Kadınların Beden Diline Dair Sırlar

Kadınların beden dili hakkındaki gerçekleri sıralıyoruz. Hoşlanan kadının beden dili nasıldır? Hangi hareketlerle kendini ele verir?

Kadınların beden dili ile ilgili sırları öğrenmeye başladığınızda çevrenizdeki tüm kadınların dile getirmedikleri düşüncelerini öğrenmeye başlarsınız. Tıpkı bir zihin okuma gibi onların vücut dilinden birçok bilgi edinebilirsiniz.

Kadınların Beden Dili Sinyalleri

Bir kadın hoşlandığını nasıl belli eder? Sözlerine bakacak olursan senden nefret ediyormuş gibi görünen bir kadının beden dili çok başka şeyler söylüyor olabilir. Aşağıdaki 11 madde sana ışık tutabilir.

Kadınların Beden Dili

Hoşlanan kadının beden dili için 11 Madde:

 1. Sen konuştuğunda başımı yana yatırıyorsa,
 2. Mecburi değilken sık sık yanında takılıyorsa ve senle ilgilenmiyor gibi görünüyorsa,
 3. Yaptığın esprilere gülüyorsa,
 4. Oturduğunda ayak ucu sana doğru duruyorsa,
 5. Elleriniz yaklaştığında istem dışı da olsa elini tutmaya çalışmışsa,
 6. Ona dokunduğunda sana doğru daha çok yanaşıyorsa,
 7. Göz bebekleri büyüyor ve dik bakıyorsa,
 8. Yoğun şekilde gözlerine bakıyorsa ya da tam tersi olabildiğince az bakıyorsa,
 9. Yakın otururken bacağı ara sıra bacağına değiyorsa,
 10. Gömleğinin düğmesi açık ve göğüslerini görmeni sağlıyorsa,
 11. Etrafında başka bir kadın olduğunda umursamaz davranıyor ya da tam aksi şekilde gözlerini dikip size bakıyorsa…

Bunlar sana duyduğu ilginin göstergesi olabilecek bazı detaylar. Daha fazlasını öğrenmek istersen Onu Elde Et isimli e-kitabı okumanı ısrarla tavsiye ederiz. Yazımızın sonunda indirme linkini vereceğimiz bu e-kitapta, kadınların beden dilinin yanı sıra kadınların iç dünyasına dair de pek çok sır bulabilirsin. Onları etkilemenin, ruhlarına bilinçaltına tılsımlı dokunuşlar yapabilmenin tüm yollarını anlatan bu kitap birçok erkeğin yalayıp yutması gereken bir kitap. ilgi duyduğun bir kadın ya da istersen çevrendeki tüm kadınlar üzerinde unutulamaz bir etki bırakmanın püf noktalarını sırasıyla anlatmışlar. Erkekler için şahane bir kılavuz olmuş.

Kadınların Beden Dili Onu Elde Et e-kitabında

Kadınların beden dilini okumanın yanı sıra erkeğin kendi beden dilini kullanarak ilgi duyduğu kadını nasıl tesir altına alacağını adım adım göstermişler.

 • Kitap ilk etapta; Kadınlara verdiğin izlenimin yeterli olup olmadığını, bıraktığın etkiyi nasıl yükselteceğini, duygusal durumun ve fiziksel durumunla kadınlar üzerinde etkileyici bir imaj bırakmayı nasıl sağlayacağını anlatmışlar.
 • Bir sonraki adımda; Kadınlar erkeklerden ne ister, erkeğin hangi davranışları sonrasında tesir altına girer, kayıtsız kalamayacakları sözler ve davranışlar nelerdir, ne yaparak kadınların bilinçaltına tesir edilir?… gibi çok özel metotları göstermişler.
 • Üçüncü adımda; ‘Harika Erkeğin 13 Özelliği’ni ve bu tılsımlı 13 özelliği kendine nasıl uyarlayacağını anlatmışlar.
 • Son adımda ise; Kendi beden dilini kullanarak kadının aklını başından almanın yollarını, kadınların beden dilinin nasıl okunacağını göstermişler.

Özetle beyler;

“Kadınların beden dili” ve çok daha fazlası için tavsiyemizdir bu rehber kitabı dikkate alın. Kitaptan öğreneceğiniz eşsiz bilgiler sonrasında kadınların gözdesi olmanız %100 garanti. Kitap setine buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

onu elde et formen pdf kitabını indirmek için tıkla


Benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir