Doğal Afrodizyaklar

Tabiat ana cinsel isteksizlik gibi sorunlarımız için bize oldukça fazla çözüm öneriyor. Aktar aktar dolaşın, ezin, kaynatın, suyunu çıkarın. Doğal afrodizyakların neler olduğuna ve nasıl kullanacağımıza şöyle bir bakalım;

Tabiatın Sihirli Elleri

  • Vanilya: Vanilya aromasının sakinleştirici özelliği rahatlatır ve gevşetir. Vücuda kuvvet verir, cinsel gücü artırıcı etkisi vardır. Özellikle vanilya yağı sinir sistemini uyarıcı etkisiyle cinsel gücü artırmaya yardımcı olur. Birkaç damla vanilya yağını keklerinizde, pastalarınızda kullanabilirsiniz.
  • Roka: Bolca demir ve C vitamini içeren roka, iştah açar, mideyi kuvvetlendirir ve hazmı kolaylaştırır. Ayrıca cinsel gücü artırıcı etkisi vardır. Baharatı yemeklerde kullanılabileceği gibi taze yapraklarından salatalarda faydalanabilirsiniz.
  • Kekik: Kekiğin idrar söktürücü söktürücü, astıma bronşite iyi gelen özelliklerinin yanısıra yağ yakıcı ve cinsel gücü artırıcı (özellikle erkeklerde) etkileri de vardır. Kekiği baharat olarak özellikle et yemeklerinde ve salatalarda kullanabilirsiniz.
  • Rezene: Rezene bitkisi bilinen en eski afrodizyaklardandır. Aynı zamanda öksürüğe, hazımsızlığa iyi gelir. Günde bir bardak rezene çayı ile hem hazımsızlık sorunlarınızı çözebilir hemde cinsel gücünüzü artırabilirsiniz.
  • Kereviz: Cinsel isteği artıran bir diğer sebze de kereviz. Uyarıcı özelliği vardır ve iktidarsızlığa iyi gelir, cinsel isteği ve gücü artırır. Adet sancılarına ve düzensizliğine faydalıdır. Kerevizin yemeği yapılabildiği gibi, kaynatıp suyunu da içebilirsiniz.
  • Karanfil Tanesi: Ağız kokusuna, diş ağrılarına iyi gelen karanfil aynı zamanda en güçlü doğal afrodizyaklardan biridir. Karanfil tanesi çiğnenebileceği gibi, karanfili kaynatıp içebilirsinizde. Kaynatırken içine katacağınız çubuk tarçın öksürüğede iyi gelecektir.
  • Kişniş: Özellikle kadınlara tavsiye edilen kişniş tanesi, adet sancılarına ve düzensizliğine iyi gelir. Sinirleri yatıştırır, karın ağrılarını giderir ve cinsel güce iyi gelir. Şarabın içine katarak deneyebilirsiniz (erkeklere tavsiye edilmez). Bal ile karıştırarak yerseniz tansiyonunuzu düşürmeye de yardımcı olacaktır.
  • Fındık: Kalp ve damar sağlığı için çok faydalı olan fındık ayrıca çok iyi bir enerji kaynağıdır ve cinsel gücüde artırır. Yaş ve kuru olarak tüketilebilir ancak fazlası ishal yapacağı için ayarında tüketmek gerekir. İçerdiği E vitamini ile cildinizin güzelleşmesine de yardımcı olur.
  • Çakşır Otu: Sperm sayısını artırıcı özelliği de olan kuvvetli bir afrodizyaktır. Kurutulmuş çakşır otunu bal ile macun yaparak günde bir kaşık tüketmelisiniz.
  • Zencefil: Kuru yada yaş olarak tüketebileceğiniz, çayınıda yapabileceğiniz zencefilin saymakla bitmeyecek faydaları vardır. Cinsel gücü artırmasının yanısıra kanserden korur, hazmı kolaylaştırır, vücut direncini artırır ve mikrop öldürücüdür.

erkeği azdırmanın yolları kitabı okumak için tıkla

Lansman amaçlı kitabı ücretsiz indirebilme şansını kaçırmayın! okumak için yukardaki görsele tıklayabilirsiniz.

Benzer Konular :

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir