Erkeği kendine bağlamanın yolları-Vereceğimiz bu taktiklerle istediğin erkeği kısa sürede kendine bağlayabilir, etrafında 4 dönmesini sağlayabilirsin. 

Medeni halin nedir bilemiyoruz ama kendine bağlamak istediğin erkek, sevgilin de olsa kocan da olsa onu kendine nasıl bağlayabileceğinin yollarını biliyoruz.

Öncelikle bir durum tespiti yapalım. Muhtemelen hayatındaki erkekten istediğin kadar ilgi görmüyorsun. ilişkinizin ilk dönemlerinde belki aşk doluydu ama bir süredir gözlerinde aşk ateşini görmez oldun. Belki de ilişkinizin başından beri hiç ilgili olmamıştı ve gitgide daha da uzaklaşıyor.
Bunlar hep ihtimaller dahilinde. Tabi yaşamak istemediğimiz bir ihtimal daha var. Her an bir başka kadına ilgi duyup seni terk edebilir ya da daha da kötüsü bu ilişki aldatmayla son bulabilir. Dost acı söyler! Kötü giden bir ilişkide acil tedbirler almayı ihmal eden kadınların çoğu aldatmayla karşılaşmaktalar. istatistikler bunu kanıtlıyor. Bu yüzünden bir an evvel erkeği kendine bağlamanın yolları üzerinde ilerlemek gerekiyor.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları 1. Adım

Birazdan yazacaklarımızı birçokları bilmez. Çünkü aşkın matematiğini öğreten bir mecra yoktur. Okulda ya da aile mektebinde bu bilgilere erişilmez.

Yalnız bazı insanlar vardır ki; hayatlarında karşılarına çıkan olayları, kitaplardan edindikleri bilgileri ve dahi deneyimlerini belli bir matematiğe oturtma eğiliminde olurlar, bu bilgileri pratikten teoriye çevirir ve isterlerse paylaşırlar. Psikoloji ve sosyal bilimler gibi pek çok dalın gelişimi bu insanlar sayesindedir.

Bu gibi insanlar vesilesiyle yapılan araştırmalarda, bir ilişkide farkında olmadan yapılan ve erkeği kadından soğutan ‘3 Ölümcül Hata’ tespit edilmiştir. Ek olarak; erkeğin nazarında partneri olan kadını eskiten ve cazibesini yitirmesine sebep olan ’16 Uğursuz Davranış’ da diğer önemli bir tespittir.
Bir erkeği kendime nasıl bağlarım diyen bir kadın ilk etapta bu 3 ölümcül hatayı yapıp yapmadığına, ardından da 16 uğursuz davranışı bünyesinde barındırıp barındırmadığını tespit etmelidir. Bunları nasıl tespit edeceğiniz ve bu davranışlarınızı ilişkinizden nasıl ayıklayacağınızı göstereceğiz ancak şimdi sırayı bozmadan diğer adımlarla devam edelim.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları 2. Adım

Birinci adımda bahsedileni yapacağınız zaman, erkeğinizin sizden uzaklaşma sebeplerini ortadan kaldırmış oluyorsunuz ve sıra şuna geliyor; İlişkiyi renklendirecek, erkeğinizi günbegün artarak size hayran bırakabilecek özel metotlar. Bunun da bir matematiği var.

Erkeğin kadına olan aşkını hızla arttıracak 19 Uğurlu Hareket olarak adlandırılan metotlar bunlar. Bu 19 uğurlu hareketi yapmaya başladığınızda erkek kişinin algılarında ciddi değişimler olmaya ve partneri olan kadına karşı konulamaz bir çekim hissetmeye başlıyor. Yani tam da ihtiyacınız olan şey!

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Diğer Adımlar

Yukarda sıraladığımız 2 adım hem sadece bir başlangıç hem de size olan bağlılığını ciddi oranda arttırabilecek kısımdı. Elbette ki hepsi bu kadar değil. Bu adımların tamamını ve neyi nasıl yapacağınızın tüm detaylarını öğrenebilmeniz için sizi Onu Elde Tut isimli kitapla tanıştıracağız. Know-How türü yani Türkçeleştirecek olursak (Bil/Yap-Nasıl Yapıldığını Bil) türü kitaplar sınıfına giren bu kitabı e-kitap şeklinde bilgisayar ya da telefonunuza indirerek okuyabilir ve içerisinde anlatılan sıralı metotları erkeğinize uygulamaya başlayabilirsiniz. Çok iyi sonuçlar alacağınızı şimdiden söyleyelim. Kısa sürede ilişkinizde bambaşka bir oluşum yaratabilmenin gücünü kazanacağınız çok kıymetli bir kitap bu.

“Erkeği kendine bağlamanın yolları” adımlarını incelemek ya da kitabı indirip okumak isterseniz Onu Elde Tutu Kitabı adresine ya da aşağıdaki resme tıklamanız yeterli.

onu elde tut kitabı incelemek için tıkla


Sevgilim beni seviyormu

Erkeği kendine bağlamanın yolları konusuna benzer yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir