Erkekleri Azdıran Mesajlar

Erkekleri azdıran mesajlar-100 adet hazır mesajla tanış. Erkekleri tahrik eden sözler ve telefon mesajları ile senin için deliye dönmelerini sağlayabilirsin. İşte erkekleri azdıran cümleler hazır mesajlar listesi.

Erkeklerin birlikte olmaktan en keyif aldığı kadın modeli ruhunda seksapellik ve biraz da serserilik olan kadın modelidir. Gün içerisinde erkeği azdıran ufak tefek sözleri ona telefon mesajı olarak ulaştırmanız, sizi onun gözünde hem seksi hem sevimli bir serseri yapacaktır.

Peki ama erkekleri azdıran mesajlar nasıl olmalıdır? Ne gibi mesajlar erkekler üzerinde azdırıcı etki yaratır, neler yazılabilir? Bu konuda hayli işinizi görecek 100 adet hazır mesajdan oluşan liste ile sizleri buluşturuyoruz. Yazımızın ilerleyen satırlarında göreceğiniz Yataktaki Kraliçe + Aşk Rehberi isimli pdfleri indirebilir ve erkekleri azdıran 100 mesajın neler olduğunu rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Nasıl Olmalı?

Erkekleri azdıran sözler ve mesajlar listesine geçmeden önce bu mesajların yapısı konusunda bazı ipuçları verelim. Erkekler üzerinde azdırıcı etki yaratmak istediğiniz mesajlar, okunduğu anda erkek nazarında antipatik bir durum yaratmadan onun kasıklarını sızlatmalı. Gözlerinde canlandırabileceği şeyler yazılmalı ve keyif alacağı şeyi tahayyül etmesi sağlanmalı.

Yanınıza gelmek için saniyeleri saymaya başlayacağı, sabırsızlık duyacağı türden olmalı. Tutku, şehvet ve erotizm barındırmalı. Ama kaş yapayım derken göz çıkarmak da mümkün! Ucuz ve basit bir kadın imajı çizmeyecek mesajlar seçmelisiniz. Ne gibi mesajlar erkekler üzerinde azdırıcı etki yaratırken basit bir kadın gibi görünmemenizi sağlar? İşte bunun cevabını Aşk Rehberi’nde bulunan listede erkekleri azdıran 100 adet hazır mesajda göreceksiniz.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Listesi 100 Hazır Mesaj

Erkekleri azdıran mesajlar olarak, hazır kalıp mesaj şeklinde nette umuma açık halde bilgi bulabilmek sansür kuralları nedeniyle hayli zor. Ama üzülmeyin çünkü başta da dediğimiz gibi Yataktaki Kraliçe ve Aşk Rehberi pdf kitabı bu ihtiyacınızı tamamıyla karşılayacak. Kitapları indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın en son satırında paylaştık. Alın okuyun ve erkekleri azdırmak için neler yapabileceğinizi tek tek keşfedin. Bu pdf kitapta, çok etkili 100 adet hazır mesajla birlikte erkeği azdırmak için başka neler yapılması gerektiğine dair pek çok bilgi bulunuyor. Sadece mesajlarla sınırlı kalınmamış.

Erkekleri azdıran hareketler, seksi şarkılar, parfümler, fanteziler, pozisyonlar gibi pek çok bilgi resimli ve yazılı olarak sansürden uzak bir dille, açıkça anlatılmış. Kitap içerisindeki erkekleri azdıran 100 adet hazır mesajdan tek tek seçerek istediğinizi istediğiniz zaman hedefinizdeki erkeğe gönderebilir ve kasıklarının sızlamasına, sizin için deliye dönmesine neden olabilirsiniz.

Bir erkek nazarında, o erkek kocanız bile olsa antipatik bir duruma sebebiyet vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz türden mesajlar bunlar. Bu mesajlar sayesinde erkeğinizin gözlerinde canlandıracağı şeyler inanın çok hoşuna gidecek. Erkekleri azdıran mesajlar olarak hazırlanmış 100 maddelik bu liste bol tutku, bol şehvet ve bol erotizm barındırıyor ama asla hafif bir kadın imajı çizmiyor.

Yanınıza gelmek için saniyeleri saymasını istiyorsanız bu pdf’le ihtiyacınızı giderebilir, ilişkinize muhteşem bir renk katabilirsiniz. Erkekler birlikte oldukları ya da olacakları kadının hayal gücüne çok önem verirler. Özellikle de cinsel konularda hayal gücü geniş bir kadına kul köle olurlar. Bu mesajlar hayal gücünüzü de yüksek gösterecek!

Erkekleri azdıran mesajlar konusunda ya da onu azdırmanın diğer yolları konusunda hayal gücünüz darsa, neler yapabileceğinize dair fikirleriniz yoksa Aşk Rehberi’nin bu konudaki ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacağına şimdiden emin olabilirsiniz. 30 sayfalık pdf kitabı indirmek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Lansman amaçlı kitabı ücretsiz indirebilme şansını kaçırmayın! okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Ayrıca bir altta, Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirebileceğiniz görseli de koyduk. Ona tıklayarak da erkeklerin yatakta neler istediklerini ve erkeğinizi yatakta tam olarak tatmin etmenin eşsiz yollarını öğrenebilirsiniz.

Önemli NOT: Yayıncı kitap satın alımları sonrasında kampanya yapmakta. Yayıncı tüm kitaplara %79’a kadar varan indirimlerle okuyucularına buluşturuyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Erkekleri Azdıran Mesajlar

Faydalanabileceğiniz diğer bazı konular;

Comments

 • yenilmez
  Reply

  ırmak hanım hayatımda hiç sex yapmadım en çok canımı sıkan şey bana yardımcı olurmusunuz boyu 12 cm diye kimse gelmiyor

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba, öncelikle bir hatanızı fark ettirelim size. Hiçbir erkeğin alnında penis uzunluğu yazmıyor… yani kadınların size yaklaşmamasının nedeni bu değildir. Başka birşeyler olabilir. Kadınlara yaklaşımınızda sorunlar-hatalar olabilir. Bu nedenle size Onu Elde Et Formen kitabını önermek uygun olacak. Kitaba BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. AYRICA; Doğal yollarla penis büyütme egzersizleri için de şu adrese göz atabilirsiniz> https://hatunkisibilirisi.com/PBF

 • Osman
  Reply

  Penis boyunu ve kalınlığını doğal yolla geliştirmek mümkün müdür yoksa ameliyat olmak şartmı. Ameliyatı doktor uygun görürse olmayı tavsiye eder misiniz

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba, evet doğal yolla mümkün. Önce doğal yolların denenmesi buna rağmen sıra dışı bir durum devam ediyorsa ve doktor önerisi de kesinleşmişse ameliyat düşünebilirsiniz. Tabi tek bir doktora bağlı kalmayıp bu konuda farklı bir kaç uzmana danışmanız da yerinde olacaktır. Doğal yollar için şu adrese göz atın lütfen> https://hatunkisibilirisi.com/PBF

 • Bakcan
  Reply

  Irmak hanim sevgilimi nasıl ikna edebilirim sevişmek için

  • Irmak Duru
   Reply

   Böyle birşey ikna etme yoluyla olmaz. Ona çekici gelirseniz o bunu kendiliğinden ister!

 • Asi
  Reply

  Çok teşekkürler, harika birer kaynak bu kitaplar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir