Kocayı kendine bağlamanın yolları arayan hanımlara en etkili yöntemlerin neler olduğunu anlattık. Kocayı kendine bağlamanın kolay yolları.

Kocanız size yeterince bağlı değil mi? Eve, size belki de çocuklara karşı ilgisiz ve soğuk mu? Sizi sevmediğine olan inancınız tavan mı yaptı? Öyleyse kocayı kendine bağlamanın yolları hakkında vereceğimiz tüyoları uygulayabilir ve kocanın sana olan bağlılığını artırabilirsin.

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Yöntemleri

Kocayı kendine bağlayabilmek için yapmanız gereken hamleleri doğru zamanda yapmanız çok önemli. Bu hamlelerin ne olduğunu aşağıdaki satırlarda göreceksiniz.

ilk etapta üzerine gitmemeli ve onu kendine haline bırakmalısınız. Bugüne kadar kendisine yapmış olduğunuz bazı sitemler, şikayetler olmuşsa buna hemen son verin ve sessiz bir döneme girin. Bu sessiz dönemde küs kalın demiyoruz. Sadece ona karşı şikayet, sitem gibi konuşmalara son verin. Bunun dışındaki konuşma ve diyaloğunuzu kesmeyin.

Bu sessiz dönemde oturup beklemeyeceksiniz. Boş durmayarak kendinizde bazı değişimler yapmalısınız. Birazdan söyleyeceğimiz şey size her ne kadar klişe gelecek olsa da şu gerçeği kabul edin. Bakımlı ve tipine özen gösteren bir kadın olmak, kocayı kendine bağlayabilme yolunda en önemli adımlarından biri. Çok önemli. Eğer bakımlı bir kadın değil de genellikle sönük, ev halinde takılan bir kadınsanız hemen gerekli çalışmalara başlayın. Ev içerisindeki giyim kuşamınızı biraz seksi bir hale getirin. Her daim eşofman ve üstünüzde bir penye ile dolaşmayın. Havanızı yükseltecek bir saç kesimi yaptırın, gerekirse saç renginizi de değiştirin. Bunun ne denli önemli olduğunu anlayamıyorsanız şu resme bir bakın.

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları - 2 harika taktik 1

Oyuncu Tuğba Büyüküstün, evet yüz hatları zaten güzel bir kadındı ama eski saçıyla sıradan bir havaya sahipken basit bir saç kesimiyle nasıl klas bir hava yakalamış olduğunu görebiliyor musunuz? İşte siz de havanızı yükselten herhangi bir saç modeli ile mutlaka böylesi bir sıçrama yapın. Bu değişiminiz sonrasında kocanızın gözlerinde oluşan pırıltıya siz bile inanamayacaksınız. Göreceğiniz bu bakışın, bir süre sonra size bağlanacağının şimdiki işareti olduğunu belirtelim. Elbette ki bağlılığını sadece saç değişimi ile elde etmeyeceksiniz. Yapmanız gereken diğer hamleleri de uygulamalısınız

Kocayı Kendine Bağlamanın Yollarındaki Diğer Hamleler

Doğru hamlelerin neler olduğunu adım adım anlatan Kocanın Kalbine Gir e-kitabının indirme linklerini bu yazımızın sonuna koyduk. Linki tıklayarak kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirip okuyabilirsiniz. Bu kitap çok özel metotlar kitabıdır. Kadının, neler yaparak kocasının sevgisini ve bağlılığını artırabileceğini gösteren yöntemler barındırıyor. Üç gün gibi kısa bir sürede kitabı okuyabilir ve kocanıza yönelik neler yapmanız ve neleri asla yapmamanız gerektiğini bu e-kitaptan sırasıyla öğrenebilirsiniz.

“Kocayı kendine bağlamanın yolları” konusunda en etkili yöntemleri bulacağınız bu kitabı ihmal etmeyin hanımlar. İlişki koçunuz yanınızdaymış gibi sırtınızı bu kitaba yaslayın. Kocanızın bağlılığını kısa sürede kazanın. Ciddi tavsiyemizdir.

Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdiden Mutluluklar.

Kocayı kendine bağlamanın yolları

kocam beni seviyormu testi

 

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir