Aldatan Eşi Yakalamak

Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür – Uzun yıllara dayanan bir hikâyedir aldatmak. Bu soruyu içinden geçirmemiş kadın sanıyorum yoktur. Sosyal hayatımız da, medya da, iş hayatımız da sıkça duyuyor ya da bizzat karşılaşıyoruz. Aldatma duygusu bir kadını ilk etapta yetersizlik duygusuyla karşılaştırır. Çok incitir, yalnızlık hissiyle kemirir. Belki de en kötüsü, güven duygusunu sorgulatmaya başlar.

Nedenlerle, niçinlerle devam eder. Suçlu yaratılır, bazen kadın tüm suçun kendisine ait olduğu yanılgısına düşer. Oysaki aldatılmak sadece sonuçtur.

Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür, kadınlar aldatılıyor muyum sorusunu kendilerine sormaktan kaçarlar. Çünkü kaybetmekten korkarlar. Peki, kadın neden korkar evliliğinin bitmesinden? Sevdiği için mi? Kocası olmadan yaşayamayacağı için mi? Maddi rahatlığı için mi? Bir daha evlenemem, başka birisini bulamam diye mi? Çocuklarının üvey anne ve babaları olmasın diye mi? Yeni başlangıçlar için çok geç olduğu için mi? Bu soruların cevabı kadının kendisine vereceği cevaba göre, aldatan eşle evliliğe yön verir.

Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür. Hissederler, bazen bu hislerini kurcalamadan geçiştirmeye, ertelemeye çalışırlar. Artık öteki kadın vardır yani eşinin yanındaki hemcins rakibi. Merak başlar, kaç yaşında, sarışın mı, daha iyimi sevişiyor, daha mı zayıf, daha mı esprili, onu tercih etmesindeki nedeni. Bu aşamada, kendisiyle savaşmaya başlar. Psikologlar bu durumda, kadının toplumsal baskıdan kendisini soyutlayıp, kendi kararını kendisinin vermesi gerektiğini, öfkeyle, düşünmeden karar vermenin doğru olmadığını söylüyorlar. Bence, eşinizin babası annesini aldatıyorsa bu onda normalleşmiş bir davranışa dönüşmüş ya da tiksinti yaratmış olabilir. Normalleşmiş ise, sizi aldatırken, davranışların da aşırılık olmayabilir.

Beden Dili Kitabını Oku

Aldatan Erkeğin Beden Dili Ve Davranış Şekli Nasıldır? Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür

 • Çevresinde arkadaşları eşlerini aldatıyorsa, onlardan deneyimleyen erkeğin, beden dilinden anlamak daha zor olabilir. Çünkü önünde örnekleri var ve nasıl davranması gerektiğini biliyor.
 • Senelerdir göbekli kocanız aniden, göbeğini eritmeye, saç ektirmeye, genç gözükmeye çalışıyorsa bu bir belirti olabilir.
 • Gün içinde, mesajları ve aramaları azalır veya hiç olmazsa, bu sizi çokta merak etmediği anlamına da gelebilir.
 • Küçücük bir konuyu, büyük tartışmaya dönüştürüp evden çıkıp geceyi dışarda geçirmek için bahane yaratabilir.
 • Gözlerine dikkat edin. Göz temasından kaçıyor olabilir, sıkça aldatmış bir erkek ise gözlerini sizden kaçırmıyor da olabilir.
 • Erkekler kadınlar gibi değildirler. Çok parçaya bölünemez. Kadınların anne, eş, abla, iş kadını olabilme yeteneği fazladır. Erkeklerde ise, eş, başka kadının sevgilisi ve çocuğunun babası olunca kopmalar olur. Çocuğuyla da ilgisi azalabilir ya da tamamen kesilebilir ve ne yazık ki aldatmanın faturalarını genelde çocuklar öder.
 • Kadındaki fiziksel anlamdaki değişiklikleri ya da evinizdeki değişikliği anlamazlar.
 • Saçınızı boyatırsınız, zayıflarsınız, yeni bardaklar alırsınız, kokunuzu değiştirirsiniz fark etmezler çünkü ilgi başka yerdedir.
 • Birkaç kadın ilk zamanlar heyecan verici, tahrik edici, egosal tatminlerle doluyken, zaman ilerledikçe, erkekte panik halde dolaşmasına sebep olur ki, bu panik halleri dışardan da net bir şekilde anlaşılır.

 Aldatan Erkeğin Psikolojisi

Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür konusunda araştırmalara göre, erkekler aldatmadan bir süre sonra, suçluluk duyuyor. Gerginlik, aldatmanın sonuçlarıyla karşılaşınca evliliğim bitebilir, çocuğuma nasıl açıklayabilirim, kendi aileme ne derim, kurduğum düzen bozuluyor gerginliği etken olur.

Size tanık olduğum aldatan erkek profilini vermek isterim:

 • Sebepsiz sizden ruhen ve bedenen uzaklaşıyorsa,
 • Eve geç gelmelerine sürekli bahaneler üretiyorsa,
 • Hafta sonları birlikte yapacağınız planları, çok yoğunum, işim var gibi sebeplerle erteliyorsa,
 • Ani gerginlikleri veya samimiyetsiz ilgilenmeleri varsa.
 • Cep telefonunu sürekli yanında bulunduruyor ve internette normaldan çok daha fazla kalıyorsa,
 • Hiç olmadığı kadar kıskanç davranıyorsa,
 • Kendisinin değerli, sizin değersiz olduğunuzu dolaylı yollardan hissettiriyorsa,
 • Toplum içinde sizi aşağılamaya başladıysa,
 • Benim param, benim malım diye söze başlıyorsa ve bunları sıkça yapıp da ısrarla inkâr ediyorsa.
Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür

Muhtemelen aldatılıyor ya da aldatılmak üzeresinizdir. Aldatma konusunda kadınların hisleri çok güçlüdür bunu unutmamak lazım. 

Aldatmanın nedenini öğrenin, sorunun çözümüne ulaştırmaya yardımcı olacağını düşünürsek yani AKILLI KADIN çözüm bulabilen kadınsa, odaklandığı nokta kesinlikle çözüm olmalıdır.

Size bu konularda yol gösterebilecek ve eksikliklerinizi tamamlayacak “ Kocanın kalbine gir” e-kitabını öneriyorum. Püf noktaları ile sizin ve kocanızın arasını düzelteceğini ve mutlu bir evliliğe doğru gidebileceksiniz.

Kocanız sizi aldattığını düşünüyorsanız ya da hissediyorsanız onu yakalamak için bu kitabı okumanızı tavsiye ederim. Aldatan Eşi Yakalamak

kocam beni aldatıyor mu? Testi
kocam beni seviyormu testi

 Benzer Konular :

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir