Sevişme nasıl yapılır

Sex nasıl yapılır? sevişme nasıl olur size anlatacaklarımızla cinsellik hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğreneceksiniz.

Sex nasıl yapılır? Evet, bir çok insan bunu bilmek ve sevişmeyi öğrenmek istiyor. Çünkü maalesef ki eğitim sistemimizde ya da aile içerisinde gençlere seksin inceliklerini öğreten yok ama merak etmeyin yalnız değilsiniz. Burada okuyacaklarınız sonrasında cinselliğe dair bilmeniz gereken her şeyi öğreneceğiniz bir kaynak göstereceğiz size.

Öncelikle şuna dikkat etmelisiniz gençler; sexi baştan sona tek bir makalede öğrenemezsiniz çünkü seks çok detaylı bir konudur. Tamamını anlatmaya sayfalar yetmez. Bu yüzden internette onlarca sayfa dolaşıp seksin nasıl yapıldığını öğreneceğim zannetmekten vazgeçin. Cinsellik sıralı şekilde anlatılması gereken ve her şeyin derli toplu halde sunulması gereken bir konu. İşte size göstereceğimiz kaynak da tam böyle birşey.

Seksin incelikleri, öpüşme teknikleri, sevişme pozisyonlarının resimli anlatımı, partneri mutlu etmenin yolları, fantaziler, cinsel sağlık gibi birçok detayı hatta daha fazlasını sıralı biçimde bulabileceğiniz tek kaynak Yataktaki Kraliçe e-kitabıdır. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen bir kadın ancak bu e-kitabı okuyarak konunun tamamına hakim olabilir. Aksi halde elinizde bölük pörçük işe yaramayan bilgilerden başka bir şey olmaz.

Sex nasıl yapılır? Yataktaki Kraliçe’den öğrenin

Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen tüm kadınlar yaş sınırı olmaksızın bu kitaptan faydalanabilir. Erkek okuyucular için de yakın zamanda bir kitap çıkaracaklar. Bu kitapla sevişme nasıl yapılır, nasıl olur hepsini öğrenebilirsiniz.

Sex nasıl yapılır kitap içeriği

Sibel Savaş tarafından yazılmış bu e-kitap Yataktaki Kraliçe ana kitabı ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşuyor. Pdf formatında e-kitap olması büyük avantaj çünkü böylelikle elinizde tutmak zorunda değilsiniz ve etrafa reklam olmazsınız. Bilgisayarınız ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Bu çok büyük bir avantaj. Kitabı indirebileceğiniz linki yazı sonunda size vereceğiz.

Sevişme nasıl yapılır

Bu kitap örneğin; sevişme pozisyonlarını resimleriyle gösteriyor ve yazıyla izah ediyor. Sevişirken erkeği mutlu etmenin yollarını öğretiyor. Erkekler sexte ne ister fantezilerine varana kadar anlatıyor. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen kadınlara adım adım yol gösteriyor. Oral sexin metotları, erkeği sadece elle tatmin etmenin yollarını ve pek çok şeyi sadece bu kitapta bulabilirsiniz.

Sex çeşitleri

Sex nasıl yapılır evet bunu ana kitapta öğreniyorsunuz ama bir de sex çeşitleri var. Bunu da kitap seti içerisindeki bir numaralı bonus kitapta anlatıyor Sibel Savaş.  Sex çeşitleri, kostümler, erkeklerin sexte istediği baştan çıkarıcı giysiler, sex oyuncaklarına dair bilinmesi gerekenler hep bu bonus kitapta.

Cinsel Sağlık

Ana kitabın yanında hediye edilen ikinci bonus kitap kadın ve erkeğin cinsel sağlığından, korunma yöntemlerinden, genital sağlıktan bahsederek duyacağınız zaman şaşıracağınız pek çok bilgi veriyor. Sevişmeyi öğrenmek istiyorum diyen bir kadının asla ihmal etmemesi gereken konular bunlar.

Erkekler yatakta nasıl kadın ister

Yataktaki kraliçeyi ister elbette. Sevişirken erkeği mutlu etmenin yollarını bilen kadın yataktaki kraliçe olmuş demektir.”Sex nasıl yapılır” öğrenmek ve yataktaki kraliçe olmak istiyorsanız linke tıklayın ve kitabı indirin  yataktakikralice.com

yataktaki kraliçe kitabı hemen incelemek için tıkla

 

Sex nasıl yapılır ile ilgili diğer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir