Yatakta Yapılmaması Gereken 4 Hata

Cinselliğin kadın erkek demeden herkes için çok önemli olduğu tartışmasız bir gerçek. Ancak kadınlar için konu biraz daha çetrefilli. İyi ve tatmin edici bir cinsel deneyim yaşamayan kadın zamanla seksi bir angarya gibi görmeye başlar ve partnerinden uzaklaşır. Seks hayatınızı daha iyi bir hale getirmek için yatakta yapmaktan sakınmanız gereken dört önemli madde var.

  1. Vücudunuzdan Şikayet Etmeyin. En güzel kadının bile kendinde kusurlu bulduğu bir yerleri vardır. Ancak bu düşüncenizi paylaşacağınız son insan partneriniz olmalı. Hele hele yatakta. Ayrıca bırakın adam sizin kusursuz olduğunuzu düşünmeye devam etsin, memnun olmadığınız selülitlerinizi yada göbeğinizi onun da gözüne zorla göstermek zorunda değilsiniz.
  2. Utanmayın. Bazı kadınlar ısrarla karanlıkta yada örtüler altında sevişmek ister. Partnerinizin sizi görmesine izin verin. Vücudunuzdan yada sevişiyor olmaktan utanmayın. Vücudunuzda utanılacak birşey yok ki partneriniz sizi beğeniyor ve birlikte olmayı arzuluyor. Ve iki yetişkin olarak sevişmenizde gayet normal bunu karanlıkla yada yorganlarla saklamanıza gerek yok.
  3. Hoşlantılarınız hakkında yalan söylemeyin. Bir şeye sırf onu memnun etmek için uyum sağlayıp hoşlanıyor gibi yapmayın. Bu sizin konsantrasyonunuzu bozacaktır ve sevişmekten aldığınız zevki azaltacaktır. Yatakta eşit haklarınız olduğunu unutmayın. Onu memnun etmek için orada değilsiniz.
  4. Orgazm taklidi yapmayın. Gerçekten zevk almadığınız sürece zevk alıyormuş gibi yapmayın. Bu onu da yanıltır ve siz zevk alıyormuş gibi yaptıkça, o da yaptıklarının doğru olduğunu düşünüp onları yapmaya devam eder. Ayrıca uzun süreli ilişkilerde erkekler sizin gerçek orgazmınızı gördükten sonra orgazm taklitlerini pek de inandırıcı bulmuyorlar.

yataktaki kraliçe kitabı hemen incelemek için tıkla

Kitabı okumak için buraya tıkla.

Yataktaki Kraliçemisin testi

Benzer Konular :

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir