ilk gece pozisyonları nelerdir resimli anlatımla gösterdik. Evlenince ilk gece yapılması gereken pozisyonlar ve diğer şeyleri aktardık.

ilk geceye sayılı günler kalmışsa, bir ömrü birlikte geçirmek istediğiniz kişi ile cinsel münasebet yakındaysa belli korkularınız da başlamış olmalı. Bu gayet normal. ilk gece ne olacağını bilmemek pek çok kişide korku yaratır ama korkacak bir şey yok. ilk gece pozisyonları ile ilgili gerekli bilgileri resimli anlatımla gösterdik ve yapılması gereken pek çok şeye de değindik. Böylece siz de ilk gecenin yaratacağı korkularınızı dindirebilirsiniz. Önce pozisyonların görevlerinden söz edelim. Ardından da resimli anlatıma geçelim.

ilk Gece Pozisyonları ve Görevleri

ilk gece pozisyonları sahip oldukları görevleri nedeniyle ikiye ayrılırlar. Pozisyon türlerinden ilki çiftlerin eş zamanlı olarak yani aynı anda yüksek haz almasını sağlamaktır. İkinci tür ise evlenen çift bir an evvel çocuk sahibi olmak istiyorsa kullanılması gereken pozisyonlardır. Hamile kalma ihtimalini artırıcı pozisyonlarla kesin olarak hamile kalınır demiyoruz sadece bu ihtimali artırır diyoruz. Şimdi gelelim ilk gece pozisyonlarının resimli ve yazılı anlatımlarına.

ilk Gece Pozisyonları Resimli ve Yazılı Anlatım

ilk gece pozisyonlarını resimleriyle anlatacağımız bu bölümde en yaygın olarak kullanılan üç pozisyonu göreceksiniz. Önce çiftlerin birlikte alacağı yüksek haz etkili pozisyonları gösterelim ardından da Mutlu İzdivaç “ilk Gece” kitabını indirip okuyabileceğiniz bölüme geçelim.

ilk gece pozisyonları resimli anlatım 1

ilk gece pozisyonlarından ilki Pergel Dog isimli pozisyondur. Bu pozisyonda erkek kadının arkasındadır. Kadın dirsekleri üzerine yaslanmış ve kalçasını yukarıya doğru kaldırmış biçimde durmalıdır. Erkek kişi, kendi duruşunu ve bedeninin açısını kadını baz alarak belirlemelidir. Her iki tarafa da yüksek haz veren pozisyonlardan biridir.

ilk gece pozisyonları resimli anlatım 2

ikinci pozisyon, Hamburger pozisyonudur. Bu pozisyonda erkek kadının üzerinde, elleri ve dizlerinden güç alarak durmalıdır. Kadın ise sırt üstü uzanmış ve bacaklarını yukarı kaldırarak baldırlarını erkeğin omuzlarına yaslamalıdır. Rahim bölgesini hayli genişletmiş olan kadının bu duruşu hamilelik ihtimalini de artıran pozisyonlardan biridir. Çiftlerin yüzlerinin birbirine dönük olması sebebiyle romantizme de imkan veren bir pozisyondur. Elbette haz etkisi de yine yüksek pozisyonlardan biridir.

ilk gece pozisyonları resimli anlatım 3

Üçüncü pozisyon, kadın kişinin bacak kaslarını hayli zorlaması gereken bir pozisyondur ama mutlaka yapılması önerilir. Çünkü erkeğe yoğun haz veren pozisyonlardan biridir. Kocanızın size olan aşkını henüz ilk geceden iki katına çıkarmak istiyorsanız önemle tavsiye ederiz bu pozisyonu. Zor bir pozisyon olmakla birlikte çok keyif alarak uygulayacağınız bir pozisyondur.

ilk gece pozisyonları ve dahası için aşağıdaki satırlarda anlatacağımız Mutlu İzdivaç kitabından faydalanabilirsiniz.

ilk gece pozisyonları ve Dahası Mutlu İzdivaç’ta

ilk gece pozisyonları sadece yukarıda anlattıklarımızla sınırlı değil. Dahası var. 35 farklı pozisyonun tamamını resimli ve yazılı anlatan Mutlu İzdivaç pdf kitabını okuyabileceğiniz linki paylaşalım. Mutlu İzdivaç kitabı ile sadece bu 35 pozisyonu değil, evliliğiniz boyunca cinsellik alanında neler yapmanız ve neleri yapmamanız gerektiğini göreceksiniz. Tam bir cinsel kılavuz niteliğindeki bu kitapta çok ilginç ve son derece faydalı bilgiler bulacaksınız. Unutmayın, ilk gece ve sonraki gecelerinizde olan biten her şey bir ömür evliliğinize yansıyacak. Evlilikte çiftler arası uyum ve sevginin büyük oranda cinsellik ile sağlandığını asla unutmayın. Cinselliği ne denli iyi yaşarsanız evliliğinizin refah seviyesi de o denli yüksek olacak. Bu anlamda, Mutlu İzdivaç kitabından sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

“ilk gece pozisyonları” ve yapılması gereken diğer şeylerin tamamını öğrenmek için Mutlu İzdivaç kitabının okuyabilirsiniz. Kitabı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Kitap için aşağıdaki görsele de tıklayabilirsiniz. Mutlu İzdivaç setin Resmii satış sitesidir. Kitap setini daha ayrıntılı bilgileri içerir. Ayrıca güvenli satın alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

ilk gece pozisyonları

Diğer yazılar:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir