Eski Sevgiliye Mesaj Atmak

Eski sevgiliye mesaj atmak evet fayda sağlar fakat doğru zamanda, doğru şeyleri yazmayı bilmelisin. Aksi taktirde onun peşinden koşan bir izlenim bırakabilirsin. Bu da cazibeni iyice yitirmene sebep olur. Şu kritik süreçte bu izlenimi asla bırakmamak gereklidir.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak İstiyorum

Bunu istemek evet, en doğal hakkın ama aceleci davranıp yanlış sözcükleri seçersen kaybeden sen olursun. Hepimiz ilgi duyduğumuz, sevdiğimiz o kişiyle irtibatta olmak, hayatında neler olup bittiğini bilmek isteriz. Daha doğrusu;konu ne olursa olsun onla yapılan her mesajlaşma ya da konuşmadan zaten haz duyarız. Yalnız, nefsimize yenik düşüp onla lak lak yaparcasına mesajlaşmaya girecek olursak asıl hedefimizi unutmuş oluruz. Unutmayın, asıl hedef; Onu geri kazanmak..!

Bu yüzden bazı mesaj taktiklerini uygulamamız gerekiyor. Onu etkimiz altına alacak, bize yeniden ilgi duymasını sağlayacak, bizi özlemesini sağlayacak özel şeyler… Bunların neler olduklarını yazımız sonuna doğru öğrenmiş olacaksın.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak İçin Bahaneler

Pek çok bahane var ama belki de senin ve onun bahaneye ihtiyacınız yoktur. Yapılan araştırmalara göre; insanlarla olan iletişimimizde ne kadar açık ve net olursak o denli etkili olduğumuz ortaya konmuş. Diğer bir taraftan da; eski sevgiliye mesaj atmak konusunda bu berrak davranışın çoğu zaman iyi sonuç vermediği tespit edilmiş. Koca bir handikap..! ama hiç birşey çözümsüz değil. Uzmanlar bu ikilem içerisinde bile eski sevgilimizi bize geri döndürecek yöntemleri bulmuşlar. Sıkı durun çünkü bu yöntemlerin hepsine siz de bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yöntemleri

“Eski sevgiliye mesaj atmak” onu geri döndürme yöntemlerinde sadece ufak, ufacıcık bir kısım. Asıl yapılması gerekenler ise bambaşka şeyler..!

  • Onun bilinçaltına hitab edecek sözcük ve cümlelerle size özlem duymasını sağlamak,
  • Onun gözündeki cazibenizi eskisinden çok daha iyi bir seviyeye getirmek,
  • Yüz yüze görüşecek olursanız beden dilinizle neler yapmanız gerektiğini bilmek,
  • Yazışma halinde olacaksanız ne zaman hangi sözcükleri kullanmanız gerektiğini bilmek gibi pek çok şey var.

Bunlar bir bütünü oluşturan taktikler ve bunların tamamını doğru uygulayamazsanız onu geri döndürme şansınız hayli düşük olacaktır.

Bu taktiklerin tamamı bir e-kitapta toplandı. ‘Eski Sevgiliyi EldeEt’ isimli bu kitap seti internet dünyasında e-kitap sektöründe tam bir fenomen. Yani en çok okunan ve en olumlu yorumları alan kitaplardan biri.

Siz de bu kitapta gösterilen metotları tek bir tıkla okumaya başlayabilir ve birlikte olmak istediğiniz sevgilinizi kısa sürede kendinize geri getirebilirsiniz. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Eski sevgilim beni unuttumu testi

 

Eski sevgiliye mesaj atmak ile ilgini çekebilecek bazı yazılar: