Erken Boşalmak Tercihtir pdf kitabı indirip okuyacağınız, bir tıkla kitaba ulaşacağınız link burada. Erken Boşalmak Tercihtir okumalısın!

Beyler, sevgilinize ya da karınıza tam bir doyum yaşatamamaktan bıkmadınız mı? Onun karşısında ezilmekten, kendini eksik hissetmekten, kesintiye uğrayan hazlardan artık sen de çok yorulduysan Erken Boşalmak Tercihtir pdf kitabı indir kendini de onu da bu dertten kurtar.

Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı indir oku ve Mutluluğa Yelken Aç

Bu sorun sadece senin sorunun değil. Cinsel yaşamını paylaştığın kadın için de son derece zor bir durum bu. Erkeğin erken boşalma sorunuyla karşı karşıya olan bir kadının yaşadığı ruh halini anlamak için kısaca bu süreçten bahsedelim.

  • Kadın kişi erkeğinin bu sorunu ile karşılaştığı ilk anda ne düşüneceğini bilemez. Şaşkınlık dahi yaşamayabilir. ilk seferde, bunun sadece o anlık yaşanan önemsiz bir durum olduğunu düşünür. Üzerinde durmaz, önemsemez.
  • İlerleyen zamanlarda yaşanan her bir erken boşalma anında yavaş yavaş durumun ciddiyetini fark etmeye başlar. Erkeğini üzmemek, moralini bozmamak için sesini çıkarmaz, bu durumdan şikayet etmez.
  • Erken boşalma sorununun önlenememesi ve bu devam etmesi durumunda, yavaş yavaş gerilmeye başlar. Cinsel tatmin yaşayamaması yani sağlıklı bir cinsel yaşam sürdürememesi nedeniyle sinirleri yıpranmaya başlar. İlişkisine, erkeğine gösterdiği ciddiyet ve saygı azalmaya başlar. Haliyle bağlılık sorunları da oluşmaya başlar. Bu süreç artık kadının erkeğine yönelik daha açık ifadelerde bulunması ile devam eder. Örneğin ‘Bu soruna bir çözüm bulmak lazım.’ ‘Bir doktora mı gitsen!’ gibi düşüceler dile getirilir.

Erkek kişi kadının bu önerilerini dikkate almaz ve erken boşalma problemini çözmek için çaba sarf etmeyecek olursa ilişkide ciddi çatırdamalar başlar. Ayrılık, aldatma…vs. gibi can sıkıcı durumlar görülebilir. Peki bu durumda kadın suçlanabilir mi?

Hayır! Kadın elinden geleni yapmıştır ve artık erkek kişi de üzerine düşen görevi yapmak zorundadır.

Geç kalmayın! Karınız ya da sevgilinizle gerçek mutluluğa yelken açabilecekken bu sıkıntıyı yaşamaya devam etmeyin.

Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı indir Egzersizleri Uygula

Erken boşalma sorununa son veren bu kitabın barındırdığı egzersizleri uygulayarak sen de bu dertten kurtulabilirsin dostum. Kadınını da anla ve ona da kendine de bu ıstırabı yaşatmaya son ver. Böylece ilişkinin dizginlerini yeniden eline alabilir sana duyacağı saygıyı ve ilgiyi yeniden artırabilirsin.

“Erken Boşalmak Tercihtir pdf kitabı indir” oku egzersizleri uygula ve sen de değişimi yakala. Kitabı indirip okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

erken boşalmak tercihtir indir

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir