Eşini mutlu etmenin yolları

Eşini mutlu etmenin yolları için çok özel tüyolar verdik. Sen de uygula eşini mutlu et. Bu tüyolarla onun aşkına ve hayranlığına sahip olabilirsin.

Eşini mutlu edebilmek önemlidir. En kötü durumu düşünecek olursak, hepimiz biliyoruz ki mutlu edilemeyen bir erkek her an kanatlanıp uçabilir. Malum, erkeklerin çapkınlık sezonu yılın her dönemine yayılmış halde! En masum görünen kocanın bile gözleri fır dönüyor. Eşini mutlu etmenin yolları bu nedenle de önem arz ediyor. işte bu yazıda bu metotların vahasıyla tanıştıracağız sizi.

Eşini mutlu etmenin yollarında genel geçer kurallar

Evliliğiniz iyi ya da kötüymüş hiç önemli değil. Bazı genel geçer kurallar vardır ki bunları eksiksiz ve düzenli bir biçimde yerine getirdiğiniz taktirde en kötü evlilikte bile eşinizi üst seviyede memnun ve mutlu etmiş oluyorsunuz. Eşini mutlu etmenin yollarında ki bu kurallar silsilesi, toplum tarafından öğretilen alışılagelmiş standart kurallardan değil. Daha çok, erkek iç dünyasına dokunmanızı sağlayabilecek ve erkeğinizi ruhen tatmin edebileceğiniz kurallar bunlar. Yani eşinizin bir nevi kör noktasına dokunarak onda ki mutluluğu aktif hale getiriyorsunuz. Kocanın Kalbine Gir kitabı işte bu metotları anlatıyor. Vaha dediğimiz şeylerden biri buydu. Diğeri ise erkeklerin kadınlarına en motive oldukları şey, yani cinsellik. Bunu unutmayı, cinsel becerinizle etrafınızda 4 dönmesini sağlayamayacağınız erkek yoktur. Bu yüzden iyi sevişip sevişmediğinizden emin olun. İşte bu sorunu çözeceğiniz vaha da Yataktaki Kraliçe kitabı. Bu kitaplarda gösterilen metotlarla evliliğine harika bir ivme kazandıran pek çok kadın var. Siz de onlardan biri olun, bu tüyoları mutlaka uygulayın deriz.

e-kitabı bilgisayarına ya da telefonuna indirmek ve hemen okumak isteyenler buraya tıklayabilirler.

yataktaki kraliçe kocanın kalbine gir kitabı

Eşini mutlu etmenin yolları illaki kadının görevi midir?

Eşini mutlu etmenin yolları neden hep kadına düşer? Kısaca bundan da bahsedelim çünkü bu detay kadınlar nazarında kızgınlık yaratan bir konu.

Eşini Mutlu Etmenin Yolları isimli web sayfası bu konuya çok güzel değinmiş. Demiş ki;

Eşiniz ya da sevgilinizin, tıpkı sizin gibi bu konuda araştırmalar yapmadığını ya da yakın bir arkadaşıyla fikir alışverişinde olmadığını nerden biliyorsunuz?

Doğru! O da kendince bir çabada bulunuyor olabilir. Bu nedenle gurur yapmamak gerekiyor.

İkinci olarak da şöyle demişler;

Dünyanın en becerikli erkeğine bile sahip olsanız tıpkı bir kadın gibi ilişkide yapıcı, düzenleyici olabilir mi?

Yani kadın türünün derleme, düzenleme konularındaki başarısından dolayı aşk ilişkisinde de ancak kadının bir şeyler düzeltebileceğini hatırlatarak, bu yersiz gururlarından vazgeçmelerini önermişler. Bunu gurur meselesi yapanlara demek isteniyor ki ‘Gurur yapmayın. ilk adımı siz atın’

Eşi mutlu etmenin yollarında neler yapılabilir?

Değindikleri diğer bir konu şu;

Erkekleri mutlu etmenin yolları üzerinde işe yarar adımlarla mı ilerliyoruz?

‘Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’ lafıyla büyütülmüş kadınlarız. Adamın ağzına börek dayadıkça bizi daha çok seveceğini zannediyoruz. Oysaki kadın kişi şezlongda kendi keyfinden feragat edip, eşinin ağzına börek dayadıkça, eş olacak o adam gözlüğü altından etraftaki kadınları izlemiyor mu çoğu zaman?

Erkekleri Mutlu etmek

Tabiat demiştik ya, işte hanımlar bu tabiatta mide son sıralarda ama kutsal çubuk en ön sırada. Yaz dönemlerindeyse siz tahmin edin ne durumda… Bu yüzden işi tembelliğe vurmayın, istenmeyen sonuçlara gelmeden tedbirlerinizi alın.

  • Eşinizi cinsellikte mutlu etmenin yollarını keşfedin,
  • Kendinizde yapabileceğiniz yenilemeleri vakit kaybetmeden yapın,
  • Eşiniz üzerinde hayranlık uyandırabileceğiniz özellikleri daha görünür hale getirin,
  • Seks hayatınızda kocanızı çılgına çeviren ama istemeye çekindikleri şeyleri o istemeden yapın,
  • Eşinizi baştan çıkarmanın ve kendine bağlamanın yolları gibi konuların püf noktalarını öğrenin.

Size bunları gösterecek vahaları yukarda yazmıştık ama yazı sonunda bir kez daha adresi verelim. Yataktaki Kraliçe ve Kocanın Kalbine Gir e-kitapları içerisindeki çok özel metotları öğrenmek için buraya tıklayın. “Eşini mutlu etmenin yolları” ile ilgili tüm sırları keşfedin.

Sevgiler,

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir