Erkeği etkilemenin yollarını böyle buldum

Erkeği etkilemenin yolları ve bir hemcinsimizin yaşamış oldukları… Bu hikaye size büyük ışık tutacak. Bakın neler yaşamış, nasıl bir sonuca varmış?

Bizim kızlarla geleneksel hale gelmiş olan aylık toplantılarımızdan birinde konu yine bir erkeği etkilemenin yolları mevzusuna ve benim bu konuda ki beceriksizliğime geldi. Aslında bu konuda beceriksiz olan sadece ben değildim. Bizim kızlar da bu konuda çok başarılı değiller ama 3 yıldır bir erkeğe delicesine aşık olan bendim ve bir türlü onla beraber olamadık diye beceriksiz olarak adlandırılan ben olmuştum. Ben en azından aşık olacağım erkeği bulmuştum, onlarda bu da yoktu.

‘Hele siz de bir aşık olun bakalım, istediğiniz o erkeği elde etme konusunda ne derece başarılı olacaksınız?’ dediğimde gülüşüp duruyorlardı ama ‘Evet, haklısın’ demeyi de ihmal etmiyorlardı.

Sevdiğim erkeği elde edebilmem konusunda kızların bana verdiği tüm öğüt ve metotları yerine getirmiştim ve hiç biri işe yaramamıştı. Dolayısıyla bu konuda üzerime gelemiyorlardı. Neyse, günlerden bir gün kızlar yine bu imkansız aşkımın makarasını yaparken elinde telefonuyla interneti kurcalayan Aylin ‘İşte buldum’ diye bağırıverdi. Biz Aylin’e Bayan Google deriz çünkü en ufak şeyi bile internetten araştırır ve muhakkak işe yarayan bir şeyler bulurdu.

Erkeği etkilemenin yollarında kafatası çatlatmak

Bir anda hepimiz telefonun ekranını görebilmek için doğrulup ona doğru yöneldiğimizde içimizden kafaları tokuşanlar oldu. Bir süre kahkahalarla buna güldük. Erkeği etkilemenin yolları arayışında 6 kızın neredeyse kafataslarının çatlayacak olması trajikomik bir olaydı.

Diğer kızlar işin makarasını yaparken Aylin üşenmemiş telefonundan bir şeyler aramış ve bir web sayfası bulmuştu. ‘Durun, sakin olun. Ben sesli okurum size’ dedikten sonra herkes gerisin geri koltuğuna döndü ve Aylin’i dinlemeye başladık. Bir yandan kahvelerimizi içiyor bir yandan da Aylin’i dinliyorduk.

erkekleri etkilemek istiyorum

Açıkçası ben pek dikkatle dinlemiyordum çünkü sevdiğim o erkekle bir ilişki yaşayabileceğimize olan inancım özellikle son bir yılda öyle zedelenmişti ki sevgili olabileceğimiz konusunda hiç ümidim kalmamıştı. Benim dışımdaki herkes, belki de olaya daha soğukkanlı bakabildiklerinden olsa gerek, ciddiyetle Aylin’i dinliyorlardı.

Erkeği etkilemenin bilinçaltı yolları

Aylin okumaya devam ederken ağzından çıkan bir söz çok dikkatimi çekti. Erkeği etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı yolları… diyerek okumasına devam ederken ‘Tabi ya!’ dedim. Benim eksiğim buydu. Çünkü diğer her şeyi doğru yapıyordum, güzel bir kızdım ama yine de onu elde edemiyordum. O sırada Gözde de benle aynı şeyi düşünmüş ki ‘Hah işte bize bu lazım’ dedi.

Velhasıl Aylin’in okuduğu bu sayfayı kızlarla uzun uzun inceledik. O’nu Elde Et isimli e-kitabın web sayfasıydı bu. Kızlarla bu buluşmamızdan 5 gün sonra kitabı bilgisayarıma indirdim ve okudum. içerisinde yazanları sırasıyla uygulamaya başladım.

Erkeği etkilemenin yolları kitabı: O’nu Elde Et

Kitapta önerilen uygulamalar hiç zor değildi, rahatlıkla yapabiliyordum. Ayrıca erkekleri aşık etmenin yollarının adım adım anlatılması da çok hoşuma gitmişti.

Üç yıldır aşık olduğum o erkekle aynı işyerinde çalışıyorduk. Dolayısıyla bu işin sonucunda mors olmamalıydım. Yani bu uygulamalar son bulduğunda ona ve çevreme rezil olmamalıydım ama kitaptaki öneriler o kadar bilimsel ve mantıklıydı ki beni saçma sapan şeyler yapmaya yönlendirmiyordu. Kitapta yazanları uygulamaya başlamamın sanırım 19ncu günüydü, onun kaçamak bakışlarını üzerimde yakaladım. Tek bir gün içinde 3-4 kez ona baktığımda o zaten bana bakıyor haldeydi ve hızlıca benden gözlerini kaçırıyordu. Uygulamalarım resmen işe yarıyordu. Hemen WhatsApp gurubumuzdan kızlara mesaj attım çünkü onlar bu konuda benden daha heyecanlılardı. Ara vermeden kitapta yazılanları uygulayıp uygulamadığımı sürekli kontrol ediyorlardı. Bu arada çok iyi arkadaşlara sahip olduğumu belirtmeliyim, hepsini çok seviyorum.

24ncü günde yanıma gelerek ‘Bu akşam iş çıkışı sinemaya gitsek mi acaba?’ dedi. Bunu duyar duymaz kalbim yerinden çıkacak zannettim. Heyecanımı ona çaktırmadan ‘Tamam. Diğerlerine haber verdin mi?’ dedim. ‘Hayır, baş başa gideriz diye düşündüm, kalabalık çekecek halde değilim’ dedi. O gün ilk defa onla baş başa kalacaktık. İnanılır gibi değildi.

Zamanla baş başa çıkmalarımız arttı ve bu teklifler hep ondan geliyordu. Bana duyduğu ilgideki artış o kadar barizdi ki bir ara kendi kendime ‘Tamam, artık uygulamalara devam etmesem de olur’ diye düşündüm ama kızlar izin vermediler. Bu aşamaya bu kitaptaki metotlar sayesinde geldin, sonuna kadar uygulamaya devam et dediler. Haklıydılar ve devam ettim.

Yanlış hatırlamıyorsam baş başa çıkmalarımız başladıktan yaklaşık bir ay sonra benle sevgili olmak istediğini açıkça söyledi. Tabi ki cevabım; ‘Evet’ oldu.

Özetle, uzun zamandır yaşayamadığım mutluluğu bu kitap sayesinde yaşadım. Hiç ümidimin kalmadığı bir ilişkiyi verdiği tavsiyelerle öyle kolay yeşertti ki buna hala inanamıyorum.

Sevdiği “erkeği etkilemenin yolları” arayışında olan tüm hemcinslerime bu kitabı gönül rahatlığıyla öneririm. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler olsun. Sevgiler, Demet.

Erkeği Etkilemenin Yolları

Siz de kitaba buradan ulaşabilirsiniz. Onu Elde Et Kitabı

Erkekleri etkileme beceri testi

Erkeği etkilemenin yolları ile ilgili diğer yazılar; 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir