Erkekler ne ister hayallerindeki kadın olmak için ne yapmalıyız maddeler halinde bunları sıraladık. Erkeklerin ne istediğini keşfedin.

Bir ilişkiniz var ya da yok. Fark etmez. Erkeklerin beklentilerini ve beğenilerini bilmek her kadın için önemli. Bu sayede erkeklerle olan ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Onların hayallerini süsleyen bir kadın olabilirsiniz. Erkekler ne ister kadınların hangi tavırlarından hoşlanırlar sırasıyla bunları işledik.

Erkekler Ne ister Kadınlardan Ne Bekler?

Önem sırasına göre maddeler halinde yazalım. Hem gündelik yaşamda hem de özel anlarda işinize yarayacak önerileri verelim. Bunun ardından da bu önerileri nasıl uygulayacağınızın tüyolarını aktaralım.

 1. Erkekler birlikte olmaktan keyif alacakları kadınla vakit geçirmek ister. Yanında taşımaktan gurur duyacağı ve bunla birlikte eğlenceli bulduğu, keyifli anlar yaşadığı bir kadın ister.
 2. Kadının, bakımlı ve kendine özenen bir kadın olmasını isterler. Fiziğine bakan, bakımını ihmal etmeyen, parlayan kadınları severler.
 3. Erkeğin eril enerjisini artırmayı bilen bir kadın isterler. Bunu nasıl yapacağınızın detaylarını son satırlarda göreceksiniz.
 4. Erkeğin kendi ailesi ve arkadaşlarıyla uyumlu olan, iyi geçinen kadınları severler.
 5. Herhangi bir sorun yaşandığında bu sorunlara olgunca yaklaşmanızı isterler.
 6. Her hatasını yüzüne vurmamanızı isterler.
 7. Zaman aman gururunu okşamayı bilmenizi isterler.
 8. Yatakta tam bir kraliçe olmanızı isterler. Cinsellikte çekingen olmayan, yatakta ne yapması gerektiğini bilen bir kadın olmanızı isterler.
 9. İlişkiye renk katacak aktiviteler düzenlemenizi beklerler. Bunu dillendirmezler ama yapacağınız güzel organizasyonlardan içten içe haz alırlar.
 10. Eksiklerini sağa sola çaktırmayan tamamlayıcı bir kadın olmanızı beklerler.
 11. Birlikte oldukları ya da olacakları kadına her an hayranlık duymak ister, bunu besleyecek tavırlar görmek isterler.

Erkekler Ne İster Beklentileri Nasıl Karşılanır?

Erkeklerin ne istediği ve bu isteklerin nasıl karşılanacağı konusunda, erkek psikolojisini temel alarak çok etkili metotlar paylaşan bazı e-kitapların indirme linklerini paylaşacağız. Aşağıda göreceğiniz, size uygun olan kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Anlatılan metotları istediğiniz erkek üzerinde uygulayabilirsiniz.

istediği erkeği henüz elde edememiş kadınlara > Onu Elde Et e-kitabını öneriyoruz.
Sevgilisi olan kadınlara > Onu Elde Tut e-kitabını öneriyoruz.
Evli olan kadınlara > Kocanın Kalbine Gir e-kitabını öneriyoruz.
Cinsellik konusunda erkeklerin ne istediğini keşfetmek isteyenlere > Yataktaki Kraliçe e-kitabını öneriyoruz.

Erkeklerin hem gündelik yaşamda hem de seks yaşamında kadınlardan neler istediklerini, bu isteklerini nasıl tatmin edebileceğinizi bu kitaplardan tüm detaylarıyla edinebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerine yönelik çok etkili metotlar barındıran kitaplar bunlar.

“Erkekler ne ister” konusunda aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak bu kitapları aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir