Kocanızı Etkilemek için Yaptığınız Bir Numaralı Hata hakkında çok şeyden bahsedeceğiz ama öncesinde sık karşılaşılan sorunlardan biraz bahsedelim.

Hayatın tüm alanlarında olduğu gibi, bir ilişkinin de inişleri, çıkışları ve hatta düzlükleri vardır. Eğer eşini mutlu etmenin yolları için umutsuzca uğraşan bir kadınsanız, size yardımcı olacak birkaç ipucu verebilirim.  Sahip olmayı çok istediğiniz o eğlenceli, heyecan verici, sevgi ve tutku dolu aşk hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, lütfen bunları okumaya devam edin…

Aşk Talep Edilemez

Her şeyden önce aşkın talep edilecek bir şey olmadığını bilmemiz gerekir. Siz aşkı kendinize çekmeli, eşini mutlu etmenin yollarını bulmalısınız.

Eşinizin size eskiden olduğu gibi artık ilgi göstermemesinin sebebinin, belki de aşka olan ihtiyacınızı kendiniz karşılamak yerine başkalarının bu ihtiyacınıza cevap vermesini beklemenizden kaynaklanabileceğini hatırlatalım. Burada esas olan, başkalarının sizi sevebilmesi için, öncelikle sizin kendinizi sevmeniz gerektiğidir. Sizi çekici kılacak olan şey, başkalarına yansıttığınız bu heyecan ve sizi çevreleyen havanın ta kendisidir.

Bu sıralar kendinizi tekdüzeliğin içine sıkışmış ya da hayatın size sadece ekşi limonlar sunduğunu, yanlış gidebilecek her ne varsa hepsinin yanlış gittiğini hissediyorsanız, gözlerinizdeki ışıltıyı kaybetmiş olmanıza şaşmamak lazım. Ne de olsa acımasız gerçekleri ile hayat, kendinizle ilgili olan duygularınız üzerinde ciddi bir etki yaratacaktır. Mutlu ve canlı bir kadın olabilmeniz için gerekli olan, özgüven ve kişinin kendine olan inancı gibi vazgeçilmez olan unsurlar bundan çok zarar görebilir.

İşte tam bu noktada kendi duygularınızın farkına varıp bu mutsuzluğun ve sevgiye olan susamışlığınızın sebebinin, eşinizin size ihtimam göstermemesinden değil, belki de aslında sizin kendinizi sevmekte zorlanmanızdan kaynaklandığını görebilirsiniz. Erkeklerin,  sadece birtakım dış etkenleri öne sürerek mutlu olup olmadıklarına karar vermeyen, canlı ve kendine güven duygusu yüksek kadınları çekici bulduklarını asla unutmamalısınız. Eşini mutlu etmenin yollarında bu yönünüzü yüksek tutmalısınız.

İlk zamanlarda aynı sizin de eşinizle karşılıklı olarak birbirinize, her birinizin kendine has birtakım özelliklerinden ötürü çekici geldiğiniz gerçeği vardır. Yılların, günlerin ya da haftaların geçmesiyle birlikte hayat, içimizdeki o yangını söndürebilir ve ilk başta insanları bize çeken alev artık minicik, loş bir ışık haline dönüşerek, artık hiç fark edilmiyor bile olabilir.

Çaresizce özlediğiniz o aşkı, sevgiyi elde etmek için yapmanız gereken şey, onu kendinize çekmeniz gerektiği gerçeğini idrak etmenizdir. Peki, onu nasıl kendinize çekebilirsiniz? Evet, her şeyden önce, kendinizle ilgili olarak içinizde daha olumlu hisler barındırmaya başlamalısınız. Öncelikle fiziksel özellikleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz, daha fazla hareket edebilir, bir spor salonuna kaydolabilirsiniz, bir alışveriş turuna da çıkabilir, değişik, çekici bir saç kesimi ve yeni iç çamaşırları edinebilirsiniz. Yapmanız gereken, kendinizi içten destekleyip beslemenizdir.

Kocanızı Etkilemek için Yaptığınız Bir Numaralı Hatayı düzeltmek için neler yapabilirsiniz?

Her güne kendinizi onaylayan, olumlu cümlelerle başlayın. Örneğin:

Ben aşkı/sevgiyi hak ediyorum

Çok güzelim

Kendimi seviyorum

Ben güçlü ve çekici bir kadınım

Kocanın kalbine gir kitabı hemen okumak için tıkla

Bu düşünceleri beyninize var gücünüzle yerleştirmeye başladığınızda, bilinçaltınız bu cümleleri yutarak, bir zamanlar insanları ve eşinizi size çeken o alevin yeniden güçlenerek parlamasına yardımcı olacaktır.

Alev içinizde yandıkça, eşinizin sizi yeniden çekici bulması için tek yol, elinden neleri kaçırıyor olabileceğinin farkına varmasıdır. Kendinizi geliştirmenizle birlikte sizin sevginizi ve ilginizi isteyecek olan eşiniz olacaktır.

Kocanızı Etkilemek için Yaptığınız Bir Numaralı Hata ne olduğunu bilmek istiyorsanız, bunun kontrolünün tamamının kendinizde olduğunu öğrenmeniz gerekir. Kendinize, şu anda kendinizi çekici bulup bulmadığınızı bir sorun. Eğer bulmuyorsanız, üzerinde çalışmanız gereken konular var demektir. İstediğiniz evliliği geri kazanmak için Kocanın Kalbine Gir e-Kitabını okuyarak gerekli olan ilk adımları atın.

Didem Nemutlu, erkeklerle olan ilişkilerinde zorluklarla karşılaşan kadınlara, gelecekte başarılı ilişkiler kurabilmeleri için yardım etmekten büyük mutluluk duyuyor.

kocam beni aldatıyor mu? Testi

kocam beni seviyormu testi

Kocanızı Etkilemek için Yaptığınız Bir Numaralı Hata ile Benzer konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir