Eski Sevgiliye Mesaj Atmak

Eski sevgiliye mesaj atmak evet fayda sağlar fakat doğru zamanda, doğru şeyleri yazmayı bilmelisin. Aksi taktirde onun peşinden koşan bir izlenim bırakabilirsin. Bu da cazibeni iyice yitirmene sebep olur. Şu kritik süreçte bu izlenimi asla bırakmamak gereklidir.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak İstiyorum

Bunu istemek evet, en doğal hakkın ama aceleci davranıp yanlış sözcükleri seçersen kaybeden sen olursun. Hepimiz ilgi duyduğumuz, sevdiğimiz o kişiyle irtibatta olmak, hayatında neler olup bittiğini bilmek isteriz. Daha doğrusu;konu ne olursa olsun onla yapılan her mesajlaşma ya da konuşmadan zaten haz duyarız. Yalnız, nefsimize yenik düşüp onla lak lak yaparcasına mesajlaşmaya girecek olursak asıl hedefimizi unutmuş oluruz. Unutmayın, asıl hedef; Onu geri kazanmak..!

Bu yüzden bazı mesaj taktiklerini uygulamamız gerekiyor. Onu etkimiz altına alacak, bize yeniden ilgi duymasını sağlayacak, bizi özlemesini sağlayacak özel şeyler… Bunların neler olduklarını yazımız sonuna doğru öğrenmiş olacaksın.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak İçin Bahaneler

Pek çok bahane var ama belki de senin ve onun bahaneye ihtiyacınız yoktur. Yapılan araştırmalara göre; insanlarla olan iletişimimizde ne kadar açık ve net olursak o denli etkili olduğumuz ortaya konmuş. Diğer bir taraftan da; eski sevgiliye mesaj atmak konusunda bu berrak davranışın çoğu zaman iyi sonuç vermediği tespit edilmiş. Koca bir handikap..! ama hiç bir şey çözümsüz değil. Uzmanlar bu ikilem içerisinde bile eski sevgilimizi bize geri döndürecek yöntemleri bulmuşlar. Sıkı durun çünkü bu yöntemlerin hepsine siz de bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yöntemleri

“Eski sevgiliye mesaj atmak” onu geri döndürme yöntemlerinde sadece ufak, ufacıcık bir kısım. Asıl yapılması gerekenler ise bambaşka şeyler..!

  • Onun bilinçaltına hitab edecek sözcük ve cümlelerle size özlem duymasını sağlamak,
  • Onun gözündeki cazibenizi eskisinden çok daha iyi bir seviyeye getirmek,
  • Yüz yüze görüşecek olursanız beden dilinizle neler yapmanız gerektiğini bilmek,
  • Yazışma halinde olacaksanız ne zaman hangi sözcükleri kullanmanız gerektiğini bilmek gibi pek çok şey var.

Bunlar bir bütünü oluşturan taktikler ve bunların tamamını doğru uygulayamazsanız onu geri döndürme şansınız hayli düşük olacaktır.

Bu taktiklerin tamamı bir e-kitapta toplandı. ‘Eski Sevgiliyi EldeEt’ isimli bu kitap seti internet dünyasında e-kitap sektöründe tam bir fenomen. Yani en çok okunan ve en olumlu yorumları alan kitaplardan biri.

Siz de bu kitapta gösterilen metotları tek bir tıkla okumaya başlayabilir ve birlikte olmak istediğiniz sevgilinizi kısa sürede kendinize geri getirebilirsiniz. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla
eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak konusunda kitap yorumları

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak derdinde olan ve Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı satın alanların yorumlarını altta sıraladık. Sizde Eski Sevgiliye Mesaj Atmak konusunda sorunlarınız varsa Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını satın alın ve bu sorundan hemen kurtulun.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak kitap yorumları:

Hocam, çok sağolun. 2 yıllık ilişkimde çok zor bi noktaya gelmiştik. Araya sokmadığım kişi, yapmadığım süpriz, almadığım çiçek, dilemediğim özür kalmamıştı. Artık beni istemediğini üzerine basa basa her fırsatta söyledi. Bir seferinde yeter artık adli makamlara şikayet ederim seni bile dedi. Baktım çaresizim eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye araştırırken kitabınızı gördüm. Bunu da denicem dedim. Keşke çok daha önceleri denk gelmiş olsaydım. Kitapta dediğiniz her şeyi harfiyen yaptım. Tarih tuttum 76.gün telefonuma mesaj attı napıyosun, görüşelim mi diye.

Erdoğan/Yaş: 23

Tıpkı verdiğiniz örnekteki gibiydik. Tek farkımız, benim değil onun beni aldatmasıydı. Tabi ki ben de gurur yaparak ayrıldım ama bi taraftan sevmeye devam ediyordum. İşin kötü tarafı onun bir mahcubiyeti ya da tekrar birleşme çabası yoktu. Aynen dediğiniz gibi sıkılan taraf oymuş. Bense seven taraftım. Biraz hırs yapmıştım ama safiyane sevgim daha ağır basıyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle kitaptan haberdar oldum.

Kaybedeceğim bir şey yok ki diyerek okumaya başladım. O kadar doğru noktalara değinmişsiniz ki cidden bizim ayrılma sebebimizin başka bir kadın olmadığını bunun buzdağının görünen yüzü olduğunu ben de gayet iyi anladım. Metotların uygulaması zor olur mu diye düşünmüştüm ama baktım onlar da gayet yapabileceğim şeyler. Hırsımın ve sevgimin de gücüyle hepsini uyguladım.
Sonuç; o kızı benim için terk etti ve koşa koşa bana döndü. Sizin de dediğiniz gibi iyiler her zaman kazanıyor. Çok teşekkürler

Berna/Yaş: 24

Harika bilgiler. Karşı cinsin zihnini ve duygularını yönetebileceğiniz bilgileri elinizde tutuyor olmak çok büyük bir avantaj. Sadece eski sevgiliyi geri döndürme ile kalmıyor, sosyo psikolojik bir yetenek de kazanmış oluyorsunuz.şekkürler

Sadık/Yaş: 39

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı aldım. Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum.

Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi? Sevgiler….

Lerzan/Yaş: 37

Eski sevgiliye mesaj atmak ile ilgini çekebilecek bazı yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir