Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları sır olmaktan çıktı. Erkeği yatakta çıldırtmak baştan çıkarmak için bu 5 taktiklerden faydalan. Onun aklını başından al, senin için çıldırmasına sebep ol. Erkekleri yatakta çıldırtmak için taktikler burada.

Seksin yolları ve incelikleri nelerdir anlattık. Evli ya da bekar farketmez. Medeni halin ne olursa olsun bu bilgiler çok işine yarayacak. Eğer bir erkek yatakta mutluysa ve en iyisine sahip olduğunu düşünüyorsa hiçbir yere gitmek istemeyecektir. Bunu bilen akıllı kadınlar yatakta erkeği çıldırtmanın yolları hakkında arayıştalar. Sen de onlardan birisin ve inan doğru yoldasın. Çünkü erkekler tabiatları gereği sekse düşkün varlıklar ve yatakta beklentilerini karşılayan kadına taparcasına bağlanmaya hazırlar.

Yatakta Erkeği Çıldırtma Yolları ve Taktikleri

“Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları” ve onu delice heyecanlandırmanın 5 adımına geçmeden önce sana bu konuda çok önemli tüyolar verecek olan Yataktaki Kraliçe kitabına değinelim. Yataktaki Kraliçe, Sibel Savaş’ın yazdığı, son yılların fenomeni olmuş bir e-kitap ve isminden de anlayacağın gibi içerisinde, erkeğinin yatağının kraliçesi olabilmenin çok özel metotlarını anlatıyor. Seksin yolları ve tüm inceliklerini bilen ve yatakta erkeğini kendine hayran bırakabilen kadının neleri yapması/neler yapmaması gerektiğine dair her şey bu kitapta.

Yataktaki Kraliçe kitabını okumak isteyenler www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilirler.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıklaYatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 5 etkili taktik 1

Bu e-kitabı temin ederek eşine ya da sevgilisine hediye eden pek çok erkek var. Kibar bir deyişle ‘Sen de bana bunları yap’ demek istiyorlar. Haksız da sayılmazlar çünkü bu kitabın anlattığı şeyler cinsellikte çığır açıyor. Ahlak yapımıza son derece uygun, bir o kadar da marjinal ve kaliteli bir cinsel yaşama dair ne varsa hepsini bu kitapta bulabilirsiniz.

Şimdi gelelim bizim vereceğimiz tüyolara. Sibel Savaş’ın kitabındaki kadar işe yarar bilgiler veremeyecek olabiliriz ama azcık da olsa okuyucularımıza ilham verebiliriz.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 1. adım

Sext’le başla

Teknolojiyi her alanda kullanan kadınlar, erkeği uzaktayken bile kendisini hayal etmesini sağlayabiliyorlar. Pek çok kadın interneti sadece alışveriş için kullanırken, ilişkisine değer verip vazgeçilmez olmayı başaran kadınlar, ufak sext oyunları oynuyorlar. Nedir bu SEXT? Ateşli ve tahrik edici text mesajlarına (WhatsAPP, Tango, SMS vb.)

Bu yöntemde bir iki önemli konuya dikkat ettiğinde erkeğin yanında değilken bile çılgınca seni arzulamasını sağlayabilirsin. Erkeğini en iyi tanıyan sensin. Ona göndereceğin mesajların ölçüsünü iyi ayarlamalısın. Hafif ve basit gözükmene sebep olabilecek mesajlardan uzak dur.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 2. adım

Tahrik Etmeye Devam Et…

Güzel birkaç mesajın sonunda zaten dürtüleri uyanmış olacak. ilk adımı sext ile atmış oldun. Zihnini ve hayallerini ele geçirmeye başladın. Unutma seks beyinde başlar. Sext ile yolu açtın. İkinci adımda, o eve geldiğinde klasik davranışlardan uzak durmaya çalış. Sadece bir iç çamaşırı ile 200 bölümlük TV dizisi tadında olmaktan çıkmalısın. Uzun bir gömlek diyebilirsin mesela. Geldiğinde ona sıkıca sarılıp hararetli bir öpücük verebilirsin. Kulağına onu nelerin beklediğini fısıldayıp yatak odasını işaret edebilirsin. Hafif ıslak saçlar ve duş jelinin güzel kokusuyla onu tahrik etmeye devam edebilirsin. Not: Kendisini rahatlatması ve seni daha çok arzulaması için ona duş fırsatı vermen iyi olacaktır.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 3. adım

Ona Dokun…

Erkeğe dokunmak denilince pek çok kadının aklına hemen erkeklik organı geliyor. Penise dokunmak ve oral seks tabi ki erkeklerin hoşuna gider ama bu sadece hoşlarına gider. Amaç onları çıldırtmak ve unutamayacakları anlar yaşatmak olduğuna göre farklı bölgelere de dokunarak onu doruğa çıkaracak anların alt yapısını hazırlamalısın. İlk 2 adımda zihnine ve hayallerine dokunmuş oluyorsun, 3. adımda da tılsımlı dokunuşları yaparsan (Boyun, göğüs uçları, bacak araları) iyice yerinde duramaz hale gelmiş olacak.

Erkeği Yatakta Çıldırtmanın Yolları 4. adım

Süreyi Uzat…

Penetrasyon öncesi yapılacak oral seks erkeği çıldırtır. Ona oral seks yaparken bir yandan da kontrolü elden bırakmasını engelleyin. Hemen boşalmasına izin vermeyin. Süre ne kadar uzarsa alacağı zevk o kadar artacaktır. Ara ara ufak molalar verin. Onunla konuşun ‘Hemen bitmesini istemiyorum, biraz daha bekle’, ‘Patlamana yakın bana haber ver’ gibi cümleler onu daha da ateşleyecektir.

Erkeği Yatakta Çıldırtmanın Yolları 5. adım

Duymaktan Hoşlanırlar…

Erkekler övülmekten ve ne kadar iyi olduklarını duymaktan hoşlanırlar. Onunla tekrar birlikte olmak için sabırsızlandığını söyleyebilirsin. Sevişme sırasında kendini ne kadar iyi hissettiğini anlatabilir ve sonraki sefer için onu yüreklendirebilirsin. Unutma, erkekler kendilerini yatakta kahraman gibi hissederlerse bir sonraki sevişmeye daha iştahlı başlayacaktır. Bu da sonraki seferlerde senin işini daha da kolaylaştıracaktır.

Erkeği Yatakta Çıldırtmak için….

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları konusunda her şeyi keşfetmek için ciddi tavsiyemizdir Yataktaki Kraliçe e-kitabını okuyun kızlar. Kitap bu konulara ve çok daha fazlasına her yönüyle değiniyor. Resimli anlatım dili muhteşem. Cinselliğe dair bilinmeyen pek çok şey ve en son trendler bu kitapta. Telif hakkı ihlali olmaması için kitabın içeriğini biz paylaşamıyoruz ama siz birkaç tıkla okuyabilirsiniz. Kitabı incelemek için www.yataktakikralice.com sayfasına geçebilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı hemen incelemek için tıkla

 

 

NOT: Erkekler Yatakta Ne İster? öğrenmek için makalemizi okumanı tavsiye ediyorum. Erkekler Yatakta Ne İster makalemizi okumak için buraya tıkla!

 

Benzer Konular:

Comments

 • Zekeriya
  Reply

  Nebiliyim

  • Irmak
   Reply

   :)

 • Rabia
  Reply

  Bu yazınızıdadn dolayı teşekkür ederim. Çok faydalı olmuş. Kitabı nereden alabilirim?

  • Irmak
   Reply

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
   Makale içinde görseli bulunan kitaba tıkladığınızda direkt resmii satış sayfasına ulaşırsınız. Oradan satın alabilirsiniz.
   Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir