Erkeği Elde Etmenin Yolları

Erkeği elde etmenin yolları-Sihirli yolların neler olduğunu sıraladık. Hoşlandığınız erkeği neler yaparak elde edeceğinizi keşfetmek için tıklayın.

Erkeği elde etmenin yolları kusura bakmayın kızlar ama ben neysem oyum demekle olmuyor. Bazı özel taktikler uygulamak gerekiyor. Yazının sonuna doğru bu özel taktikleri sizlerle paylaşacağız ama öncesinde bazı şeyleri beraber değerlendirelim istiyoruz.

Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Öncelikle, sevdiğiniz erkeği elde etmenin yolları üzerinde doğru ilerlemek için bazı meziyetlere sahip olmanız gerekiyor. Kimileri ‘Ben neysem oyum, beni seven böyle sevsin’ dominantlığına ısrarla devam etmek isteyebilir, kendi tercihleridir. Ama şunu belirtmek isteriz ki ‘Ben neysem oyum, beni seven böyle sevsin’ kafası eşittir ‘Ben kendimi hiç geliştirmeyeyim, erkeklerin zihin yapılarına, onların beklentilerine hiç ayak uydurmayayım, ben bu dominant yaklaşımımla kendimi daha çok seviyorum ama hayatıma giren erkekler ne halleri varsa görsünler…’ kafasıdır.

Af edersin de, kimsin kuzum sen?

  • Dünyanın en güzel kadını mısın?
  • İnsanlığa faydalı bir branşta hayranlık uyandıracak bir kariyer mi yapmışsın?
  • Tarihe adı yazılacak özel biri misin?
  • Bir erkeğe hayatı cennet edebilecek meziyetlerin mi var?

Bu kafada olan her kadına soruyoruz; Cidden kimsin sen?

Erkeği elde etmenin yolları özveri gerektirir

Erkeği elde etmenin yolları iki yüzlülük ya da samimiyetsizlik barındırmak zorunda değildir. Kişiliğinden ödün vermek ise hiç değildir. Hepsinden önce kadın kişinin, erkeklerin ruhuna hitap edecek meziyetleri önemsemesidir. Sağlıklı bir ilişki oluşturabilmek için çiftlere düşen vazifelerden kadına ait olan kısımdır. İşte bu gibi kadınlar istediği erkekle ilişki kurabilmekte başarıya kavuşur ve ilişkisini sağlıklı devam ettirebilir. Erkeği ilişkisine motive edebilir.

Erkeği elde etmenin yolları hakkında bakın beyler ne diyor?

Bora Diyor ki;

Biz böyle kadınlar istiyoruz arkadaş!

Kadınlar sevgililerinden ya da eşlerinden yani bizden bir ton şey yapmamızı beklesin ama sıra onlara geldi mi ‘Beni seven böyle sevsin’ Yok ya!

Erkek, özel günlerde çiçek yollasın, zaman zaman aşk sürprizleri yapsın, her daim ince ve düşünceli davransın, kadının ruhundan anlasın, leb demeden leblebiyi anlasın hatta kadın bir şey demeden içinden geçeni biliversin…vs

Kusura bakmayın ama size kocaman bir ‘Yok yaa, Daha neler!’ demek geliyor içimizden.

Bizim çocuklarla yaptığımız sohbetlerde herkes açıkça dökülüyor, hepimizin kadınları anlamak ve mutlu etmek için okumadığımız sayfa kalmamış neredeyse. İtiraflar öyle böyle değil. Yani; biz bir sürü makale, kitap okuyacağız, sürekli kendimizi geliştirme halinde olacağız hatunlar yan gelip yatacaklar.

Valla onlara başarılar. Çift kişilik yatağınızda ömrünüz boyunca 2.80 uzanın, yapa yalnız yaşlanın emi!

Ben ilişkim için belli çabalar gösteriyorsam karşılığını da bekliyorum, bu kadar net!

Yanına varmak için sabırsızlanacağımız ve bu duygunun 1-2 yılda bitmeyeceği kadınlar istiyoruz. Erkekleri sadece babanız ya da ağabeyinizden bildiğiniz kadarıyla görmeyip fazlası için çaba sarf etmenizi bekliyoruz. Erkekleri etkilemenin, erkeği mutlu etmenin yollarında az biraz yol alın istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz?

Erkeği elde etmenin yollarında çok önemli ipuçları

“Erkeği elde etmenin yolları” tek yöne bilet alınacak bir yol değil  kızlar, o birgün kocanız bile olmuş olsa onu etkileme süreciniz her zaman devam edecektir. Bir ilişkiyi yıllar geçse de taze tutmak ve onun ilgisini hiç kaybetmemek gerekiyor. Elbette ki mola anları olacaktır ama bu molayı uzun tutmamaya ve zamanı geldikçe gerekli metotları uygulamaya önem vermelisiniz. İşte bu konuda çok ciddi şekilde size yol gösterecek, uzman bir kaynak var. Verdiği ipuçları ve özel taktikler son derece etkili. O’nu Elde Et ve O’nu Elde Tut e-kitapları erkeklerin kadınlardan beklentilerine dair tüm sırları paylaşan çok önemli bir kitap seti. Sen de bu kitapları bir solukta okuyabilir ve istediğin erkeği kendine nasıl aşık edeceğini ve zaman içerisinde onu kendine nasıl bağlayacağını kolaylıkla öğrenebilirsin.

Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bu kitap sayesinde başarı elde etmiş okuyucu yorumlarından biri şöyle;

Çok teşekkür ederim gerçekten sayenizde erkek arkadaşım değişimi tam 4 günde falan farketti ve bana şu şekilde mesaj gönderdi “Aski ya bir anda nasılda olgunlaştın çok hoşuma gitti yeni burcu ????” sayenizde 1 hafta önce ilişkisini bitirecek olan erkek arkadaşım bugün bana bu mesajı gönderdi gerçekten harika bir iş çıkarmışsınız emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim sizler sayesinde daha mutluyum hayata bakış açım değişti sadece ilişkimde değil üstelik daha kitabı bitirmeden bu başarıyı elde etmem iyiki almışım dedirtti şimdi Kocaman bir oh diyorum bir insanın hayatında iyikilerin olması harika birşey

Sen de onu elde ettikten sonra sana delice bağlanmasını istiyorsan tüm bunların püf noktalarını sırasıyla, tek tek anlatan bu kitap setlerine muhakkak göz atmalısın.

Onu Elde Et Kitabı
Onu Elde Tut Kitabı

Bir erkeği elde etmenin yollarında tılsımlı metotlar

Bir erkeği elde etmenin yolları nelerdir sırasıyla aktardık. Sen de uygula ve hemen sen de elde et. Erkeğin bilinçaltına tesir edebileceğin en etkili yollar.

Bir erkeği elde etmenin yolları üzerinde ilerlerken onların bilinçaltına yönelik yapılan ve büyü etkisi yaratan bazı tavırlar, davranışlar vardır. Bunlar, hurafe ya da kara büyü değildir. Bunlar; erkeklerin bilinçaltına etki eden ve büyü etkisi yaratan davranışların kadın tarafından erkeğe uygulanmasıdır. Nasıl mı?

Erkekler duygu ve düşünce yapıları gereği, kadınlardan farklı varlıklardır. Farklı büyütülmeleri, farklı tabiata sahip olmaları, farklı odaklara sahip olmaları sebebiyle bilinçaltlarına etki eden olaylar da kadınlarınkinden farklılıklar gösterir. Dolayısıyla erkeği elde etmenin yolları üzerinde ilerlerken yapacaklarınızı onların gözüyle, onların iç dünyalarıyla değerlendirmeniz gerekir ve özel bazı tılsımlı metotları uygulamanız gerekir.

Bir erkeği elde etmenin yollarına dair sırlar

Olayları, erkeklerin iç dünyalarıyla birlikte değerlendirebilmeniz için bazı kilit bilgilere sahip olmalısınız. Bu kilit bilgiler kadının, hangi durumlarda erkeğe ne tür yaklaşımlar sergileyeceği konusunda yol gösteren bir pusula gibidir. Erkeklerin küçüklüklerinden beri süre gelen ve zihinlerinde yıllardır önemli yerler edinmiş bir takım inanç ve fikirler vardır. Örneğin; Erkeklerin en yoğun duygusal ihtiyaçlarından biri olan güçlü olmak ve güçlü olduğunu hissetme güdüsü bunların en önemlilerinden biridir. Erkekler, bu ve benzer birkaç güdüyle daha kodlanmışlardır. İşte, bu güdüleri doyurmayı bilen kadın, bir erkeği elde etmenin yolları üzerinde doğru adımlarla ilerler ve sadece ilgi duyduğu erkeği değil çevresinde bulunan pek çok erkeği tesiri altına alabilir.

Bir erkeği elde etmenin yolları kitabını indir ve oku

Baştan beri bahsettiğimiz tılsımlı hareketleri ve erkek güdülerinin tamamını size öğretecek en sağlam kaynak; O’nu Elde Et isimli e-kitap setidir. Pdf formatındaki bu kitap sizi, erkeği etkilemenin yolları üzerinde ilerletirken bu güdülere de oldukça detaylı değinerek, sizi en doğru şekilde yönlendiriyor. Erkekler üzerinde tılsımlı etkilere sahip bu tüyoları tek tek ve adım adım anlatarak, kolayca uygulamanızı sağlıyor. Bu kitap sayesinde ilgi duyduğu erkeği kısa sürede elde eden pek çok kadın okuyucu var. Kitabın tanıtım sayfasından da, bize gelen okuyucu maillerinden de bunu görebiliyoruz.

Siz de, “bir erkeği elde etmenin yolları” arayışındaysanız bu e-kitabı indirip okuyabileceğiniz linki verelim. Buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak kitabı okuyabilir ve isterseniz bilgisayarınıza, telefonunuza indirebilirsiniz. Bu kitaptaki metotları öğrendikten sonra inanın istediğiniz her erkeği kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Erkekleri etkileme beceri testi
Sevgilim beni seviyormu

Erkeği elde etmenin yolları ile ilgili diğer konular;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir