Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı ücretsiz indir ve hemen okumaya başla. Linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz. ilgili linkleri yazımızın son satırında görebilirsiniz.

Eski sevgilinizin adı hala dudaklarınızdaysa, onun için internette belli bir arayıştaysanız o kişi eski bir sevgili olmamıştır hala. Kalbinizin bir yerinde yoğun şekilde duran, özlem duyduğunuz, belki de hayatınızın tek aşkı olan ve bir türlü eskimeyen sevgilidir o. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları ve taktiklerini anlatan kitapları kullanarak bu gidişatı siz de değiştirebilirsiniz.

GÜNCELLEME GÜNCELLEME!!!

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı ücretsiz indir

Bu yılda herkes okusun ve herkes eski sevgiliyi geri kazanmak için yayıncı Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim ediyor.

Evet, yanlış okumadınız. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı artık ücretsiz. Yapmanız gereken üstteki resime tıklamak ve cinsiyetinize göre kitabı seçmek.

Okumak için ise Boojaro Güvenli Kitap Okuma Platformunda kayıt olmanız gerek. Ayrıntılar Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim edilen sayfasında bulabilirsin.

Bu Fırsat Kaçmaz!!!

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Ücretsiz indirmeden Önce Dikkat!

Sevgilinizle aranızda neler geçti, birbirinizi nasıl kaybettiniz, kim kimi üzdü, kim haklıydı bilemiyoruz ama anlaşılan o ki onu hala seviyor ve geri kazanmak istiyorsunuz. İşte, bunu nasıl yapacağınızı anlatan kitabı okumaya başlamanıza saniyeler kaldı. Bu yazımızın sonunda vereceğimiz linklerle eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı ücretsiz indir işlemini başlatabilirsiniz ancak o kısma geçmeden önce kitap hakkında dikkat etmeniz gereken bazı bilgiler vermemiz iyi olacak.

Size bu yolda yardımcı olacak iki kitaptan bahsedeceğiz ve ikisinin de indirme linkini vereceğiz. Bu iki kitap da aşkınızı size geri kazandıracak nitelikte kitaplardır. Önemli olan şey, yeniden kazanmak istediğiniz eski sevgilinizle ayrılık sebebinize hangi kitabın daha çok uyduğuna dikkat etmektir. Hangi kitap size daha çok uyuyor ise o kitabı indirmeniz daha doğru olacaktır. Biz her iki kitapla da sizi buluşturalım, kararı siz verin.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı, uygulamalara geçmeden önce çok önemli bir mantığı anlamanızı istiyor. Giriş bölümünde şöyle demişler;

Kadın erkek ilişkilerinde, çiftlerin asıl ayrılma sebepleri zannettiğiniz gibi aldatma, kavga, yalan, ilgisizlik …vb. şeyler değil.
Bunlar buzdağının sadece görünen yüzü!
Ayrılmaya ve zaman geçiyor olsa bile tekrar birleşmemeye sebep olan asıl şey çiftlerden en az birinin, diğerinden fena halde sıkılmış olmasıdır. Kavga, münakaşa, aldatma, ilgisizlik gibi şeyler ise buzdağının sadece görünen yüzü. Birçok insan bunu kendine bile itiraf edemez ama gerçek budur! İşte biz de bu durumu tersine çevireceğiniz, eski sevgilinizin sizi yeniden çekici bulmasını sağlayacak metotları paylaşacağız.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıklaSistem uyumlu PDF

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı, eski sevgilinizin aşkını yeniden kazanmak, ona yeniden çekici görünmek için yapmanız gerekenleri sırasıyla adım adım gösteriyor. Eski sevgiliniz üzerinde eskisinden çok daha olumlu bir etki bırakmak için onla ne zaman ve nasıl irtibata geçmeniz gerektiğinin de tüm detaylarını veriyor. Ana kitap 65 sayfadan oluşuyor. Yanında verilen 3 adet ek kitap bulunuyor.

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat ek kitabı 30 sayfa,
Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma kitabı 30 sayfa
Onla Chat isimli kitap ise 13 sayfadan oluşuyor.
3 Gün ücretsiz aşk doktoruna soru sorma hizmeti.

Kitabın hem kadın okuyucular için hem de erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu var.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı ve Eski Sevgiliyi Elde Et kitabın arasındaki farkları size Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı satına alanların verdiği değerli yorumlar ile göstermek istiyorum.

Eski Sevgilyi Elde Et kitabı satın alan okuyucu yorumları:

Sizlere nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki buçuk ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyiki varsınız.

Nisa/Yaş: 26

Hocam, çok sağolun. 2 yıllık ilişkimde çok zor bi noktaya gelmiştik. Araya sokmadığım kişi, yapmadığım süpriz, almadığım çiçek, dilemediğim özür kalmamıştı. Artık beni istemediğini üzerine basa basa her fırsatta söyledi. Bir seferinde yeter artık adli makamlara şikayet ederim seni bile dedi. Baktım çaresizim eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye araştırırken kitabınızı gördüm. Bunu da denicem dedim. Keşke çok daha önceleri denk gelmiş olsaydım. Kitapta dediğiniz her şeyi harfiyen yaptım. Tarih tuttum 76.gün telefonuma mesaj attı napıyosun, görüşelim mi diye.

Erdoğan/Yaş: 23

Tıpkı verdiğiniz örnekteki gibiydik. Tek farkımız, benim değil onun beni aldatmasıydı. Tabi ki ben de gurur yaparak ayrıldım ama bi taraftan sevmeye devam ediyordum. İşin kötü tarafı onun bir mahcubiyeti ya da tekrar birleşme çabası yoktu. Aynen dediğiniz gibi sıkılan taraf oymuş. Bense seven taraftım. Biraz hırs yapmıştım ama safiyane sevgim daha ağır basıyordu.

Arkadaşımın tavsiyesiyle kitaptan haberdar oldum. Kaybedeceğim bir şey yok ki diyerek okumaya başladım. O kadar doğru noktalara değinmişsiniz ki cidden bizim ayrılma sebebimizin başka bir kadın olmadığını bunun buzdağının görünen yüzü olduğunu ben de gayet iyi anladım. Metotların uygulaması zor olur mu diye düşünmüştüm ama baktım onlar da gayet yapabileceğim şeyler. Hırsımın ve sevgimin de gücüyle hepsini uyguladım.

Sonuç; o kızı benim için terk etti ve koşa koşa bana döndü. Sizin de dediğiniz gibi iyiler her zaman kazanıyor. Çok teşekkürler

Berna/Yaş: 24

Harika bilgiler. Karşı cinsin zihnini ve duygularını yönetebileceğiniz bilgileri elinizde tutuyor olmak çok büyük bir avantaj. Sadece eski sevgiliyi geri döndürme ile kalmıyor, sosyo psikolojik bir yetenek de kazanmış oluyorsunuz.

Sadık/Yaş: 39

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı aldım.

Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum. Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi? Sevgiler….

Lerzan/Yaş: 37

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı ücretsiz indirKitabın yazarı tanıtım sayfasında şöyle diyor;

Tavsiye ve yöntemlerim OLDUKÇA sıra dışıdır. Özellikle de ilişki terapistleri bana bu konuda çok kızgınlar, çünkü genelde 1 saat için 580-1400 TL arası ücret alırlar ve tek bir seans da işe yaramaz, aylarca onları ziyaret etmeniz gerekir. Oysa çevremdeki insanlara ilişkilerini nasıl kurtaracakları konusunda ipucu verdiğimde, bunu hep başardılar.
Eğer bana inanır ve size yardımcı olmama izin verirseniz, bunu sizde de başarabileceğime eminim.

Kitap tek bir ana kitaptan oluşuyor. Yaklaşık 40 sayfa. Kadın okuyucular da, erkek okuyucular da aynı kitaptan faydalanıyor.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Ücretsiz indir Oku

Her iki kitabı indirebileceğiniz linkler aşağıda. Linkleri tıkladığınızda açılacak olan sayfalardan kitapları indirme işlemine geçebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabını İndirmek için buraya tıkla

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları indirmek için buraya tıkla

 

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı ücretsiz indir


eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Diğer Konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir