Göğsü küçük olanlar ne yapmalı yazımızda işinize yarayacak yöntemleri derledik. Bu yöntemleri uygulayarak kısa bir sürede sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uygulayacağınız yöntemlere değinmeden önce neden küçük göğüslere sahip olduğunuzu dikkate almanızı öneriyoruz. Bu doğrultuda yazımızın devamındaki başlık altında küçük göğüslü kadınları farklı kategorilerde ifade ettik ve bu kadınların göğüslerini büyütebilmesinde ne kadar şansı olduğuna değindik…

Hangi Kadınlar Küçük Göğüslerini Büyütebilirler? Göğsü küçük olanlar ne yapmalı

Göğüslerinizin küçük olmasının aslında birden fazla nedeni olduğunu söylemeliyiz. Bu durumda göğüslerinizin neden küçük olduğunu bilmek (yani sebebini bilmek) “göğsü küçük olanlar ne yapmalı” sorusuna doğru yanıtı bulabilmeniz için önemlidir.

Bu sorundan kalıcı olarak kurtulmak için izleyeceğiniz en iyi yöntemin sizin için hangisi olduğunu anlayabilmeniz için toplum içerisinde göğüslerinin küçük olduğundan yakınan kadınların göğüslerinin küçük olmasındaki genel sebepleri aşağıdaki derledik…

Buna göre;

 • Genetiğe bağlı olarak küçük göğüslü iseniz (mesela aile ya da akrabalarınızdaki kadınların göğüslerine bakın) bu durumda göğüslerinizi büyütme şansınız vardır.
 • Hormonlar nedeniyle göğüsleriniz küçük ise yazımızın devamında bahsedeceğimiz yöntemlerin sizde işe yaraması %80 ihtimal dahilindedir.
 • Herhangi bir sağlık sorunu ya da tıbbi müdahale nedeniyle göğüsleriniz küçük ise bu durumda göğüslerinizi büyütüp, büyütemeyeceğiniz tamamen ilgili hastalığa, müdahaleye ve doktorun söylediğine bağlıdır.
 • Bazı kadınların bünyesi minyon olarak tanımlanır. Bilindiği gibi bu kadınlar yaşından daha küçük gösterir. Bu durumda diğer organlar gibi göğüslerin de küçük olması normal bir durumdur. Bu kadınların da, yazımızın devamında belirteceğimiz yöntemleri uygulayarak göğüslerini büyütebilmesi mümkündür.
 • Göğüslerinizin küçük olmasındaki bir diğer genel sebep ise metabolizma olabilir. Çünkü hızlı çalışan bir metabolizmaya sahipseniz, bu yüzden dolayı vücudunuzda genel olarak yağlar hızlı yanıyordur ve göğüslerin büyük bir kısmının yağ olduğunu dikkate aldığımızda bunun normal bir sonuç olduğunu söyleyebiliyoruz. Ancak bu durumdaki kadınların da yine yazımızın devamında değineceğimiz doğal göğüs büyütme yöntemleri ile göğüslerini büyütebilmesi mümkündür.

Sizlere bu sıkıcı bilgileri vermemizin sebebi göğüslerinizi büyütmenizin ne kadar mümkün olduğunu anlamanızdır. Çünkü göğüslerinizin küçük olma nedenine bağlı olarak, o göğüsleri büyütme şansınız da o oranda değişkenlik göstermektedir.

Sonuç itibariyle; en kolay büyütülebilen göğüsler hormonlara bağlı olarak gelişmeyen göğüslerdir. Bunun dışında hastalık ve tıbbi müdahale dışında diğer pek çok nedenden dolayı küçük göğüslere sahip kadınların göğüslerini de büyütebilmesi mümkündür.

Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs büyütme yöntemleri oldukça fazladır. Bu yöntemleri temel niteliğine göre bir kaç ana kategoride ifade edebiliriz.

Buna göre;

 1. Tıbbi müdahale ile göğüs büyütmek (ameliyat, ilaç, silikon vs.)
 2. Ticari ürünler ile göğüs büyütmek (dolgun göğüs sütyeni vs.)
 3. Doğal yöntemler ile göğüs büyütmek (masaj, egzersiz, doğru beslenme vs.)

Temel olarak sıralandırdığımız bu üç adet popüler göğüs büyütme yöntemlerinin her birisinin alt yöntemleri bulunmaktadır. Bu alt yöntemlerin ne kadar işe yarayacağı ise yönteme ve göğüslerin hangi nedenden dolayı küçük olduğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Göğsü küçük olanlar ne yapmalı sorusuna verebileceğimiz en güzel yanıt doğal yöntemlerdir. Çünkü diğer yöntemlerin bazıları riskli, yan etkisi vardır. Bazıları ise kalıcı çözüm sunmuyor.

Oysa sizin öz güveninizi her daim yüksek tutacak ve size bu kötü günleri unutturacak bir yöntem olması gerekiyor. İşte bu yüzden doğal yöntemleri uygulamanızı öneriyoruz.

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Doğal göğüs büyütme yöntemlerini daha ayrıntılı bir şekilde ele almak istiyoruz. Öncelikli olarak doğal yöntem denildiği zaman ne anlaşılması gerektiğini belirtelim; doğal yöntem, vücudun biyolojik dengesinin cerrahi bir müdahale olmadan biyolojik ve fizyolojik gelişimine katkıda bulunarak uygulanan yöntemlerdir.

Mesela egzersiz yaptığınızda bu tamamen doğal bir yöntemdir. Çünkü egzersiz sayesinde vücudunuzu fiziksel ve aynı zamanda biyolojik olarak da geliştirmiş olursunuz. Burada göğüslerinin küçük olmasından yakınan kadınlar için asıl mesele ise göğüslerin gelişimini sağlayacak egzersizlerin uygulanmasıdır.

Bu doğrultuda örnekler halinde doğal göğüs büyütme yöntemleri aşağıdaki gibi sıralandırılabilir;

 • Masaj yaparak göğüsleri büyütmek
 • Göğüs büyütme egzersizleri yaparak göğüs büyütmek
 • Doğru bir beslenme ile göğüsleri büyütmek
 • Bitkisel yöntemler ile göğüsleri büyütmek

Bu yöntemler, göğsü küçük olanlar ne yapmalı sorusunu soran kadınlar için önerilen başlıca doğal yöntemlerdir. Peki bu yöntemler işe yarıyor mu ve nasıl uygulanıyor?

Göğüs Büyütme Programı ile Göğüsleri Büyütmek

Öncelikli olarak sizlere doğal göğüs büyütme yöntemleri işe yarıyor mu sorusuna cevap vermek istiyoruz. Dünya çapında ve eskilerden beridir uygulanan pek çok doğal yöntemin şimdiye kadar %90 oranında olumlu sonuç verdiği bilinmektedir. Yani bu da demek oluyor ki bu yöntemler her 100 kadından 90 tanesinde işe yarıyor.

Eğer ki göğüsleriniz herhangi bir hastalık ya da tıbbi müdahale nedeniyle küçük değilse, sizler de doğal göğüs büyütme yöntemlerini uygulayarak göğüslerinizi aylar içerisinde geliştirmeye başlayabilir ve kalıcı bir şekilde büyütebilirsiniz. Hem de hiç bir yan etkisi de yok!

Doğal göğüs büyütme yöntemleri nasıl uygulanır daha fazla bilgi almak için Göğüs Büyütme Programı kitabını buraya tıklayarak okumanızı öneririz. Bu e-kitabı akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan okuyarak tüm yöntemleri öğrenebilir ve kısa sürede göğüslerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden artık hayatınızı değiştirecek bu yöntemleri uygulamaya başlamanızı öneriyoruz.

Göğsü küçük olanlar ne yapmalı

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir