Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı ücretsiz indir ve hemen okumaya başla. Linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz. ilgili linkleri yazımızın son satırında görebilirsiniz.

Eski sevgilinizin adı hala dudaklarınızdaysa, onun için internette belli bir arayıştaysanız o kişi eski bir sevgili olmamıştır hala. Kalbinizin bir yerinde yoğun şekilde duran, özlem duyduğunuz, belki de hayatınızın tek aşkı olan ve bir türlü eskimeyen sevgilidir o. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları ve taktiklerini anlatan kitapları kullanarak bu gidişatı siz de değiştirebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Ücretsiz indirmeden Önce Dikkat!

Sevgilinizle aranızda neler geçti, birbirinizi nasıl kaybettiniz, kim kimi üzdü, kim haklıydı bilemiyoruz ama anlaşılan o ki onu hala seviyor ve geri kazanmak istiyorsunuz. İşte, bunu nasıl yapacağınızı anlatan kitabı okumaya başlamanıza saniyeler kaldı. Bu yazımızın sonunda vereceğimiz linklerle eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı ücretsiz indir işlemini başlatabilirsiniz ancak o kısma geçmeden önce kitap hakkında dikkat etmeniz gereken bazı bilgiler vermemiz iyi olacak.

Size bu yolda yardımcı olacak iki kitaptan bahsedeceğiz ve ikisinin de indirme linkini vereceğiz. Bu iki kitap da aşkınızı size geri kazandıracak nitelikte kitaplardır. Önemli olan şey, yeniden kazanmak istediğiniz eski sevgilinizle ayrılık sebebinize hangi kitabın daha çok uyduğuna dikkat etmektir. Hangi kitap size daha çok uyuyor ise o kitabı indirmeniz daha doğru olacaktır. Biz her iki kitapla da sizi buluşturalım, kararı siz verin.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı, uygulamalara geçmeden önce çok önemli bir mantığı anlamanızı istiyor. Giriş bölümünde şöyle demişler;

Kadın erkek ilişkilerinde, çiftlerin asıl ayrılma sebepleri zannettiğiniz gibi aldatma, kavga, yalan, ilgisizlik …vb. şeyler değil.
Bunlar buzdağının sadece görünen yüzü!
Ayrılmaya ve zaman geçiyor olsa bile tekrar birleşmemeye sebep olan asıl şey çiftlerden en az birinin, diğerinden fena halde sıkılmış olmasıdır. Kavga, münakaşa, aldatma, ilgisizlik gibi şeyler ise buzdağının sadece görünen yüzü. Birçok insan bunu kendine bile itiraf edemez ama gerçek budur! İşte biz de bu durumu tersine çevireceğiniz, eski sevgilinizin sizi yeniden çekici bulmasını sağlayacak metotları paylaşacağız.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıklaSistem uyumlu PDF

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı, eski sevgilinizin aşkını yeniden kazanmak, ona yeniden çekici görünmek için yapmanız gerekenleri sırasıyla adım adım gösteriyor. Eski sevgiliniz üzerinde eskisinden çok daha olumlu bir etki bırakmak için onla ne zaman ve nasıl irtibata geçmeniz gerektiğinin de tüm detaylarını veriyor. Ana kitap 65 sayfadan oluşuyor. Yanında verilen 3 adet ek kitap bulunuyor.

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat ek kitabı 30 sayfa,
Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma kitabı 30 sayfa
Onla Chat isimli kitap ise 13 sayfadan oluşuyor.
3 Gün ücretsiz aşk doktoruna soru sorma hizmeti.

Kitabın hem kadın okuyucular için hem de erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu var.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabıKitabın yazarı tanıtım sayfasında şöyle diyor;

Tavsiye ve yöntemlerim OLDUKÇA sıra dışıdır. Özellikle de ilişki terapistleri bana bu konuda çok kızgınlar, çünkü genelde 1 saat için 180-400 TL arası ücret alırlar ve tek bir seans da işe yaramaz, aylarca onları ziyaret etmeniz gerekir. Oysa çevremdeki insanlara ilişkilerini nasıl kurtaracakları konusunda ipucu verdiğimde, bunu hep başardılar.
Eğer bana inanır ve size yardımcı olmama izin verirseniz, bunu sizde de başarabileceğime eminim.

Kitap tek bir ana kitaptan oluşuyor. Yaklaşık 40 sayfa. Kadın okuyucular da, erkek okuyucular da aynı kitaptan faydalanıyor.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Ücretsiz indir Oku

Her iki kitabı indirebileceğiniz linkler aşağıda. Linkleri tıkladığınızda açılacak olan sayfalardan kitapları indirme işlemine geçebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabını İndirmek için buraya tıkla

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları indirmek için buraya tıkla

 

 

Eski sevgilim beni unuttumu testi


eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Diğer Konular: