Bir Sayfa Seçin

Erkekleri Azdıran Mesajlar

Erkekleri azdıran mesajlar-100 adet hazır mesajla tanış. Erkekleri tahrik eden bu sözler ve telefon mesajları ile senin için deliye dönmelerini sağlayabilirsin.

Erkeklerin birlikte olmaktan en keyif aldığı kadın modeli ruhunda seksapellik ve biraz da serserilik olan kadın modelidir. Gün içerisinde erkeği azdıran ufak tefek sözleri ona telefon mesajı olarak ulaştırmanız, sizi onun gözünde hem seksi hem sevimli bir serseri yapacaktır. Peki ama erkekleri azdıran mesajlar nelerdir? Ne gibi mesajlar erkekler üzerinde azdırıcı etki yaratır, neler yazılabilir? Bu çok önemli bir detay çünkü kaş yapayım derken göz çıkarmak mümkün. Basit kadın imajı çizmemek ve erkeğinizi azdırırken ağırlığınızı da korumanız gerek.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Nasıl Olmalı?

Erkekleri azdıran mesajlarla sizi buluşturmadan önce bu mesajların yapısı konusunda bazı ipuçları verelim.

Bu mesajlar okunduğu anda erkek nazarında antipatik bir durum yaratmadan onun kasıklarını sızlatmalı. Gözlerinde canlandırabileceği şeyler yazılmalı ve keyif alacağı şeyi tahayyül etmesi sağlanmalı. Yanınıza gelmek için saniyeleri saymaya başlayacağı, sabırsızlık duyacağı türden olmalı. Tutku, şehvet ve erotizm barındırmalı.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Listesi 100 Hazır Mesaj

Erkekleri azdıran mesajlar olarak, hazır kalıp mesaj şeklinde nette umuma açık halde bilgi bulabilmek sansür kuralları nedeniyle hayli zor. Ama üzülmeyin çünkü Aşk Rehberi pdf e-kitabı bu ihtiyacınızı tamamıyla karşılıyor. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın en son satırında paylaştık. Alın okuyun ve erkekleri azdırmak için neler yapabileceğinizi tek tek keşfedin. Toplam 30 sayfalık bu pdf kitapta çok etkili 100 adet hazır mesaj bulunuyor. Sadece mesajlarla da sınırlı kalınmamış. Erkekleri azdıran hareketler, seksi şarkılar, parfümler, fanteziler, pozisyonlar gibi pek çok bilgi resimli ve yazılı olarak sansürden uzak bir dille, açıkça anlatılmış. Kitap içerisindeki 100 adet hazır mesajdan tek tek seçerek istediğinizi istediğiniz zaman hedefinizdeki erkeğe gönderebilir ve kasıklarının sızlamasına, sizin için çıldırmasına neden olabilirsiniz.

erkekleri azdıran mesajlar

Bir erkek nazarında, o erkek kocanız bile olsa antipatik bir duruma sebebiyet vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz türden mesajlar bunlar. Bu mesajlar sayesinde gözlerinde canlandırabileceği şeyler inanın çok hoşuna gidecek. Mesajlar bol tutku, bol şehvet ve bol erotizm barındırıyor ama asla hafif bir kadın imajı çizmiyor.

Yanınıza gelmek için saniyeleri saymasını istiyorsanız bu pdf’le ihtiyacınızı giderebilir, ilişkinize muhteşem bir renk katabilirsiniz. Erkekler birlikte oldukları ya da olacakları kadının hayal gücüne çok önem verirler. Özellikle de cinsel konularda hayal gücü geniş bir kadına kul köle olurlar. “Erkekleri azdıran mesajlar” konusunda ya da onu azdırmanın diğer yolları konusunda hayal gücünüz darsa, neler yapabileceğinize dair fikirleriniz yoksa Aşk Rehberi’nin bu konudaki ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacağına emin olabilirsiniz. 30 sayfalık pdf kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

erkekleri azdıran mesajlar

Faydalanabileceğiniz bazı konular;