Erkekleri azdıran mesajlar – Bu konuda size en iyi fikri erkekler verebilir. Üç erkek oturduk ve azdırıcı güce sahip mesajları sıraladık.Genellikle hemcinslerimize, kadınlar hakkında bilgiler aktaran bir sayfayız. Yazmayı ve yazdıklarını paylaşmayı seven 3 kafadarız ve işlerimizden arta kalan zamanlarda bir nevi hobi gibi yazıp, çizip yayınlamaktayız. Bu sefer kadın okuyucularımız için yazacağız. Bazı konular vardır ki; bunları araştırırken erkeklerin düşüncelerini bulmak sizler için çok daha avantajlı olabilir. Tıpkı şimdiki konumuzda olduğu gibi…Erkekleri azdıran mesajlar hakkında elbette ki size en iyi fikri yine erkekler verecektir. Sıkı durun kızlar..! İhtiyacınız olan bilgiler bizzat erkeklerin kaleminden geliyor.

Erkekleri Azdıran Mesajlar İçimizi Gıdıklamalı

Okuduğumuz anda içimiz gıdıklanmalı. Bunu sağlamak için de, okur okumaz gözümüzde canlandırabileceğimiz ve canlandırdığımız o şeyden haz alacağımız tür şeyler yazmalısınız.Mesela; ‘Hani o çok sevdiğin kırmızı iç çamaşırım var ya..! O üzerimde ve aynada kendimi izliyorum’İşte böyle bir mesaj aldığımızda bir anda gözümüzde canlanan o sahne bizi bizden alıyor, hormonlarımız tavan yapıyor, aklımız başımızdan gidiyor, resmen deliriyoruz.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Yüreğimizi Hoplatmalı

Bize heyecan, adrenalin, sabredememe hislerini yaşatmalısınız. Bir sonraki sevişme anımızda olacaklardan bahseden ve asla beklemek istemeyeceğimiz birşeyler yazın. Mesela; ‘C.tesi gecesi için çok beğeneceğin, seksi bir kostüm aldım. Bacaklarımı açıp uzandığımda, sen bana karşıdan bakarken göreceğin şeye bayılacaksın’ gibi bir mesaj bizi ne yapar biliyor musunuz? Un ufak eder, tuz buz eder, darmadağın oluveririz.Bir keresinde böyle bir mesaj almıştım, o günü zor bekledim, yerimde duramıyordum. Bahsettiği C.tesi günü, özel kostümlü o muhteşem kadın bacaklarını açtığında harika bir sürprizin beni beklediğini görmüştüm. O kilodu ömrüm boyunca unutmayacağım.Kostüm demişken, biz erkeklerin dantelli iç çamaşırlarından artık fena sıkılmış olduğumuzu bilmenizi isteriz. Fantezi giyim sektörü bu denli gelişmişken neden hala çoğu kadın bu iç çamaşırlarında ısrar etmekte cidden anlamıyoruz. Daha özel şeyler kullanın, inanın erkeğiniz de bizimle aynı şeyi düşünüyordur ve bunu size çaktırmıyor olabilir.İnternet dünyasında sıkça sörf yapanlar bilirler; Yataktaki Kraliçe isimli muhteşem bir kitap var. Şahsen biz erkekler yazar Sibel Savaş’ın ve Yataktaki Kraliçe isimli bu kitabının feci hayranlarıyız. Yazmış olduğu her şeyin altına imzamızı atıyoruz. Hem de sonuna kadar..!Siz siz olun kızlar bu kitabı mutlaka okuyun ve erkeğinize hem yatakta hem de gündelik yaşamda neler yaparak onu uzaya uçurabileceğinizin tüm detaylarını öğrenin. Kitabı incelemek, “erkekleri azdıran mesajlar” ve çok daha fazlasını bilmek isteyenler Heyecan Dorukta adresine tıklayabilirler.Erkekleri Azdıran MesajlarFaydalanabileceğiniz diğer bazı konular;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir