Kadın erkek ilişkisinin sır kapıları aralanıyor

Kadın erkek ilişkisi hakkında bilmeniz gerekenler, yapmanız ya da yapmamanız gerekenler, son trendler ve daha fazlasını tek tıkla bulacağınız bir yazı hazırlayalım dedik. Kolay olmadı elbette ama sonunda işinize acayip yarayacak bir kaynak bulmanın sevinci yorgunluğumuzu aldı, götürdü. Bu yazıyı okumanız bittiğinde kadın erkek ilişkisi hakkında aklınızda bulunan tüm soru işaretlerinin yok olacağı bir vaha bulmanın sevincini yaşayacağınıza eminiz. 

Kadın erkek ilişkisi dünya üzerinde sosyal yaşam var olduğundan beri, cevapları sürekli aranıp duran konuların neredeyse en başında geliyor. Filozof, şair, ozan ya da aşık değil sadece, herhangi bir sıfat gözetmeksizin her insanın aklının bir köşesinde kadın erkek ilişkilerine dair bu bilinmezlik ve bunla ilgili yüzlerce soru yatıyor.

Kim diyor bunu? Onu Elde Et kitabının yazarları yani E-Kitap Dünyası Ar-Ge Ekibi.

Kadın erkek ilişkisi nasıl olmalı

Nasıl olmalı, bunların tamamını bu kitap anlatıyor. Ne yapmışlar biliyor musunuz? Bu kitabın iki versiyonunu yapmışlar. Hem kadınlara yönelik olanını hem de erkeklere yönelik olanını yapmışlar. Bizim çok hoşumuza gitti.

“Kadın erkek ilişkisi” nasıl olur, nasıl olmalıdır diye meraklanan ve doğrularıyla öğrenmek isteyen herkese hitap ediyor.

Örneğin;

Kadınsanız, önce erkekleri etkilemenin ya da ilgi duyduğunuz bir erkeği etkilemenin yollarını size anlatıyor. Onu kendinize aşık etmek için neler yapabileceğinizi gösteriyor. Erkeğin bilinçaltına yönelik hareketler, erkeklerin kadınlarda etkilendiği davranış şekilleri, beden diliyle verilen subluminal mesajlar,erkeği mutlu etmenin yolları gibi birçok konuya değiniyor.

Erkekseniz, kadınları etkilemenin yollarını öğretiyor. Aynı şekilde onu kendinize aşık etmek için neler yapabileceğinizi gösteriyor. Kadınların bilinçaltına yönelik hareketler, kadınların erkeklerde etkileyici bulduğu davranış şekilleri, beden diliyle verilen subluminal mesajlar, kadınları mutlu etmenin yolları gibi birçok konuya değiniyor.

Kadın erkek ilişkisi üzerine kitaplar

Piyasadaki kadın erkek ilişkisi kitapları içerisinde gerçekten en kapsamlısı bu kitaplar. Ayrıca şöyle bir farklılığı daha var;

E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibi bu kitabı hazırlarken 30 kişilik kadın ve 30 kişilik erkekten oluşan danışma guruplarından fikir almış. Karşı cinsle olan ilişkileri üzerine aldıkları özel bilgileri okuyucusunun hayrı için kitaba eklemiş. Çok ilginç hikayeler var ve gerçekten yaşanmış bu hikayeler sayesinde kadın erkek ilişkileri üzerine çok şey öğrenebiliyorsunuz.

Her işte olduğu gibi bu işinde bir bilimi var anlayacağınız. Psikoloji, sosyoloji gibi insanı temel alan bilim dallarına ek olarak ampirik dediğimiz yani deney ve tecrübe ile elde edilmiş bilgiler bu konuda da yol gösterici oluyor.

Sizin de kadın erkek ilişkilerine dair aklınızı kurcalayan şeyler varsa ve İnternet’te araştırma yapmaktan bıktıysanız mutlaka bu kitaplara göz atın, emin olun bu kitaplardan sonra aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Cinsiyetinize uygun olanı tıklamanız yeterlidir.


O’nu Elde Et- Kadınları Etkileme Sanatı

onu elde et formen incelemek için tıkla

O’nu Elde Et- Erkekleri Etkileme Sanatı

Onu Elde Et kitabı

Kadın erkek ilişkisi konulu diğer yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir