskandırmaya çalışmak:
  Erkekler, kadınların onları kıskandırmaya çalışmasından hiç hoşlanmazlar. Bu durum sinirlerini bozabilir dolayısıyla da cinsel iştaha olumsuz yansıyan bir durum ortaya çıkabilir.
 2. Aşırı makyaj ve parfüm:
  Çoğu erkek doğallıktan yanadır. Bu nedenle onların yanına gitmeden önce hafif bir makyaj yapmak yeterli olacaktır. Aksi türlüsü hoşlarına gitmez.
 3. Uğraştırmak:
  Erkekler nazlanan kadınlardan hoşlanırlar doğru ama nazın da abartısına gelemezler ve anında soğumaya başlarlar. Bu nedenle nazlanmayı abartıya kaçırmamak gerekmektedir.
 4. Baskın olmak:
  Erkekler ilişkide baskın olmak isterler. Bu nedenle bir kadının baskı kurmasına gelemezler ve soğurlar.

Eğer sizler de yatakta birer kraliçe olmak istiyorsanız, Sibel Savaş’ın sizler için kaleme aldığı bu değerli eseri mutlaka okumalısınız. Okumak için buraya ya da alttaki resime tıklayın.

Yataktaki Kraliçe okumak için tıkla

 

Erkekler Yatakta Ne İster ile diğer konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir